Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163155 razy)

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30500 dnia: Września 08, 2008, 03:32:25 pm »
Wolę poczekać na Hearts of Iron 3 w 2009 roku...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30501 dnia: Września 08, 2008, 04:05:44 pm »
SHIT! TOOL confirmed for GH: World Tour :D :D

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30502 dnia: Września 08, 2008, 11:11:54 pm »
A podobno Final Fantasy VII to gra kultowa, nie kryje przed graczami zadnych tajemnic i takie tam... Wiec z nudow sobie quiz internetowy robie i w pewnym momencie po rzuceniu okiem na procenty w wynikach do jednego z pytan (rzeklbym, iz jest to jedno z podstawowych pytan jasno zwiazane z glownym watkiem fabularnym )  kopara mi opadla:

http://img369.imageshack.us/my.php?image=51861887lf0.jpg

nie chce mi sie komentowac tego wyniku ;]

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30503 dnia: Września 09, 2008, 07:21:35 am »
Może zapomniałeś dodać matkę BIOLOGICZNĄ, bo tak wielu to inaczej interpretuje.
I'm in Space!

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30504 dnia: Września 09, 2008, 07:37:27 am »
reav, to nie ja ustalalem pytanie, ja jako jeden z wielu - na nie odpowiadalem. Poza tym to chyba bylo ono sformulowane w dosc oczywisty sposob - matka to matka. Nie ma usprawiedliwienia dla ludzkiej glupoty ;>

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30505 dnia: Września 09, 2008, 09:09:27 am »
No wiesz, Seph wszędzie gada do niej per Matka. A ludzie niestety nie umieją czytać, tylko klepią X, więc o Lucretii pewnie w ogóle nie słyszeli.
I'm in Space!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30506 dnia: Września 09, 2008, 01:25:49 pm »
No tak,ale czy to nie wyjaśniało się dopiero kiedy miało się Vincenta??I też mówione było kiedy zdobywało się jego ostatni limit chyba?(ale nie zjedzcie mnie bo ja dawno nie grałam i już wielu rzeczy nie pamiętam).Więc jak ktoś nie jest maniakiem to pewnie nie wiedział heh...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30507 dnia: Września 09, 2008, 02:02:21 pm »
Cholera...FFVII naprawdę jest GŁĘBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKI...jak Moda na Sukces, gdzie nie wiadomo kto jest matką jakiegoś dziecka...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30508 dnia: Września 09, 2008, 02:32:25 pm »
No tak,ale czy to nie wyjaśniało się dopiero kiedy miało się Vincenta??I też mówione było kiedy zdobywało się jego ostatni limit chyba?(ale nie zjedzcie mnie bo ja dawno nie grałam i już wielu rzeczy nie pamiętam).Więc jak ktoś nie jest maniakiem to pewnie nie wiedział heh...
Ja nie jestem i nigdy nie bylem "maniakiem" FFVII,a odpowiedz na to pytanie wydawala mi sie banalna. Co wiecej - az 77% ludzi jest w bledzie...jak Bucu podkreslil:
Cholera...FFVII naprawdę jest GŁĘBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKI...jak Moda na Sukces, gdzie nie wiadomo kto jest matką jakiegoś dziecka...
dla przecietnego czlowieka, ktory ukonczyl FFVII odpowiedz powinna byc jasna, gdyz sama fabula w grze o tym wyraznie traktuje. Ciekawe jakie jeszcze "rodzynki" mi sie w przyszlosci przytrafia.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30509 dnia: Września 09, 2008, 02:44:27 pm »
Cytuj
dla przecietnego czlowieka, ktory ukonczyl FFVII odpowiedz powinna byc jasna, gdyz sama fabula w grze o tym wyraznie traktuje. Ciekawe jakie jeszcze "rodzynki" mi sie w przyszlosci przytrafia.
Problem jest taki, że dzisiaj jedyne osoby, które mają pierwszy kontakt z FFVII to 13-sto letnie bezmózgi, które natychmiast po skończeniu gry ściągają wszystkie filmiki z gry, łączą w jeden i wrzucają In The End Linkin Porka jako podkład, a następnie dodają Jenovie penisa i robią gejowskiego fanfika z nią, Sephirothem, Cloudem i Red'em XIII (oczywiście w 70%-ach zarówno Cloud jak i Sephiroth są za pomocą jakiegoś chorego pomysłu zamienieni w pół-zwierzęta pół-ludzi) jęcząc w tym samym czasie na GameFAQs o remake'u. I robią sobie lipne tatuaże z postaciami z gry (ale to tylko te dorosłe bezmózgi).

Fak...nie umiem dzisiaj pisać...
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2008, 02:47:21 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30510 dnia: Września 09, 2008, 04:13:59 pm »
Może tak dla bezpieczeństwa FFVII powinno otrzymać kategorię wiekową 18+? ;) Ostatnio po tym co dzieciaki wydziwiają po tego typu grach zaczynam coraz bardziej rozumieć ludzi którzy twierdzą iż gry nie są dla dzieci. ;)

EDIT

A tak dodatkowo fragment wywiadu Jarosława Kaczyńskiego udzielonego Radiu Maryja...

"Nie zapytam już pana, panie premierze, czy pan w kancelarii nie uszkodził żadnego laptopa, bo nie było żadnej konferencji prasowej. Czyli z tego wynika, że pan z komputerami się obchodzić delikatnie potrafi." {prowadzący}

"Ja mogę powiedzieć, ojcze redaktorze, że ja od komputerów, laptopów trzymam się z daleka. I to może okazało się właściwą postawą w tych groźnych czasach (śmiech)." {Kaczyński}
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2008, 04:20:08 pm wysłana przez aysnel »

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30511 dnia: Września 09, 2008, 04:39:01 pm »
A tak dodatkowo fragment wywiadu Jarosława Kaczyńskiego udzielonego Radiu Maryja...

