Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174428 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35780 dnia: Września 09, 2010, 01:21:03 am »
Hej ludki, co to za tania mata Stepmania pojawiła się na Allegro? Jeśli to ma gwarancję, to dałoby radę pobawić się tym od czasu do czasu? A co z opinią oburzonego sprzedawcy prawdziwej Stepmanii: UWAGA NA TANIE CHIŃSKIE PODRÓBKI NIE MAJĄCE WIELE WSPÓLNEGO Z PRAWDZIWĄ MATĄ DO TAŃCZENIA, POSIADAJĄCE CZĘSTO WIRUSY NA PŁYTACH!!!!
Może ktoś miał okazji bawić się na tej tanioszce? Strach kupić?

A poza tym jest coś takiego do PS3? Tzn. i mata i gra?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35781 dnia: Września 09, 2010, 01:38:50 am »
Ehm... Ja tutaj, nie chwaląc się specjalnie, jestem królem tańca-skakańca i w swoim życiu już miałem (sz)mat wiele. Te maty nie są tanie, one normalnie tyle kosztują mniej-więcej (pomijam oczywiście MediaMarkty i Empiki, gdzie kosztuje cztery razy tyle zazwyczaj).

To, co tam jest pokazane to są szmaty firmy Warez, czyli takie średniej jakości. Mają tą samą wadę co im podobne, czyli dosyć szybko się zużywają - potańczysz na takiej intensywnie przez miesiąc, to tylna strzałka zacznie się dziwnie zachowywać, a później wszystkie zaczną wariować lub nie wciskać się w ogóle. Poza tym nie nadają się do grania na panelach, chyba, że użyjesz takich przyklejanych gadżetów (w zestawie będą) lub nie podłożysz sobie jakiegoś dywanu lub czegoś. Na panelach to będziesz kończyć tańczenie trzy metry od miejsca, w którym zaczęłaś.

Dobrym patentem na przedłużenie żywotności maty jest umieszczenie jest w opakowaniu z folii tunelowej i położenie na sklejce - w ten sposób mam swoje maty zabezpieczone (właśnie Warezy) i działały bez większych zarzutów przez kilka lat (przeżyły chyba trzy pary innych szmat).

W tej chwili nie ma żadnego Dance Dance Revolution na PS3, ale za to jest od chuja na PS2. Z tych polecam przede wszystkim DDR Extreme 2 i japońskie DDR Party Mix. Dosyć przyzwoita jest też DDR Supernova, ale jak dla mnie przekombinowana momentami. Najdłużej grałem i najlepiej się bawiłem przy tych dwóch pierwszych. Nie ściągaj na początek żadnych edycji Max, bo raz, że są japońskie, a dwa, że nie mają poziomu Beginner tylko od razu trzeba na Light grać.

Z tymi wirusami na płytach dobra beka heh.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35782 dnia: Września 09, 2010, 01:49:06 am »
Ożesz, ale glupi ten Clear Sky był. Krótki strasznie w dodatku pod koniec zamienil się w CoD-a - monolit się odradzał, aż się czegoś nie zrobiło - bez sensu. W dodatku nie miałem gdzie kupić egzoszkieletu więc ukończyłem grę w kombinezonie stalkera :P za to miałem zajebiste artefakty - niestety pewien błąd byl i pomimo ze miałem udźwig 105 kilo i artefakt dodajacy 6 do wytrzymałosci to i tak nie mogłem biegać za długo z ciezarem powyzej 50 kilo. Za to jak mialem mniej niz 50 kilo to sprint był niemal nieograniczony. LOL. Ogólnie słaba część, najsłabsza do tego krótka (przynajmniej duzo czasu nie straciłóem)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35783 dnia: Września 09, 2010, 02:00:54 am »
A poza tym jest coś takiego do PS3? Tzn. i mata i gra?
Jest zapowiedziany DDR na PS3, ale jeszcze się nie ukazał.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35784 dnia: Września 09, 2010, 12:17:21 pm »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35785 dnia: Września 09, 2010, 12:32:30 pm »
To te babsko jeszcze żyje? Własnoręcznie bym ją udusił.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35786 dnia: Września 09, 2010, 01:03:54 pm »
Abstrahując od sprawy samej Steinbach, dla której na pewno znalazłoby się miejsce w jakimś zakładzie, to chwyt Rzeczpospolitej na poziomie bruku.

