Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174427 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35800 dnia: Września 11, 2010, 12:14:05 am »
Jak zawsze zrzucają całą winę za sytuację w kraju na PO, chociaż podjęli by takie same decyzje będąc na ich miejscu. I jeszcze ten klerykalizm...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35801 dnia: Września 11, 2010, 12:23:26 am »
Cytuj
Poseł PSL-u luźno rzucił głupawy pomysł, pod którym podpisała się posłanka PO. Och, faktycznie, idą zmiany. System podatkowy odwróci się do góry nogami, bo posłanka PO chce powrotu bykowego. Proszę, bądźmy poważni.
Nie komentuje słów posła PSL bo to socjalista, chodzi mi tylko o to, że takimi samymi socjalistami są ludzie platformy. Kto powiedział "czy się komu podoba czy nie, będzie podatek liniowy" albo "jeśli jakiś członek RM zaproponuje podwyżkę podatków to wyrzucę z rządu". Partia Konserwatywna w UK zachowuje się jak rząd prawdziwie liberalny, węgry wprowadzają podatek liniowy a w Polsce do głowy naszym "liberałom" przychodzą genialne pomysły, na jakie nie wpadłby nawet Stalin. System podatkowy nie odwróci się do góry nogami, ale idealnie się wpisuje to w obecną politykę "liberalnego rządu" polegającą na tym, że wprowadzamy coraz to nowsze podatki i zwiększamy istniejące. Brawo dla wyborców tej partii - mam nadzieję, żę - zgodnie z jej hasłęm - jesteście dumni.

Cytuj
Ja już wolę kłamliwego, nijakiego Komorowskiego, niż cynicznego podżegacza-kurdupla.
A do czego takiego podżegał kaczyński? Nie trzeba wielkiej inteligencji by zauważyć, że media były przeciwko niemu, relacjonowały pieczołowicie każdą wpadkę i przedstawiały go w złym świetle. Nawet teraz niusami dnia nie są rewelacyjne pomysły rządu, tylko wywalenie migalskiego/jakubiak, słowa kaczyńskiego na ten albo tamten temat.
Kaczora każdą wpadkę komentowali, ale jakoś tego:
http://www.youtube.com/watch?v=yxZsZU7v2_4
nigdzie nie powtórzyli

Cytuj
Jak zawsze zrzucają całą winę za sytuację w kraju na PO,
Jasne, ten rząd zamiast się wziąć za obiecane - liberalne reformy - nie robi nic, tylko zwiększa zatrudnienie w administracji i powiększa podatki. Partia rządi - partia ponosi odpowiedzialność. "Pełna odpowiedzialność" - czy to nie jedno z haseł PO?

http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/102339,rzad-tuska-ukrywa-podatki.html
http://biznes.onet.pl/nasze-zdrowie-coraz-drozsze,18490,3220744,1,prasa-detal
http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-masz-stary-samochod-zaplacisz-wysoki-podatek,nId,162252
http://podatki.onet.pl/czy-wzrosna-podatki,19923,3334733,1,prasa-detal
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8177102,Boni_nie_wyklucza_podwyzszenia_skladki_rentowej_i.html#ixzz0umXFdg8V
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8210978,Rzad_po_cichu_szykuje_podwyzke_cen_paliw.html
http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-ten-podatek-wzrosnie-o-800-procent-14945
http://www.rp.pl/artykul/429463,521748.html
http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-rzad-jednak-wprowadzi-kolejny-podatek-15401
http://www.sfora.biz/Rzad-potrzebuje-pieniedzy-Zrzuca-sie-kierowcy-a23346-30
http://biznes.interia.pl/news/kolejna-podwyzka-akcyzy-na-papierosy,1526827
http://podatki.onet.pl/nowa-skladka-czyli-nowy-podatek,19925,3601463,1,agencyjne-detal
http://podatki.onet.pl/budowlany-vat-nie-do-odzyskania,19923,3576891,1,prasa-detal

"Obniżamy" podatki :D To i tak zresztą nie wszystko. ZUS będzie musiał się zadłuzyć żeby wypłacać świadczenia swoim destynatariuszom, a liberalny rząd i liberalny ówczas marszałek senatu zaproponował na prezesa NBP - "monetarystę" Marka Belke.

