Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161311 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22040 dnia: Lutego 12, 2007, 01:05:08 am »
Cytuj
Jak przychodzi ktoś nowy to powinno się go jakoś ukierunkować, odpowiedzieć na jego post żeby nie czuł że jest olewany (niekoniecznie w dziale help) i ogólnie jakoś z nim gadać.
Mhm...i ugościć herbatką i gratisowym moderatorstwem na tydzień żeby "nie czuł sie olewany". Tak, wiem, wyolbrzymiam, ale jak mamy go ukierunkowywać ? Pisząc "Nie othoć ! Zoooostaaaaańmy razeeem !" ? Ja też bym chciał co do tego nawiązać. Coraz więcej pojawia się nowych userów i niestety, ale trzeba będzie kiedyś wprowadzić ostrzejsze reguły, żeby nas nie "zjedli".

A tak wogóle to ani ja ani Musiol nic nie pisaliśmy m.in. o Serdżu. Wasze insynuacje chyba coś znaczą, nie ?

Poza tym jebie mi się znowu system, jest późno i nie chce mi się filozofować, a tym bardziej pisać stulinijkowych postów ;/ Róbcie jak chcecie. Potem MOŻECIE tego żałować (nie mówię, że tak będzie, może to ja się mylę).
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22041 dnia: Lutego 12, 2007, 01:08:54 am »
Cytuj
Coraz więcej pojawia się nowych userów i niestety, ale trzeba będzie kiedyś wprowadzić ostrzejsze reguły, żeby nas nie "zjedli".

Nie ma się co martwić na zapas. Nie ma co patrzeć na staty, średnio trafia nam 2, góra 3 użytkowników na miesiąc, takich, którzy chociaż próbują odpowiadać w sondowych tematach w dziale FFVII-IX. Przy tej ilości modów, raczej trudno będzie n00b'om nas zjeść.

Cytuj
A tak wogóle to ani ja ani Musiol nic nie pisaliśmy m.in. o Serdżu. Wasze insynuacje chyba coś znaczą, nie ?

Ja o Serdżu w formie przykładu napisałem. Nie martw się, też go nie lubię hehe...
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 01:10:14 am wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22042 dnia: Lutego 12, 2007, 01:09:57 am »
Ale o co chodzi jakby? Skąd się nagle problem pojawił i jaki wogule jaki jest problem? Bo mnie chyba geneza dyskusji ominęła ;/ Zrobił się nagle wielki burdel/sytuacja nie do opanowania, czy po prostu tak sobie ma zostać zaostrzony stopień moderowania forum do granic groteski? ;/
Cytuj
Jak nie mamy dawać WARNów za łamanie regulaminu to za co ? Na żadnym innym forum nie widziałem takiej sielanki. To jest lepsze niż biblijny Raj. Użytkownicy żyją w zgodzie z moderatorami (oczywiście powinno tak być), którzy przymykają oko na większość przewinień i dopiero dublowanie postów 20 razy pod rząd (często z debilnymi pytaniami) jest dobrym argumentem żeby dać ostrzeżenie.
Piszesz jakby to było coś złego ;/ Jak dla mnie sam pomysł "karania się" nawzajem wewnątrz społeczności forumowej jest idiotyzmem okropnym. Wyjatek - jeśli ktoś jest debilem niereformowalnym, celowo działającym "na szkodę" pozostałych użytkowników<vide zakładanie tematów do bluzgania itp.> i nie potrafiącym ani nie chcącym się dostosować, to należy go wyeliminować szybkim banem i tyle. Takie dawanie warnów<i wyciaganie dalszych konsekwencji> "za pyskowanie" jest śmieszne, bo postępowania tej osoby i tak nie zmieni. W skrócie - drastyczne sytuacje wymagają drastycznych środków, te "łagodniejsze" problemy jakoś do tej pory rozwiązywały się/nie istniały... W czym teraz, nagle problem?

