Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160000 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22280 dnia: Lutego 23, 2007, 11:00:24 pm »
łiiii.....to czyli ze normalnie mi trzyma jednak ;] krotkawo troche ;/

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22281 dnia: Lutego 23, 2007, 11:05:20 pm »
SC "kradnie" z baterii ok 2/3h grania.... chyba, że mas zrobiony Flash-Me.

BTW, jak gram w domu, to zawsze mam podłączoną ładowarkę..., chyba, że gram na kiblu xD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22282 dnia: Lutego 24, 2007, 01:41:40 am »
Kolejna noc z dupy,ale odespałam sobie w dzień. W sumie ten czas moża było przeznaczyć na coś przyjeniejszego,ale przynajmniej się lepiej czuję.

A! I almette bez chleba jest  świetny :>

Co do ładowanych baterii, to trzymają coraz krócej. Strasznie mnie wkurza jak po 1 dniu mi mp3 zdycha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22283 dnia: Lutego 24, 2007, 02:34:37 pm »
to nie baterie krocej czymaja tylko sprzet coraz wiecej energi uzywa (mocniejsze glosniki, lepsza jakosc wideo itp) ;p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22284 dnia: Lutego 24, 2007, 03:12:47 pm »
Cytuj
Co do ładowanych baterii, to trzymają coraz krócej. Strasznie mnie wkurza jak po 1 dniu mi mp3 zdycha

Dlatego zintegrowane akumulatory w MP3kach śmierdzą... to czysta fizyka, żadnej baterii nie da rady załadować do mocy, jaką miała na początku, więc będzie działała coraz krócej i krócej. Moja wcześniejsza MP3ka była na AA i to był najlepszy system jaki mógł istnieć. Teraz mam na AAA i nie jestem już taki zadowolony, bo bateria trzyma znacznie krócej (tylko jest mniejsza i lżejsza). No ale przynajmniej nie muszę się martwić tym, że kiedyś nie będę jej mógł załadować...

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22285 dnia: Lutego 24, 2007, 05:50:24 pm »
zintegrowane akumulatorki w odtwarzaczach to akurat naj;epsza rzecz pod słońcem. To że trzymają coraz krócej akurat jest oczywiste i niespecjalnie mnie obchodzi, bo odtwrzacze z akuulatorkami wyglądają zgrabniej i ładniej, a poza tym są wygodniejsze imo
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22286 dnia: Lutego 24, 2007, 08:49:05 pm »
Cytuj
zintegrowane akumulatorki w odtwarzaczach to akurat naj;epsza rzecz pod słońcem. To że trzymają coraz krócej akurat jest oczywiste i niespecjalnie mnie obchodzi, bo odtwrzacze z akuulatorkami wyglądają zgrabniej i ładniej, a poza tym są wygodniejsze imo

Bullcrap, mp3ka może wyglądać ładnie bez względu na to na co jest napędzana. A dla mnie ważniejsze jest raczej to, żeby bateria trzymała w miarę długo, a to, że ważyć będzie 10 gramów więcej i nie będzie płaska jak papier mi jakoś nie robi. I tak się do kieszeni mieści, więc who cares?

BTW. Kupujcie maty do DDR'a panowie, ta gra jest piękna. Plansza kosztuje niedużo (logitechy i bigbeny szmaciane za 30 dychy można dorwać), a zabawy jest przy tym tak gdzieś z miliard razy więcej niż przy dowolnym multiplayerze. Damn, ja głupi przez tyle lat gram w te beznadziejne jRPG'i, aby dopiero teraz znaleźć swoje przeznaczenie - Party Games, to są gry dla prawdziwych mężczyzn. A DDR to król wszystkich party games. Tylko nie kupujcie tego, jeżeli w blokach żyjecie i ktoś pod wami mieszka, bo to w tedy faktycznie sensu nie ma...
« Ostatnia zmiana: Lutego 24, 2007, 08:53:47 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22287 dnia: Lutego 25, 2007, 12:14:38 am »
a ja wlasnie najebawzszy sie l;/ z jestre. ni rozumioe m co wam tak ta Nintadzo Dal Screny slapbo tzumaj. u mnie ndz to czyma ze 15 goniz mimo iz tgoal sie ma ninmm gra, jo. olg

a ogolan mo jezrtgm o 4 pijwach i 2 ganrmach trawwy prnajmnej, to zajev=bise jest. jo lpozdro
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22288 dnia: Lutego 25, 2007, 12:19:26 am »
a ja wlasnie najebawzszy sie l;/ z jestre. ni rozumioe m co wam tak ta Nintadzo Dal Screny slapbo tzumaj. u mnie ndz to czyma ze 15 goniz mimo iz tgoal sie ma ninmm gra, jo. olg

a ogolan mo jezrtgm o 4 pijwach i 2 ganrmach trawwy prnajmnej, to zajev=bise jest. jo lpozdro
kłamczuch, kłamczuch xD xD nenenene.... xD


