Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162471 razy)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24180 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:05:30 pm »
NIe prawda :P Mam 2 faworytow :P i nie ich. Tylko szkoda, że nie ma szans na ten konkurs...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24181 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:06:19 pm »
Hmm, czy nie mozecie zrobic takiego konkursu na najładniesze kobiety i najprzystojnieszych meszczyzn (ehmm...źle napisałam zapewne xD) SZ? Zaraz zapewne usłysze podteksty Musiola w stylu "Nie martw sie ogórku, bo itak nie wybijesz sie z ostatniego miejsca"xD Nawet nie jestem ciekawa ktora dziewczyna by wygrala, a raczej chodzi mi o facetow :> (mialabym swoich faworytów) :)
Phehehe XD,ja tego raczej nie widzę ;P.

Dziś mam jakiś skopany humor ;/ w dodatku ta pogoda cholernie dokucza mojemu organizmowi....

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24182 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:18:05 pm »
Co ty chcesz od pogody? Idealna pogoda na calodniowe siedzenie przed komputerem xD.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24183 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:25:18 pm »
Nawet nie jestem ciekawa ktora dziewczyna by wygrala, a raczej chodzi mi o facetow :> (mialabym swoich faworytów) :)
Wydaje mi się, że trochę mało ludzi jest na forum i nie ma to większego sensu ze względu na małą liczbę potencjanych wyborców jak i nie widzę konkurentów. ;]

Btw. A co z tymi którzy nie mają aparatu ? Mogliby położyć twarz na skanerze, przykryć ręcznikiem i zeskanować. xf
NIe prawda :P Mam 2 faworytow :P i nie ich. Tylko szkoda, że nie ma szans na ten konkurs...
No i Yume się teraz strasznie zawiódł ;/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2007, 06:26:47 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24184 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:26:45 pm »
Cytat: Iniuria
Hehe u mojej kumpeli w klasie była taka sytuacja na lekcji biologii. Babka wzieła gościa do odpowiedzi i zapytała o kolejne odcinki układu wydalniczego. A on jej odpowiedział "jama ustna" xD nie moge ahahahhaha
Może chodziło mu o jamochłona ;]
Cytat: Agrias
Mam 2 faworytow
Niech zgadne...Czif i Tant? ;]
Sądze że taki konkurs nie miałby racji bytu, dlatego że przyszedłby Tant i korzystając ze swoich uprawnień moderatorskich zablokował go. Jako argument podałby że "nie warto organizować takiego konkursu, bo i tak wszyscy wiedzą że to ja jestem tu najpiękniejszy(a)" ;f
Cytat: Musiol
ta wiem, wygra qiax ;] ew. Yume ;p
Oj nieładnie tak kogoś obgadywać za plecami, w dodatku przyrównując poraz kolejny do qiaxa, a fe!

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24185 dnia: Czerwca 14, 2007, 06:43:15 pm »
Kurde, wychodzi na to ze mam jednak 3 faworytów, ale nie moge wydać, bo pomyslicie ze sie podlizuje :P

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24186 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:21:38 pm »
i tu zdradzilas ze sa gdzies przy górze... choc wsumie nie wiele jest tu zwyklych uzytkownikow nie rbiacych czegos dla strony ale łotewa ;f

Cytuj
w dodatku ta pogoda cholernie dokucza mojemu organizmowi....
meteopatia tez na to cierpie <.< choc u mnie to bardziej wplywa na ducha niz cialo

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24187 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:25:12 pm »
Dobra, więc moge wam zdradzić kto jest moim pierwszym faworytem xD Podpowiedz:
-Wszyscy go kochają (hmm, tzn. on tak mysli).

Napewno sie skapniecie :P Albo tant wyjedzie z tym swoim slynnym tekstem, ze to on jest najpiekniejszy i że to jego wszyscy kochaja :p

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24188 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:27:05 pm »
ja wiem ja wiem ! to David Hasselhof !

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24189 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:28:33 pm »
Tanta to wszyscy kochają ale w pupke ;B

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24190 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:38:01 pm »
Phi, chodzi ofkors o Glenna i Mola :P

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24191 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:49:31 pm »
Phi, chodzi ofkors o Glenna i Mola :P
ojej musiol zawsze wiedzialem ze cos do mnie czujesz chodz do mnie misiaczku :*

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24192 dnia: Czerwca 14, 2007, 07:50:20 pm »
Nikt nie trafił. Kto da wiecej (chociarz, jakby ktos sie uparl to jedna osoba trafila, ale ta "zagadka" była na temat innej osoby :)).