http://podatki.wp.pl/kat,6637,title,Unia-Europejska-chce-nalozyc-wlasne-podatki,wid,12555638,wiadomosc.html?ticaid=1add0
mają nawet swojego człowieka w KE - jak widać, pozostał wierny ideologii swojej partii :P
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 12:35:24 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35802 dnia: Września 11, 2010, 12:43:11 am »
Ale jakie wprowadzanie podatków? Przecież nie było mowy nawet o żadnym projekcie ustawy, z tego wątpliwej jakości artykułu wynika tylko, że dwójka posłów rzuciła głupawy pomysł i tyle. I nijak ma to się do PO jako-takiego, choć generalnie zgadzam się z ich oceną jako pseudo-liberałów. Ba, nawet stuprocentowo zgadzam się z poglądem, iż są dokładnie tyle samo warci co PiS.

Co do Kaczyńskiego, to ja mówię o Jarosławie. To cyniczny podżegacz i sprawa tego nieszczęsnego krzyża najlepiej to pokazuje. Zamiast podjąć jakąś męską decyzję i zrobić coś w kierunku rozwiązania konfliktu, on pielgrzymuje pod ten cholerny krzyż razem ze swoim pisowskimi przydupasami i zgrywa półboga dla tej geriatrycznej mafii z Krakowskiego Przedmieścia. Żenujące.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35803 dnia: Września 11, 2010, 01:09:38 am »
Cytuj
I nijak ma to się do PO jako-takiego
No właśnie, że się ma do PO. Ta partia niestety ma bardzo faszystowskie pomysły - vide : wprowadzenie nowego podatku do urządzeń fotografujących uzasadniając to "można sobie skopiować książkę i nie trzeba płacić, więc trzeba to wyrównać", albo "podwyżka podatku na usługi kserokopiowania, bo teraz więcej osób kseruje książki" oraz "podwyżka podatku vat na książki, bo mniej osób czyta więc trzeba wyrównać". Idealnie się wpisuję to w tę myśl - "trzeba wprowadzić podatek, żęby się ludzie rozmnażali i żyło się dostatniej". Niestety, nikt nie wpadł na to, że to właśnie opresyjna polityka podatkowa jest powodem ujemnego przyrostu naturalnego.

Cytuj
Ba, nawet stuprocentowo zgadzam się z poglądem, iż są dokładnie tyle samo warci co PiS.
Takie zdanie miałem przed wyborami - pis czy po, nie ma większej różnicy. Niestety rząd pisu pod względem wolnosci gospodarczej wychodzi na nieco bardziej liberalny. Co jest nieco smutne, bo oni odwoływali się do silnego państwa opiekuńczego a donald tusk wycierał sobie mordę liberalizmem.

Cytuj
Co do Kaczyńskiego, to ja mówię o Jarosławie. To cyniczny podżegacz i sprawa tego nieszczęsnego krzyża najlepiej to pokazuje. Zamiast podjąć jakąś męską decyzję i zrobić coś w kierunku rozwiązania konfliktu, on pielgrzymuje pod ten cholerny krzyż razem ze swoim pisowskimi przydupasami i zgrywa półboga dla tej geriatrycznej mafii z Krakowskiego Przedmieścia. Żenujące.
szczerze mówiąć nie śledzę sprawy krzyża i nie uważam, żeby było to jakieś ważne wydarzenie mające wpływ na moje codziennie życie. Możliwe, że dla dziennikarzy jest ono ważniejsze od nowych podwyżek podatków, akcyz i wprowadzania nowych opłat, ale mnie raczej obchodzi. Nie oglądam codziennie dzienników, ale za każdym razem gdy coś włączę, to słyszę o krzyżu, o rozłamie w PIS, a jakoś nikt nie raczył podsumować obciążeń jakie planują nam zaserwować liberalni politycy.
Prawda jest taka, że ten krzyż jest platformie cholernie na rękę - idealny temat zastępczy. Tak już było m.in. z wyznaniem tuska o paleniu zielska albo "nowymi projektami konstytucji". Bo ten krzyż o ile się orientuje, to stoi nielegalnie i w takiej sytuacji powinna do akcji wkroczyć policja, usunąć, ogrodzić teren i aresztować sprawców wykroczenia/przestępstwa. Ale jakoś nie mogą się z tym uporać.