Cytuj
Na żadnym innym forum nie widziałem takiej sielanki.
Może dlatego inne są jak dla mnie chujowe? Jak rozmawiam z ludźmi "w rialu" to nikt nademną nie stoi i nie narzuca mi o czym nie można rozmawiać, do kogo jak się trzeba odnosić itp. i tego samego oczekuje od rozmów w internecie.

ałć 6 nowych postow w czasie pisania tego ;]

Cytuj
żeby nas nie "zjedli".
ano, już drżę jak jesienny liść przed tą hordą nowych aktywnych i zgłodniałych userów ;]
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 01:13:48 am wysłana przez Morchol »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22043 dnia: Lutego 12, 2007, 01:12:52 am »
Cytuj
Piszesz jakby to było coś złego ;/ Jak dla mnie sam pomysł "karania się" nawzajem wewnątrz społeczności forumowej jest idiotyzmem okropnym.
Czyli dla Ciebie jest OK jeśli Ty będziesz np. musiał iść do wojska, a inny koleś nie pójdzie, bo ma znajomości u lekarzy i wypiszą mu jakiś świstek, przez który go nie przyjmą ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22044 dnia: Lutego 12, 2007, 01:14:43 am »
Bądźmy poważni, nie będziemy do wszystkich newbe wysyłać PM'ek z uściskami i zaproszeniami do rozmowy.

Dokladnie. Ale napisanie do kolesia po tym jak ten dostaje wanra pierwszego za napisanie nowego tematu ktory juz istnieje i za to ze w drugi dzien swojego bycia na forum po raz drugi napisal double posta, PMki o tresci -siemka ostajesz pierwszego warna za to ze wczoraj napisales nowy temat ktory juz istnial i dzisiaj napisales juz dwa razy double posta mimo ze w regulaminie pisze ze nie wolno. Jeszzcze jednego warna dostaniesz i nie bedziesz mogl pisac postow, tzn. bedziesz mogl ale pierw bede musialy one byc zatwierdzone przeze mnie lub innego moda" -oznczac bedzie ze ten ziomek juz tutaj naprawdopodobniej  nie zajzy bo nie bedzie sie tu stresowal... a tym sposobem mozna stracic takich udzi jak ja czy Sergey czy prawdopodobnie wiekszosc z nas, bo ja tez kiedys bylem nowy i to blo moe pierwsze forum... pisalem kilka razy double posty i nie mialem pojecia jak sie edytuje je.... musialem na gg zagadwac do crouda zeby mi powiedzial jak sie je edtuje... natomiast jak teraz nagle bedziemy za drugim warnem dawac blokade to wielu ludzi sobie da  spkoj ktorzy w przyszlosci mogly by byc psoko ziomkami typu Gipsi, Sergey, G-1, Yume, Peya, Marek citko, kaya pashalska, moja stara, maryla rodowicz, qiax, edyta bartosiweicz i twoja stara przyjacielu... tak, tak - wlasnie twoje.

Cytuj
Mhm...i ugościć herbatką i gratisowym moderatorstwem na tydzień żeby "nie czuł sie olewany". Tak, wiem, wyolbrzymiam, ale jak mamy go ukierunkowywać ? Pisząc "Nie othoć ! Zoooostaaaaańmy razeeem !" ? Ja też bym chciał co do tego nawiązać. Coraz więcej pojawia się nowych userów i niestety, ale trzeba będzie kiedyś wprowadzić ostrzejsze reguły, żeby nas nie "zjedli".
Nie. Napisa ze trzeba edytowac posty, wyslac pmke gdzie sie przenioslo jego temat i napisac aby nie tworzyl nowych ktore juz istnieja...

Cytuj
A tak wogóle to ani ja ani Musiol nic nie pisaliśmy m.in. o Serdżu. Wasze insynuacje chyba coś znaczą, nie ?
Znacza tyle ze Serge ostatnio 2-3 razy odniosl sie do mojej moderatorskiej pozycji. Wiec chyba wiadomo ze wiem oco chodzi gdy wy mowicie "bo userzy nie szanuja modow". A za co maja was szanowac? Dajcie mi jeden powod tak BTW za co userzy aja szanowac ciebie Butz i ciebie Musiol.