"Nie zapytam już pana, panie premierze, czy pan w kancelarii nie uszkodził żadnego laptopa, bo nie było żadnej konferencji prasowej. Czyli z tego wynika, że pan z komputerami się obchodzić delikatnie potrafi." {prowadzący}

"Ja mogę powiedzieć, ojcze redaktorze, że ja od komputerów, laptopów trzymam się z daleka. I to może okazało się właściwą postawą w tych groźnych czasach (śmiech)." {Kaczyński}
pan Jarek ma po prostu dobry dzien i udowadnia, ze posiada poczucie humoru  ^_^
zreszta z dwojga zlego wole czlowieka ktory usiadl na krzesle Kuronia i nie chcial z niego ustapic (J.K.) anizeli tego skur*** Tuska, ktory swego czasu pomogl komuchom obalic jedyny, normalny rzad (choc mniejszosciowy).

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30512 dnia: Września 09, 2008, 05:38:24 pm »
Widać ,iż mamy odmienne poglądy polityczne. Rozumiem, że bracia Kaczyńscy chcą uchodzić za patriotów, ale to co czasem prezentują to już nie patriotyzm lecz nacjonalizm. My możemy mówić o innych narodach źle, jednak gdy ktoś o nas wypowiada się krytycznie to już się święcie oburzają.

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30513 dnia: Września 09, 2008, 05:43:32 pm »
Nie wiem jakie Ty masz Patryku poglady polityczne - i nie wiem na jakiej zasadzie twierdzisz ze mamy odmienne :)
To, ze nie stoje z watahą szczekajaca na Kaczynskich nie oznacza, iz prezentuja oni poglady mi bliskie. Czy w tym kraju naprawde sa tylko dwa obozy? z Kaczynskimi, albo przeciwko nim? Do PiS jest mi bardzo nie po drodze, tak jak i do pseudoliberalnej PO. Jakos Tuskowi wpadek i gaf nikt nie wytyka...cos chyba z tymi mediami nie tak;>

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30514 dnia: Września 09, 2008, 06:00:59 pm »
To samo było w przypadku poprzedniego rządu.:) No, ale jak wiadomo nie gryzie się ręki która karmi. Jeśli chodzi o mnie to poprę każdego, kto będzie rządził i wydawał ustawy zgodne z moi światopoglądem. Na pewno jednak nie poprę obecnej skompromitowanej lewicy, którzy mają czelność wytykać innym co robią źle chociaż gdy sami rządzili jakoś nie potrafili zrealizować tych postulatów o które teraz walczą. A zresztą każdy rząd od czasu upadku komuny uważam za mało efektywny ponieważ wszystkie ekipy miały związane ręce różnymi oczekiwaniami społecznymi i bały się komukolwiek narazić, no bo to górnicy, nauczyciele, lekarze i inni ciągle niezadowoleni cokolwiek by im zaproponować... Wszyscy myślą że państwo da się postawić na nogi bez wyrzeczeń w ciągu kilku lat lat po prawie półwiekowym zastoju.

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30515 dnia: Września 09, 2008, 06:05:23 pm »
A zresztą każdy rząd od czasu upadku komuny uważam za mało efektywny
Obejrzyj Nocna Zmiane, poczytaj troche, chociazby Ziemkiewicza,wypytaj o rzad Jana Olszewskiego i dowiedz sie dlaczego ten rzad zostal odwolany i przez kogo. No i w tym krotkim czasie pewien posel przelamal pewna bariere i zlozyl wniosek o lustracje...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30516 dnia: Września 09, 2008, 06:17:09 pm »
Jak dla mnie mogą się tam politycy żreć między sobą do końca świata byle nie przekładało się to na funkcjonowanie państwa. W inny państwach europejskich czy nawet w Stanach politycy również kopią pod sobą dołki i podstawiają wzajemnie świnię ale jakoś nie ma to wielkiego wpływu na funkcjonowanie ich krajów. Co do lustracji sprawa powinna być prosta. Albo palimy wszystkie teczki albo wszystkie ujawniamy a nie tam jakieś procesy sądowe wnioski do IPN. itp. Co to sprawy Olszewskiego... On jeszcze żyje inni politycy z jego rządu też. Jeśli jego gabinet był taki dobre to dlaczego ekipa PIS nie powołała do swego rządu jego samego i kilku jego ministrów?

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30517 dnia: Września 09, 2008, 06:42:52 pm »
Z tego co wiem, Olszewski byl/jest doradca prezydenta. Macierewicz tez byl postacia pierwszorzedowa w PIS. Czy byl to gabinet dobry? Wazne co zaczal robic, i jak na to zareagowalo srodowisko postkomunistyczne w tym czasie. Jak juz wspomnialem rzad Olszewskiego byl rzadem mniejszosciowym, co mialo swoje minusy. Poza tym nie licze takich ludzi jak Skubiszewski (grrr) no i sam Lechu Elektryk, ktory mial wtedy wiele do powiedzenia i chcial rzadzic wszystkimi.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30518 dnia: Września 09, 2008, 06:49:19 pm »
Schodząc do spraw powszednich. Cieszę się , iż już w październiku Star Ocean: First Departure będzie miał swoją premierę w Europie. Zastanawiam się tylko dlaczego jeszcze nie można nigdzie zamówić pre-ordera.

emiel_

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #30519 dnia: Września 09, 2008, 06:54:41 pm »
A ja sie ciesze z wipeouta HD, ktory juz tuz-tuz.Ostatnio z psstore sciagnalem pokazowke z targow w Lipsku - rozdzialka 1080p miazdzy. Do tego swietna muza - oj bedzie sie dzialo ;P