Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160419 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22300 dnia: Lutego 25, 2007, 01:13:55 am »
Cytuj
to nic złego...ew. prosto z mostu powiedz żeby wypierdalała bo Ci sie nie podoba ;]
   
a myslisz ze nie mowiłem??..............
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22301 dnia: Lutego 25, 2007, 01:16:09 am »
A uzyles dokladnie tych samych slow? ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22302 dnia: Lutego 25, 2007, 01:20:52 am »
A uzyles dokladnie tych samych slow? ;]
no własnie nie... stwierdziłem, ze priorytetowo kultura przede wszystkim... bo wiesz. kobiety mowia miedzy soba i takie tam ;P
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22303 dnia: Lutego 25, 2007, 01:23:09 am »
A uzyles dokladnie tych samych slow? ;]
no własnie nie... stwierdziłem, ze priorytetowo kultura przede wszystkim... bo wiesz. kobiety mowia miedzy soba i takie tam ;P
sie przejmujesz ;] to skuteczne, użyłem tego raz....dziewoja się nie odzywa do mnie od dobrych 3 lat ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22304 dnia: Lutego 25, 2007, 01:33:09 am »
Cytuj
Co do ładowanych baterii, to trzymają coraz krócej. Strasznie mnie wkurza jak po 1 dniu mi mp3 zdycha

Dlatego zintegrowane akumulatory w MP3kach śmierdzą... to czysta fizyka, żadnej baterii nie da rady załadować do mocy, jaką miała na początku, więc będzie działała coraz krócej i krócej. Moja wcześniejsza MP3ka była na AA i to był najlepszy system jaki mógł istnieć. Teraz mam na AAA i nie jestem już taki zadowolony, bo bateria trzyma znacznie krócej (tylko jest mniejsza i lżejsza). No ale przynajmniej nie muszę się martwić tym, że kiedyś nie będę jej mógł załadować...
Mój obecny odtwarzacz mp3 jest właśnie na AA, i potrafi grać dość długo, nawet nie liczyłem ale tak conajmniej ze trzy dni od rana do wieczora non stop gra na jednej dobrej baterii.
http://www.iriver.pl/spec.php?prodname=T10_1024A to tak żeby było wiadomo co to za sprzęt.

Cytuj
zintegrowane akumulatorki w odtwarzaczach to akurat naj;epsza rzecz pod słońcem. To że trzymają coraz krócej akurat jest oczywiste i niespecjalnie mnie obchodzi, bo odtwrzacze z akuulatorkami wyglądają zgrabniej i ładniej, a poza tym są wygodniejsze imo

