Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160587 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22140 dnia: Lutego 15, 2007, 07:20:43 pm »
ciakawe jak to smakuje..

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22141 dnia: Lutego 15, 2007, 11:13:23 pm »
2 wnioski na dzis:
- O kur**... nienawidze tworcy windowsowego sapera.
- Jestem jednak zajebisty... Jaki macie najlepszy czas na ekspercie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22142 dnia: Lutego 16, 2007, 07:16:29 am »
Nie wiem. Wygralem tak szybko, ze licznik czasu nie zdążył nawet drgnąć

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22143 dnia: Lutego 16, 2007, 09:39:19 am »
spadłam z łóżka...mało miła pobudka :/

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22144 dnia: Lutego 16, 2007, 10:53:35 am »
Cytat: Dżi
Btw2. Yume ty masz przypadkiem IP zaczynający się na 83 ? ;] Bo jak tak to nie zdziw się jak ci nagle żadne pingi nie bedą przechodzić pomimo połączenia bo z tego co mi się wydaje to z Łodzi jesteś yep ? ;]
Jesteś blisko ;] Zamiast pytać, mógłbyś zajrzeć do profilu, leniu jeden ;]

BTW, Korzystanie z neta w pracy jest fajne, chyba nawet fajniejsze niż praca ;]
BTW 2 może nich ktoś założy oddzielny temat o tej szkole, sesjach, egzaminach i zdawaniu ;f

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22145 dnia: Lutego 16, 2007, 11:09:35 am »
Serdż, ale wygrana w tej grze polega na wykryciu min a nie na trafieniu w jedna ;/
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22146 dnia: Lutego 16, 2007, 11:19:48 am »

BTW 2 może nich ktoś założy oddzielny temat o tej szkole, sesjach, egzaminach i zdawaniu ;f

jest gdzies taki temat nawet chyba ;f ale po co to komu, skoto TO pełni rolętematu od wszystkiego :F  są tu blogi, flejmy, zwierzenia po pijaku, mądre dysputy o polityce i sensie życia.... jak sie dobrze poszuka to wszystko można tu znaleźć ;f
Kame Hame Ha

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22147 dnia: Lutego 16, 2007, 07:50:35 pm »
Cytuj
Serdż, ale wygrana w tej grze polega na wykryciu min a nie na trafieniu w jedna ;/
a myslalem, ze nie zauwazysz ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22148 dnia: Lutego 16, 2007, 09:22:33 pm »
jak miło.... koleżanka z klasy przyniosła dzisiaj do szkoły żyletkę i bawiła się nią na każdej przerwie, na znak że chce się pociąś.... niektórzy ludzie jednak niesamowicie mnie zadziwiają..... hmm.... dobrze że ja nie  mam takich problemów, chociaż kiedy sobie o tym pomyślę dochodzę do wniosku, ze tak włąściwie jeszcze nigdy nawet nie byłem załamany heh....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22149 dnia: Lutego 16, 2007, 09:26:51 pm »
trzeba bylo powiedziec - "Remember. It is not across the street. It is down the road."

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22150 dnia: Lutego 16, 2007, 09:37:22 pm »
Heh... Do mnie do szkoły zawitała dzis delegacja od Giertycha. A z racji iz plastyk = zło konieczne, chcą nam wprowadzic mundurki. Wygrzebali dawne sprawy w stylu: kiedys uczennica tej szkoły się tu powiesiła, i zapewne również: kiedyś dyrektor tej szkoły zrobił uczennicy dziecko. Juz dadzą nam specjalny nadzór...  Jak dobrze że kończe szkołę za jakies 5 - 6 tygodni^___^

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22151 dnia: Lutego 16, 2007, 09:49:40 pm »
Fajnie jest stracić sejwke z FF XII, gdzie sie ma 24h na liczniku...nie pytajcie jak, zapytajcie Sola, bo to on zrobił ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22152 dnia: Lutego 17, 2007, 10:15:37 pm »
Fajnie jest stracić sejwke z FF XII, gdzie sie ma 24h na liczniku...nie pytajcie jak, zapytajcie Sola, bo to on zrobił ;]
Cos ci mntowal z soul caliburem? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22153 dnia: Lutego 17, 2007, 10:36:06 pm »
Fajnie jest stracić sejwke z FF XII, gdzie sie ma 24h na liczniku...nie pytajcie jak, zapytajcie Sola, bo to on zrobił ;]
Cos ci mntowal z soul caliburem? ;]
nie ;] nagrał swojego sejwa na mojego z FF XII ;] sie lekko zmieszał, chyba się bał mojej reakcji, a Ty Gipsi pipa jesteś ;] tak chciałem Cię poznać i o autograf poprosić na klacie :F

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22154 dnia: Lutego 18, 2007, 02:37:38 am »
łiii... NDS dziś z rana wreszcie przyszedł ;] niema to jak cały dzień<nielicząc paru godzin na dworzu i filmu z Seanem Pennem na TVNie> z Cooking Mamą i Brain Academy ;] no i może na pół godzinki FFIII spróbowałem, ale CM 100 razy bardziej wciągająca ;] kocham NDSa ;] I wanna make some sweet love with him and have his babies ;] oglądanie na nim filmów też jest w sumie zajebista sprawą, chyba nawet na religie zacznę chodzić, wkoncu to akurat dwa epy South Parka naprzykład ;]

z innej beczki - "Muzyka Duszy" jest fpytna strasznie ;] nie wiem skąd się biorą opinie, ze to najsłabsza kniga ze Świata Dysku

