Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3161285 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22020 dnia: Lutego 11, 2007, 09:33:40 pm »
No i widzisz Musiol jakich masz dobrych kumpli. Specjalnie robią flejma z dedykacją dla ciebie ;]

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22021 dnia: Lutego 11, 2007, 09:43:11 pm »
ABDŻEKSZYN! Smogu nie ma nóg = Smogu nie ma stóp = Smogu nie moze ich umyc ;/
Ej, nie ja tu jestem kadłubkiem ty.... fanowy boju X360

A gdzie on napisal, zeby Smogu umyl swoje stopy?
jedyna osoba oprócz mnie której moge umyć stopy to moje alter ego, wiec...

a tak BTW od kiedy to ja jestem kolegą Musiola ??
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22022 dnia: Lutego 11, 2007, 09:46:59 pm »

a tak BTW od kiedy to ja jestem kolegą Musiola ??
hm....od dawna, ale jak widać, to koniec ;/ ;(

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22023 dnia: Lutego 11, 2007, 09:48:54 pm »

a tak BTW od kiedy to ja jestem kolegą Musiola ??
hm....od dawna, ale jak widać, to koniec ;/ ;(

bo się popuaczę ;/
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22024 dnia: Lutego 11, 2007, 09:52:59 pm »
Cytuj
jedyna osoba oprócz mnie której moge umyć stopy to moje alter ego, wiec...
W takim razie co my robilismy w tamta sobote? Ach, rozumiem! Nie chcesz sie do mnie przyznawac publicznie ;( Ach, zaladujcie pistolety, ja nie moge tak dluzej zyc!!! Ach, wystrzele, niczym Werter przedluzajac swa okrutna i przechodzaca czlowiecze wyobrazenie cierpienia agonie... Zegnaj, okrutny swiecie!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22025 dnia: Lutego 11, 2007, 10:05:48 pm »
Szczel se w łeb jak Kordian i przeżyj ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22026 dnia: Lutego 11, 2007, 10:18:48 pm »
Szczel se w łeb jak Kordian i przeżyj ;]
Bullshit ! Kordian sfałszował swoje samobójstwo.
Cytuj
Ach, wystrzele, niczym Werter przedluzajac swa okrutna i przechodzaca czlowiecze wyobrazenie cierpienia agonie... Zegnaj, okrutny swiecie!
Ej, weź pospierdalaj ! Werter był zajebisty !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22027 dnia: Lutego 11, 2007, 10:24:57 pm »
Cytuj
Werter był zajebisty !
No pewnie, poza tym ze mial nieelo w glowie i ryczal na widok liscia spadajacego z debu, zajebisty koles ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22028 dnia: Lutego 11, 2007, 10:34:04 pm »
ahahahah pięknie ujęte ;] bo Werter to jednak przyjeb był

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22029 dnia: Lutego 11, 2007, 11:20:41 pm »
Pieprzysz "Dżi łanie", klimat który ja pamiętam dawno się ulotnił. Jak Sol mówi, większość się "lukruje" pokazując czasem nie do końca fałszywą sielankę.
Co to znaczy?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22030 dnia: Lutego 11, 2007, 11:50:02 pm »
Pieprzysz "Dżi łanie", klimat który ja pamiętam dawno się ulotnił. Jak Sol mówi, większość się "lukruje" pokazując czasem nie do końca fałszywą sielankę.
Co to znaczy?
Fragmenty rozmowy na GG z Musiolem :
DarkButz (5-02-2007 21:12)
heh..popatrzylem teraz na regulamin forum i taka mnie naszla mysl... zobaczylem ten punkt :
Szczególnie należy unikać:
- wywoływania konfliktów burzących przyjazną atmosferę na forum;
Wszyscy mowia zeby pierdolic regulamin i jest on tu tylko prowizorycznie. Czepiaja sie jak ludzie kloca sie, szczegolnie jak moderator ma jakies "ale" do uzytkownikow.

