Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161513 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23360 dnia: Maja 09, 2007, 09:38:32 pm »
ja od czasu do czasu ;] ale moze być jeden problem, bo czy przeklinaniem moze być cytowanie tytułu przecudnego kawałka Siekiery "chuj dupa "kurczaczek" cipa" ...? jak na to patrzec? przecież to tytuł piosenki...  ;]
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23361 dnia: Maja 09, 2007, 09:53:33 pm »
Hm..patrząc na poprzednie posty :
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23362 dnia: Maja 09, 2007, 09:55:45 pm »
Świetne są takie rysunki kredką na chodniku, dające wrażenie trójwymiarowości:
1.jpg
2.jpg
3.jpg

4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23363 dnia: Maja 09, 2007, 10:15:15 pm »
No, genialne sa :) swego czasu mialem tego troche na dysku, ale gdzies, pewnie przy okazji jakiegos formata, sie zapodzialo ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23364 dnia: Maja 10, 2007, 12:16:22 am »
poszukuję romu do szóstej części Fire Emblem... byłbym wdzieczny, jakby ktoś mógł mi pomóc i podrzucic rom, ew link, gdzie mozna tego poszukac. dawno juz nie szukałęm romów, wiec nie pamietam gdzie szukać, z google nie chce mi sie bawić, no i jestem leniwy ;]
Kame Hame Ha

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23365 dnia: Maja 10, 2007, 12:32:49 am »
Jeśli chodzi o rom do gba to here you are:
http://www.sendspace.com/file/z6480g

njoy;]
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23366 dnia: Maja 10, 2007, 01:51:23 pm »
Cytuj
poszukuję romu do szóstej części Fire Emblem...
6? to wyszło cos ponad to na gba? ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23367 dnia: Maja 10, 2007, 04:35:35 pm »
te dwie co na GBA wyszły to Fire Emblem i Fire Emblem: Sacred Stones. przynajmniej pod takimi tytułami je znamy. tymczasem Fire Emblem to już siódma część sagi a Sacred Stones - osma. siódemka (tam co był Hector, Lyn, Eliwood itd) jest perquelem Fire Emblem 6, grzie głównym bohaterem jest Ron - syn Eliwooda. aby było ciekawiej - Fire Emblem, jest dość popularną sagą w japanlandzie - teraz chyba wyszło, albo wyjdzie Fire Emblem 10 na Wii ;] japońcenie samymi Finalami żyją ;] więcej info tutaj:

http://www.fireemblemworld.com/
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23368 dnia: Maja 11, 2007, 01:41:49 am »
Mam niecałe 6 godzin na wkucie chrzanionej biochemii, która jest tak drętwa, że mnie ciarki przechodzą. Cała noc wkuwania wzorów różnych sacharydów, różniących się tym, że gdzieśtam w pierścieniu są cząsteczki do góry nogami ustawione, do tego lipidy, proteiny, kwasy nukleinowe i inne pierdoły. Nic ze zrozumienia, samo wkuwanie... to boli, w szczególności po tym długim weekendzie. A następny tydzień się szykuje mocno popieprzony... byle teraz do wakacji doczekać....

EDIT::

WTF? Obadałem przed chwilą refery SZ i to co zobaczyłem, jest dziwne. Skumajcie dzięki jakiej frazie wpisanej w google'a ludzie do nas najczęściej trafiają... 461 hitów w 8 dni o_O


Dzizaz to ja taki popularny jestem? ;] Zniknalem z paru miejsc odkad wyjechalem do anglii ale zeby mnie az tak wieluszukalo... spoko ziomek jestem ;/


Wiecie co jest przejebane w anglii? To ze w tydzien moge sobie zarobic na Wii ;/ Ale nie ma jej w sklepach ;/ No i to ze za 2 pizze w pizza hut zaplace 20 funtw a za zajebisty spoko telefon jakies 2 mega pikseli aparat i inne hujnie mouje sony ericson zaplace 80 funtow ;/ Nie czaje tego...


