Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160718 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22120 dnia: Lutego 14, 2007, 09:45:09 pm »
Uroczo.. kolejne 3 sceny wycięte z Naruto (wycieli scenę, w której Naruto pocałował Sasuke... LOL.. chyba tłumaczeniem zajął się ktoś z LPR'u). Pomijam już tragiczny dubbing, dialogi bez życia i CIENISTE KLONDRZOOTSOO... coraz fajniejsze to anime...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22121 dnia: Lutego 14, 2007, 10:11:28 pm »
w sumie to i tak nie wiem o sho chodzi jakby, bo nigdy Naruto nie oglądałem i mnie jakoś do niego nie ciągnie ;/
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22122 dnia: Lutego 14, 2007, 10:37:22 pm »
Ja tez nie. Ale nazwa Cieniste Klondźótsó O Smaku Wanilii Pomieszanej Z Truskawkami Z Ogrodu Sasuke brzmi fajnie nawet bez ogladania Naruciaka ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22123 dnia: Lutego 14, 2007, 10:40:47 pm »
nie od dzis wiadomo, ze polskie tłumaczenia są do dupy, wiec raczej nie widze powodu, by cieniste judo haku maku seppo kuku mialo na mnie wrazenie robic ;]
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22124 dnia: Lutego 15, 2007, 12:04:28 am »
usunęli najfajniejszą scenę z naruto ?! O fuck! No to jak dla mnie , to serię już mogą zdjąć :P

A blogne se jeszcze,że dzień dzisiejszy bardzo udany :D

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22125 dnia: Lutego 15, 2007, 12:09:42 am »
No to mam wrażenie, że w takim razie wogóle nie puszczą odcinków z walki z Haku, a przynajmniej wytną cały moment z lustrami i śmiercią obu złych.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22126 dnia: Lutego 15, 2007, 02:15:41 am »
Nie, wcale nie było takich sytuacji...Ile razy user napisał dubla, albo temat w HELPie do gry, która już jest ? Jedyne co za to dostał do dopisek pod postem "nie dubluj", albo "już jeden taki temat jest". Co to jest ? OSTRZEŻENIE ! Dlaczego więc ani razu nikomu nie wzrósł Ban Rate ? Czym to się różni od podniesienia mu tego jednego punktu z 0 na 1 ? To ma być jakaś ostateczność ? Ostatecznością nie ma być "ostrzeżenie, bo ostrzegałem przed ostrzeżeniem", ale banicja. O to głównie mi chodzi ! W tym wypadku wychodzi, że użytkownik ma 10 szans, bo najpierw jest "ostrzeżenie przed pierwszym ostrzeżeniem", potem jest warn, potem jest "ostrzeżenie przed drugim ostrzeżeniem" i tak aż do 5-tego warna, który i tak nic nie robił (i dalej nie robi, ale teraz to dlatego,że forum jest "upośledzone").
Kurde szkoda, że mnie nie było i trochę wykopuję już śmierdzące powoli zwłoki ostatniego flejma... ;]
Ale w sumie tutaj zgadzam się troche z tym, że dodanie komuś 1 do ban rate to w sumie niewielki wysiłek i odrazu krzywda userowi żadna sie nie stanie, przynajmniej za każdym razem kiedy obok swojego posta ktoś zobaczy jaki ma ban rate to przypomni mu się za co to ma i jest nadzieja, że sumienie nie pozwoli mu popełnić drugi raz tego samego błędu. ;]

Ja to jebie i za pierwszym razem nie daje (kedys dawalem ale juz tego nie robie), glupia sprawa ale ja na serio pisze do tych ludzi pmke i ich informuje o tym co jest zle i nie tak, ejsi by sie nie poprawili to wtedy dostaja ode mnie warna. A ty co robisz aby zasluzyc sobie na szacunek moderatorski? Bo ja naprawde sle do nich pmki jakos ich naprowadzajac na dobry tor, a ty cos robisz w tym kierunku oprocz zrzędzenia jak to jest zle?
Ja im pomagam i wiem ze oni to szanuja -to tak btw twojego ostatniego posta w ktrym pisaes cos ze po co ma byc to cale wysylanie pmek i ukazywanie szacunku skoro go nieodwzajemniaja... a widzsz czasem odwzajemniaja ;]
No ale tu zgadzam się z Gipsim, że pisanie na PM bardziej dociera do usera niż kolorowy podpis moda na poście. Zresztą sam nigdy nie dostałem warna na PM od Gipsiego (Przynajmniej nie mam nic takiego w PMach ;] ) ale jakoś od początku chyba instynktownie wyczaiłem, że z Gipsim na PMie nietrudno się dogadać. ;] Jak miałem jakąś sprawę to zawsze była przez niego rozpatrzona pozytywnie więc niedobrym modem to on raczej nie jest, a czasem potrafi podjąć takie inicjatywy jakich większość modów nie tknęłaby kijem lub by nawet nie pomyślała o nich.