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24193 dnia: Czerwca 14, 2007, 08:32:42 pm »
Kto to jest ten Tant, o którym wszyscy tak mówią?  ???
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24194 dnia: Czerwca 14, 2007, 08:33:44 pm »
[smogowe perypetie na uczelni]
tak wiec smogu jest dzis po ostatnim egzaminie, dodatkowo promotor zatwierdził mi pracę licencjacką... jedną nogą mam już tytuł naukowy ;] jeee
z mniej ciekawych rzeczy - własnie mija 42 godzina bez snu. wczoraj o 20 zapalnowałem sobie skończyć 3 rozdział mojej pracy. zamiast tego obejrzałem 2 czesci spider mana. potem gdy juz sie zabrałem za pisanie odezwał sie qiax na gg i znów 2 godzuny wyjete z zycia. ostateczie zabralem sie za pisanie około 2 w nocy, o 5 skonczylem, a od 5 do 6 robiłem sciagi na egzamin dzisiejszy ;] dodatkowo mialem miec poprawke kola, co kiedystam nie zaliczyłem, aby mnie gosciu do egzaminu dopuscił no i bez snu, za to po litrze kawy poszedłem na uczelnie. najpierw promotor ku chwale ojczyzny zaliczył mi prace. potem o zgrozo napisałem poprawke - of koz na miejscu sprawdzona i wszystko ok. tzn byłoby ok, gdyby nie fakt, ze facet to pojeb i stwierdził, ze podczas ostatniego semestru nie okazywałem mu należnego szacunku, a do zajec nie podchodziłem jak student, tylko je sobie lekceważyłem. no i wymyslił mi na poczekaniu koło zaliczeniowe z niewiadomo czego byle by mnie udupic... na moje szczescie kawa jeszcze działała wtedy i udało mi sie przejść to swiństwo jakoś. no i po zaliczeniu cwiczen czekałem na egzamin. na egzaminie kryzys - kawa przestałą działac... ale jakos przetrwałem. teraz jestem po kolejnym litrze kawy... zobaczymy jak długo jeszcze dzis pociagne. ale  cóż, mam ochote dzis kogos zabić. wsadzić w worek, za łańcuch przyczepićdo pociągu i ciągać po torach, na których rozsypano gwoździe... i tyle nic wiecej ciekawego ;d
[/smogowe perypetie na uczelni]

agriaspincode - daj se siana. nikogo nie obchodza te Twoje rankingi, czy co to tam ma być. zamiast tego zrób coś pożytecznego i przeczytaj jakas madra ksiazke, a nie tracisz czas tu na forum ;] wiem, jestem nieznosny, ale mam prawo ;]


Kto to jest ten Tant, o którym wszyscy tak mówią?  ???

oto i on ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2007, 08:34:32 pm wysłana przez Smogu »
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24195 dnia: Czerwca 14, 2007, 09:36:12 pm »
Chief i Gipsi jak nic :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24196 dnia: Czerwca 14, 2007, 11:26:27 pm »
Cytuj
Hmm, czy nie mozecie zrobic takiego konkursu na najładniesze kobiety i najprzystojnieszych meszczyzn (ehmm...źle napisałam zapewne xD) SZ?

Nie ma po co... wygrałbym... w obu kategoriach hehe...

Cytuj
(mialabym swoich faworytów)

faworyta chciałaś powiedzieć hehe

Cytuj
Sądze że taki konkurs nie miałby racji bytu, dlatego że przyszedłby Tant i korzystając ze swoich uprawnień moderatorskich zablokował go. Jako argument podałby że "nie warto organizować takiego konkursu, bo i tak wszyscy wiedzą że to ja jestem tu najpiękniejszy(a)" ;f

Znaczy wiesz, już kilka razy po cichu były propozycje takich konkursów, ale:
1) W wypadku facetów, mamy za mało sędziów, w wypadku dziewczyn, za mało uczestniczek
2) Jakiś facet/dziewczyna, mógłby/mogłaby poczuć się głupio, jakby np. zajął/zajęła ostatnie miejsce (nie chcemy robić przykrości Glenn'owi, prawda? hehe).
3) Nie ma jak ocenić kandydatów na jednej płaszczyźnie, bo oceniane mogą być tylko zdjęcia. Np. na zdjęciach Hisoki jakoś nie widać, że ona jest garbata i ma jedno oko większe od drugiego, moją drewnianą nogę też udało mi się w paint'cie zamazać.

Cytuj
Kurde, wychodzi na to ze mam jednak 3 faworytów

Me, Myself and I

Cytuj
Albo tant wyjedzie z tym swoim slynnym tekstem, ze to on jest najpiekniejszy i że to jego wszyscy kochaja :p

YOU CAN SEE IT IN MY MIND?!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2007, 11:27:32 pm wysłana przez Tantalus »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24197 dnia: Czerwca 15, 2007, 08:57:12 am »
Cytat: Tant
Jego farmazony które za dużo miejsca zajmują
Tant ja nawet bym nie wystartował bo wygrac z tobą do zera to nie frajda ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24198 dnia: Czerwca 15, 2007, 10:48:27 am »
od kiedy walec mnie przejechał garba już nie mam [teraz mam większe cycki, bo przeszedł na drugą stronę].

A większe oko spuchło i wyglądają podobnie :*

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #24199 dnia: Czerwca 15, 2007, 11:37:57 am »
Ale to co masz w spodniach to nie skarpetki ? ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...