Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160279 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22180 dnia: Lutego 19, 2007, 12:21:37 am »
No to najlepszego , chłopcze z plecami.

Damn...aż mnie kusi ta dyskusja o siusiakach. Np. jakiś filmik z youtuba z taiej operacji :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22181 dnia: Lutego 19, 2007, 12:53:26 am »
Tant jak tam twoja nauka ? Nauczyłbyś się czegoś pozytecznego na tej chemi. Przykładowo zamiane ołowiu w złoto , może hehe.
Ja tam porzuciłem na czas jakiś swoje badania nad wpływem entropii na życie egzystencje przeciętnego człowieka. Teraz kupiłem sobie 400 g glukozy i potestuje ją na sobie hehehe. Może wreszcie odzyskam siły jakieś, zresztą tant  nie wiem czy ty może nie wpadłeś żeby sie nawpierdalać glukozy choć troche i kawy też uzyć, to na pewno nie czułbyś zmeczenia podczas nauki  ( np. matematyki ;] ) bo chyba na glukozie mózg bierze siły do pracy głównie zresztą glukoza jest cudowna i łatwoprzyswajalna ;]

Ah, chyba mnie poniosło z tym wypiciem za zdrowie  Gipsiego, ale przynajmniej bede miał głębszy sen i się wyśpię.
A tymczasem ide sobie zrobić kąpiel gorącą  i popracuje z badaniami nad siusiakiem chyba heh. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22182 dnia: Lutego 19, 2007, 01:47:07 am »
Cytuj
Tant jak tam twoja nauka ? Nauczyłbyś się czegoś pozytecznego na tej chemi. Przykładowo zamiane ołowiu w złoto , może hehe.

Na wykładach z chemii organicznej gostek w miarę dokładnie nam podał jak przyrządzić amfetaminę. Ale to upierdliwy proces, a ja polałem laboratoria z organicznej, więc sobie jej nie upichcę.

Cytuj
Ja tam porzuciłem na czas jakiś swoje badania nad wpływem entropii na życie egzystencje przeciętnego człowieka. Teraz kupiłem sobie 400 g glukozy i potestuje ją na sobie hehehe. Może wreszcie odzyskam siły jakieś, zresztą tant  nie wiem czy ty może nie wpadłeś żeby sie nawpierdalać glukozy choć troche i kawy też uzyć, to na pewno nie czułbyś zmeczenia podczas nauki  ( np. matematyki ;] ) bo chyba na glukozie mózg bierze siły do pracy głównie zresztą glukoza jest cudowna i łatwoprzyswajalna ;]

Glukoza? Glukoza to monosacharyd AFAIK, łatwo przyswajalny musi być z definicji, ale na dobrą sprawę tak samo by ci zrobiło, jakbyś wrąbał pół kilo cukru (cukier kuchenny to disacharyd, glukoza i fruktoza połączone mostkiem peptydowym). W nauce by mi specjalnie nie pomogła, jako, że nie wpływa na pracę mózgu, ale to weglowodory w czystej postaci, więc są mózgowi potrzebne do działania. No ale źródłem węglowodorów może być wszystko właściwie...

Skoro tak o chemikaliach gadamy, to chyba niedługo zacznę testowanie czegoś silniejszego od kawy. Coraz słabiej odczuwam jej efekt poprostu, więc będę musiał czymś ją wesprzeć. Prawdopodobnie wykorzystam efedrynę - nootropową substancję, którą można nabyć w aptekach w postaci różnych tabsów bez recepty. Przyda mi się w czasie sesji letniej heh... ciekaw jestem co ja będę ćpał na szóstym albo siódmym semestrze hehe....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22183 dnia: Lutego 19, 2007, 07:09:32 am »
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=166682380 - jejku jejku. Jestem fajny. Chociaz znajac moje szczescie dostane konsole z jednym ekranikiem i siusiakiem sprzedawcy zamiast stylusa ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22184 dnia: Lutego 19, 2007, 07:29:06 am »
Cytuj
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=166682380 - jejku jejku. Jestem fajny. Chociaz znajac moje szczescie dostane konsole z jednym ekranikiem i siusiakiem sprzedawcy zamiast stylusa ;]

Ciesz się synu, albowiem w swoim nic nie wartym, żałosnym życiu zrobiłeś jednak coś słusznego. Zaraz wszyscy będą mieli DS'y, tylko smogu, jak zwykle nie na czasie, opylił swojego i teraz ma tylko Iksklocka.. what a loser...