DarkButz (5-02-2007 21:14)
jak chcemy utrzymac ta atmosfere to najpierw musimy tu zaprowadzic porzadek

DarkButz (5-02-2007 21:14)
a nie obchodzic sie z userami jak z niemowlakami
No, a niektóre osoby (nie będę narazie pisał kto) "pomiatają" sobie modami i nikt im nie da nawet WARN'a, żeby "nie psuć przyjemnego klimatu". Szczególnie jeśli chodzi o stałych userów. Przykładem też jest system WARNów jaki Musiol zaproponował nam. Część jest przeciw, bo jest zbyt surowy. Już o tym pisałem. Jak chcemy utrzymać miłą atmosferę to czasem trzeba podjąć drastyczne środki. To tak jakbyśmy właśnie polewali zakalec lukrem. I tak jak ktoś dostaje WARN'a to w większości przypadków jest "A pewnie miał zły dzień, nie martw się, zaraz go Panu zdejmiemy" ;/ Tak, to  "Panu" było cyniczne.

Czuję, że szykuje się głębsza dyskusja ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22031 dnia: Lutego 12, 2007, 12:16:27 am »
Glupie pierdolenie.
Co na honor wam ktos napluł? Przykro sie wam zrobilo ze ktos nie czuje respektu przed moderatorem i nagle mowicie ze trza byc konkretnym i walic warny? Nie wiem jak inni ale ja nie daje warnow dlateo ze nie chce psuc przyjacielskiego klimatu tylko poprostu nie ma dla mnie za co, kiedys dawalem wiele war now ale aktualnie nie ma za cos... a wrzucanie jakiegos debilnego rozwiazania warmnow jakie proponowal musiol w temacie widocznym tylko dla modow to lipny pomysl bo sami bysmy i my moderatorzy powinni juz nie miec mozliwosci pisania, wiec nie pipeprzcie glupot o lukrowaniu innych userow tylko patrzcie na siebie bo gdyby "kurczaczek" nie to ze modzi nie stosuja sie wp elni do regulaminu i nie karaja za kazde jego zlamanie to kazdy z nas by juz tutaj mial zablokowana mozliwosc pisania postow.
Ja za przeklinanie nagminne, Musiol za offtopowanie postami co chwile w tematach na ktorych koncu zawsze jest napisane ("dobra ale koniec offtopu" -co niby ma retuszowac jego wyjazd na offtop), ty za male przeklinanie i chu* wi co bo w sumie klawy z ciebie user to chyba za wiele zepiac sie nie mozna poza, tym punktem ktory sam zaznaczles, bo do agrias sie tez przyczepiales.
Kazdy z nas powinien tutaj lapac warno pelno ale nas to poprostu jebie i nie przestaism ich dawac bo chcemy utrzymac przyjacielski klimat tylko dlatego ze poprostu tak naprawde to nie ma za co, bo kto mi da warna za to ze przeklinam skoro ja poprostu taki jestem? Zresta jakby mi dal to i kazdemu powinien dac...
Poco mam dawac wara Serge'owi bo nie szanuje modow i z ironia pisze sobie do mnie np "Nie ma jak dobra i godna nasladowania postwa moda" skoro mnie to jebie i wiem ze mowi to ironicznie a tak naprawde to nic do mnie nie ma ?

Okreslenie ze traktujemu userow "posypujac ich lukrem" to chunia i wprowadzanie systemu ktory bedzie zabranial ludziom pisac postow po drugim warnie to nie innowacyjnosc ktora poprawi dyscyplinie, tylko z dupy wynalazek ktroy ograniczy aktywonosc nowych userow bo ja w zyciu bym nie wbil i nie pisal na forum w ktorym za drugiego warna nie moge pisac postow i musi mi je akceptoac moderator.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22032 dnia: Lutego 12, 2007, 12:17:16 am »
Ale ty Sol chyba nie mówisz o tym o czym pisał Musiol w poprzednim poście, bo większośc tak zwanych "flejmów" jest tutaj w T.O. a tutaj raczej nie da się spamować ;] A co do tego że ktoś sobie pomiata modami to jest to śmieszne. Skoro modzi mogą sobie żartować z userów to dlaczego userzy nie mogą sobie żartować z modów? Chyba że ktoś pisze gdzieś głupie posty, spamuje i nie zwraca uwagi na ostrzeżenia no wtedy oczywiście że daje się warny. Ale jak jakiś mod napisze tutaj do usera "jesteś dałnem" a user mu odpowie "ty jeszcze większym" i za to dostanie warna to naprawdę byłoby to śmieszne xD

