Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163336 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30540 dnia: Września 10, 2008, 02:21:37 pm »
Najlepszego Injury ;] Niech Ci Musiol grzecznym bedzie.
BTW. Ktorego bedzie w Europie Disgaja trzecia?
Tu lejt. znów zawaliłem :F

Pieprz czekanie na Disgaję, sprowadź z USA.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30541 dnia: Września 10, 2008, 02:41:17 pm »
Ja nie składam życzeń bo jak ja miałem urodziny to nikt z SercemeZłamaneZone nie napisał smsa :((((

a tak w ogóle Musiol to w profilu HESSoki widziałem ciebie i nie mogłem uwierzyć że Musiolik to nie tylko ksywa :)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30542 dnia: Września 10, 2008, 03:17:30 pm »
Ja nie składam życzeń bo jak ja miałem urodziny to nikt z SercemeZłamaneZone nie napisał smsa :((((

a tak w ogóle Musiol to w profilu HESSoki widziałem ciebie i nie mogłem uwierzyć że Musiolik to nie tylko ksywa :)
Musiolik to nie tylko ksywa, to coś więcej niż ksywa ;] To historia, dziedzictwo i legenda (haha,o boże xD)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30543 dnia: Września 10, 2008, 03:43:11 pm »
Widzę ,że SZ troszę dogorywa...rozmowy trzymają się raczej ps'owych tematów, większość tematów dawno nie otwierana :)

A ty kto jesteś tak wogle? hehehe...

Forum jest leniwe, jak zawsze na jesień. Następne chwilowe rozbudzenie powinno nastąpić na przełomie grudnia i stycznia, jeżeli prawidłowość ma się utrzymać. Do tego czasu będzie zapewne wypełnione starymi, znanymi zombie forumowymi, które tylko będą co jakiś czas anemicznie klikać klawisz F5 swoimi zdrętwiałymi palcami.

In the news: właśnie sobie wsadziłem do kompa nowy zasilacz - zamiast 400W tera mam 560W, czyli raczej awariami ze strony mocy zagrożony nie jestem. Ze starych części mógłbym sobie już drugiego pieca złożyć, tyle że nie mam obudowy heh... może sobie poskładam z klocków lego, czy coś...

In the news2: oprócz nowego zasilacza, doszły mi też nowe końcówki do poi - sprawdzę jak się spisują i może znowu będę miał jakiś materiał do wrzucenia na Naszą-Szkapę.pl.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30544 dnia: Września 10, 2008, 03:45:05 pm »
Widzę ,że SZ troszę dogorywa...rozmowy trzymają się raczej ps'owych tematów, większość tematów dawno nie otwierana :)

A ty kto jesteś tak wogle? hehehe...




Szuja :P

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30545 dnia: Września 10, 2008, 04:06:23 pm »
nom 'szuja' z oversized signature ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30546 dnia: Września 10, 2008, 05:04:37 pm »
BTW. Ktorego bedzie w Europie Disgaja trzecia?
Pieprz czekanie na Disgaję.

Ja bym to tak ujął.

Skoro o Disgaji mowa...Chcą w końcu wprowadzić u nas kastrację pedofilów. Szkoda, że tak późno i szkoda, że pewnie Unia Jełopejska się przyjebie, że to "niehumanitarne". Zasrana banda hipisów.

Kłotowanie jest trochę zdupcone.

DO CHOLERY, NIE MAM ŻADNEGO TAGA POD SOBĄ !

Anyway...za miesiąc Half-Life 2 IRL.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2008, 07:41:25 pm wysłana przez MarvelliX »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30547 dnia: Września 10, 2008, 05:23:31 pm »
Widzę ,że SZ troszę dogorywa...rozmowy trzymają się raczej ps'owych tematów, większość tematów dawno nie otwierana :)

A ty kto jesteś tak wogle? hehehe...




Szuja :P

Bardzo niska samoocena. To nie w twoim stylu :P

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30548 dnia: Września 10, 2008, 06:07:07 pm »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30549 dnia: Września 10, 2008, 06:14:09 pm »
Anyway...za miesiąc Half-Life 2 IRL.
pff halflajf za półtora miecha Fallout 3 .

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30550 dnia: Września 10, 2008, 06:49:24 pm »
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=527880

I pewnie znów wina gier?
Po przeczytaniu newsa uznaje, ze to jakas sciema. Jak stroze prawa policzyli rany, skoro rzekomi satanisci sporzadzili z rzekomych nastolatkow rzekome potrawy, ke? :P

A co do Disgai trzeciej, to nie wiem sam jak to w koncu jest z blokadami regionalnymi.

