Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174441 razy)

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35820 dnia: Września 11, 2010, 05:32:26 pm »
hmmm auwazylem ze mozna juz dodawac i edytowac style.. znacyz ze moge wlasny dodac lub poprawic darka? ;x

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35821 dnia: Września 11, 2010, 07:03:27 pm »
O "kurczaczek". Dopiero teraz obejrzałem materiał z tego, jak ten pojebaniec poprowadził tłum z pochodniami pod pałac prezydencki. Jak to nie jest podżeganie, to co nim jest? :P

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35822 dnia: Września 11, 2010, 07:28:07 pm »
Kurfa, Tant, za te zmianę przymusową na niebieski layout to powinni Cie za jaja powiesić.
Ja nie mogę patrzeć na ten layout,aż mnie oczy zabolały jak weszłam na forum >.<

A poza tym jestem wkurzona,bo dowiedziałam się,że pani minister od spraw szkolnictwa(czy jak tam ją zwali)ustanowiła sobie coś takiego,że uczeń nie może być dopuszczony do egzaminu jeżeli ma nieobecności poniżej 50% z danego przedmiotu,oczywiście nie interesuje ją czy to choroba,szpital,czy wyjazd służbowy.Normalnie iść się powiesić.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2010, 07:31:42 pm wysłana przez Yuzuriha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35823 dnia: Września 11, 2010, 07:42:40 pm »
Widzę, że rok szkolny ci się dobrze zaczął, co?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35824 dnia: Września 11, 2010, 08:29:25 pm »
Po prostu świetnie...heh dowiedziałam się również,że mają zlikwidować wszystkie szkoły policealne dla dorosłych,także jestem uziemiona heh.Większość zawodowych również....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35825 dnia: Września 11, 2010, 09:03:09 pm »
Przecież zasada poniżej 50% frekwencji = nkl działa chyba od dawna.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35826 dnia: Września 11, 2010, 09:54:22 pm »
mogę poświadczyć, że 4 lata temu działała ;]

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35827 dnia: Września 11, 2010, 10:20:56 pm »
Nie, nie, po studiach trza opuścić ukochaną Polskę. Od 2 lat mażę o Japonii, kto wie, może mi się uda.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35828 dnia: Września 11, 2010, 10:22:29 pm »
Dobrze, że na wykładach się nie liczy frekwencja, bo byłoby słabo z moją karierą akademicką.

Offline SebaSan

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
  • Astromaniac
    • Zobacz profil
    • http://sebasan1981.blogspot.co.uk/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35829 dnia: Września 12, 2010, 03:01:54 am »
To zależy jeszcze o jakie wykłady chodzi. Niektórzy wykładowcy mają pamięć do twarzy i podczas sesji na egzminie mogą sobie Ciebie przypomnieć/nieprzypomnieć czy byłeś na zajęciach. Kilka lat temu jak studiowałem na Akademii Medycznej w LBN miałem taką sytuację z wykładowcą od fizjologii. Na szczęście siedzialem w drugim rzędzie (prawie zawsze w tym samym miejscu) więc pamiętał moją facjatę i dzięki temu z zaliczeniem nie było większych problemów (tym bardziej że wczesniej podał zestaw 140 pytań które bedą na egzaminie). B)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35830 dnia: Września 12, 2010, 08:00:36 am »
w ten piekny niedzielny poranek mówie wam aj-waj po nieprzespanej nocy :P normalni ludzie o tej porze  jeszcze sobie spią i długo pośpią, bo to niedziela w końcu, a smogu zamiast spac ogladał całą noc filmy kevina smitha. czyżby sie rok szkolny zaczał czy coś, ze o 5 nad ranem forum swieciło pustkami i żaden nolajfik sie nie pojawił zobaczyć czy jakiś nowy post sie nie pojawił? :P ludzie, co z wami, myślałem, żę to ja sie starzeje :P albo sie zestarzaęłm, bo bez przerwy wspominam, żę kiedyś to coś tam, a kiedyś to coś tam... cholera, na stare lata będe stetryczałym dziadem o_O
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35831 dnia: Września 12, 2010, 09:03:52 am »
Ja bym normalnie był o tej porze, ale akurat wczoraj byłem skonany i się wcześniej położyłem. Chciałem dzisiaj pospać do południa, no ale skończyło się jak się skończyło.

