Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161714 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23380 dnia: Maja 12, 2007, 02:57:30 am »
juve... jude... juwenalia ;] wlasnie wrocilem z torunia z koncertu Kultu. było swietnie, Kazik nadzwyczaj dobrze sobie radził, nawet nie mylił tekstów ;] tylko szkoda, że nie dali żadnego kawałka z poza dyskografii Kultu... liczyłem na chociażby 12 groszy... no cóż, nie można mieć wszystkiego ;]
Hm...byłem kiedyś na Kulcie w katowickim Spodku. Skręciłem sobie tam nogę w 3/4 koncertu ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23381 dnia: Maja 13, 2007, 12:59:18 am »
Guess what!! IT'S BLOG-TIME!!!

Skrót dnia dzisiejszego

- Znowu gram w EBA. Nie wiem czemu, ale nie umiem kręcić teraz tych kółek stylusem i ciągle się na tym wywalam. No ale Hard ROCK'owe "Y.M.C.A." i "Your my inspiration" mam na S (September też bym miał, ale mi się nie utrwalił, bo miałem na A High Score).
- Pizzeria Margheritta w Gdańsku ma zabawną wizję pizzy "Quatro Formaggi"... pierwszy raz jadłem pizze z oscypkiem.... słaby pomysł...
- 5 stron elaboratu o zanieczyszczeniach, 3 raporty pisane ręcznie i duże kolokwium w poniedziałek.... moja najbliższa przyszłość maluje się w ciemnych barwach, do tego pewnie dzisiaj będę musiał zarwać noc...
- Capt. Obvious says: "Eurowizja śmierdzi gównem, a głosowanie to żart".

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23382 dnia: Maja 13, 2007, 12:46:33 pm »
skrót jednego wieczora - za dużo się dowiedziałem rzeczy, o których wiedzieć był nie powinienem... nie dość, że cały kończący się tydzień miałem skopany humor, to teraz doprawiłem go sobie tak, że całe moje życie wywaliło się o 180 stopni... w sumie po co to pisze? - w dwóch celach - przestrzec was przed fałszywymi kobietami i fałszywymi przyjaciółmi... tak. od wczoraj, w momencie, gdy zdradził mnie przyjaciel nie mam już ich wcale i tym sposobem potwierdza się stare drowie przysłowie - zaufanie jest dla gupków i martwych....

a tak ogólnie, to nic ciekawego. zna ktoś numer telefonu do płatnego zabójcy, bo bym najął jednego takiego....
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23383 dnia: Maja 13, 2007, 12:49:14 pm »
skrót jednego wieczora - za dużo się dowiedziałem rzeczy, o których wiedzieć był nie powinienem... nie dość, że cały kończący się tydzień miałem skopany humor, to teraz doprawiłem go sobie tak, że całe moje życie wywaliło się o 180 stopni... w sumie po co to pisze? - w dwóch celach - przestrzec was przed fałszywymi kobietami i fałszywymi przyjaciółmi... tak. od wczoraj, w momencie, gdy zdradził mnie przyjaciel nie mam już ich wcale i tym sposobem potwierdza się stare drowie przysłowie - zaufanie jest dla gupków i martwych....

a tak ogólnie, to nic ciekawego. zna ktoś numer telefonu do płatnego zabójcy, bo bym najął jednego takiego....
napisz do qiaxa :P

ahym, nie znasz przysłowia, że wrogów szukaj wśród przyjaciół, a przyjaciół wśród wrogów?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23384 dnia: Maja 13, 2007, 02:55:50 pm »
niah niah ja nie mam takich problemow... bo nie mam przyjaciol i dziewczyn/y zeby se zycia nie komplikowac ;f skrajny indywidualizm czasem sie przydaje choc latwo nie jest

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23385 dnia: Maja 13, 2007, 03:01:07 pm »
Smogu - That sux... no ale zawsze masz nas hehe...

Marv - You damn nolife...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23386 dnia: Maja 13, 2007, 07:58:44 pm »
niah niah ja nie mam takich problemow... bo nie mam przyjaciol i dziewczyn/y zeby se zycia nie komplikowac ;f skrajny indywidualizm czasem sie przydaje choc latwo nie jest

nic tylko pozazdroscic... czasem zaluje, zze jestem istotą społeczna... niestety chce i potrzebuje kontaktu z ludzmi. czasem jednak jest to az za klopotliwe ... p;/
Smogu - That sux... no ale zawsze masz nas hehe...


Ty chcesz mnie pocieszyc, czy jeszcze bardziej pogrązyc ?? ;]
Kame Hame Ha

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23387 dnia: Maja 13, 2007, 08:44:49 pm »
Cytuj
Ty chcesz mnie pocieszyc, czy jeszcze bardziej pogrązyc ?? ;]
właśnie się też nad tym zastanawiałam... Musiol - a dobre rady daje sie przed katastrofą, nie po...zresztą...no właśnie...no 

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23388 dnia: Maja 13, 2007, 09:11:32 pm »
Cytuj
Ty chcesz mnie pocieszyc, czy jeszcze bardziej pogrązyc ?? ;]
właśnie się też nad tym zastanawiałam... Musiol - a dobre rady daje sie przed katastrofą, nie po...zresztą...no właśnie...no 
taa głębia aż dobija ...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23389 dnia: Maja 13, 2007, 10:05:55 pm »
Cytuj
Ty chcesz mnie pocieszyc, czy jeszcze bardziej pogrązyc ?? ;]
właśnie się też nad tym zastanawiałam... Musiol - a dobre rady daje sie przed katastrofą, nie po...zresztą...no właśnie...no 
po też można ;] żeby nie zrobił czegoś gupiego, bo Smogu to taki mały, smutasowaty wariat :P