Morał dzisiejszego dnia:

Potrafię śpiewać więcej niż jeden track. Byłem ze u kobity i wziąłem do niej UltraStara i majkrofon, tak o to 3,5h prześpiewaliśmy na zmianę. Z utworów to fajnie mi wychodziły: Kim Wilde - Kids in America (straciłem głos przy tym ;]), Scorpions - Wind of Change, Alphaville - Forever Young, a-Ha - Take on Me, ze 4 piosnki Queen i przeróżne piosenki z lat 80', m.in Eye of the Tiger (to najlepiej zaśpiewałem).

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22289 dnia: Lutego 25, 2007, 12:21:30 am »
a ja wlasnie najebawzszy sie l;/ z jestre. ni rozumioe m co wam tak ta Nintadzo Dal Screny slapbo tzumaj. u mnie ndz to czyma ze 15 goniz mimo iz tgoal sie ma ninmm gra, jo. olg

a ogolan mo jezrtgm o 4 pijwach i 2 ganrmach trawwy prnajmnej, to zajev=bise jest. jo lpozdro
kłamczuch, kłamczuch xD xD nenenene.... xD


Morał dzisiejszego dnia:

Potrafię śpiewać więcej niż jeden track. Byłem ze u kobity i wziąłem do niej UltraStara i majkrofon, tak o to 3,5h prześpiewaliśmy na zmianę. Z utworów to fajnie mi wychodziły: Kim Wilde - Kids in America (straciłem głos przy tym ;]), Scorpions - Wind of Change, Alphaville - Forever Young, a-Ha - Take on Me, ze 4 piosnki Queen i przeróżne piosenki z lat 80', m.in Eye of the Tiger (to najlepiej zaśpiewałem).

jaki kalmczuch. jeztekm naebawszy z deczka i zjarawszy, ale na rozmowach gg staram sie kontrolowac, a tu... yslisz ze kogos to obejdzie, ze napisze pot na totalnym odlocie?? akurat ;/ ludzie mnie ogólnie w dupie mają ;/
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22290 dnia: Lutego 25, 2007, 12:23:36 am »
a ja wlasnie najebawzszy sie l;/ z jestre. ni rozumioe m co wam tak ta Nintadzo Dal Screny slapbo tzumaj. u mnie ndz to czyma ze 15 goniz mimo iz tgoal sie ma ninmm gra, jo. olg

a ogolan mo jezrtgm o 4 pijwach i 2 ganrmach trawwy prnajmnej, to zajev=bise jest. jo lpozdro
kłamczuch, kłamczuch xD xD nenenene.... xD


Morał dzisiejszego dnia:

Potrafię śpiewać więcej niż jeden track. Byłem ze u kobity i wziąłem do niej UltraStara i majkrofon, tak o to 3,5h prześpiewaliśmy na zmianę. Z utworów to fajnie mi wychodziły: Kim Wilde - Kids in America (straciłem głos przy tym ;]), Scorpions - Wind of Change, Alphaville - Forever Young, a-Ha - Take on Me, ze 4 piosnki Queen i przeróżne piosenki z lat 80', m.in Eye of the Tiger (to najlepiej zaśpiewałem).

jaki kalmczuch. jeztekm naebawszy z deczka i zjarawszy, ale na rozmowach gg staram sie kontrolowac, a tu... yslisz ze kogos to obejdzie, ze napisze pot na totalnym odlocie?? akurat ;/ ludzie mnie ogólnie w dupie mają ;/
:* nie jesteś pijany, tylko pewno atak padaczki miałeś i tak wystukałeś na klawie ;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22291 dnia: Lutego 25, 2007, 12:27:42 am »
ja ogolnie nie jsestm pijany tylko najebawszy sie a to dla mnie dwa różne stany, jak jestem pijany to sie nie kontroluje, a jak jestem najebawszy si to moge sie kontrolowac i po 10 minutach pisania dac posta bez błędów ;/ ale ja nie o tym. po co pisac mi na kapie, skoro i tak wszyscya mają to w dupie ;/ czy ja chce zwrócić na siebie uwage?? cz jest na sali psucholog? albo psychiatra ??
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22292 dnia: Lutego 25, 2007, 12:30:54 am »
Już dobrze pacjencie Jack. Niech pan połknie tą czerwona tabletkę, to pan się uspokoi. Niech pan odłoży tę lufkę i położy się pan na pryczę.... Za współpracę dziękujemy :)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22293 dnia: Lutego 25, 2007, 12:36:52 am »
Już dobrze pacjencie Jack. Niech pan połknie tą czerwona tabletkę, to pan się uspokoi. Niech pan odłoży tę lufkę i położy się pan na pryczę.... Za współpracę dziękujemy :)
az napisze tobie to, czego dawno juz nikomu nie pisałem - a weż spierdalaj ;) od czasu do czsu musze sie nad sobą pożalic, bo jesli ja sie nie pożale, to kto to zrobi?? ogólnie to kobiety mi brak i tyle ;/
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22294 dnia: Lutego 25, 2007, 12:47:38 am »
Cytuj
ogólnie to kobiety mi brak i tyle ;/
No to raczej dzialaj, sama sie nie znajdzie ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22295 dnia: Lutego 25, 2007, 12:49:17 am »
Cytuj
od czasu do czsu musze sie nad sobą pożalic, bo jesli ja sie nie pożale, to kto to zrobi??