Dla wszystkich eurokratow ten oto filmik pokazujacy intencje naszej nowej "nianki" i zaklamanie pana Niech Zyje Socjalizm Barroso. Powinniscie obejrzec, bo ani w tv ani w Gazecie Wybiórczej o tym nawet nie pisna...
http://www.youtube.com/watch?v=dBelU68edRs&eurl=

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30551 dnia: Września 10, 2008, 06:54:08 pm »
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=527880

I pewnie znów wina gier?
komuś musi się zajebiście nudzić, że wymyśla takie historyjki, sataniści wyszli z mody

[BLOG TIEM]
mogę przeklnąć? "kurczaczek"! mam wszystkiego dość ;/[/BLOG TIEM]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30552 dnia: Września 10, 2008, 07:08:46 pm »
His tutaj??O.o chyba źle widzę.Co się stało,że wróciłaś??

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30553 dnia: Września 10, 2008, 07:12:54 pm »
Nudzi mi się jak cholera, z domu wyjść nie mogę i w sumie nie mam co robić. A raczej nic konstruktywnego mi się nie chce. Spałem sobie do późna i postanowiłem zrobić taki dzień bezowocny.
Przeglądałem moje stare posty na tym forum, tych pierwszych nie ma, nie zachowały się, pierwsze jakie są to te z 2004 roku, w sumie wtedy tak zahaczyłem się konkretnie na tym forum i jakoś zostałem. Było to pośrednią i bezpośrednią zasługą kilku osób. Ganza pewnie już tu nie uświadczycie, zresztą - o dziwo - chłopak wyszedł na prostą (wyleczył się z giercowego nałógu), dba o siebie i praktycznie nie ma go przed kompem, co mu się paradoksalnie podoba. Oczywiście nie porzucił starych nawyków, tylko że teraz pisuje do gazetki studenckiej. Przesłał mi nawet próbkę swojego warsztatu, niestety porzucił styl OGL .. ;) Ale nie o ganzu miałem pisać. W każdym razie przejrzałem te posty, łącznie cztery lata, jestem tutaj obecny rocznikowo z pięć, z dość poważnymi przerwami i dużo się przez ten czas wydarzyło. W waszych życiach pewnie też, w końcu to pierwsze lata wchodzenia w dorosłość, pierwsza zmiana trybu życia, choć niektórzy tutejsi studenci mają na tyle dobrze, że mieszkają w miejscu studiowania. To na pewno przyjemna rzecz, budzić się we własnym domku, nie musieć użerać się z właścicielem bądź współlokatorami, nie myć wanny po umyciu się i ogólnie mieć burdel we własnym pokoju...
W mojej głowie przez te lata zmieniło się naprawde wiele. Zawsze była jednak tendencja do uważania swoich wyborów za te najsłuszniejsze i najmądrzejsze, choć często bywały one nieracjonalne - ale dyktowany potrzebą chwili, kaprysem bądź nadmiernym egzaltowaniem się emocjami i folgowaniem tymże, dokonywałem najgorszego z możliwych wyborów. Uważam, że największą wadą czlowieka jest głupota, ale chyba każdy z nas jest obciążony tą wadą i nie ma na to lekarstwa. W przypadku ważnych wyborów w naszym życiu nigdy nie jesteśmy do końca racjonalni. Pewnie można trenować jakoś wyciszanie uczuć i emocji, ale czymże jest życie bez nich? Nadmierna uczuciowość czy emocjonalność też są niewskazane.. najważniejszy jest ten złoty środek.
Dziwne koleje losu sprowadziły mnie na to forum, na którym od początku nie miałem raczej racji bytu, wszak jest ono ściśle tematyczne. Ale większść z was i tak mi tutaj nie pasuje. Zresztą podziwiam ekipę redakcyjną, że chce wam się coś robić dla kogoś za darmo. Miałem kiedyś fazę na zrobienie stronki z recenzjami japońskich starych filmów (samurajskie+yakuza), napisałem nawet parę recenzji, zerżnąłem od kogoś oprawę graficzną (hehe) i uruchomiłem na parę dni, ale potem uznałem, że właściwie to : po co?. Tyle pisałem o zmianach, ale to się we mnie nie zmieniło. Jakiś bliżej niedookreślony ogół społeczeństwa, docelowi i anonimowi odbiorcy nie są dla mnie kimś, dla kogo mógłbym poświęcić czas, część swojego życia. Ja wchodzę tutaj sam już nie wiem.. z przyzwyczajenia, uzależnienia.. w każdym razie coś mnie pcha co dzień co jakiś czas, aby kliknąć w historii w "squarezone.pl" i zajrzeć, kto jest autorem tej jednej odpowiedzi w Total Offtopicu. Pisałem, że nie pasujecie tutaj, ale to chyba przez ten czas, który tutaj jestem, większosć z was utraciła stereotypowe postrzeganie powodowane moim pierwszym wrażeniem i każdy z was nabrał trochę osobowości, choć bardzo mało piszecie o swoim życiu prywatnym(chociaż Tant zawsze dzielił się swoimi historiami a i smogu często także). Dzisiaj PPMSZ zapodała linka do swojego profilu na naszej - szkapie no i w sumie dziwnie się oglądało ją jako nie-ppmsz, tylko osobą z imienia i nazwiska. Nie że nie wiedziałem, że w realu jest kimś innym niż ppmsz, ale jednak.. potem znalazłem w jej znajomych musiolika, piękną jubilatkę (och dobrze wiesz, że życzę Ci wszystkiego najlepszego pomimo tego co napisałem powyżej, tylko częsciej wpadaj [i zapodawaj fotki z mojego ulubionego cyklu :)]), smoga. (Tanta nie znalazłem.. ). Ciekawie byłoby was poznać tak w realu, bez tych głupich nicków, bez tej całej otoczki komputerowej i nie patrząc cały czas w monitor tylko w żywe oczy i posłuchać prawdziwego głosu a nie składać szybko literki i odczytywać zawarty w nich przekaz. Wahałem się też nad dodatniem w/w osób do moich nielicznych znajomych na n-k. Bo zasługujecie na to na pewno, spędziłem z wami wirtualnie dość sporo czasu (zmarnowanego :P) i bez wahania, ktokolwiek z kim bym tyle przesiedział np. w mamrze miałby nie tylko status znajomego, ale i dobrego znajomego. Tylko właśnie.. Czy my się w ogóle znamy? I proszę nie odczytywać tego pytania, jako sztampowego zbycia kogoś jak to się na ulicy nie chcemy przyznać do znajomości z jakąś osobą. Po prostu, choć zawsze uważałem siebie za otwarty umysł i wolnomyśliciela, to w kwestii relacji międzyludzkich (i wielu innych) wciąż siedzi we mnie konserwa straszna i znajomość z wami.. czy nawet ze wspomnianym w powyższych liniach ganzem (którego znam wirtualnie sześć lat) nie wiem jak tak naprawdę sklasyfikować? Choć widziałem tyle zdjęć smoga, w przeróżnych konfiguracjach to pewnie miałbym problemy z rozpoznaniem go na ulicy.
Jak myślicie.. znamy się?

