Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160530 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22160 dnia: Lutego 18, 2007, 03:32:16 am »
widze, że na forum elyta ;]

ja za swojego NDSa dałem ze wszystkim ok 900 zł. 450 zł za Mario Kart pack, czyli konsola z Mario Kart, potem SC SD+1GB karta+czytnik+passkey=~400zł

Molu, masz starego, czy LITE'a ?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22161 dnia: Lutego 18, 2007, 03:58:34 am »
klasyka, mogłem za ta samą cenę mieć lajta z hot pixelem i bez gadżetów to tak sie średnio opłacało ;] A ten i tak jest ładny, jasnoniebieski ^^ <srebrne jakoś mi lipnie wyglądają...>

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22162 dnia: Lutego 18, 2007, 08:42:13 am »
Morchol sisioże ile dales za calyzestaw? Znaczy sie ile placiles za wszystko bo kurde cos mi sie wydaje ze ja jako jedyny zostane tu za niedlugo jako osonik w chuj niefajny bezNDeSowski ;(
Ja jakoś żyję?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22163 dnia: Lutego 18, 2007, 10:20:45 am »
Ale wy jestescie lipni whuj ;] czlowiek tutaj gorsz po gorszu sklada do jakiegos j*banego kloca za 1500, a Wy bezczele kusicie NDS-em za 700 ;/ nienawidze Was i to whuj. Bajdełej Mol - jak mozna filmy ogladac na czyms tak lipnie małym? ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22164 dnia: Lutego 18, 2007, 01:45:12 pm »
łach.. skapnąć się o 7 rano, ze warto by się położyć jest fpyte ;]
Cytuj
czlowiek tutaj gorsz po gorszu sklada do jakiegos j*banego kloca za 1500, a Wy bezczele kusicie NDS-em za 700
meeeen... wbijaj w kloca, ten sprzęt to jest coś pięknego ;]
Cytuj
jak mozna filmy ogladac na czyms tak lipnie małym? ;]
jedni maja lipnie małe siusiaki, drudzy ekrany - do wszystkiego sie idzie przyzwyczaić ;] wiadomo, ze bedąc w domu nie będe się katował na małym ekranie, ale poza? do tej pory nie mogłem ogladać wcale - teraz mogę na małym ekranie -więc to chyba upgrade ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22165 dnia: Lutego 18, 2007, 02:10:54 pm »
nie wspominając o tym,że ekran można sobie kupić większy ,a siusiaka nie.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22166 dnia: Lutego 18, 2007, 02:44:49 pm »
nie wspominając o tym,że ekran można sobie kupić większy ,a siusiaka nie.

a więc ta masa spamu przychodząca co chwile na mejla kłamie :O Noł łej!

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22167 dnia: Lutego 18, 2007, 02:54:25 pm »
no ba! conajwyżej powiększa przez spuchnięcie :F Równie dobrze można zgwałcić ul

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22168 dnia: Lutego 18, 2007, 03:14:18 pm »
Ku*wa! Tak patrze na te odlozona kase na Xa ktora starczylaby zeby sobie kupic DS-a i mysle sobie, ze w sumie na guscie Mola zawiodlem sie tylko dwa razy - w przypadku Placebo i Pogodno ;] znow dluga noc pelna rozmyslania przede mna ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22169 dnia: Lutego 18, 2007, 06:06:20 pm »
Cytuj
nie wspominając o tym,że ekran można sobie kupić większy ,a siusiaka nie.

Objection! Da się powiększyć siusiaka, za pomocą dosyć prostej operacji. Znaczna część prącia znajduje się pod moszną i można tą część wysunąć. Podcina się dwa ścięgna, dzięki czemu można tak jakby podnieść mięsień prącia, po czym się je zaszywa. Można w ten sposób sobie sprzęt przedłużyć o kilka dobrych centymetrów. Widziałem film na Discovery, gdzie o tym wspominali. No i jeszcze słyszałem o takich patentach, jak rozciągania siusiaka poprzez przyczepianie do niego ciężarków... ale to już zabawa dla chartkorofcuf... no ale dosyć na ten temat, nie chcę Hisoki do dyskusji prowokować hehehe...