Ja w swoich blogowych postach, Musiolik często się żali też... w zasadzie, nie chciałem ci tego mówić, ale Total Offtopic to taki temat dla EMO... (zaraz, kto tu ma napisanych najwięcej postów? Cofnijmy to)... dla rozmów o naszym życiu, z czego znaczna część to narzekania.

Cytuj
ogólnie to kobiety mi brak i tyle ;/

Jakbyś miał, to by ci pewnie zabrakło samotności hehehe... no ale w sumie mi też brakuje. No ale jakoś sobie radzę (hahaha.. chciałem napisać "jakoś sobie radzę na własną rękę", ale to by było zbyt dwuznaczne, nawet jak na mnie heh).

Swoją drogą, jutro mieć będę pierwszego singstara... co prawda, to śmierdzący Anthems, no ale na początek starczy, już Legends jest w drodze... no i czekam, aż mi nicpoń Siergiej wyśle Rocks'a...


Musiolik - Ten UltraStar jest naprawdę dobry? Żadnych przekłamań, czy bugów? Poza tym, rozumie się w pełni z dwoma majkami do singstara? Podpina się je przez przejściówkę USB, czy da radę bez niej?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22296 dnia: Lutego 25, 2007, 12:54:58 am »
Cytuj
ogólnie to kobiety mi brak i tyle ;/
No to raczej dzialaj, sama sie nie znajdzie ;]
problem jest w tym, ze nawet jak zadzaiałsz, to przyssie sie do Ciev\bie nie ta co trzeba. ja mam ten prob;lem ostati\nio... przyssała sie nie ta co trzebai teraz apłWI\am sj i spaławialm a do niej nic nie dociera. ogólnie to mniae wlasnie zjaeobalo - wklasnie zapuscilem sobie calkiem ostra techaniawe - ja przeciwnik i anty technofan ;
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22297 dnia: Lutego 25, 2007, 01:03:10 am »
Co za problem smogu? Umow sie z nia i udawaj idiote, po klopocie ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22298 dnia: Lutego 25, 2007, 01:05:39 am »
igoruje ja i tyle. najwyzej wyjde na chama i tyle
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22299 dnia: Lutego 25, 2007, 01:07:53 am »
Cytuj
No to raczej dzialaj, sama sie nie znajdzie ;]
ORLY?! moja mnie jakoś sama znalazła...przez neta, pomijam, że ja zrobiłem pierwszy krok ;]

Cytuj
Musiolik często się żali też
not igzakli...ja zrzędzę ;]

Cytuj
Musiolik - Ten UltraStar jest naprawdę dobry? Żadnych przekłamań, czy bugów? Poza tym, rozumie się w pełni z dwoma majkami do singstara? Podpina się je przez przejściówkę USB, czy da radę bez niej?
baka!
Primo:
- Wszystko zależy jak jest track zrobiony, na ~360 moich utworów co mam, to ze 3 są dziwnie zrobione, reszta git, możesz dodawać okładki do piosenek, wideoklipy i takie tam.

Secundo:
-Majki z Singstara to zwykle mikrofony, które możesz normalnie podłączyć do PC bo to zwykłą wtyczkę ma, usb jest po to, byś to do PS2 podłączył, jak już kiedyś mówiłem, UltraStar NAJLEPIEJ współgra z majkami z SS.

Tierto:
-żeby grać w multi, to potrzebujesz 2 kard dźwiękowych...taki mankament PCta ;/ ma tylko 1 wejście na mikrofon ;/

Moja prywatna opinia o US: Tracków jest w cholere, to, że na PC to kij tam, po 1 tracku śpiewać na zmianę jest git, dziś przerobiłem śpiewanie na laptopie od dziewczyny....byle żeby było widać text. Darcie sie po japońsku i brech dziewczyny z tego mnie rozwaliło ;] Czułem się jak Żypsi ;] POLECAM !

Cytuj
igoruje ja i tyle. najwyzej wyjde na chama i tyle
to nic złego...ew. prosto z mostu powiedz żeby wypierdalała bo Ci sie nie podoba ;]