W każdym razie, jak się kiedyś spotkamy na zjeździe SquareZone'u (który ustalamy już od paru dobrych lat), to bierzemy wszyscy DS'y i gramy przez Wi-Fi w co się da... (proponuję urządzić turniej w EBA hehe).

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22185 dnia: Lutego 19, 2007, 08:42:26 am »
Cytuj
Na wykładach z chemii organicznej gostek w miarę dokładnie nam podał jak przyrządzić amfetaminę. Ale to upierdliwy proces, a ja polałem laboratoria z organicznej, więc sobie jej nie upichcę.

i po co się męczyć skoro kupisz pochodną amfy w aptece bez recepty :F

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22186 dnia: Lutego 19, 2007, 08:49:41 am »
Chodzi ci o Piracetam? Jesteś pewna, że to bez recepty idzie dostać? Bo coś mi się wierzyć nie chcę... będę się musiał przejść któregoś dnia hehe..
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 08:50:12 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22187 dnia: Lutego 19, 2007, 09:09:48 am »
nie-tussipect. Zawiera efedrynę.

Jak się uprzesz, to jeszcze Acodin zawiera kodeinę [pochodna morfiny]

oba bez recepty.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22188 dnia: Lutego 19, 2007, 09:27:28 am »
No o Tussipect'cie wiem, ale to jest lek na kaszel i on zawiera tej efedryny śladowe ilości. Podobno może pobudzić dopiero, jak się cały flakonik na raz wypije (czy sporą garść tabletek). Wiem, że są jakieś dropsy, co zawierają nieco większe stężenie tego związku.. cóż, przydałyby się na czerwiec. Będę musiał dokładniej obadać sprawę w aptece...
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 09:28:50 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22189 dnia: Lutego 19, 2007, 09:40:42 am »
podobno za pierwszym razem działa 3-4 tab. Tyle,że jest taki myk,że trzeba zażyć z kofeiną [kawa, kropelki kofeinowe]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22190 dnia: Lutego 19, 2007, 09:50:18 am »
No też to słyszałem, że z kofeiną lepiej zażywać. Zresztą to dosyć logiczne... ale ten cały Tussipect wydaje mi się podejrzanie słaby, tam jest nieduże stężenie efedryny. Siostra mówiła mi, że są jakieś piguły z efedryną właśnie specjalnie z myślą o studentach produkowane. Zwą się "Sesja" (odkrywczo).

Swoją drogą... samo robienie amfetaminy od zera (od benzenu) to dosyć skomplikowany proces... ale jakby wystartować od efedryny, może dałoby się dojść do amfy jakoś prościej. I jedna i druga to pochodne tej samej substancji... hmm.... ale pewnie albo jest to równie skomplikowane albo ktoś już wpadł na to przede mną...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22191 dnia: Lutego 19, 2007, 10:02:53 am »
słyszałam też ,że aspiryny można dodać do mieszanki.

Zresztą ta cała efedryna jest też w dopalaczach dla kulturystów, bo pali tłuszcz i chroni mięśnie.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22192 dnia: Lutego 19, 2007, 10:11:32 am »
No ale przede wszystkim to nootrop. Zwiększa wydajność umysłową. O ile mnie pamięć nie myli to działanie dla kulturystów polega na czym innym. Enzym, który jest odpowiedzialny za przyswajanie efedryny, jest też odpowiedzialny za zajmowanie się adrenaliną. Jako, że enzymy są zwiazanę efedryną, nie są w stanie utylizować adrenaliny, która dłużej zostaje w ciele. Człowiek się wolniej męczy, wydajność mięśniowa wzrosnąć może o kilkanaście procent, no i rośnie też poziom agresji. Nie chcę mi się na necie szukać, czy mam rację, ale zdaje się, że to było coś w ten deseń.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22193 dnia: Lutego 19, 2007, 01:11:24 pm »
ehh znowu następny z DSem...