Przez większość wakacji chodziłem spać po świcie, tak gdzieś między 5:00, a 8:00. Mamusia zawsze, chcę tego, czy nie, budzi mnie po 14ej na obiad. Niby późno, no ale śpię normalnie po 6-9h, więc nie jest to nic ponad normę. No i z tego też powodu, kiedy to wczoraj poszedłem spać koło pierwszej, dzisiaj obudziłem się siódmej. Nie podoba mi się to, bo mi się za dnia gorzej myśli, no ale trudno się mówi, coś z tym fantem trzeba zrobić. Może przynajmniej w MiM'a pogramy, bo to nie wymaga ode mnie zbyt dużo myślenia...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35832 dnia: Września 12, 2010, 11:59:14 am »
w ten piekny niedzielny poranek mówie wam aj-waj po nieprzespanej nocy :P normalni ludzie o tej porze  jeszcze sobie spią i długo pośpią, bo to niedziela w końcu, a smogu zamiast spac ogladał całą noc filmy kevina smitha. czyżby sie rok szkolny zaczał czy coś, ze o 5 nad ranem forum swieciło pustkami i żaden nolajfik sie nie pojawił zobaczyć czy jakiś nowy post sie nie pojawił? :P ludzie, co z wami, myślałem, żę to ja sie starzeje :P albo sie zestarzaęłm, bo bez przerwy wspominam, żę kiedyś to coś tam, a kiedyś to coś tam... cholera, na stare lata będe stetryczałym dziadem o_O
Synek, przez dwa tygodnie chodziłem spać o 5 rano, więc dziś musiałem w końcu odespać i dać odpocząć PS3, bo mógł się zmęczyć graniem nonstop ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35833 dnia: Września 12, 2010, 12:10:14 pm »
Cytuj
Nie, nie, po studiach trza opuścić ukochaną Polskę. Od 2 lat mażę o Japonii, kto wie, może mi się uda.
De gustibus, ale zamieniać Polskę na Japonię to absurdalny pomysł.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35834 dnia: Września 12, 2010, 12:32:29 pm »
I niezły szok kulturowy dla nieobeznanego człowieka. Taki przeskok od razu skutkowałby gigantyczną ilością gaf towarzyskich i nie tylko z Twojej strony Zacku.

Ja 20 września wyjeżdżam do Holandii na stałe, niby kraj podobny, ale byłem tam wcześniej z 6 razy, poznałem trochę ten kraj i jakieś pojęcie mam, nie, nie takie z TV tylko takie życiowe.
« Ostatnia zmiana: Września 12, 2010, 12:33:23 pm wysłana przez Musiol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35835 dnia: Września 12, 2010, 01:26:02 pm »
I niezły szok kulturowy dla nieobeznanego człowieka. Taki przeskok od razu skutkowałby gigantyczną ilością gaf towarzyskich i nie tylko z Twojej strony Zacku.
A-a-ale przećeż oglondałem anime i grałem w Fajnal Fantazy i wjem jak sie rzyje w Japonii !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline SebaSan

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
  • Astromaniac
    • Zobacz profil
    • http://sebasan1981.blogspot.co.uk/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35836 dnia: Września 12, 2010, 01:49:30 pm »
A ja tam dopiero wstałem po nocnej sesji w Herosów II. Ostatnio próbuję przechodzić wszystkie scenariusze na poziomie "Impossible". Jak dotąd udało mi się przejść...trzy :wacko:

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35837 dnia: Września 12, 2010, 03:27:07 pm »
Cytuj
Wspomniałem tę kwestię, bo pytałeś o podżeganie Kaczyńskiego. A on samą swoją obecnością w tamtym miejscu i zachowaniem podżega do dalszego utrzymania takiej fatalnej sytuacji, zamiast odciąć się od tego i pozwolić sprawę załatwić policji albo straży miejskiej. I tylko żeby to unaocznić wspomniałem ten nieszczęsny krzyż.
Jakiej fatalnej sytuacji? Kaczyński może i ma immunitet, ale reszta wiary tam nie ma. Dlaczgo władze nic z tym nie zrobią? Wszystko wina kaczora, tylko że nie wiem za co tam policja bierze forse.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35838 dnia: Września 12, 2010, 05:05:25 pm »
Przecież zasada poniżej 50% frekwencji = nkl działa chyba od dawna.
Ale nie w szkole dla dorosłych!Z resztą my mamy mniej godzin niż w normalnej szkole pozatym różne wypadki chodzą po ludziach,dlatego to mnie tak wkurza.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #35839 dnia: Września 12, 2010, 06:36:55 pm »
No najwyraźniej jednak działa :P

Chieffu - ale czy ja obarczam winą za to, że sytuacja jest nierozwiązana? Nie, absolutnie, więc proszę, nie insynuuj czegoś takiego ;) Ale ma swój wpływ i to bardzo negatywny na rozwój wydarzeń. Bo jest podżegaczem i fanatykiem, któremu po śmierci brata i przegranych wyborach kompletnie padło na łeb.

A do wcześniejszego - wyjazdy za granicę na stałe dla mnie wogle nie mają wielkiego sensu. Jestem zdania, że jak ktoś ma ambicje, silną osobowość i określone umiejętności, to ma równie wielkie szanse żeby coś osiągnąć i żyć na przynajmniej godnym poziomie w Polsce. To nie Etiopia i warunki nie są tak złe, żeby trzeba było szukać szans na zachodzie.