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23390 dnia: Maja 14, 2007, 01:15:32 pm »
Cytuj
Ty chcesz mnie pocieszyc, czy jeszcze bardziej pogrązyc ?? ;]
właśnie się też nad tym zastanawiałam... Musiol - a dobre rady daje sie przed katastrofą, nie po...zresztą...no właśnie...no 
po też można ;] żeby nie zrobił czegoś gupiego, bo Smogu to taki mały, smutasowaty wariat :P

nie smutasowaty, tylko szybkodołołapiący i szybkowpadającodepresyjnie. te dwa neologizmy wymyslone na poczekaniu ;f
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23391 dnia: Maja 14, 2007, 01:19:52 pm »
Zajebiscie po dzisiejszej maturze z matmy jak chuj dostane się na polibude -_-

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23392 dnia: Maja 14, 2007, 01:42:19 pm »
Cytuj
Marv - You damn nolife...
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23393 dnia: Maja 14, 2007, 02:15:56 pm »
Cytuj
Marv - You damn nolife...
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Same here, ja już zaufałem paru osobom kiedyś i zdąrzyłem się na tym przejechać. Od tamtej pory nie ma osoby której ufałbym bezgranicznie w najważniejszych sprawach. No ale każdemu pewnie jakoś inaczej się to układało.
Ale smutasowe nastroje tu panują, wyjść na dwór na łono natury i cieszyć się dobrą pogodą xD

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23394 dnia: Maja 14, 2007, 02:53:04 pm »
Cytuj
Marv - You damn nolife...
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Same here, ja już zaufałem paru osobom kiedyś i zdąrzyłem się na tym przejechać. Od tamtej pory nie ma osoby której ufałbym bezgranicznie w najważniejszych sprawach. No ale każdemu pewnie jakoś inaczej się to układało.
Ale smutasowe nastroje tu panują, wyjść na dwór na łono natury i cieszyć się dobrą pogodą xD

dobra pogoda wpada mi do pokoju przez okno ;] a z naturą jest tez kontakt, bo akademik mam obok lasu i z lasu słychać ptaków spiew ;f no i mam muchy w pokoju, zawsze to jakis kontakt z naturą ;f we Włocku jest tak cholernie duszno... idzie zdechnąć ;/
Kame Hame Ha

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23395 dnia: Maja 14, 2007, 02:58:00 pm »
Cytuj
Marv - You damn nolife...
nie twierdze ze nie mam zycia ale jestem antysocjalny... nie lubie duzych imprez (10+ osób) i towarzystwa obcych ludzi; pozatym jestem raczej nieufny bo lepiej byc nieufnym niz sie pozniej na kims przejechac <.<
Same here, ja już zaufałem paru osobom kiedyś i zdąrzyłem się na tym przejechać. Od tamtej pory nie ma osoby której ufałbym bezgranicznie w najważniejszych sprawach. No ale każdemu pewnie jakoś inaczej się to układało.
Ale smutasowe nastroje tu panują, wyjść na dwór na łono natury i cieszyć się dobrą pogodą xD

dobra pogoda wpada mi do pokoju przez okno ;] a z naturą jest tez kontakt, bo akademik mam obok lasu i z lasu słychać ptaków spiew ;f no i mam muchy w pokoju, zawsze to jakis kontakt z naturą ;f we Włocku jest tak cholernie duszno... idzie zdechnąć ;/
U mnie w pracy jest elegancka klimatyzacja z której korzystam jak nikogo nie ma, co by mnie za rachunki za prąd nikt nie ścigał ;f

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23396 dnia: Maja 14, 2007, 03:30:10 pm »
Ja na szczęście nie mieszkam w mieście i za oknem widze drzewa, pare krzaczków i jodeł w ogrodzie i mój trawniczek który też czasem koszę i mam kontakt z naturą. Ale wystarczy, że otworzę okno i jak wpada świerze powietrze z nutą zapachu niedaleko rosnących kwiatów to już czuję się jak na łonie natury. ;]
Lubie też czasem pojeździć sobie na rowerze i odjechać gdzieś wpizduu gdzie nie ma żywej duszy i kiedy robię przerwę walnąć się na trawnik i patrzeć na chmury. Kiedyś może zrobię screena, ... ptfu zdjęcie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23397 dnia: Maja 14, 2007, 05:18:54 pm »
tez chetnie bym sie walnol na trawie aaaleee po pierwsze lezenie na ziemi jest w pineche niewygodne wiec bym sie nieulozyl tak by lezec dluzej niz 10min iiii po drugie czuł bym dyskomfort przez fakt ze po tej ziemi chodzi wiele gatunkow roznego rodzaju robactwa ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23398 dnia: Maja 14, 2007, 05:20:44 pm »
tez chetnie bym sie walnol na trawie aaaleee po pierwsze lezenie na ziemi jest w pineche niewygodne wiec bym sie nieulozyl tak by lezec dluzej niz 10min iiii po drugie czuł bym dyskomfort przez fakt ze po tej ziemi chodzi wiele gatunkow roznego rodzaju robactwa ;f
robactwo to pół biedy, gorzej srające psy -,-

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23399 dnia: Maja 14, 2007, 05:39:48 pm »
O do ch*ja, dziwna akcja.

10 minut temu stwierdzilem, ze z poczatkiem wakacji ide sciac wlosy O_o I to nie tak jak do tej pory, czyli skrocic 5 cm.... Ide sciac sie na chlopaka O_o
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"