Tant jak już tam posprawdzasz w aptece, to podaj od razu co i za ile, zwłaszcza tą efedrynę sprawdź czy nie idzie dostać w jak najkorzystniejszej postaci heh ;]

Cytuj
No ale źródłem węglowodorów może być wszystko właściwie...

ta jasne ale mi jakoś nie chce się wpieprzać pół kilo cukru heh ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 01:21:46 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22194 dnia: Lutego 19, 2007, 01:16:47 pm »
Morchol sisioże ile dales za calyzestaw? Znaczy sie ile placiles za wszystko bo kurde cos mi sie wydaje ze ja jako jedyny zostane tu za niedlugo jako osonik w chuj niefajny bezNDeSowski ;(
Ja jakoś żyję?
ja dodatkowo konsol zadnych nie mam a jestem happy

Ahahahahaha...pojutrze urodziny Pytusa. Sadzicie, ze przyjdzie i zalozy temat "Odchodze! Nie zlozyliscie mi zyczen!". Chociaz, jest nadzieja, ze rodzice pojada na bazar i kupia mu mozg, troche zuzyty, ale zawsze jakis ;]
uwisz mi nie wroci... no chyba ze nowe konto zalozy ;f a pewnie i tak by to zrobil

Cytuj
ciekaw jestem co ja będę ćpał na szóstym albo siódmym semestrze hehe...
ostatecznym srodkiem pobudzajacym jest zdaje sie ampha ;p a ty zamiast szukac srodkow bys poprostu sie zdrzemnął... ponoc 20min dzrzemki a pozniej przemycia twarzy dziala bardzo pobudzajaco... o ile sie obudzisz po tych 20min ;f

Cytuj
czy nie idzie dostać w jak najkorzystniejszej postaci heh ;]
czopki ;>
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 01:18:48 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22195 dnia: Lutego 19, 2007, 02:05:43 pm »
W każdym razie, jak się kiedyś spotkamy na zjeździe SquareZone'u (który ustalamy już od paru dobrych lat), to bierzemy wszyscy DS'y i gramy przez Wi-Fi w co się da... (proponuję urządzić turniej w EBA hehe).
OBJECTION ! EBA nie obsługuje WiFi. Tylko Wireless ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22196 dnia: Lutego 19, 2007, 02:12:27 pm »
Cytuj
OBJECTION ! EBA nie obsługuje WiFi. Tylko Wireless ;]

whatever... w każdym razie fajnieby było pograć 2vs2 w jakimś hardcore'owym poziomie na najwyższym poziomie....

BTW. Osu! Tatakae! Ouendan! nie jest taki dobry jak EBA według mnie, ale niewiele mu brakuje. Chyba jest trudniejszy (właśnie się męczę z ostatnim etapem na trzecim poziomie.. Ready! Steady! Go! jest IMO cięższe od Jumpin' Jack Flash'a... więcej trzeba łapą machać...)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22197 dnia: Lutego 19, 2007, 02:15:38 pm »
Cytuj
OBJECTION ! EBA nie obsługuje WiFi. Tylko Wireless ;]

whatever... w każdym razie fajnieby było pograć 2vs2 w jakimś hardcore'owym poziomie na najwyższym poziomie....
Oh yeah...JJF na Hard ROCK! ;] Choć powiem (Musiol też to przyzna), że niektóre plansze na Versus są...hm...chore ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2007, 02:17:20 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22198 dnia: Lutego 19, 2007, 02:17:31 pm »
Cytuj
OBJECTION ! EBA nie obsługuje WiFi. Tylko Wireless ;]

whatever... w każdym razie fajnieby było pograć 2vs2 w jakimś hardcore'owym poziomie na najwyższym poziomie....
Oh yeah...JJF na Hard ROCK! ;] Choć powiem (Musiol też to przyzna), że niektóre plansze na Vesrus są...hm...chore ?
szczególnie  ten Ace Combat xD w wykonaniu jakichś zwierzaków :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22199 dnia: Lutego 19, 2007, 02:19:02 pm »
Cytuj
OBJECTION ! EBA nie obsługuje WiFi. Tylko Wireless ;]

whatever... w każdym razie fajnieby było pograć 2vs2 w jakimś hardcore'owym poziomie na najwyższym poziomie....
Oh yeah...JJF na Hard ROCK! ;] Choć powiem (Musiol też to przyzna), że niektóre plansze na Vesrus są...hm...chore ?
szczególnie  ten Ace Combat xD w wykonaniu jakichś zwierzaków :P
Da...kosmiczny Ace Combat z jakimś kolesiem co wyglądał jak anime'owa wersja Cthulhu i...nie pamiętam tego drugiego...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?