Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161680 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22540 dnia: Marca 17, 2007, 08:04:51 pm »
wy to macie problemy :F ja mam gorszy ostatnio ;/ zafascynował mnie Warhammer 40k i musze sie niezle powstrzymywac, bo juz miałem ochote wydac 500 stów i kupic gotowa armie space marines na allegro ;/ niebezpieczny nałóg te gry bitewne ;/
Kame Hame Ha

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22541 dnia: Marca 17, 2007, 08:10:20 pm »
Cytuj
500 stów
500 stów? ..... 50 000? ..... 50k? .... god damn ju, skąd ty masz tyle kasy? ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22542 dnia: Marca 17, 2007, 10:02:52 pm »
Cytuj
500 stów
500 stów? ..... 50 000? ..... 50k? .... god damn ju, skąd ty masz tyle kasy? ;]

nie mysle jak pisze ;] of koz piecset zet ;p
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22543 dnia: Marca 17, 2007, 10:09:59 pm »
Za 50 tysięcy, to ty byś se mógł kupić 100 murzynów, przebrać ich w kombinezony i mieć armie Warhammer 40k w wersji life-action...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22544 dnia: Marca 17, 2007, 11:31:53 pm »
zależy 50 tys czego...bo z euro to wyjdzie ci 400 murzynów, lub 100 żydów. Ale jak pohodujesz sobie tych żydów przez pare miesięcy, to kupisz sobie i 500 murzynów.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22545 dnia: Marca 19, 2007, 05:28:16 pm »
Jestem nie na bieżąco, jeżeli chodzi o rynek niewolników....

=====

Zmarnotrawiłem dzisiaj 85 zeta w media... zobaczyłem, że ostatnio mają dostawę tanecznych rzeczy do PS2 (akurat mają szmatki BigBen'a - W Media jedna kosztuje 89.90, a ja za dwie swoje dałem 84 zeta, wliczając w to koszt przesyłki kurierskiej). Nabyłem jakąś grę ala DDR, jakiejś mało znanej firmy. Raz, że okazała się być na CD (mogłem się lepiej przyjrzeć pudełku), a dwa, że to najgorsza gra jaką mam w tej chwili na konsolę - wykonanie jest takie, że już Sephiron by lepszego DDR'a zrobił... wkurzyłem się... no ale nic, to tylko pieniądze... za miesiąc mi się zwróci wszystko, a w razie czego mogę się do ojca uśmiechnąć, żeby mi oddał trochę pieniędzy ze swojego długu heh....

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22546 dnia: Marca 19, 2007, 08:43:06 pm »
komunikat
po wnikliwych, popartych sporą ilością eksperymentów i doświadczeń, badaniach - po raz kolejny potwierdza się znana wszystkim teoria: zrozumienie kobiet i ich absrdalnego zachowania jest awykonalne - głównie ze względu na to, zę kobiety same nie potrafią zrozumieć swojego postępowania.
niemniej jednak istnieje śmiałe przypuszczenie, że istnieje skrypt opisujący paletę zachowań kobiet. Ze względu na brak dowodow na poparcie tej teorii, nawet jeśli założymy jej prawdziwość, stopień skomplikowania i wersja skryptu pozostaje nieznana. Ktokolwiek rozpracuję tajemnicę, tajemniczego skryptu, udowadniając tym samym  że w zachowaniu kobiet jest jednak jakaś dawka logiki, zostanie szczodrze wynagrodzony .
koniec komunikatu
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22547 dnia: Marca 19, 2007, 09:02:28 pm »
Cytuj
po wnikliwych, popartych sporą ilością eksperymentów i doświadczeń, badaniach - po raz kolejny potwierdza się znana wszystkim teoria: zrozumienie kobiet i ich absrdalnego zachowania jest awykonalne

Chciałoby się rzec "No shit Sherlock" albo "You saved the day, Cpt. Obvious".. no ale nie jestem Siergiejem, co by cię takimi powiedzonkami podsumować...

Cytuj
Ze względu na brak dowodow na poparcie tej teorii, nawet jeśli założymy jej prawdziwość, stopień skomplikowania i wersja skryptu pozostaje nieznana.

Nie taka znowu nieznana. Część tego skryptu musiała być użyta do napisania windowsa 98. On też ma czasami gorsze dni, nie chcę ze mną współpracować, robi problemy bez żadnego powodu, przerywa mi na złość jak robię coś ważnego i ma opory przed wykonywaniem elementarnych poleceń. Ale i tak go kocham...