Słowa Steinbach: "Zgadza się, przecież to Polacy jako pierwsi zaczęli mobilizację"
Nagłówek artykułu: "Steinbach: Polska współodpowiedzialna za wojnę"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35787 dnia: Września 09, 2010, 05:19:47 pm »

Gips, pało jedna. Wracaj tutaj a nie na jakimś Gaymtrailers siedzisz.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35788 dnia: Września 09, 2010, 08:24:59 pm »
Nie dość, że nie z nami, to jeszcze po angielsku. Ciekawe jak im napisze "Maćki jedne";p

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35789 dnia: Września 09, 2010, 08:36:44 pm »
a to napewno on? mogl ktos wejsc zoabczyc 'o fajny gosc skopiuje jego nick i ava' i sie podszyc ;x

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35790 dnia: Września 09, 2010, 10:48:30 pm »
Tak. To na pewno bardziej prawdopodobne, niż to, że Gipsi, który ma Wii i lubi GameTrailers napisał komentarz pod jakimś materiałem. Wstydź się Sol, absurdalne wnioski wyciągasz.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35791 dnia: Września 10, 2010, 10:05:42 am »
Ehm... Ja tutaj, nie chwaląc się specjalnie, jestem królem tańca-skakańca i w swoim życiu już miałem (sz)mat wiele. Te maty nie są tanie, one normalnie tyle kosztują mniej-więcej (pomijam oczywiście MediaMarkty i Empiki, gdzie kosztuje cztery razy tyle zazwyczaj).

To, co tam jest pokazane to są szmaty firmy Warez, czyli takie średniej jakości. Mają tą samą wadę co im podobne, czyli dosyć szybko się zużywają - potańczysz na takiej intensywnie przez miesiąc, to tylna strzałka zacznie się dziwnie zachowywać, a później wszystkie zaczną wariować lub nie wciskać się w ogóle. Poza tym nie nadają się do grania na panelach, chyba, że użyjesz takich przyklejanych gadżetów (w zestawie będą) lub nie podłożysz sobie jakiegoś dywanu lub czegoś. Na panelach to będziesz kończyć tańczenie trzy metry od miejsca, w którym zaczęłaś.

Dobrym patentem na przedłużenie żywotności maty jest umieszczenie jest w opakowaniu z folii tunelowej i położenie na sklejce - w ten sposób mam swoje maty zabezpieczone (właśnie Warezy) i działały bez większych zarzutów przez kilka lat (przeżyły chyba trzy pary innych szmat).

W tej chwili nie ma żadnego Dance Dance Revolution na PS3, ale za to jest od chuja na PS2. Z tych polecam przede wszystkim DDR Extreme 2 i japońskie DDR Party Mix. Dosyć przyzwoita jest też DDR Supernova, ale jak dla mnie przekombinowana momentami. Najdłużej grałem i najlepiej się bawiłem przy tych dwóch pierwszych. Nie ściągaj na początek żadnych edycji Max, bo raz, że są japońskie, a dwa, że nie mają poziomu Beginner tylko od razu trzeba na Light grać.

Z tymi wirusami na płytach dobra beka heh.

A z tymi matami to jest już z góry przesądzone, że po dość niedługim czasie zacznie szwankować? Skoro piszesz, że właśnie Warezy działały bez zarzutów kilka lat, to jak ma się do tego ta kwestia z psującymi strzałkami? Masz jakąś matę obecnie? Aha i czy ty grasz na macie podłączonej do konsoli czy peceta? Bo przeczytałam coś takiego, nie wiem czy kolejna ściema czy nie, że te maty Warez to są stworzone do grania na konsoli, a nie na komputerze bo:
"Z matami pod USB, w blisko 99% przypadków występują jakieś problemy. Windows źle rozpoznaje kontroler i nie pozwala na mapowanie przycisków w trybie BUTTON"
Co o tym sądzisz? I ciekawe jak by się to miało do PS3 skoro tam jest wejście USB, ale przecież to konsola!
Istnieją przejściówki z tego wejścia pada w PSX/PS2 na USB?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35792 dnia: Września 10, 2010, 12:02:13 pm »
Cytuj
A z tymi matami to jest już z góry przesądzone, że po dość niedługim czasie zacznie szwankować?

Sprawdziłem chyba cztery marki mat i z każdą tak było. Zużycie materiału po prostu. Działając na szmaciakach tego niestety nie przeskoczysz.

Cytuj
Skoro piszesz, że właśnie Warezy działały bez zarzutów kilka lat, to jak ma się do tego ta kwestia z psującymi strzałkami?

Wydaje mi się, że miałem parę Warezów też wcześniej i bardzo długo na nich nie pograłem. Te działają dłużej, bo je zabezpieczyłem folią tunelową i sklejką (mogę ci potem zdjęcie wysłać ja to wygląda), no ale dawno na nich nie grałem (ponad rok chyba) i przypuszczam, że dzisiaj nie działają najlepiej. Wiesz co, specjalnie dla ciebie wezmę dzisiaj i zagram w DDR'a, zobaczę, czy jeszcze dają radę, czy nie.