Kurde, Gipsi mnie wyprzedził xD
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 12:20:20 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22033 dnia: Lutego 12, 2007, 12:30:11 am »
Ja się odniosę do paru rzeczy tylko:
Gipsi:
Cytuj
Co na honor wam ktos napluł? Przykro sie wam zrobilo ze ktos nie czuje respektu przed moderatorem i nagle mowicie ze trza byc konkretnym i walic warny?
a co do cholery? mod to zwykły user? nie, z reguły modzi są PONAD zwykłymi userami, a nie zrównani, ale skoro nie widać różnicy, to niech każdy ma możliwość takie jak mod.

Cytuj
Musiol za offtopowanie postami co chwile
ekskjuzemła, ale tylko w Offtopicu i pewien czas temu, zanim byłem modem, więc po chui wywlekać rzeczy z kiedyś? tak samo można Marva podciagnąć, jaki to on nie był, a jest adminem, zresztą ostatnio i tak się mniej udzielam..

Cytuj
a wrzucanie jakiegos debilnego rozwiazania warmnow jakie proponowal musiol w temacie widocznym tylko dla modow
to znajdź mi inny system do tego gównianego systemu forum. bo specjalnie szukałem prze godzine, czy nie ma innego, jest tylko to, ale spoko, gówniany bo rygorystyczny

Yume:
Cytuj
Ale jak jakiś mod napisze tutaj do usera "jesteś dałnem" a user mu odpowie "ty jeszcze większym" i za to dostanie warna to naprawdę byłoby to śmieszne xD
a czy do cholery była taka sytuacja? bo raczej nie, albo ja o czymś nie wiem.


Od siebie:
Czytając post Sola, wiedziałem, albo przynajmniej przewidywałem jaka będzie reakcja. Nie dziwi mnie to, bo od dawna oburzenie wzbudza jakiekolwiek zaostrzenie rygoru, że tak powiem. Szkoda chyba na to czasu. I chui dodam na koniec, róbta co chceta, ja się już nie mieszam.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22034 dnia: Lutego 12, 2007, 12:31:31 am »
Wiesz Gipsi, jakiś czas temu co innego mówiłeś. Powiedziałeś mi osobiście, że nie dajesz WARNów nikomu, bo "jesteśmy zżyci tutaj jak rodzina" (było tak, ale rok temu, teraz wszyscy się zaczynają rozchodzić) itp. itd. Nie dlatego, że "nie ma za co ich dawać".
Poza tym nie chodzi mi tu o żartobliwe wypowiedzi typu "masz dałna" i "a ty większego", ale o hasła typu "mam w dupie wasze ostrzeżenia" (zdarzały się takie i nikt nie wyciągał z tego konsekwencji).

Cytuj
Ja za przeklinanie nagminne, Musiol za offtopowanie postami co chwile w tematach na ktorych koncu zawsze jest napisane ("dobra ale koniec offtopu" -co niby ma retuszowac jego wyjazd na offtop), ty za male przeklinanie i chu* wi co bo w sumie klawy z ciebie user to chyba za wiele zepiac sie nie mozna poza, tym punktem ktory sam zaznaczles, bo do agrias sie tez przyczepiales.
Powinny być, ale jakoś nikt nie dał nikomu mimo, że WSZYSCY łamaliśmy regulamin, który (uwieżcie mi) nie jest tutaj po to "aby był". Jak nie mamy dawać WARNów za łamanie regulaminu to za co ? Na żadnym innym forum nie widziałem takiej sielanki. To jest lepsze niż biblijny Raj. Użytkownicy żyją w zgodzie z moderatorami (oczywiście powinno tak być), którzy przymykają oko na większość przewinień i dopiero dublowanie postów 20 razy pod rząd (często z debilnymi pytaniami) jest dobrym argumentem żeby dać ostrzeżenie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22035 dnia: Lutego 12, 2007, 12:44:50 am »
Cytuj
Czuję, że szykuje się głębsza dyskusja ;/

Podejrzanie głęboka jak na ten temat heh...

