Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161670 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22560 dnia: Marca 20, 2007, 06:30:28 pm »
er wiem? ale wiesz me oczy na róż są bardzo wrażliwe i takie strony wywołuja u mnie prawie padaczke ;p
tak jak zupa mleczna, budyń, jogurt, kisiel, chleb, masło i milion innych rzeczy? ;f


Nah, uwielbiam robić sobie nagłe niespodzianki. Bylem na zakupach z dziewczyną, ona nic nie kupiła, ja wróciłem z nową płytą;] (Tool - Aenima). A po powrocie do domu już na mnie czekał FF VII (nie platyna ;]), jest gut ;]

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22561 dnia: Marca 20, 2007, 06:33:46 pm »
komunikat
po wnikliwych, popartych sporą ilością eksperymentów i doświadczeń, badaniach - po raz kolejny potwierdza się znana wszystkim teoria: zrozumienie kobiet i ich absrdalnego zachowania jest awykonalne - głównie ze względu na to, zę kobiety same nie potrafią zrozumieć swojego postępowania.
niemniej jednak istnieje śmiałe przypuszczenie, że istnieje skrypt opisujący paletę zachowań kobiet. Ze względu na brak dowodow na poparcie tej teorii, nawet jeśli założymy jej prawdziwość, stopień skomplikowania i wersja skryptu pozostaje nieznana. Ktokolwiek rozpracuję tajemnicę, tajemniczego skryptu, udowadniając tym samym  że w zachowaniu kobiet jest jednak jakaś dawka logiki, zostanie szczodrze wynagrodzony .
koniec komunikatu
Omigod....przeczytałam i padłam..no ale zależy jaką kobietę/dziewczynę/ufo miałeś na myśli XD.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22562 dnia: Marca 20, 2007, 06:36:09 pm »
komunikat
po wnikliwych, popartych sporą ilością eksperymentów i doświadczeń, badaniach - po raz kolejny potwierdza się znana wszystkim teoria: zrozumienie kobiet i ich absrdalnego zachowania jest awykonalne - głównie ze względu na to, zę kobiety same nie potrafią zrozumieć swojego postępowania.
niemniej jednak istnieje śmiałe przypuszczenie, że istnieje skrypt opisujący paletę zachowań kobiet. Ze względu na brak dowodow na poparcie tej teorii, nawet jeśli założymy jej prawdziwość, stopień skomplikowania i wersja skryptu pozostaje nieznana. Ktokolwiek rozpracuję tajemnicę, tajemniczego skryptu, udowadniając tym samym  że w zachowaniu kobiet jest jednak jakaś dawka logiki, zostanie szczodrze wynagrodzony .
koniec komunikatu
Omigod....przeczytałam i padłam..no ale zależy jaką kobietę/dziewczynę/ufo miałeś na myśli XD.
pewno jego wybrankę serca ;] sam podobne rzeczy mógłbym napisać o swojej ;p ale to mało co kiedy ;p

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22563 dnia: Marca 21, 2007, 12:57:13 am »
Cytuj
pewno jego wybrankę serca ;] sam podobne rzeczy mógłbym napisać o swojej ;p ale to mało co kiedy ;p
ho ho, gdybym coś takiego napisał o mojej wybrance serca dostałbym albo porządny łomot.... albo i nie, w końcu nie wiadomo jakie zachowania opisane są w skrypcie tego modelu heh

wcześniej prosiliście o podanie przykładów przewidywalnych zachowań kobiety - proszę bardzo: Jeśli egzemplarz a (kobieta) łączą zażyłe stusunki (chodzenie etc) z egzemplarzem b (facet), to po wypowiedzeniu przez egzemplarz c (osoba trzecia) kwestii zbliżonej do "tylko nie zapomnijcie zaprosić mnie na ślub", ewentualnie "dorobicie się napewno gromadki dzieci", na twarzy egzemplarza a zawsze (za wyjątkiem krytycznego błędu w skrypcie) pojawi się miły dla oka, enigmatyczny uśmieszek