Btw. Niektóre telefony jaki dostaje normalnie mnie rozbrajają...

<dzwoni telefon jakieś 2 razy> <odbieram>
Ja: Dzieńdobry <tu się przedstawiam> ...w czym mogę pomóc ?
Klient: Wie pan bo kiedyś tu dzwoniłem i mi jakiś pan pomógł z problemem z neostradą. Ale teraz mam troche inny problem.
Ja: A może pan opisać na czym polega ten problem ? ( myślałem że to pewnie coś netem u klienta)
Klient: Nie wiem chyba coś tu zrobiłem  i dźwięku nie mam w komputerze...
<i tu odgłos mojej głowy uderzającej w stół>

Btw2. Yume ty masz przypadkiem IP zaczynający się na 83 ? ;] Bo jak tak to nie zdziw się jak ci nagle żadne pingi nie bedą przechodzić pomimo połączenia bo z tego co mi się wydaje to z Łodzi jesteś yep ? ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22127 dnia: Lutego 15, 2007, 04:30:50 am »
damn, myślałem, ze tylko ja jestem nienormalny siedząc o takiej godzinie na forum, ale patrze, ze oprócz mnie sąteż inni narwańcy pokroju Tanta heheh
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22128 dnia: Lutego 15, 2007, 04:36:24 am »
Mam egzamin dzisiaj, to z nudów co jakiś czas klikam F5 (przyzwyczajenie... uzależniłem się od tej strony =_=). Nauka mi idzie świetnie - właśnie przed chwilą znalazłem notatki, z których się mogę uczyć, czyli teraz pełną parą zasuwam... a że to matma, to pewnie za pół godziny stwierdzę, że wszystko to umiem, a na egzaminie się wyłożę na najprostszej całce...

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22129 dnia: Lutego 15, 2007, 04:39:08 am »
a to sie nie martw, bo to zawsze tak jest. czy matematyka, czy cokolwiek innego. przed egzaminem są dwa rodziaje stanu wiedzy. wszystko umiem i nic nie umiem. tylko czemu ci co wszystko wiedzą nie zaliczają, a ci co nic nie wiedza i całą panikę wszczynają, zawsze zaliczą ;/
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22130 dnia: Lutego 15, 2007, 04:45:49 am »
Nie no, ja rzadko panikę wszczynam.. ja zasadniczo bardzo lubię matmę, bo jako jeden z nielicznych wiem o co w niej chodzi, staram się ją rozumieć, a nie wkuwać... problem polega na tym kto układa egzamin... jeżeli pytania ułoży wykładowca, to prawdopodobnie zaliczę i pewnie wyjdę pół godziny przed czasem. Jeżeli znowu ułoży go ćwiczeniowiec, to mnie pewnie zagnie. Trick polega na tym, że koleś układa zadania nie tak, aby sprawdzić znajomość materiału - układa je, jakbyśmy byli na wydziale matmy stosowanej... same wyjątki, problematyczne rzeczy, które rozwiązywać trzeba przez 20 minut, po drodze korzystając z przynajmniej trzech wzorów, których nigdy na oczy nie widzieliśmy, pięć razy zmieniając granie całkowania, rozpatrując zadanie dla 4 różnych parametrów i 3 zmiennych. Koleś lubi motać... no ale nic, mam przepisane zadania z jego wcześniejszego egzaminu, jak się nauczę teorii, to zacznę je rozwiązywać (jak ktoś chce, to mogę rzucić jakieś hehe).