O umowie z gazpromem, która jeśli zostanie podpisana jest po prostu zdradą interesów państwa, nikt nie mówi. O tym, że umorzyliśmy im grube miliony w zamian za promilową bonifikatę, też nikt nic nie mówi. O przewałach w MON dotyczących uzbrojenia i stanowisk (zwłaszcza w świeżym jeszcze dowództwie wojsk specjalnych) nikt też nie powie. Zabawne, że nad żołnierzami GROM, ekspertami w swoim fachu, będzie sprawował pieczę facet co skoczył kilkadziesiąt razy ze spadochronem i pewnie nie odróżnia zielonej od czarnej taktyki. No ale to się nazywa "pełna odpowiedzialność" i "będziemy dumni z polski, bo ona zasługuje na cud gospodarczy".

A widzieliście to:

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs283.snc4/40509_143137915704329_100000243656407_349447_1445117_n.jpg

zobaczcie, na tej mapce są dwie zielone wyspy. Jedna to Polska, a druga... :P
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 01:14:46 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35804 dnia: Września 11, 2010, 01:11:56 am »
Nie no, racja. Lepiej, żeby prezydentem był kompletny psychol, który wszędzie widzi teorie spiskowe przeciwko swojemu równie pojebanemu braciszkowi.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35805 dnia: Września 11, 2010, 01:22:15 am »
Nie no, racja. Lepiej, żeby prezydentem był kompletny psychol, który wszędzie widzi teorie spiskowe przeciwko swojemu równie pojebanemu braciszkowi.
Przeczytałeś w ogóle co napisałęm? Ja mam wyjebane na tego pieprzonego hipokrytę komorowskiego i nie agituje za kaczyńskim do jasnej cholery. Dlaczego większość osób jest na tyle ograniczona, że dla nich krytykowanie PO = wychwalanie PIS?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35806 dnia: Września 11, 2010, 01:26:32 am »
A kto inny by miał być ? Korwin-Mickey, który nawet nie potrafi podnieść swojej partii z błota ?

Poza tym nie dziw się, że tak myślę, skoro napisałeś
Cytuj
Ja też glosuje na Kaczora. Nie tyle na Kaczora, co żeby Komorowski nie wygrał.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35807 dnia: Września 11, 2010, 01:35:43 am »
A kto inny by miał być ? Korwin-Mickey, który nawet nie potrafi podnieść swojej partii z błota ?
Jasne, lepiej głosować za komorowskim żeby tylko kaczor nie wygrał, bo będzie faszyzm, zamordyzm i każdemu do domu policja o szóstej rano będzie wchodzić. Tak było, mówili o tym w TV.

Cytuj
Poza tym nie dziw się, że tak myślę, skoro napisałeś
Cytuj
Ja też glosuje na Kaczora. Nie tyle na Kaczora, co żeby Komorowski nie wygrał.
[/quote]
Może lepiej mi pokaż w powyższych postach gdzie pisałem COKOLWIEK O TYM ŻĘ KACZOR POWINIEN BYĆ PREZYDENTEM.
Zresztą, jeśli zdanie "już wolę oddać głos na kaczora zamiar komorowskiego" jest twoim zdaniem agitacją i teraz w każdym poście widzisz agitację na rzecz PIS to po prostu następnym razem daruje sobie odpowiedzi na twoje posty.