a tak btw, to od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taka fajna "zabawka", tzw rozsądny kawałek sznurka, zakończony kulką, którą to kulkę można podpalić. takie coś w ilości dwóch sztuk chwyta się i robi się jakieś fajne młynki itd.... ma to jakąś fachową nazwę, bo ni chu chu nie mogę sobie przypomnieć heh
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22564 dnia: Marca 21, 2007, 01:08:51 am »
Cytuj
a tak btw, to od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taka fajna "zabawka", tzw rozsądny kawałek sznurka, zakończony kulką, którą to kulkę można podpalić. takie coś w ilości dwóch sztuk chwyta się i robi się jakieś fajne młynki itd.... ma to jakąś fachową nazwę, bo ni chu chu nie mogę sobie przypomnieć heh

Chodzi ci o te sznury do firedancing'u? W sumie od jakiegoś czasu się zastanawiam, czy się za ten entertainment nie zabrać, ale nie za pomocą sznurów, tylko kija. Ale za leniwy jestem i nie mam nikogo, kto by się ze mną zabrał za to hehe...

Apropo przewidywalności kobiet - myślę, że ludzie jako istoty są dosyć przewidywalne, choć same sobie z tego nie zdają sprawy. No ale kobiety należą do tej mniej przewidywalnej części, to oczywiste...
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2007, 01:09:52 am wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22565 dnia: Marca 21, 2007, 02:19:16 am »
Cytuj
a tak btw, to od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taka fajna "zabawka", tzw rozsądny kawałek sznurka, zakończony kulką, którą to kulkę można podpalić. takie coś w ilości dwóch sztuk chwyta się i robi się jakieś fajne młynki itd.... ma to jakąś fachową nazwę, bo ni chu chu nie mogę sobie przypomnieć heh
hmm opis pasuje do bola a ze sie pali to daje fire-bola ;f

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22566 dnia: Marca 21, 2007, 02:51:41 am »
Cytuj
Apropo przewidywalności kobiet - myślę, że ludzie jako istoty są dosyć przewidywalne, choć same sobie z tego nie zdają sprawy. No ale kobiety należą do tej mniej przewidywalnej części, to oczywiste...
niemniej jednak trzeba wprowadzić tu pewne rozróżnienie - kobieta i człowiek to nie są dwa zbieżne pojęcia ;] (lol... smells like gameplay)

Cytuj

Chodzi ci o te sznury do firedancing'u? W sumie od jakiegoś czasu się zastanawiam, czy się za ten entertainment nie zabrać, ale nie za pomocą sznurów, tylko kija. Ale za leniwy jestem i nie mam nikogo, kto by się ze mną zabrał za to hehe...
na dobrą sprawę też zawsze chciałem nauczyć się czegoś takiego z kijem, ale samemu raczej nie mam szans żeby odkryć zasadę działania tych sztuczek, a w okolicy raczej nikogo nie mam kto by się tym interesował. ze sznurem sprawa jest o tyle prostsza, że można tricki we własnym zakresie opanować bez większych trudności

You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22567 dnia: Marca 21, 2007, 06:30:42 pm »
God ja może nie w temacie,ale zastanawiem skąd ci się to nasunęło Magu...znaczy się ten temat o kobietach XD?Co jakieś niemiłe spotkanie miałeś z jedną,czy cóś?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22568 dnia: Marca 21, 2007, 07:16:00 pm »
ja stawiam ze poprostu obudził sie w nim syndrom GMP
btw 300 jest genialne tak jakbyscie jeszcze tego nie wiedzieli ;]

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22569 dnia: Marca 21, 2007, 07:46:08 pm »
Cytuj
God ja może nie w temacie,ale zastanawiem skąd ci się to nasunęło Magu...znaczy się ten temat o kobietach XD?Co jakieś niemiłe spotkanie miałeś z jedną,czy cóś?
nie, to nie to. po prostu wbrew pozorom mam bardzo analityczny umysł i lubię wszystko rozumieć, a kobiet niestety ni chu chu zrozumieć się nie da. tyle, żadnego głębszego sensu tu nie ma heh
A co do niemiłego spotkania to też odpada. ja generalnie nie mam problemów, a takich tym bardziej ;]

Cytuj
ja stawiam ze poprostu obudził sie w nim syndrom GMP
wypluj te słowa, natychmiast ;]
Cytuj
btw 300 jest genialne tak jakbyscie jeszcze tego nie wiedzieli ;]
perfidna kryptoreklama! bana mu!
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22570 dnia: Marca 21, 2007, 08:53:14 pm »
Cytuj
perfidna kryptoreklama! bana mu!