Cytuj
Poza tym jebie mi się znowu system, jest późno i nie chce mi się filozofować, a tym bardziej pisać stulinijkowych postów ;/ Róbcie jak chcecie. Potem MOŻECIE tego żałować (nie mówię, że tak będzie, może to ja się mylę).
Jak zwykle... 'robcie co chcecie" To po co bylata wasza propozycja nowego systemu warnow mocnego? Co wam wogole przeszkadza, co jest teraz takiego strasznego w zachowaniu userow? Podawajcie przyklady a nie pieprzycie o jakims lukrowaniu, podczas gdy sami jakos lukrujecie i nie potraficie wprost powiedzcie co wam przeszkadza i kto/jak zachowuje sie zle.
Powiedzcie mi czemu nagle mowicie juz po raz drugi o tym ze lurujemy uzytkownikow i nie tepimy ich skoro nie wiadomo tak napawde za co? I skoro ich tak bardzo chcecie tepic i mowicie o tym jak jest zle to czemu nie dajecie tych warnow poprostu? Moze dlatego ze nie ma za co?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22045 dnia: Lutego 12, 2007, 01:19:22 am »
Cytuj
Piszesz jakby to było coś złego ;/ Jak dla mnie sam pomysł "karania się" nawzajem wewnątrz społeczności forumowej jest idiotyzmem okropnym.
Czyli dla Ciebie jest OK jeśli Ty będziesz np. musiał iść do wojska, a inny koleś nie pójdzie, bo ma znajomości u lekarzy i wypiszą mu jakiś świstek, przez który go nie przyjmą ?
Aye, jak wewnątrz naszej społeczności forumowej zorganizujesz wojsko i ja będę musiał do niego iść, a ktos inny sie wymiga to będzie to dla mnie jak najbardziej OK ;]

W "normalnym" świecie system karny jest potrzebny bo ludzie są za głupi na anarchię<wszyscy,bez wyjatków, ja też ;]>, ale tutaj taka "pół-anarchia" sprawdza się dobrze.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 01:23:12 am wysłana przez Morchol »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22046 dnia: Lutego 12, 2007, 01:23:44 am »
Łah, no dobra, świeżutki i wykąpany przystępuję do odpisywania.

Gipsi:
Cytuj
A co nie jest tak? Tutaj prawie kazdy ma mozliwosci moderatorskie.
co prawda to prawda
Cytuj
A z drugiej strony to co z tego ze modzi maja wieksze mozliwosci niz userzy, co z tego ze jestesmy ponad nimi?
w pewnym sensie tak, ale czy ja gdzieś napisałem, że z tego powodu możemy bluzgać czy coś?

Cytuj
o co jesli okreslasz innych userow to mowisz ze sie z nimi "lukrujemy" i porownujesz serge'a do pincodeagrias a jak o tobie cos sie mowi zego co zasluguje na warn to juz wywlekamy przeszlosc?
a teraz misiaczku, powiedz mi, gdzie ja porównałem Siergieja do agriaspincode? Zacytuj proszę. Bom cholernie ciekaw, bo to, że Serge to fanboj X0 a ja PS3, to nie znaczy, że go nie szanuję, bo on nie jest idiotą, obojętnie jakie herezje mówi (tak samo ja). Więc nie pieprz, że ich porównuje ze sobą.
Cytuj
Z tym ze teraz prowadzisz offtopa ale juz przy okazji twojego drugiego-trzeciego posta mowisz dobra ale koniec offtopa bo od teraz bede kasowal kazd kolejny.
j.w, gdzie dokładnie? (nie musisz podawać jak nie chce Ci się szukać).