Bo ja "kurczaczek" jestem wielkim zwolennikiem tej partii i mam w domu plakat kaczyńskiego
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 01:37:04 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35808 dnia: Września 11, 2010, 01:38:26 am »
Cytuj
Zresztą, jeśli zdanie "już wolę oddać głos na kaczora zamiar komorowskiego" jest twoim zdaniem agitacją i teraz w każdym poście widzisz agitację na rzecz PO to po prostu następnym razem daruje sobie odpowiedzi na twoje posty.
Ej, od kiedy zacząłeś zachowywać się jak kompletny burak ? qiax ci konto ukradł ? Bo kiedyś się z tobą fajnie gadało, a teraz jak tylko pojawia się jakieś pieprzenie o polityce to zaraz zaczynasz głupimi hasłami rzucać.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35809 dnia: Września 11, 2010, 01:41:47 am »
Cytuj
Zresztą, jeśli zdanie "już wolę oddać głos na kaczora zamiar komorowskiego" jest twoim zdaniem agitacją i teraz w każdym poście widzisz agitację na rzecz PO to po prostu następnym razem daruje sobie odpowiedzi na twoje posty.
Ej, od kiedy zacząłeś zachowywać się jak kompletny burak ? qiax ci konto ukradł ? Bo kiedyś się z tobą fajnie gadało, a teraz jak tylko pojawia się jakieś pieprzenie o polityce to zaraz zaczynasz głupimi hasłami rzucać.
Nie rzucam głupimi hasłami, nie podoba mi się sytuacja w kraju i szukanie środków na to, żeby państwo dociągnęło do kolejnych wyborów, a ty mi zarzucasz że wychwalam pis i agituje za nimi.
Szczerze to martwie się trochę sytuacją w kraju, bo póki co to działania tego rządu sprowadzają nas do bankructwa, a wszyscy przejmują się psychiką jarka, wywaleniem jakubiakowej i jakimś zasranym krzyżem.
I nie chodzi mi o to, żeby kogokolwiek obrażać, tylko przeraża mnie czasami ten brak zainteresowania ludzi swoją przyszłością. Bo każda głupia decyzja tego rządu będzie przez nas opłacana. ZUS obecnie działa jak piramida finansowa - problem w tym, żę tych z dołu jest coraz mniej i nie ma kto płacić.

Jedyna możliwość to przeprowadzenie śmiałych, liberalnych reform. Takie coś zrobiła dawniej Margaret Thatcher, Ronald Reagan i - bardziej kontrowersyjny - Augusto Pinochet. Jak się miały wtedy USA i UK wszyscy wiemy, zaś Chile do dzisiaj po przemianach "szkoły chicagowskiej" nie daje się rozwalić, pomimo socjalistów u stery. Premier Cameron w wielkiej brytanii robi właśnie takie reformy, pomimo tego że rządy Blaira i Browna dały popalić brytyjskiej gospodarce. Takich reform oczekiwałbym od rządu i dlatego głosuje na "partię której JKM nie może wyciągnąć z błota" bo tylko oni przedsatwiają jakiś plan reform na miarę tych w/w.
Kompetencje prezydenta w zakresie ustawodawstwa i egzekutywy są niewielkie, cały ciężar spoczywa na radzie ministrów, a ta obecna zajmuje się dopalaczami, krzyżem i problemami psychicznymi jarosława. Jarosław to postać nie z mojej bajki, jego posunięcia co do migalskiego i jakubiak oceniam negatywnie; rozumiem, że nie może się otrząsnąć po śmierci brata, ale dlaczego cała polska żyje tymi pierdołami a nie patrzeniem na ręce rządzącym. Ja patrzę i mnie to wkurwia. Ciebie nie?
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 01:47:19 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35810 dnia: Września 11, 2010, 01:54:25 am »
Ja też nie jestem zbytnio zadowolony z tego, co się dzieje. Komorowski chuja robi, Tusk też niczym nie błyszczy, ale jednak już wolę ich, niż psychola, który by wyjebał naszą kasę na jakieś chore śledztwa czy Tusk nie jest klonem-cyborgiem Putina z kosmosu. Ceny wszystkiego dalej rosną, ale tak jest co roku, nie ważne kto jest prezydentem, nie ważne jaka afera jest, nie ważne gdzie jest krzyż. Ja nie siedzę 24 na dobę na stronach politycznych jak niektórzy i nie znam historii każdego pojedynczego polskiego polityka. Nie znam się na tym, WOS zdałem na 37%, ale czasem chcę jednak wyrzucić z siebie to co mam do powiedzenia.

