Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 91634 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 07, 2004, 11:26:40 pm »
to jeszcze mamy jakies? :> dziiiwne :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 09, 2004, 04:11:46 pm »
no Ty tak
Heti pewnie jeszce 1
a ja to pewnie juz na minusie jestem :lol:

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 10, 2004, 08:03:47 pm »
SPECIAL ANNOUNCEMENT

Niech wszystkie teamy zapamiętają sobie dzisiejszą datę. Dzisiaj właśnie kończy się taryfa ulgowa dla osób nie stawiających się lub spóźniających na sesje. Oto co następuję:

§1) Koniec z 15-minutowym czekaniem na spóźnionego gracza. Jeśli nie zobaczę kompletu (na GG i na 4um) o godzinie rozpoczęcia sesji, to sesja zostaje odwołana. Dodatkowo drużyna gracza, który się spóźnił lub nie pojawił traci 50 punktów EXP'a.

§2) Jeżeli ktoś (tak jak dzisiaj Zell) uprzedzi mnie o tym, że nie może uczestnoczyć w sesji 15 minut przed jej rozpoczęciem, to jego drużyna straci 25 punktów EXP'a. Trzeba mówić takie rzeczy przynajmniej dzień przed sesją, żeby inny gracze nie musieli się fatygować.

§3) Jeżeli ktoś nie zjawi się na sesji 5 razy (nie koniecznie z rzędu), zostaje wykluczony z drużyny. Jedynym wyjątkiem usprawiedliwionej absencji jest choroba, śmierć lub inne nieoczekiwane okoliczności, jakie mogą gracza spotkać (jak w wypadku Kakashi'ego).

§4) Jeżeli w trakcie sesji nie dostanę znaków życia od gracza przez 15 minut, sesja zostaje przerwana i kontynuowana będzie w innym terminie. Drużyna, w której jest ów gracz traci 50 EXP'a na dokładkę.

Wiem... prawo jest surowe, ale jakieś być musi. Nie pojawianie się na sesjach nie jest jakimś strasznym przewinieniem dla mnie (mam więcej wolnego hjehjehje), ale nie chce, żeby gracze przestawiali swoje terminy tylko po to, żeby sesja nie odbyła się przez jednego gracza.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 10, 2004, 08:27:38 pm »
Cytuj
Jeżeli ktoś (tak jak dzisiaj Zell) uprzedzi mnie o tym, że nie może uczestnoczyć w sesji 15 minut przed jej rozpoczęciem, to jego drużyna straci 25 punktów EXP'a. Trzeba mówić takie rzeczy przynajmniej dzień przed sesją, żeby inny gracze nie musieli się fatygować

a ja mozliwe ze w sobote bede musial przelozyc sesje (jesli sie zgodzisz Tant :P) o godzine ale dowiem sie dopiero w sobote wiec jak to bedzie? :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 10, 2004, 08:43:57 pm »
Cytuj
ja mozliwe ze w sobote bede musial przelozyc sesje (jesli sie zgodzisz Tant

eh...  a mam wyjście? podaj mi bliższe informacje.... aha.... skoro już piszę posta to daje znać o jeszcze jednej sprawie:

w następnym tygodniu (15-21) nie ma sesji, bo jestem zaangażowany w jakieś kretyńskie malowanie klasy i będę zbyt zmęczony by cokolwiek prowadzić... no.... to tyle


 

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 10, 2004, 09:12:00 pm »
Tant to kiedy wypada mojemu teamowi kolejna sesja??