Jakieś 10 minut temu podniosłem się z łóżka. Poszedłem lulać koło 4ej w nocy i już tak od 13ej się zacząłem budzić.... ale za cholere nie chciało mi się wstawać. To tak leżałem, obracałem się na boki i drzemałem sobie, budząc się dopiero, jak słońce zniknęło za horyzontem. Należało mi się to za te wszystkie noce w sesji egzaminacyjnej, kiedy nie mogłem się wyspać jak należy.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22170 dnia: Lutego 18, 2007, 10:02:06 pm »
Ha. Jak do jutra nikt nie wykupi mi DS Lite z Allegro, to zamawiam. Jesli jednak oferta przejdzie mi kolo nosa - cóż - przeznaczenie wybierze za mnie :P

--------------

Hepi ku*wa byrfdej! ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 01:07:23 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22171 dnia: Lutego 18, 2007, 10:28:59 pm »
Ożesz.... wszystkiego najlepszego Gipsi !

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22172 dnia: Lutego 18, 2007, 10:30:32 pm »
Wszystkiego najlepszego pauko.. oby ci się dobrze wiodło i żebyś dostał tą posadę spawacza, jak zawsze chciałeś...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22173 dnia: Lutego 18, 2007, 10:31:30 pm »
Heh. Dobrze, ze Teeno wpomnial o tym w swojej walce, bo jeszcze bysmy Gipsowi zyczen nie zlozyli i chlopak powiesil by sie na kablu od swojego dual schocka ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22174 dnia: Lutego 18, 2007, 10:31:58 pm »
Heh. Dobrze, ze Teeno wpomnial o tym w swojej walce, bo jeszcze bysmy Gipsowi zyczen nie zlozyli i chlopak powiesil by sie na kablu od swojego dual schocka ;]
nah, dobrze, że jest ten kalendarz na forum...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22175 dnia: Lutego 18, 2007, 10:34:53 pm »
Ahahahahaha...pojutrze urodziny Pytusa. Sadzicie, ze przyjdzie i zalozy temat "Odchodze! Nie zlozyliscie mi zyczen!". Chociaz, jest nadzieja, ze rodzice pojada na bazar i kupia mu mozg, troche zuzyty, ale zawsze jakis ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22176 dnia: Lutego 18, 2007, 10:36:15 pm »
Wyślemy mu maila? ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22177 dnia: Lutego 18, 2007, 10:38:02 pm »
Hepi byrzdej...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22178 dnia: Lutego 18, 2007, 11:07:10 pm »
Ozeszty... Wlasnie skonczylem ogladac Wojewodzkiego... W zwiazku z tym jedyne, czego moge ci zyczyc Gipsi, to zeby zadna kobieta z twojego otoczenia nie byla taka jak Chylinska... Jasna cholera... To ja juz wole te blond idiotki ;/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22179 dnia: Lutego 18, 2007, 11:39:10 pm »
Cytuj
łiii... NDS dziś z rana wreszcie przyszedł ;]
qrrrrrw...   następny heh
Morchol sisioże ile dales za calyzestaw? Znaczy sie ile placiles za wszystko bo kurde cos mi sie wydaje ze ja jako jedyny zostane tu za niedlugo jako osonik w chuj niefajny bezNDeSowski ;(
Ehhh ja na pewno będe ostatni, ale przynajmniej jak już to lite'a bym chciał mieć.
Będę ostatni na bank, co z tego że mam prace skoro i tak trace zawsze 300 zł w pierwszy dzień wypłaty i nie na alkochol ani kobitki, do tego whuy wydaje na bilety, heh a w tym tygodniu wydałem całą stówę na mangi (ale v sómie sie opłacauo ;] ). ;/

[Widziałem film na Discovery, gdzie o tym wspominali.
Heh kurde kocham ten tekst "widziałem na discovery..." ;]

Gipsi wszystkiego najlepszego i żebyś był zadowolony zawsze z wszystkiego a zwłaszcza ze swoich wyborów, i whuy nie słuchaj innych jeśli mówią źle ;]
Ehh pomimo iż jestem prawie abstynentem to wypiłbym (niejednego kielicha ;]) z tobą heh, i za twoje zdrowie też bym wypił... a w sumie to zaraz idę (kurde ja bez kitu nie pije ale za zdrowie Gipsiego wypije czystej nawet ;] ). Jak będziesz kiedyś przypadkiem może w okolicy Trójmiasta to mnie uprzedź może. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...