Cytuj
Dakldnaie tak napisales d agrias, te scenke ktora napisal Yume.
hahaha, Yume opisał przykład DANIA WARNA za takie coś, dostała go ode mnie, czy od kogoś innego? nie, więc do jasnej cholery (pomijam to, że obaj powinniśmy mieć warna z innego pkt widzenia, ale IMO ona to idiotka jakich mało i to moje zdanie).

Yume:
Cytuj
Jak przychodzi ktoś nowy to powinno się go jakoś ukierunkować, odpowiedzieć na jego post żeby nie czuł że jest olewany (niekoniecznie w dziale help) i ogólnie jakoś z nim gadać.
nie popadajmy w skrajność i nie sugerujmy, że tak nie jest, bo podam przykład siebie, że odpowiedziałem na posta w dziale FF VII-IX i dopisałem, gdzie ma na przyszłość pisać, najnormalniej i życzliwiej, ale nie piszę po to, by pokazać jaki to ja jestem dobry, tylko podaje przykład który znam.

Sol:
Cytuj
A tak wogóle to ani ja ani Musiol nic nie pisaliśmy m.in. o Serdżu.
Ja przedtem ani razu o nim nie wspomniałem, bo co ma wymiana poglądów do warnów? ;/

Gipsi:
Cytuj
Znacza tyle ze Serge ostatnio 2-3 razy odniosl sie do mojej moderatorskiej pozycji. Wiec chyba wiadomo ze wiem oco chodzi gdy wy mowicie "bo userzy nie szanuja modow".
bullshit to potęgi entej, ten temat z Solem omawiamy od ponad miesiaca i nie jest to spowodowane ostatnim zachowaniem Serge'a


Do reszty:

Gdzie ja do cholery napisałem, dając propozycję systemu warnów, że za jedno wykroczenie dajemy warna, do cholery. Ja pokazałem system, później by została omówiona z Ashem i resztą modów system działania, co za co i jak postępować, ale znów nad interpretowanie. Whatever, wystarczy podać propozycję a już są problemy, chociaż prosiłem o wypowiedzenie się, ale nie.


Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22047 dnia: Lutego 12, 2007, 01:26:42 am »
Cytuj
I skoro ich tak bardzo chcecie tepic i mowicie o tym jak jest zle to czemu nie dajecie tych warnow poprostu? Moze dlatego ze nie ma za co?
Nie. Dlatego, że zaraz przyjdzie inny moderator i napisze "No, ale przecież nie stało się nic złego." i zdejmie to ostrzeżenie.
Cytuj
Jak zwykle... 'robcie co chcecie"
A co innego mam powiedzieć skoro jest to kolejna walka z wiatrakami dla obu stron ?
Cytuj
A za co maja was szanowac? Dajcie mi jeden powod tak BTW za co userzy aja szanowac ciebie Butz i ciebie Musiol.
Dlaczego powinni nas szanować ? Żeby właśnie dawać przykład innym userom jak powinno się pisać na forach. Dlaczego MY mamy odnosić się do nich z szacunkiem, pisać PM'ki itd. skoro oni nie będą tego odwzajemniać ? Nawiążę teraz do tych "nowych, biednych i bezbronnych" użytkowników - wyobraź sobie, że forum SZ jest czyimś "dziewiczym" forum. Zobaczy jak każdy tutaj robi co chce, pójdzie na inne forum i powie do moderatora "Spierdalaj kotku ;]", a ten go wywali na zbity pysk. Kto ponosi winę ? Napewno nie on.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22048 dnia: Lutego 12, 2007, 01:28:54 am »
lukrowanie nowym użytkownikom... hm, czy mamy ostatnio wielu użytkowników, którzy by siępoza działy tematyczne wybili...? kilku... zacznijmy od tego, ze nie mamy komu lukrowac, bo wiekszość userów to jednopostowcy, którzy znikną po jednym dniu. zaostrzenie reguł? nie wiem, spodziewacie sie nowego wcielenia Tidusa3k, po kórym wiekszość z nas tak jechała, ze nam wszystkim należało się po warnie zarwać, gdyż pomimo wszystko zachowaliśmy się momentami na jego poziomie z odzywkami? sorry ale aby zaostrzyc reguły musimy miec najpierw swieżą krew, która miałaby siędo nich stosować. a jesli checie zaostrzyć reguły w stosunku do stałych userów - droga wolna. stwórzmy miedzy nami chłodne zimne relacjie i w ogóle bądzmy dla siebie zimnymi draniami, którzy donoszą modom o każdym dałnie w jednym poscie. moze to głupie, bo cofnę pamiecią wstecz, ale pamietam te dwa lata temu, kiedy jeszcze był Fast I ARD i regulamin też był taki jak teraz, modzi mieli roboty całkiem sporo, ale i newbies sie nie lukrowało, ale też sie ich tak nie tępiło jak sie teraz tepi. przykład niejakiej Aeris Reactivaction. w dupie to mam, ze napisała chodząca encyklopedia. a ja jestem klonem Elminstera. niech se jest kim chce. ale nikogo tym nie obraziła, ani nic. ale oczywiście jakaś negatywna reakcja musiała być. wiem, ze na szacunek trzea sobie zapracować, ale czasem mam wrażenie, ze wymagacie, by newbie co przychodzą w starchu i pokoże pisali jednlinijkowce kończone zwrotem tak jest najszlachetniejszy modzie/adminie/redaktorze. rozróżniam dwie rzeczy - głupotę i luzactwo i podejscie luzackie niektórych newbie, które nie jest ani naruszeniem regulaminu, ani nie zaowocuje spammem, ani niczym złym nie powinno być tepione. debilizm owszem. debili sie tepi, wiec zbanujcie glenna (za to należy mi sie warn, a co) moje wnioski - za mało modzi mają ostatnio roboty i im sie w dupach poprzewracało. saami nie wievie w co wam ciepło.

mozecie ten post traktować jako konejną głupią wypowiedż smoga3k i nazwać mnie Molem, ale toakie odnosze wrazenie po tym co tu własnie przeczyttałem ;/
Kame Hame Ha

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22049 dnia: Lutego 12, 2007, 01:29:55 am »
Nie mówiłem o wysyłaniu PeMki do każdego newbe z prośbą "proszę, pisz do nas bo potrzebujemy nowych userów" bo to faktycznie byłoby śmieszne ale jak już ktoś zaczyna się udzielać to po prostu odpowiedzieć na jego post w jakimś temacie np. ulubiony bohater, ulubiona piksela.

A ten pomysł ze zwiększeniem rygoru to już tak jak mówiłem jest przesadzony bo na tym forum jest więcej moderatowrów niż aktywnych userów więc nie wiem jak mogliby oni sobie nie poradzić obecnie z tak oszałamiającą ilością spamu xD

Kurde nie chce mi się spać po prostu ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22050 dnia: Lutego 12, 2007, 01:35:29 am »
Odnosząc się do Aeris_reaktywacja i innych matrixów, czasem przyznam, że Sol niepotrzebnie się za bardzo zirytuje, owszem, leciuteńko mnie to zirytowało, ale co tam, stwierdziłem, że może jest taka, trudno, co mi do tego, ale nie, znów uogólniacie (tu teraz Smog), że wszyscy (czyt. ja i Sol).