Napisałem dziś do tanta, jako że niedługo zostanę dłuższym lokatorem w gdańsku, że chętnie bym się z nim zobaczył, bo ciekawy jestem jaki jest ten Tant. Często wydawało mi się, że myśli bardzo podobnie do mnie, a często że tak odmiennie. Z chęcią spotkałbym się z większością z was (a zwłaszcza pięknych użytkowniczek z tematu "Nasze zdjęcia", które ostatnio nie łagodzą posuchy w moim sercu). Nie jest to żadna propozycja zjazdu, bo pewnie większość z was by spękała, ja pewnie też czułbym się z początku trochę zażenowany.. bo właśnie.. Znam was, czy nie znam?


tl;dr - to co? robimy dzisiaj jakieś spotkanko na skajpie?
wpadnijcie na tego polczata, niech tylko tant zapoda linka, bo ja zapomniałem.

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30554 dnia: Września 10, 2008, 07:19:38 pm »
bo pewnie większość z was by spękała
Ja pisalbym sie na cos takiego.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30555 dnia: Września 10, 2008, 07:22:29 pm »
Z tego co pamiętam było sporo tego typu propozycji, ale zważywszy na to, iż jestem tu dopiero od roku to nie wiem ile tych waszych zjazdów doszło do skutku...

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30556 dnia: Września 10, 2008, 07:23:40 pm »
doszlo, doszlo :)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30557 dnia: Września 10, 2008, 07:25:09 pm »
I tak pewnie uczestnicy mało co pamiętają z przebiegu takiego zjazdu. Z wiadomych zresztą powodów... ^_^

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30558 dnia: Września 10, 2008, 07:25:53 pm »
Ja nikogo nigdy z was nie widziałem i nie wiem czy to ganz nie ma rozszczepienia osobowości:)

Dawajcie się umówimy na jakiegoś voice-czata wieczorem, tak jak kiedyś co sierhij był, butzu, goha i GAD-ZYLA ;)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30559 dnia: Września 10, 2008, 07:27:59 pm »
Niestety nie dysponuje sprawnym mikrofonem... Chyba się wreszcie zmuszę i go kupię. (Przy okazji również nową niezacinającą się klawiaturę i myszkę).