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 11, 2004, 07:07:18 pm »
łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Tant nie mozesz sie zwolnic/uciec/przekupic kogos/zabic kogos/odpaczac :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 12, 2004, 08:37:56 pm »
Cytuj
§4) Jeżeli w trakcie sesji nie dostanę znaków życia od gracza przez 15 minut, sesja zostaje przerwana i kontynuowana będzie w innym terminie. Drużyna, w której jest ów gracz traci 50 EXP'a na dokładkę.
No to mamy przewalone :/ komp zella rządzi :D
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 13, 2004, 11:32:36 am »
ehhh jesli to wina kompa to kara chyba troche nie teges :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 13, 2004, 01:06:38 pm »
po prostu zajebiscie... tym razem to nie wina kompa... zgadnijcie co robilem kiedy tant dziabel i yuz na mnie czekali? musialem sie wloc po geancie i ogladac rzeczy na ktore i tak nie mam kasy... podkreslam MUSIALEM
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 13, 2004, 01:13:42 pm »
wrrrrrrr to trza miec pecha :/
ale ja proponuje zeby odstawic moj team na bok bo jak my ebdziemy mieli sesje a inne timy nie to kapa i juz nas nigdy nie dogonia. Proponuje do momentu wyrownania od dzisijeszej sesji odlozyc team A.
Nie wiem czy reszta mojej druzyny sie z tym zgodzi alke bezensu jest zebysmy mieli 10 sesji przeqagi nad innymi bo tak nigdy nie dowiemy sie kto wygra

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 13, 2004, 01:42:11 pm »
Jak to miło z twojej strony, że martwisz się o inne drużyny. Nie musisz jednak. Planuję zrobienie sesji wyrównawczych w czasie świątecznych ferii. Narazie grajcie według planu, bo szczerze mówiąc nie bardzo mi to teraz na rękę. Poza tym reszta twojej drużyny będzie przeciwna, bo... hmm.... powiedzmy, że czekają na tą sesje bardziej niż na jakąkolwiek inną dotychczas.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 13, 2004, 02:02:03 pm »
ale ja mwoielm po tej sesji :P
ojk Tant wiez mi ze ja chyba czekam bardziej niz oni :PPP

TEAM B: srk ze wyprosilem upust tylko te 25 expa ale Tant twarda sztuka i sie wiecej nie dalo  <_<  no ale 25 zawsze cos  :spoko:  
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2004, 07:07:25 pm wysłana przez S&S »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 13, 2004, 09:03:45 pm »
Hey ślicznoty oficjalnie chciałem was przeprosić za wtargnięcie na sesje naprawde zrobiłem to niechcący :/  a wcześniej zagadałem Zella żebyśmy wpadli na czat bo widziałem że sobie czatujecie poprzez statusy na gadu i mi się tak smutno zrobiło że jestem sam smutny i biedny i nikt mnie niekocha i nie lubi więc poprosiłem żeby Zell wszedł ze mną na czta i wizął swoją ekpie z gg na pogaduszki o moich stringach... tfu o rewolucji kościuszkowskiej... tak więc przepraszam i uwieżcie mi że Zell ani ja niewiedzialiśmy że wy gracie :(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 13, 2004, 09:14:35 pm »
er no ja wybaczam........ale mogliście zobaczyć na sing Tanta czy dziś sesji nie ma :P



Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 13, 2004, 09:16:45 pm »
e no problemi IMO zerowy, czas nam Tant doliczy a przynajmniej smiszno bylo :P spoko bóg<tant> wybaczy :P

NIENIEJSZY MOJ POST O NUMERZE 888 SPONSORUJĄ CYFERKA 8 I LITERA B <I PAN MIETEK Z WARZYWNIAKA>
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2004, 09:18:11 pm wysłana przez Morchol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 13, 2004, 11:10:48 pm »
ale Zellowski nick byl wymiatajacy masakryczny itp. Myslem ze umre na miejscu :P
a ja znow dostalm w ucho znacyz MG mnie pochwalil za to ze taki dobry ze mnie garcz :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 26, 2004, 07:17:22 pm »
hum hum hum.... miałem na dzisiaj zaplanowaną zupełnie inną sesję, bo byłem pewien, że dwaj gracze, których dawno nie widziałem sie napewno nie zjawią... cóż.... to zła wiadomość dla druzyny A, której sesję muszę przełożyć na następny tydzień... UWAGA TEAM C.. SESJA DZISIAJ O 21:00, bo się nie na tą przygotowałem... zaskoczyliście mnie

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 26, 2004, 07:21:17 pm »
Ale wstyd :/ Nic, tylko schować się pod łużkiem i płakać...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 26, 2004, 07:24:30 pm »
a ja sie nastawilem na sesje :(