A teraz z innej beczki:
http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=129731914&ft=1&f=1001
Ameryka ! Kraj ludzi wolnych !
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 02:05:36 am wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35811 dnia: Września 11, 2010, 02:06:17 am »
Ja też nie jestem zbytnio zadowolony z tego, co się dzieje. Komorowski chuja robi, Tusk też niczym nie błyszczy, ale jednak już wolę ich, niż psychola, który by wyjebał naszą kasę na jakieś chore śledztwa czy Tusk nie jest klonem-cyborgiem Putina z kosmosu. Ceny wszystkiego dalej rosną, ale tak jest co roku, nie ważne kto jest prezydentem, nie ważne jaka afera jest, nie ważne gdzie jest krzyż. Ja nie siedzę 24 na dobę na stronach politycznych jak niektórzy i nie znam historii każdego pojedynczego polskiego polityka. Nie znam się na tym, WOS zdałem na 37%, ale czasem chcę jednak wyrzucić z siebie to co mam do powiedzenia.
Ale zauważ, że media są wybitnie antykaczyńskie. Czasami biorę w obronę PIS jak widzę, że wylewa się na nich niesłusznie kubły pomyj (ale kiedy indziej całkiem słusznie). Tak samo jak czasem bronię kościoła, zwłaszcza w sprawie inkwizycji albo innego rodzaju (chociaż katolikiem to nie jestem i nawet tym niepraktykującym). Za czasów rządów PIS wyśmiewano się z każdego ich potknięcia, komentowano brudne buty kaczyńskiego, szydzono z jego wzrostu albo urody jego małżonki. Natomiast teraz żaden kuba wojewódzki albo dziennikarz RMF nie zaśmiał się z tuszy pani prezydentowej. Projekty ustaw i uchwalone ustawy w kluczowych dla państwa i jego gospodarki kwestiach nie są często w ogóle omawiane w środkach masowego przekazu, za to szczegółowo analizuje się każdą wypowiedz twarzy PIS. Nie wiem czy pamiętasz jaka była awantura że kaczyński był nieobecny na zaprzysiężeniu prezydenta. Doprawdy, świat się zawalił.
Nie jestem obiektywny, ale staram się być na tyle, na ile mogę. Nie jestem entuzjastą PIS, nie jestem entuzjastą PO. Mikke szczerze mówiąć też nie jest moim wyśnionym mężem stanu. Jeśli miałbym wymienić europejskiego polityka, którego chciałbym widzieć na fotelu prezydenta to nie będzie nim Korwin tylko Vaclav Klaus.

Ceny rosną, to jest suma wielu czynników. Ale w przypadku podwyżki VAT - wzrośnie to drastycznie, bo każdy towar wytwarzany jest z czegoś, trzeba pracy, transportu, przechowania, licencji, składników, nadzoru - i to wszystko wzrośnie, w zależności od stawki dla danej usługi/towaru. Ceny w przyszłym roku podrosną i to nie jak co roku, przy uwzględnieniu inflacji, tylko drastycznie. I jakie rozwiązanie ma w razie niesprawdzenia się planu, na przyszłe lata nasz rząd? Kolejne podwyżki. Nawet balcerowicz krytykował te reformy.
Nic mi po komisji ds. katastrofy w smoleńsku, nic mi po tym co mówi i robi kaczyński - bo to nie odbije się na moim portfelu. Może nawet mówić, że ziemia obraca się wokół księżyca.
Za sytuację w kraju odpowiada kierujący polityką rząd, wybrany przez sejm, a nie lider partii opozycyjnej. Pod względem działania na rzecz odciążenia domowych budżetów więcej sobie może przypisać poprzednia ekipa niż obecna. Obecna działa nawet gorzej niż gabinet millera/belki.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 02:09:14 am wysłana przez Chief Roberts »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35812 dnia: Września 11, 2010, 02:15:28 am »
Tak szczerze to z tego całego burdelu to tylko mnie cieszy, że ta zasrana ACTA nie przeszła w UE, bo jakoś nie bawiła mnie wizja, że jakiś byle glina by mógł wparować mi do pokoju i sobie po moim komputerze łazić ile mu się podoba.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35813 dnia: Września 11, 2010, 01:26:31 pm »
Cytuj
mogę ci potem zdjęcie wysłać ja to wygląda
No wyślij mi. Ten twój paten z folią to przed czym chroni tak w ogóle? Zniszczeniem elektroniki w środku, czy materiału?
Cytuj
Wiesz co, specjalnie dla ciebie wezmę dzisiaj i zagram w DDR'a, zobaczę, czy jeszcze dają radę, czy nie.
No, no, zagraj! ^^
Cytuj
na PS2
Do mojego zjechanego PSXa maty są te same?