<rzuca banem w Glenn'a. Celuje w oko>

Szlag... skończyłbym dzisiaj solucję, ale (po raz kolejny), spieprzył mi się savestate i mniej-więcej godzina grania poszła się chrzanić (potrzebna mi tylko do zrobienia dwóch przygód). Głupie emulatory... no nic, jutro będę musiał usiąść do tego...

Swoją drogą, wczoraj pierwszy raz w tym semestrze byłem na wszystkich wykładach wtorkowych (trwających do 18ej włącznie, normalnie o 15ej w domu bym był). Bardzo fajnie było - z kumplem graliśmy w Worms'y na DS'ie... czekam tylko na Warlords DS, co by na więcej wykładów zacząć chodzić... GOD BLESS NDS!!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22571 dnia: Marca 21, 2007, 09:12:31 pm »
Te Wormsy sa wujowe straszliwie, ale do szkoly sie nadaja idealnie ;] z tymze tylko do grania na same banany ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22572 dnia: Marca 21, 2007, 09:47:42 pm »
Cytuj
Te Wormsy sa wujowe straszliwie, ale do szkoly sie nadaja idealnie ;] z tymze tylko do grania na same banany ;]

Rzekłbym wręcz, że są z dupy wzięte, fizyka gry potrafi ostro wkurzyć (Fire Punch nie odpycha, Homing Missle leci w górę na wysokość 2 centymetrów, granaty są z kałczuku, Ninja Rope łatwiej jest się udusić niż gdziekolwiek wskoczyć itd.). Mogli zwyczajnie zrobić port dla pierwszej części wormsów, zachowaniem ich fizyki, a nie jakaż nieudana krzyżówka jedynki i dwójki... no ale nie zmienia to faktu, że się dobrze w to gra pod ławką z kumplami (bo na jednego to tak samo dobrze można sobie w sapera pograć albo w Nintendogs...).

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22573 dnia: Marca 22, 2007, 01:16:29 pm »
Na jednego sie w to nieda grac. AI mysli dlugo i albo nic nie robi, albo trafia perfekcyjnie. No i zgadzam sie, ze powinny byli po prostu zrobic port armagedona, zamiast jakies dupne Open Warfare

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22574 dnia: Marca 22, 2007, 02:40:31 pm »
W WA najlepiej się gra w sieci. Ale jakby tak walnąć sobie Propera lub W2W na handheldzie to by był dopiero czad. X]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22575 dnia: Marca 22, 2007, 03:03:41 pm »
z portow na NDSa to najbardziej na Settlersow czekam, ale to dopiero w maju ;/ Poza tym bym się ucieszył z Broken Sworda albo Monkey Island, ale nic o żadnych projektach nie słyszałem ;/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22576 dnia: Marca 22, 2007, 03:36:45 pm »
ja czekam najbardziej na Europe Universalis, ale od chyba roku jedyna informacja jaka sie pojawila, to ta, ze gra powstanie ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22577 dnia: Marca 22, 2007, 04:02:28 pm »
A ja jestem po komisji lekarskiej...siedziałem tam od 10:00 do 13:30 około. Nie chcieli mnie, i dostałem kategorię D. Tragedia...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22578 dnia: Marca 22, 2007, 07:33:46 pm »
A ja też jestem po powtórnej komisji i zmienili mi na D i się cieszę, bo do woja nie trzeba.
I'm in Space!

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22579 dnia: Marca 22, 2007, 07:42:43 pm »
a, ciekawe jaką ja dostane kategorie, po rozwaleniu stawu skokowego (wszystko było 'popsute' 2 miesiące nie mogłem chodzić;p) no i pozrywane ścięgan a obu nogach ;p (ah te szaleństwa młodości ;p)