Eh, żeby tak żeście się wypowiedzieli gdy rzuciłem tylko PROPOZYCJĄ, bo chyba tylko debil myślał, że ot tak bez obgadania będe chciał coś załatwić ;/ Chciałem wiedzieć, ile z nas - modów, popiera ten system, potem chciałem ustalić za co dajemy warny i jaka jest granica tolerancji, ale nawet do tego nie doszło, bo rozpętała się burza o to, że będziemy sypać warnami na lewo i prawo ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22051 dnia: Lutego 12, 2007, 01:36:50 am »
Dobra mam was gdzieś. Idę się uczyć i nie wracam do rana. Jak zobaczycie mój nick tutaj przed 8mą rano, to wołajcie Marv'a (on nie śpi podobno), żeby mnie zbanował, dla mojego własnego dobra. Teraz zostaję ja, milion stron nieczytelnych notatek i apocalyptica w tle...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22052 dnia: Lutego 12, 2007, 01:37:09 am »
A ten pomysł ze zwiększeniem rygoru to już tak jak mówiłem jest przesadzony bo na tym forum jest więcej moderatowrów niż aktywnych userów więc nie wiem jak mogliby oni sobie nie poradzić obecnie z tak oszałamiającą ilością spamu xD
Dajcie już spokój z tym porównaniem, bo jest ono poprostu nudne już...pomyślmy...
Administratorzy :
- Ashley Riot
-MarvelliX

Moderatorzy :
- Ja
- Tant
- Gipsi
- Musiol
- Molu
- W_w
- Smogu (w jednym dziale, ale zawsze moderator).

Niemodzi -
- G-1
- Radical Dreamer
- Hisoka
- Tamaya
- Yuzuriha
- Vivi The Black Mage
- Siergiej
- Zell Dincht
- Glenn
Ojej ! Już się robi nieco więcej userów niż modów !
- Ignatius Fireblade
- The_Reaver
- Goha

Dalej nie chce mi się wyliczać...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22053 dnia: Lutego 12, 2007, 01:40:08 am »
Chodziło mi głównie o nowych userów. Raczej wątpie by userzy z długim stażem przeszli metamorfozę i zapomnieli jakie są zasady forum.

Idę spać...dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 01:41:40 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22054 dnia: Lutego 12, 2007, 01:40:43 am »
nie burza o to że bedziecie. zresztą ja sprawe znam tylko z kilku postów w tym oto TO (jeeee, jeden z userów, który nie ma praw moderatorskich) (a nie poprawka, ma, ale tylko w jednym dziale do którego i tak zaglada tych 11 osób plus mod działu :F ). nie wierze, ze bedziecie sypać warnami na lewo i prawo, tylko do cholery ktoś mi wyjaśni o co chodzi z ZAOSTRZENIEM  regulaminu?? co chcecie zaostrzac?? o to chodzi bo tego nie kapuje wiekszość stałych userów (btw ja mimo iż jestem modem niby i tak nie moge dawać warnów i tak dajej, powinienem sie za to obrazić ;) )

ale teraz poważnie. narysujcie mi to. co wy chcecie zaostrzac?
Kame Hame Ha

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22055 dnia: Lutego 12, 2007, 01:42:42 am »
Cytuj
I skoro ich tak bardzo chcecie tepic i mowicie o tym jak jest zle to czemu nie dajecie tych warnow poprostu? Moze dlatego ze nie ma za co?
Nie. Dlatego, że zaraz przyjdzie inny moderator i napisze "No, ale przecież nie stało si.msgę nic złego." i zdejmie to ostrzeżenie.
Przeca jest "ustalone", że każdy może zdejmować tylko "swoje" warny, więc w czym problem?
Cytuj
Zobaczy jak każdy tutaj robi co chce, pójdzie na inne forum i powie do moderatora "Spierdalaj kotku ;]", a ten go wywali na zbity pysk. Kto ponosi winę ? Napewno nie on.
Napewno nie "my" ;/ Mamy pomagać nowym użytkownikom i zwracać im uwagę na ich błędy<łach, nawet ja jakis czas temu połączyłem zbędny nowy temat i ładnego PMa machnąłem ;] musiałem sie pochwalić ;]> a nie wychowywać ich i martwic się o ich "internetową przyszłość" ;/
Cytuj
Ja pokazałem system, później by została omówiona z Ashem i resztą modów system działania, co za co i jak postępować, ale znów nad interpretowanie
Kiedyś<dawno i nieprawda ;]> pisałem w topicu z zażaleniami do modów, że przydałaby się gruntowna reorganizacja regulaminu i jasne określenie za co "przysługuje" warn, a kiedy wystarczy "ostrzeżenie PMkowe" itp. To by była w sumie dobra okazja... Nie takie głupie te zmianymi sie zaczynaja wydawac, bo wsumie dążą do tego o co mi też chodzi - surowszego traktowania niereformowalnych delikwentów i racjonalnego traktowania "lekkich przestępstw"
Cytuj
nie balem sie jako jedyny dac warny chieffowi sergowi i agrias.
pfff ja dałem warna qiaxowi i Chieffowi ;] beat it ;]
kij, ze potem mnie zmiażdzyli, zdeptali i skopali i wyszło na to że dałem niesłusznie ;]


Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22056 dnia: Lutego 12, 2007, 01:46:05 am »
Z ludźmi nigdy nic nie wiadomo, ja sam przeżyłem metamorfozę, kiedyś His zarzuciła mi udawaną słodkość i to, że jestem za miły, teraz jest inaczej. Poza tym, albo jestem głupi, ale jak rok temu byłem na 4um, mało co który zwrócił mi uwagę, a teraz nie ma nikt skrupułów, nie wiem czym to spowodowane, nie obchodzi mnie to. Zresztą, mam dość takiej paplaniny (wiem jestem jednym z jej prowodyrów), przeżyłem różne dziwne sytuacje w redakcji i to mnie przestrzegło, że jakiekolwiek głębsze ruchy są złe w skutkach. Bóg wie, co o mnie gadacie (wali mię to, to tylko forum i tak 95% z was nigdy na oczy nie zobaczę), ale czasem wolę nie mówić swojego zdania, takie życie.


Mol i Smog - zaostrzyć, czyli jasno określić za co jest warn, bo takie "pitu pitu" co teraz jest w regulaminie to jest śmiech na sali

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22057 dnia: Lutego 12, 2007, 01:50:21 am »
Mol i Smog - zaostrzyć, czyli jasno określić za co jest warn, bo takie "pitu pitu" co teraz jest w regulaminie to jest śmiech na sali
no właśnie o tym wspomniałem i to popieram, nawet bez zmiany systemu warnów, bo jak juz mamy egzekwowac "prawo" to ciężko to robic gdy "prawo" praktycznie nie istnieje =p

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22058 dnia: Lutego 12, 2007, 01:52:49 am »
Musiol - to pitu pitu to w lekko zmienionej formie regulamin, który obowiaązywał niemalże od początku istnienia ówczesnego wtedy square.desk i patrz, nie musiał być szegółowy by ludzie wiedziali jak sie zachować. ale z drugiej strony nie dziwie sie, mamy przecież teraz coś w stylu ogólnego zdebilenia społeczeństwa i jak napiszesz w regulaminie

wersja pierwsza: nie wolno używać brzydkich słow
wersja druga: nie wolno używaćsłów: "kurczaczek", chyj, dupa, kutas... ( i cały słownik wulgaryzmów polskich)

wersja pierwsza była kiedyś i kazdy wiedział o co chodzi, a teraz jak nie narysujesz debilowi, ze nie wolno mu mówic konkretnych słów to za chuja nie bedzie wiedział o co chodzi. a wiecie skąd to się wzieło? bezstresowe wychowanie. dzieci mają za dużo praw i myslą ze są bezkarna. myslicie, ze jak im nauczyciel albo rodzic nie moze nic zrobić, to wy jako modzi na nich robicie wrażenie jakies? zapomnijcie o tym
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22059 dnia: Lutego 12, 2007, 01:55:20 am »
Regulamin jak regulamin, niech sobie jest napisany ręką samego Fasta, ale to było 3 lata temu! forum się rozrosło, czasy się ciut zmieniły, więc trzeba dostosować regulamin, a nie jechać na prehistoryku.