No i nie wiem - kupić w końcu tą szmatę czy nie?

http://img836.imageshack.us/g/img0322dp.jpg/

Tu masz pięć fotek jakie dosłownie przed kilkoma chwilami strzeliłem. Na trzech zaprezentowałem jak mata wygląda po jej zabezpieczeniu, a na dwóch pozostałych moje wynik na dwóch piosenkach na Light (coś koło 6 stóp poziomu trudności) - nie trafiłem dwóch strzałek w każdej z nich, ale to raczej dlatego, że nie grałem ponad rok.

Mata, o dziwo, działa bez zarzutu. Dowodzi to zatem, że zabezpieczenie jej folią tunelową przedłuża żywotność takiego sprzętu bardzo. Tutaj masz tutorial jakiego użyłem przy sklejaju swojej maty. Ja dodałem do tego jeszcze takie szare płyty izolujące (ze styropianu chyba), aby mata była jeszcze bardziej antypoślizgowa. Folia zabezpiecza chyba głównie przed wilgocią, nie tylko powietrzną, ale i tą, która przedostaje się do normalnej szmaty przez nasze spocone stopy. Poza tym zmęczenie materiału jest mniejsze, kiedy kontakt ze stopą jest pośredni. Wadą jest oczywiście ograniczona mobilność, no ale zawsze można szmatę wyjąć, zwinąć i złożyć gdzie indziej znowu.

I tak, te same maty działają oczywiście pod PSX'em, chociaż te DDR'y na PSX'a jakieś takie dziwne mi się wydały. Może źle mi się nagrały, bo muzyka nie była ze strzałkami zsynchronizowana...
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 01:27:32 pm wysłana przez Tantalus »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35814 dnia: Września 11, 2010, 02:05:46 pm »
ty sie szefie zamiast klocic zaloz partie i probuj przejac rzad to nie bedziesz mial na co narzekac ;x

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35815 dnia: Września 11, 2010, 02:20:34 pm »
Kurfa, Tant, za te zmianę przymusową na niebieski layout to powinni Cie za jaja powiesić.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35816 dnia: Września 11, 2010, 03:10:32 pm »
Możesz sobie zmienić na inny jak ci się nie podoba. I mi nie zrzędź, bo pójdę do panela i zablokuję możliwość zmiany stylów.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35817 dnia: Września 11, 2010, 03:11:11 pm »
Nie zapominaj, że ja też mam uprawnienia Admina ;) Wiem, że mogę, ale kurde, wchodzę na SZ i się zastanawiam, czy dobrze trafiłem.

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35818 dnia: Września 11, 2010, 03:19:40 pm »
O rany jak tu dużo tekstu.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35819 dnia: Września 11, 2010, 05:21:49 pm »
Cytuj
szczerze mówiąć nie śledzę sprawy krzyża i nie uważam, żeby było to jakieś ważne wydarzenie mające wpływ na moje codziennie życie. Możliwe, że dla dziennikarzy jest ono ważniejsze od nowych podwyżek podatków, akcyz i wprowadzania nowych opłat, ale mnie raczej obchodzi. Nie oglądam codziennie dzienników, ale za każdym razem gdy coś włączę, to słyszę o krzyżu, o rozłamie w PIS, a jakoś nikt nie raczył podsumować obciążeń jakie planują nam zaserwować liberalni politycy.
Ale ja bynajmniej nie czynię ze sprawy krzyża niczego kluczowego dla kraju. Jestem zdania, że jak tłum wymyka się spod kontroli w takim sposób jak w tym przypadku, to nie ma wyjścia, tylko wziąć go za mordę i przywrócić do porządku ASAP. Ale mniejsza. Wspomniałem tę kwestię, bo pytałeś o podżeganie Kaczyńskiego. A on samą swoją obecnością w tamtym miejscu i zachowaniem podżega do dalszego utrzymania takiej fatalnej sytuacji, zamiast odciąć się od tego i pozwolić sprawę załatwić policji albo straży miejskiej. I tylko żeby to unaocznić wspomniałem ten nieszczęsny krzyż.