EDIT::

Lemax ku*** twoja je**na w d**pe mać. JA PIE**OLE... pożyczyłem mu empetrójkę, oddał mi ją wczoraj, to ją odłożyłem, bo mi nie była potrzebna... teraz sprawdzam i k**wa nie działa! Ro***bał mi empetrzy sk**wysyn... niech ja go dorwę dzisiaj...
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2007, 09:07:53 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22131 dnia: Lutego 15, 2007, 10:00:06 am »
haha-tant się uczy...chyba ie muszę mówić,że ja jeszcze w tym semestrze nic nie robiłam XD Sobie wstałam, nie poszłam na angielsi i sączę herbatę :* No i żre słodycze-robie sobie świetny chumor, bo muszę przetrwać na uczelni do 17 :/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22132 dnia: Lutego 15, 2007, 10:12:36 am »
Cytuj
chyba ie muszę mówić,że ja jeszcze w tym semestrze nic nie robiłam

Bo ja jeszcze mam sesję egzaminacyjną (swoją drogą, pewnie będę miał jeszcze do marca, bo przedłużyć mamy zamiar z powodu chemii organicznej, którą polała zatrważająca ilość osób [w tym ja)].

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22133 dnia: Lutego 15, 2007, 11:04:03 am »
to dupa-najgorsze są zajęia+ sesja poprawkowa jednym torem. Też tak masz? Czy macie wolne w czasie poprawkowej?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22134 dnia: Lutego 15, 2007, 11:19:48 am »
ja zapewne tak bede iał... bo czuje ze wczorajszy egzamin ZAWALIŁEM ;f wyniki dopiero 20, ale po co sie oszukiwać. na bank nie zalicze. a poprwkowa sesja zaczyna sie wraz z drugim semestrem ;/
Kame Hame Ha

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22135 dnia: Lutego 15, 2007, 12:16:09 pm »
Cytuj
tylko czemu ci co wszystko wiedzą nie zaliczają, a ci co nic nie wiedza i całą panikę wszczynają, zawsze zaliczą ;/
ja to tłumacze prostym powiedzieniem... 'gupi ma zawsze szczescie' ;f

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22136 dnia: Lutego 15, 2007, 02:50:40 pm »
albo ten co się nieuczył ma to w dupie i się nie stresuję. Ja czasami jak umiem to mam czystkę i dupa. A jak przychodzę na luzie to zawsze zaliczam.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22137 dnia: Lutego 15, 2007, 03:02:29 pm »
Cytuj
to dupa-najgorsze są zajęia+ sesja poprawkowa jednym torem. Też tak masz? Czy macie wolne w czasie poprawkowej?

Jasne, że wolne mamy... do poniedziałku, kiedy jest koniec sesji poprawkowej. Ale będziemy jakieś pismo składać o przedłużenie jej do połowy marca, bo chcemy jeszcze organiczną zaliczyć, to będziemy mieli jakieś egzaminek jeszcze w czasie zajęć... a to ślicznie poprostu, bo jak patrzę na mój plan nowy, to mi się słabo robi... słowo daję, pierwszy raz w życiu mam tak zj**any plan...

Co do egzaminu dzisiejszego to nie chce mi się pisać. Niewykluczone, że zdałem, bo pod koniec postawiłem na ilość i zacząłem wymyślać jakieś spiskowe teorie do różnych zadań i wykorzystywać pierwsze lepsze wzory jakie mi do głowy przyszły, aby zadanie zrobić. W ten sposób raczej dużo dobrze nie zrobiłem (w jednym pole powierzchni wyszło mi ujemne heh...), ale mam kilka na bank dobrze, to może koleś znajdzie jakieś punkty w moich maniakalnych tworach i dostanę tróję... jest szansa... a jak to zaliczę, to mam w plecy tylko organiczną... czyli nie tak źle...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22138 dnia: Lutego 15, 2007, 04:21:56 pm »
Chiński urzędnik został skazany na karę śmierci za sprzedaż mrówek po zawyżonej cenie - poinformowały media w prowincji Liaoning (północny wschód kraju), gdzie zapadł wyrok.

http://wiadomosci.onet.pl/1486572,12,item.html

DAMN !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22139 dnia: Lutego 15, 2007, 04:54:33 pm »
mnie najbardziej i tak rozwaliły komentarze pod spodem ;/
Kame Hame Ha