Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 88895 razy)

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 10, 2004, 11:19:43 pm »
Nie taki kiepski, ale mógłby być lepszy. Teraz czekamy jak wam pójdzie  :P  



Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 10, 2004, 11:21:35 pm »
Cytuj
bo narazie debesciakow zgrywacie a po 2 rundach my prowadzimy
ja tam z siebie daje wszystko nie moja wina :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 10, 2004, 11:37:17 pm »
Ech...od 16 mnie nie będzie...jadę do babci...nie mam innego wyboru, bo moja mama dostaje tabletkę z jodem radioaktywnym (ma nadczynność tarczycy) i przez 2 tygodnie nie będzie mnie na necie...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 11, 2004, 01:26:00 am »
S&S nie będzie od 20, więc w sobotę jest ostatnia sesja...... teamów 3-osobowych....

potem będziecie kontynuować bez jednego członka drużyny... mam nadzieję, że kiedyś wrócą i bedzie można kontynuować grę na trzy osoby...

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:10:25 am »
... lub zmienić ssskład dokładając kogoś innego :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 11, 2004, 05:26:18 am »
zamieszanie bedzie... lepiej zostac przy 2-osobowkach ew. polaczyc druzyny... ale wolalbym to 1  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2004, 05:26:40 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 11, 2004, 12:54:20 pm »
mozna zrobic walke miedzy teamami. Przynajmniej bysmy wygrali :P.........firesrter :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 14, 2004, 11:11:03 pm »
no no nawet fajnie poszlo myslalem ze bedzie gorszy wynik dzis
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 15, 2004, 09:22:13 pm »
buahahahaha nie ma devila znowu..PO EXPIE IM PO EXPIE !!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 15, 2004, 10:33:35 pm »
ej no kara musi byc:P tożto juz drugi razz podrząd sie dzieje cos takiego :) badzmy konsekwentni :P

taa wiem złośliwy jestem, ale jednak chce wygrać i to chyba nic dziwnego nie? :>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 15, 2004, 11:02:52 pm »
oczywiscie ze nic dziwnego exp timu B zostalo wyzerowane...wielki S&S jet po dwrazeniem :P

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 16, 2004, 03:02:22 pm »
Miałem 18kowa impreze i myślałem że team C ma sesje w niedziele, wczoraj mnie nie było bo musiałem kase zbierać :P i rozlewać i w ogóle to nie zaglądałęm na forum bo stół od kompa msiałem zabrać :P więc nie miałem do niego dostępu...
]


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 16, 2004, 04:28:27 pm »
MG ci przebacza, ale nie wiem, jak inni gracze z teamu B.. jak nie wiesz jaki team ma kiedy sesję, to spójrz na moją sygnaturkę... następna wasza sesja we wtorek

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpnia 16, 2004, 05:42:59 pm »
wiem ale fizyczną niemożliwością było bym wczoraj dorwał siedo neta... pożytek z tego taki że będe miał nowego pieca :P Team musi mi wybaczyć tym razem zresztą każdy z was będzie(lub miał już) 18 dla rodziny a od chrzestnego odejść nie wypada kiedy tyle wejściówki zapłacił :P
]


Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:24:45 pm »
hmm....ciekawe czemu dzisiaj Morchola nie było na sesji  :(  ;( ............no Morchol wytłumacz sie  :P  



Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 16, 2004, 08:33:58 pm »
ehm..... mam pewną uwagę do kilku graczy...

Nie wnikam i nie chcę wnikać w to, czemu nie pojawiliście się na sesjach... nie oczekuję od was usprawiedliwinia się przede mną, bo to nie jest moja sprawa... na moim sigu są spisane następne sesje, więc proszę was o uprzedzanie mnie o sprawach wyjątkowych przeynajmniej dzień przed sesją, a spokojnie przełoży się ją na inny termin... Nie każcie czekać mi i innym graczom...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 16, 2004, 10:28:11 pm »
wieeelkie sorki, o sesji całkowicie zapomniałem, w spokoju sobie filmy na kompie ogladalem z wylaczonym gg... Dżizas to było głupie

MarvelliX

  • Gość
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 18, 2004, 02:01:38 am »
Ehhh jakbym zapomniał o sssesji to niech ktoś mnie na GG pomęczy :> zawsze jessst włączone chyba że mnie niema  <_<  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:21:40 am »
wlasnie przejzalem pierwsza sesje Teamu C...powiem jedno...Team A i B...bojcie sie :P naprawde, bez sciemy...nadchodzi wspanialy team...mimo iz w ich sesji nie dzialo sie za wiele po poczatku moge stwierdzic jedno...nadchodzi godny konkurent...wezcie sie do roboty...Team C...gratulacje !!...licze na to ze jak MG sie rozkreci to Wy tez pokarzecie na co was stac...<wielki pokłon w strone Teamu C>

Magu...dla mnie bomba...wrecie ktos kto gra tak jak ja bym gral :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 12:23:21 am wysłana przez ARD »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 19, 2004, 12:31:41 am »
łoł... zatkało mnie. Dostałem wyrazy uznania od mojego mistrza i idola nr 1. A wogule fajnie się gra... zwłaszcza jak się pi***zy głupoty w takim fajnym kapłańskim dialektem...... A wspominałem już, że fajnie że nas ARD (mój mistrz i idol nr 1 co mi gierki przesyła ;) ) pochwalił..... pewnie nie, ale i tak fajnie
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2004, 01:40:42 am wysłana przez Marvell »
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!