Cytuj
Ktokolwiek rozpracuję tajemnicę, tajemniczego skryptu, udowadniając tym samym  że w zachowaniu kobiet jest jednak jakaś dawka logiki, zostanie szczodrze wynagrodzony .

Hmm... wydawało mi się, że jak się kobietę gdzieś naciśnie, to się uruchamia taki tutorial.. szukałeś kodu źródłowego w necie? Może trzeba było wpierw zajrzeć do instrukcji....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22548 dnia: Marca 19, 2007, 11:00:45 pm »
Cytuj
Hmm... wydawało mi się, że jak się kobietę gdzieś naciśnie, to się uruchamia taki tutorial.. szukałeś kodu źródłowego w necie? Może trzeba było wpierw zajrzeć do instrukcji....

hahahaha! rzeczywięscie-jak się kobietę odpowiednio naciśnie , zaraz staje się badziej przewidywalna XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22549 dnia: Marca 19, 2007, 11:10:06 pm »
Cytuj
hahahaha! rzeczywięscie-jak się kobietę odpowiednio naciśnie

A gdzie dokładnie trzeba nacisnąć?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22550 dnia: Marca 19, 2007, 11:27:20 pm »
Gdziekolwiek nie nacisniesz zara usłyszysz odezwe " AŁAAA to BOLI" nawet jak podasz ręke -_-

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22551 dnia: Marca 19, 2007, 11:32:34 pm »
Nie nie nie, kobieta jest najbardziej przewidywalna kiedy ją klepniesz / złapiesz za pośladek to wtedy dowiesz się może nawet jak boli to czego ostatnio His była ciekawa.  +_+
Zna ktoś jeszcze jakieś wyjątki kiedy to można przewidzieć reakcję kobiety ? ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22552 dnia: Marca 19, 2007, 11:42:27 pm »
eh...trzeba znaleźć mały, czerwony guziczek XD Wtedy może nawet krzyknie zamiast:
Cytuj
AŁAAA to BOLI
"Nuclear lunch detected"....nie! tzn. "AAAAHHHH"...albo "TAAAAK"...albo jeszcze coś innego-zależy od kobiety :D


Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22553 dnia: Marca 19, 2007, 11:45:49 pm »
Hmm.. mam pewne podejrzenia, ale będzie trzeba dokonać bardziej szczegółowych badań. Złapie się jakiś okaz, rozłoży na części pierwsze, to żaden guzik się nie uchowa....

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22554 dnia: Marca 20, 2007, 12:09:35 am »
eh...trzeba znaleźć mały, czerwony guziczek XD Wtedy może nawet krzyknie zamiast:
Cytuj
AŁAAA to BOLI
"Nuclear lunch detected"....nie! tzn. "AAAAHHHH"...albo "TAAAAK"...albo jeszcze coś innego-zależy od kobiety :D
Może też wykrzyczeć np. moje imię. ;F
Hmm.. mam pewne podejrzenia, ale będzie trzeba dokonać bardziej szczegółowych badań. Złapie się jakiś okaz, rozłoży na części pierwsze, to żaden guzik się nie uchowa....
Tant jakbyś miał więcej okazów, to i ja bym pobadał tu i ówdzie. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22555 dnia: Marca 20, 2007, 07:03:39 am »
Cytuj
Zna ktoś jeszcze jakieś wyjątki kiedy to można przewidzieć reakcję kobiety ? ;]
Nie. Bo takie nie istnieja. Absurdalna wrecz aprzewidywalnosc niektorych zachowan kobiet/dziewczyn/pokemonow doprowadza do szalu ;] Chociaz ja tam nie jestem specjalista w tej kwestii. Lepiej zapytajcie GPM-a ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22556 dnia: Marca 20, 2007, 09:03:24 am »
GMP możecie taż zapytać o to rozkładanie na części- bo jeszcze coś źle natniecie i akiś guziczek [niekoniecznie ten właściwy] wypadnie ;f

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22557 dnia: Marca 20, 2007, 04:04:45 pm »
er ... kumpel własnie mi to pokazał... http://anty-sweet-girls.blog.onet.pl/ ... nienawidze go za to ...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22558 dnia: Marca 20, 2007, 04:54:58 pm »
Wiesz, ze ten blog jest robiony dla jaj, co mozna wywnioskowac po samej nazwie?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22559 dnia: Marca 20, 2007, 06:04:00 pm »
er wiem? ale wiesz me oczy na róż są bardzo wrażliwe i takie strony wywołuja u mnie prawie padaczke ;p