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22155 dnia: Lutego 18, 2007, 02:50:22 am »
Cytuj
łiii... NDS dziś z rana wreszcie przyszedł ;] niema to jak cały dzień<nielicząc paru godzin na dworzu i filmu z Seanem Pennem na TVNie> z Cooking Mamą i Brain Academy ;] no i może na pół godzinki FFIII spróbowałem, ale CM 100 razy bardziej wciągająca ;] kocham NDSa ;] I wanna make some sweet love with him and have his babies ;] oglądanie na nim filmów też jest w sumie zajebista sprawą, chyba nawet na religie zacznę chodzić, wkoncu to akurat dwa epy South Parka naprzykład ;]

Rozumiem, że filmiki na Moonshell'u oglądałeś? Ja nawet nie próbowałem go jeszcze wykorzystać do tego.. jakość dobra? Jakie formaty obsługuje? Trzeba przekonwertować je jakoś? Kurcze, ja od przedwczoraj DS'a nie włączyłem... chyba najwyższy czas, bo mam sprawę do wygrania (dopiero druga, ta z samurajem i to sam początek heh...)

BTW. Morchol, załaduj sobie na karte Elite Beat Agents. Gwarantuję ci, że pokochasz tą grę...

Cytuj
z innej beczki - "Muzyka Duszy" jest fpytna strasznie ;] nie wiem skąd się biorą opinie, ze to najsłabsza kniga ze Świata Dysku

Jest niezła, tak jak Ruchome Obrazki... najsłabsze z Discworld'a IMO jest "Równoumagnicznienie"... parę nowszych też mi nie podeszło, już mi się wydawało, że Pratchett pisze coraz gorzej, dopóki nie przeczytałem Carpe Jugulum... teraz czytam "Wolnych Ciutludzi" i jeszcze 2 nieprzeczytane Pratchett'y leżą w kolejce, więc zobaczymy jak będzie...
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2007, 02:51:01 am wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22156 dnia: Lutego 18, 2007, 03:02:02 am »
na Supercardzie tym "nowym szałowym" z konsola.net zamówionym odrazu na karcie pamięci wgrane jakies oprogramowanie było, nie wiem co to =p obsługuje toto format .dpg<na karcie był przykładowy filmik i z tąd wiem;]> po paru minutach googlowania znalazłem na jakimś francuskim sajcie elegancki konwerter z avi/mpg/czegoś jeszcze rozmiar pliku sie zmniejsza tak koło 4x, można nawet napisy wmontować, ale nie próbowałem jeszcze ;] Jakość jest fantastyczna jeśli komuś mały ekran nie przeszkadza ^^

Cytuj
BTW. Morchol, załaduj sobie na karte Elite Beat Agents. Gwarantuję ci, że pokochasz tą grę...
No na karcie mam razem z jeszcze paroma must-try ale we wszystko na raz się zagrac niestety nie da ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2007, 03:03:41 am wysłana przez Morchol »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22157 dnia: Lutego 18, 2007, 03:10:25 am »
Morchol sisioże ile dales za calyzestaw? Znaczy sie ile placiles za wszystko bo kurde cos mi sie wydaje ze ja jako jedyny zostane tu za niedlugo jako osonik w chuj niefajny bezNDeSowski ;(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22158 dnia: Lutego 18, 2007, 03:17:34 am »
Gipsi, jakbyś używanego DS'a dorwał, w wersji klasycznej (np. zamówił przez Robson.pl, gdzieś 350 zeta chodzi), to całością byś się mógł poniżej 7 stów zmieścić. Jak liczyć tak definitywnie całość, to ja wybuliłem jakieś 9 stów, ale DS'a wziąłem nowego, jeszcze sobie zamówiłem dodatkową kartę SD i nabyłem DS pack'a, co by mieć zapasowe stylusy i szpanerską szmatkę do ekraników. No, powiedzmy, że tysiaka wydałem, bo byłem idiotą i kupiłem sobie Burnout Legends, w oczekiwaniu na zestaw małego pirata (bo DS'a miałem na tydzień wcześniej)...

PS. Ostatni nie będziesz, jeszcze Siergiej zostaje, bo on zamiast DS'a kupi sobie X-PinCode...
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2007, 03:18:46 am wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22159 dnia: Lutego 18, 2007, 03:20:58 am »
400 za NDSa praktycznie nówke z oryginalnym nintendogs, futerałem i masą bajerów w stylu pudełka na gry, stylusy zapasowe, szmatka, smycze itp i 260 za Supercarda + 512mb karte pamięci<teraz jak zobaczyłem ze ogladanie filmow jest eleganckie to zaluje ze nie wzialem 1gb ;/> + czytnik kart pamięci... Czyli wsumie razem nie tak dużo jak za cos tak zajebistego ;] Jeszcze tylko musze sobie folie ochronne na ekrany skombinować i moze "kiedyś" nad większa memorką pomyśleć... jakie są obecnie najwieksze opłacalne microSD?
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2007, 03:21:47 am wysłana przez Morchol »