Aha kocham PESa to jedyna gra w ktora mi sie chce grac.... Niech zyje PES! Pozdro ziomki!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23369 dnia: Maja 11, 2007, 02:39:17 am »
czyli co telefon jest warty tyle co 8 pizz? (wole pizze ;f) to zle czy dobrze? ztego co mi brejdak opowiadal to ciekawe rzeczy mozna na ulicy czy plazy znalesc... on np. telefon jakis nowszy znalazl ;p albo bluze angole sie tam nie przejmuja ze zgubili cos kupia se nowe <.<
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2007, 02:40:02 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23370 dnia: Maja 11, 2007, 07:18:41 am »
Heh, cos w tym musi byc - moj wujek pracujacy w Londynie tez sobie znalazl komorke - z tym, ze nie na ulicy tylko w parku.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2007, 07:19:34 am wysłana przez Siergiej »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23371 dnia: Maja 11, 2007, 10:32:01 pm »
(*)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23372 dnia: Maja 11, 2007, 10:44:24 pm »
Nom...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23373 dnia: Maja 11, 2007, 10:48:34 pm »
WTF?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23374 dnia: Maja 11, 2007, 10:50:40 pm »
ten, mysz Ci umarła ...

a tak na serio, SZ zdyyyyyyycha, nananana

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23375 dnia: Maja 11, 2007, 11:27:33 pm »
To, że ludzie mają w piątkowy wieczór inne zajęcia, niż pisanie postów nie dowodzi tego, że forum zdycha, tylko tego, że jesteś nolifem Musiol... (nie to co ja...)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23376 dnia: Maja 11, 2007, 11:41:12 pm »
Hm, to dziś piątek? Pomyślmy...

..


..
.



nie mam raczej zbytnio co do robienia, kumple spędzają czas w wirtualnym świecie MMORPG .... meh

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23377 dnia: Maja 11, 2007, 11:49:21 pm »
ta za rok to bedą cie wyciagac na dupy i piwo ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23378 dnia: Maja 12, 2007, 02:29:00 am »
nie mam raczej zbytnio co do robienia, kumple spędzają czas w wirtualnym świecie MMORPG .... meh
To tylko takich masz kumpli? Lipa, to twoi kumple to takie same nieudaczne forumowe mordy jak my... Japierd*le jakim ja jestem niesamowitym jurem to jest poemat... ja do tej pory nie moge uwierzyc ze ja siedze na forum... a potem jeszcze patrze na moj licznik postow i mnie wstyd ogarnia i robie mine jak islamski ziomek zakrywajacy oczy dlonia z obrazka butzowego. Serio.


Cytuj
ta za rok to bedą cie wyciagac na dupy i piwo ;]
Chyba na dupy na czata dla 16latek na onecie ;]

Cytuj
czyli co telefon jest warty tyle co 8 pizz? (wole pizze ;f) to zle czy dobrze? ztego co mi brejdak opowiadal to ciekawe rzeczy mozna na ulicy czy plazy znalesc... on np. telefon jakis nowszy znalazl ;p albo bluze angole sie tam nie przejmuja ze zgubili cos kupia se nowe <.<
No tak jakby z ta cena... tylko ze u nas za 8 PIC mozesz sobie kupic zajebisty telefon nokii z napisem 3210 gdzies z tylu obudowy... i pograc w wezyka.
Co do tego ze ich to nie obchdzi to nie tak do konca, u mnie w restauracji juz wiele razy zostawiali komore, ale zawsze wracali, wiesz bo jak zgubisz komore to wszystkie kontakty tracisz i kilka zdjec i fajne jakies duperelki.
A tak ogolnie to wiadomo ze ich to nie rusza bo taki sony ericson k750i to sa 2 dni pracy max, a przede wszystkim tutaj kazdy kto ma na abonament telefon to ma go ubezpieczony i jak im sie zgubi albo ktos zajebie to dostaja nowy za free... a jesli nie masz na abonament to jak masz swoje konto bankowe to podczas zakladania konta dostajesz ubezpieczenie na swoja komrke na wypadek jakbys zgubil albo by ci ukradli.... wogole no co tu gadac... anglia to zycie na kasie, tutaj nie ma sie czym przejmowac jak cos zgubisz.


ah jaki to... byl celny strzal. Tych kilka slow... tak prosto w twarz. Znowu musialo ta byc, jakbys bez tego nie byl soba...

ah jaki to... byl celny strzal. Tych kilka slow... tak prosto w twarz. Jak to sie moglo znow stac?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #23379 dnia: Maja 12, 2007, 02:53:01 am »
juve... jude... juwenalia ;] wlasnie wrocilem z torunia z koncertu Kultu. było swietnie, Kazik nadzwyczaj dobrze sobie radził, nawet nie mylił tekstów ;] tylko szkoda, że nie dali żadnego kawałka z poza dyskografii Kultu... liczyłem na chociażby 12 groszy... no cóż, nie można mieć wszystkiego ;]
Kame Hame Ha