Bullcrap, mp3ka może wyglądać ładnie bez względu na to na co jest napędzana. A dla mnie ważniejsze jest raczej to, żeby bateria trzymała w miarę długo, a to, że ważyć będzie 10 gramów więcej i nie będzie płaska jak papier mi jakoś nie robi. I tak się do kieszeni mieści, więc who cares?
No tutaj się zgodze z Tantem, moja mp3ójka wygląda świetnie (ach te kształty i ten połyskujący zaczep i przyciski), bateria trzyma dłuuugo, a i noszę odtwarzacz przy pasku na szlufce od spodni nawet, chociaż muszę wykombinować najlepiej coś do noszenia na ramię żeby go przymocować to wygodnie by się np. na rowerze jeździło. ;] Dla mnie przy wyborze najważniejsze było żeby odtważacz miał zasilanie z baterii AA, nie ukrywam że to mój pierwszy odtwarzacz mp3 ale gdybym miał kupić jakiś nowy odtwarzacz to kupiłbym na pewno iRivera z pamięcią flash conajmniej 1 GB zasilanego przez AA. ;] Ostatnio mam też chętkę na odtwarzacz płytowy ale to już inna bajka...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22305 dnia: Lutego 25, 2007, 10:05:23 am »
A uzyles dokladnie tych samych slow? ;]
no własnie nie... stwierdziłem, ze priorytetowo kultura przede wszystkim... bo wiesz. kobiety mowia miedzy soba i takie tam ;P
sie przejmujesz ;] to skuteczne, użyłem tego raz....dziewoja się nie odzywa do mnie od dobrych 3 lat ;]
Ah ty brutalu ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22306 dnia: Lutego 25, 2007, 12:32:16 pm »
aj smogu...pogadaj z nią. Powiedz jasno,ze nie ma szans i ,żeby znalazła sobe kogoś innego. Przedstaw to jasno i nawet wulgaryzmy nie będą potrzebne. Bo pewnie starasz się być grzeczny i wszystko wychodzi tak dwuzacznie,że dziewoja jeszcze robi sobie nadzieję. Powiedz "nie" raz a dobrze.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22307 dnia: Lutego 25, 2007, 12:45:39 pm »
aj smogu...pogadaj z nią. Powiedz jasno,ze nie ma szans i ,żeby znalazła sobe kogoś innego. Przedstaw to jasno i nawet wulgaryzmy nie będą potrzebne. Bo pewnie starasz się być grzeczny i wszystko wychodzi tak dwuzacznie,że dziewoja jeszcze robi sobie nadzieję. Powiedz "nie" raz a dobrze.
His ja przedstawiłem sprawe jasno jesli o to chodzi. problem w tym, ze nie dotarło ;/ grzecznie i kluturalnie przedstawiłem jej jak sprawa wyglada i tak dalej...  dlatego teraz totalnie ja olewam... jak to nie pomoze to zastosuje sie taktyke Musiola... a jak to nie pomoze to i swinty boze mi nie pomoze ;/
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22308 dnia: Lutego 25, 2007, 01:38:46 pm »
gorzej,ze taka laska "blokuje" ci te fajne :P jak widzą ,że się coś koło ciebie kręci. Ja już bym chyba powiedziała "odwal się" w takim przypadku. Jak delikatna i na tyle stanowcza perswazja nie podziała to trzeba będzie mocniej. Tylko troche głupio zwyzywać głupią, zakochaną panienkę...A pasztet z niej straszny? :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22309 dnia: Lutego 25, 2007, 02:03:55 pm »
Te, smogu, a znasz ty ja chociaz dokladniej? No bo w sumie przeciez nawet jak jakis straszny pasztet, w takim wieku charakter moze to spokojnie wynagrodzic... Zawsze mozesz zyskac dobra kumpele heh...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22310 dnia: Lutego 25, 2007, 03:54:28 pm »
nom z charakteru moze być, ale własnie pasztet z niej niefajny. a i brakuje jej hm... subtelnego i zwyrodniałego poczucia humoru ;/
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22311 dnia: Lutego 25, 2007, 04:16:43 pm »
Damn it... jak ja nienawidzę pisać wypracowań na tematy w stylu "Dom moich marzeń"... no ale to tylko 250 słów, może jakoś uciułam...

BTW. BatchDPG to naprawdę kawał dobrego soft'u, razem z Moonshell'em tworzą niezwykłą kombinację... nie spodziewałem się, że na DS'ie można oglądać filmy w tak przyzwoitej jakości... szkoda tylko, że przewijanie ssie (w szczególności do tyłu) i nie można pauzować (hmm... a może można? Jakbym zamknął DS'a to by była pauza? Nie wiem jak to działa z homebrew software). Poważnie myślę nad zakupem karty 1GB...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22312 dnia: Lutego 25, 2007, 07:35:51 pm »
Damn! NDS Lite to jest jednak cholernie twardy sprzet. Caly dzisiejszy dzien mialem go w prawej kieszeni spodni. Lacznie z momentem w ktorym turlalem sie z Gubałówki ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22313 dnia: Lutego 26, 2007, 09:58:00 pm »
[blog]
Dzisiaj doszedłem do wniosku, że wykładowcy specjalnie robią mi na złość i chowają się dokładnie wtedy, kiedy ja chcę przyjść ich o autograf prosić. Dzisiaj byłem przed hiszpańskim po wpis do kolesia, ale go nie było, a jak się skończył hiszpański to go zobaczyłem wychodzącego z budynku. Chamy i buraki. A i wraz z kumplami doszliśmy do wniosku, że odpuszczamy kwestię poprawiania laboratoriów z chemii organicznej, bo za mało osób tego chce i byśmy musieli ze 3 stówy na to wydać. A tak zabuli się 9 dych przy zdawaniu indeksu, lecimy awansem i luźno robimy laboratoria za rok, kiedy już jest mało zajęć (a labów są i tak tylko 4 sztuki w styczniu). No ale grunt, że całą resztę zaliczyłem (chociaż, zbój i egzamin z organy przede mną jeszcze i mam nadzieję go zdać <gulp>).
[/blog]