Cytuj
Okreslenie ze traktujemu userow "posypujac ich lukrem" to chunia i wprowadzanie systemu ktory bedzie zabranial ludziom pisac postow po drugim warnie to nie innowacyjnosc ktora poprawi dyscyplinie, tylko z dupy wynalazek ktroy ograniczy aktywonosc nowych userow bo ja w zyciu bym nie wbil i nie pisal na forum w ktorym za drugiego warna nie moge pisac postow i musi mi je akceptoac modera

Ja jestem za tym systemem, ale jeżeli jednocześnie zmieni się sposób dawania warnów. System z pięcioma nie był dobry, ale ten też może być, jeżeli oczywiście, stosować go będziemy w odpowiedni sposób. Czyli nie ma mowy wtedy o dawania warna za dubla np. albo za jakiś lekki spam gdzieś, chyba oczywiście, że ktoś to będzie robił nagminnie. Jeżeli ktoś się będzie źle zachowywał pomimo PM'ów od władz, dostaje warna. Jeżeli dalej grzeszy, to już rozpoczynamy procedurę banowania, no bo na dobrą sprawę jest stracony, co pokazała historia. Nie możemy być zbyt restrykcyjni wobec nowych, każdemu trzeba dać szanse na naukę. Nazwijcie to "lukrowaniem", ale warto dać szanse nowym userom... było w historii kilku takich, co grzeszyli na początku, a potem wyszli na ludzi (kadłubków w tym wypadku), np. taki "Serge&SquallTheBest".

Cytuj
Nie wiem jak inni ale ja nie daje warnow dlateo ze nie chce psuc przyjacielskiego klimatu tylko poprostu nie ma dla mnie za co, kiedys dawalem wiele war now ale aktualnie nie ma za cos...

Podzielam to zdanie. Nie widziałem, żeby ostatnimi czasy przypałętał się ktoś, komu możnaby dać warna. Nawet te flejmy z Siergiejem mieściły się w granicach przyzwoitości.

Cytuj
a co do cholery? mod to zwykły user? nie, z reguły modzi są PONAD zwykłymi userami, a nie zrównani, ale skoro nie widać różnicy, to niech każdy ma możliwość takie jak mod.

A policja jest ponad zwykłymi obywatelami? Stosunek do niej jest naprawdę różny. Oczekujesz jakiegoś głębokiego respektu? Ja nie, a też jestem modem z tego co pamiętam. Jeżeli ktoś sobie rzuca żarciki będąc nowym, nie powinno to nikogo drażnić, ruszyć możemy dopiero, jak to wyjdzie poza pewne granice.

Cytuj
Powinny być, ale jakoś nikt nie dał nikomu mimo, że WSZYSCY łamaliśmy regulamin, który (uwieżcie mi) nie jest tutaj po to "aby był". Jak nie mamy dawać WARNów za łamanie regulaminu to za co ? Na żadnym innym forum nie widziałem takiej sielanki. To jest lepsze niż biblijny Raj. Użytkownicy żyją w zgodzie z moderatorami (oczywiście powinno tak być), którzy przymykają oko na większość przewinień i dopiero dublowanie postów 20 razy pod rząd (często z debilnymi pytaniami) jest dobrym argumentem żeby dać ostrzeżenie.

Dobra, słuchaj DB, może ja jestem tępy i naprawdę nie kumam. Ale w czym ci to przeszkadza tak naprawdę? Porządek jest? Jest... spamerskie tematy są sklejane i usuwane, duble edytowane. Łamaliśmy regulamin, ale robiliśmy to kameralnie, głównie w TO, a w końcu jesteśmy tutaj ze sobą już parę dobrych lat, to nikt za byle co staremu userowi warna nie wklei. Według mnie jest git, ale może ja czegoś nie widzę, może naświetlisz mi dokładniej ten problem? Swoją drogą, możnaby prosić o przykład jakiś? Bo tak ciągle na poziomie ogólników gadamy...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22036 dnia: Lutego 12, 2007, 12:47:54 am »
Cytuj
a co do cholery? mod to zwykły user? nie, z reguły modzi są PONAD zwykłymi userami, a nie zrównani, ale skoro nie widać różnicy, to niech każdy ma możliwość takie jak mod.
A co nie jest tak? Tutaj prawie kazdy ma mozliwosci moderatorskie.
A z drugiej strony to co z tego ze modzi maja wieksze mozliwosci niz userzy, co z tego ze jestesmy ponad nimi? To ze np. urzedicy sa ponad zwyklymi zjadaczami chleba nie znaczy ze urzednicy moga sobie olewac pewne reguly i nie byc za to karani a sprzataczki sa karane za wszystko co przeskrobia.