Cytuj
Masz jakąś matę obecnie? Aha i czy ty grasz na macie podłączonej do konsoli czy peceta?

Mam obecnie parkę Warezów zabezpieczonych i gdzieś mam posiane jakieś stare, pół martwe szmaciaki, których marki nie pamiętam. Gram w DDR'a na PS2.

Cytuj
Bo przeczytałam coś takiego, nie wiem czy kolejna ściema czy nie, że te maty Warez to są stworzone do grania na konsoli, a nie na komputerze bo:
"Z matami pod USB, w blisko 99% przypadków występują jakieś problemy. Windows źle rozpoznaje kontroler i nie pozwala na mapowanie przycisków w trybie BUTTON"
Co o tym sądzisz? I ciekawe jak by się to miało do PS3 skoro tam jest wejście USB, ale przecież to konsola!
Istnieją przejściówki z tego wejścia pada w PSX/PS2 na USB?

Jak dla mnie to bullshit. Prawie wszyscy grają w Stepmanię na padach z wejściem do PS2/PSX (głównie takie są w sprzedaży), korzystając z dostępnych powszechnie przejściówek lub przerabiając końcówki na USB.

www.krokmania.com - Chcesz wejść na tą stronę. Tutaj są recenzje mat i tu znalazłem instrukcję jak zabezpieczyć szmatę przed zbyt szybkim zużyciem.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35793 dnia: Września 10, 2010, 01:15:21 pm »
Cytuj
mogę ci potem zdjęcie wysłać ja to wygląda
No wyślij mi. Ten twój paten z folią to przed czym chroni tak w ogóle? Zniszczeniem elektroniki w środku, czy materiału?
Cytuj
Wiesz co, specjalnie dla ciebie wezmę dzisiaj i zagram w DDR'a, zobaczę, czy jeszcze dają radę, czy nie.
No, no, zagraj! ^^
Cytuj
na PS2
Do mojego zjechanego PSXa maty są te same?

No i nie wiem - kupić w końcu tą szmatę czy nie?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35794 dnia: Września 10, 2010, 07:24:08 pm »
http://www.pardon.pl/artykul/12437/nie_masz_dzieci_zaplacisz_panstwu_kare

O "kurczaczek". Jeszcze przed wyborami uważałem, że pod względem ideologii PO niczym nie różni się od PIS. Czasami nawet nazywałem PiS socjalistami, ale po tym co PO wyprawia, to PIS wychodzi na umiarkowanych liberałów.

No, ale ważne że się świat nie śmieje i kaczor nie mlaska.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35795 dnia: Września 10, 2010, 07:51:04 pm »
Czego oni jeszcze nie chcę opodatkować? Może podatek za to, że żyję? Albo za to, że mogę chodzić na nogach?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35796 dnia: Września 10, 2010, 07:57:41 pm »
Znów wprowadzają bykowe?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35797 dnia: Września 10, 2010, 09:04:54 pm »
ale o tym bykowym mowili jeszcze cos dawno przed wyborami nawet.
kur.. ale maja argumenty na to ...
ciekawe co bedzie z tymi co nie maja srodkow, zeby zalozyc rodzine i zapewnic jej bezpieczenstwo ...
juz lepiej jakby podatek liniowy wprowadzili jesli chca cos wyrownywac
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2010, 09:12:06 pm wysłana przez G-5864 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35798 dnia: Września 10, 2010, 09:08:47 pm »
Pardon, ale gadacie od rzeczy. Już pominę źródło tych rewelacji i źródło, na które owo źródło się powołuje (:D), bo to nawet nie jest warte komentarza. Poseł PSL-u luźno rzucił głupawy pomysł, pod którym podpisała się posłanka PO. Och, faktycznie, idą zmiany. System podatkowy odwróci się do góry nogami, bo posłanka PO chce powrotu bykowego. Proszę, bądźmy poważni.

A pomysł oczywiście kretyński i jego realizacja nie ma racji bytu.
Cytuj
No, ale ważne że się świat nie śmieje i kaczor nie mlaska.
Ja już wolę kłamliwego, nijakiego Komorowskiego, niż cynicznego podżegacza-kurdupla.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35799 dnia: Września 10, 2010, 11:00:22 pm »
Cytuj
Ja już wolę kłamliwego, nijakiego Komorowskiego, niż cynicznego podżegacza-kurdupla.
tojotyz ogolnie jak pacze na klotnie  po z pisem to pis sie strasznie dziecinnie zachowuje, ciagle zwala cos na przeciwnika powtarzajac sie przy tym