No.. doszły dwa szmaciaki od BigBen'a, szykuje się impreza taneczno-wokalna w weekend hehe... są szkaradne jak nie wiem co, pofałdowane tak, że idzie na nich prosto stanąć, ale się wyrobią. A jak je usztywnię według tutorialu z Krokmanii, to już będzie masta blasta i maty do DDR'a będę miał jak prawdziwy pro. Nie, żebym chciał wam specjalnie reklamować ten sprzęt, ale KUPUJCIE MATY DO DDR'A, BO TO JEST BARDZIEJ NIŻ WPORZO.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22314 dnia: Lutego 26, 2007, 11:59:57 pm »
Cytuj
Musiolik - Ten UltraStar jest naprawdę dobry? Żadnych przekłamań, czy bugów? Poza tym, rozumie się w pełni z dwoma majkami do singstara? Podpina się je przez przejściówkę USB, czy da radę bez niej?
Ej Musiol o co chodz? Co to jest ten US i sa tam chinskie tracki? ;] Bo cos czytalem ze po japonsku sie drzesz ;] Psales juz gdzies o tym czym wczesniej niz na poprzedniej stronie?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22315 dnia: Lutego 27, 2007, 12:19:25 am »
Gipsi - To jest Singstar dla PC'ta, gdzie masz z milion kawałków (można samemu robić) i część napewno jest po japońsku...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22316 dnia: Lutego 27, 2007, 12:54:01 am »
a ja się sama chowam,żeby mi wpisu nie dali :F Tzn jeszze nie ruszyłam do kolesia dupy, chociaż dziś był high time do oddania indexów do dziekanatu. Facet następnym razem będzie dopiero w piątek, więc wtedy się ruszę...a potem nonszalancko pójdę do dziekana, uśmiechnę się cynicznie i rzucę mu index na biurko "podpisz tam na dole i nie zadawaj głupich pytań"...no...tak zrobię :D

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22317 dnia: Lutego 27, 2007, 01:27:36 am »
heh, to ja dziś poprawkę miałem ;f wyniki w piątek i jak nie daj boże nie zalicze to mam jeszcze warunek. a jak nie to pozegnam sie z bestroskim życiem studenta. a plan w tym semestrze mm zajebisty po prostu - w poniedziałek od 14 to 18 i co drugi czwartek od 14 do 18. reszta dni wolna ;f to jest luksus być na ostatnim roku i ostatnim semestrze ;)
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22318 dnia: Lutego 27, 2007, 05:39:27 pm »
nie amsz takiego czegos jak powtarzanie przedmiotu? mnie pewnie to czeka bo mam komisa z 1 przedmiotu (jak 12 innych jełopow) a jak go nie zalicze to 350 zetow w plecy i na przedmiot od nowa musza chodzic i znowu zaliczac ;f

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22319 dnia: Lutego 27, 2007, 06:18:12 pm »
nie mam powtarzania przedmiotu u mnie... moge co najwyzej semestr powtarzac... ;/ a nie chce mi sie za bardzo teraz robic przerwy az do pazdziernika i od pazdziernika powtarzac ten semestr;/
Kame Hame Ha