Cytuj
ekskjuzemła, ale tylko w Offtopicu i pewien czas temu, zanim byłem modem, więc po chui wywlekać rzeczy z kiedyś? tak samo można Marva podciagnąć, jaki to on nie był, a jest adminem, zresztą ostatnio i tak się mniej udzielam..
Ja nic nie wywlekuje, mowie tylko jaka jest sytuacja. O sobie tez mowilem moje zle rzeczy. To co jesli okreslasz innych userow to mowisz ze sie z nimi "lukrujemy" i porownujesz serge'a do pincodeagrias a jak o tobie cos sie mowi zego co zasluguje na warn to juz wywlekamy przeszlosc? Zreszta nie mowie o przeszlosci, bo teraz tez tak robisz i nie tylko w offtopie. Z tym ze teraz prowadzisz offtopa ale juz przy okazji twojego drugiego-trzeciego posta mowisz dobra ale koniec offtopa bo od teraz bede kasowal kazd kolejny.

Cytuj
to znajdź mi inny system do tego gównianego systemu forum. bo specjalnie szukałem prze godzine, czy nie ma innego, jest tylko to, ale spoko, gówniany bo rygorystyczny
Moze byc taki sam jak na starym forum... z tym ze zamias plusow i minusow zielonych lubczerwnych tak jak na starym, tutaj bedziemy daac karme na minus i wyhodzi na to samo. Jesi ona ofkoz jeszcze jest ;]

Cytat: Musiol
Cytuj
Yume:
Cytuj
Ale jak jakiś mod napisze tutaj do usera "jesteś dałnem" a user mu odpowie "ty jeszcze większym" i za to dostanie warna to naprawdę byłoby to śmieszne xD
a czy do cholery była taka sytuacja? bo raczej nie, albo ja o czymś nie wiem.
Dakldnaie tak napisales d agrias, te scenke ktora napisal Yume.
I dokladnie tak mozna wywnioskowac z teg co butz napisal, ze nagle ludzie nie maja szacunku przed modami, a my mamy przed userami? traktujemy sie jak sie traktujemy taki mamy klimat. Nagle wprowadzenie formalnego klimatu na forum jest niemozliwe a przede wszstkim byloby glpie.

Cytuj
Wiesz Gipsi, jakiś czas temu co innego mówiłeś. Powiedziałeś mi osobiście, że nie dajesz WARNów nikomu, bo "jesteśmy zżyci tutaj jak rodzina" (było tak, ale rok temu, teraz wszyscy się zaczynają rozchodzić) itp. itd. Nie dlatego, że "nie ma za co ich dawać".
Powiedzialem to w stosunku do tego ze nie daje warnow za obrazenie kogos innego itd. juz dawno mowilem ze mam swoj wlasny regulamin. Jak ktos oftopuje, spamuje itp to warna dostanie, nie dam komus wanra za to ze przeklina, zuca specjalnie ironiami, obraza innych bo mamy tutaj kumpelski klimat i nie bede dawal kumplowi warna za to jaki jest. Daje natomiast za offtopy itd. dlatego jak keidys byla akcja z offtopem o mgs to nie balem sie jako jedyny dac warny chieffowi sergowi i agrias.

Cytuj
Na żadnym innym forum nie widziałem takiej sielanki.
Ja widze takie sytuacje na kazdym forum gdzie siedza kumple, nie ma takich sytuacji na jakichs oficjalnych forach, ale na wszystkich gdzie jest jakas taka duza zwarta grupa osob ktora praktycznie jest jedyna grupa piszaca posty jest to najzwyczajniej w swiecie normalne.

Cytuj
Powinny być, ale jakoś nikt nie dał nikomu mimo, że WSZYSCY łamaliśmy regulamin, który (uwieżcie mi) nie jest tutaj po to "aby był".
Moim zdaniem jest on tutaj po to aby poazywac nowym uzytkownikom jak powinnosie zyc na forum i ukrztaltowac ich w odpowiednim kierunku.
Wezmy swiat realny, kazdy wie ze przeklinanie jest niedozwolone, kazdy wie ze nie mozna obrazac innych, ale w stosunku do swoich kumpli przeklinasz, obrazasz ich na zarty itd. w przypadku nieznajomej osoby tego nie zrobisz, bo w rozmowie z nia i przebywaniu z nia kierujsz sie wedlug z gory wytyczonych zasad ktore wpajano ci w mlodosci.
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 12:52:15 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22037 dnia: Lutego 12, 2007, 12:49:31 am »
Ja bym tylko chciał odesłać do statystyki jaką nie dawno podał tutaj Tant i dotyczyła ona tego że na forum rejestruje się bardzo dużo nowych userów ale zwykle znikają po napisaniu paru postów. Więc chyba należało by się zastanowić dlaczego tak jest, bo raczej trudno uwierzyć w to że większośc osób którzy tu przychodzą to idioci którzy nie potrafią pisać postów. Jak przychodzi ktoś nowy to powinno się go jakoś ukierunkować, odpowiedzieć na jego post żeby nie czuł że jest olewany (niekoniecznie w dziale help) i ogólnie jakoś z nim gadać. A to zwiększanie rygoru to imo przesada bo nie widzę żeby tu panowała jakaś sodoma i gomora i każdy robił co mu się podoba, a zresztą nie może tak być bo i tak nowi userzy po przyjściu zaraz sobie idą.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22038 dnia: Lutego 12, 2007, 12:56:02 am »
Ja bym tylko chciał odesłać do statystyki jaką nie dawno podał tutaj Tant i dotyczyła ona tego że na forum rejestruje się bardzo dużo nowych userów ale zwykle znikają po napisaniu paru postów. Więc chyba należało by się zastanowić dlaczego tak jest, bo raczej trudno uwierzyć w to że większośc osób którzy tu przychodzą to idioci którzy nie potrafią pisać postów. Jak przychodzi ktoś nowy to powinno się go jakoś ukierunkować, odpowiedzieć na jego post żeby nie czuł że jest olewany (niekoniecznie w dziale help) i ogólnie jakoś z nim gadać. A to zwiększanie rygoru to imo przesada bo nie widzę żeby tu panowała jakaś sodoma i gomora i każdy robił co mu się podoba, a zresztą nie może tak być bo i tak nowi userzy po przyjściu zaraz sobie idą.
No i wlasnie to zwiekszenie rygoru jeszcze bardzej zniecheci nowych do pisania postow na tym forum.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #22039 dnia: Lutego 12, 2007, 12:57:28 am »
Cytuj
Ja bym tylko chciał odesłać do statystyki jaką nie dawno podał tutaj Tant i dotyczyła ona tego że na forum rejestruje się bardzo dużo nowych userów ale zwykle znikają po napisaniu paru postów. Więc chyba należało by się zastanowić dlaczego tak jest, bo raczej trudno uwierzyć w to że większośc osób którzy tu przychodzą to idioci którzy nie potrafią pisać postów. Jak przychodzi ktoś nowy to powinno się go jakoś ukierunkować, odpowiedzieć na jego post żeby nie czuł że jest olewany (niekoniecznie w dziale help) i ogólnie jakoś z nim gadać.

To już zupełnie inna bajka. Ci, którzy napisali jednego posta, zazwyczaj pisali go w HELP'ie (ostatnio głównie w Final Fantasy XII HELP) i po otrzymaniu odpowiedzi zniknęli. 80% z tych wszystkich ludzi jednak to tacy, którzy nawet jednego postanie na napisali, a ich rejestrowanie się na forum jest zagadką, na którą nie znaleźliśmy odpowiedzi, a dzieje się tak od kiedy pamiętam. Jeżeli ktoś chcę nawiązać kontakt, to go nawiąże, raczej nikogo nie zlewamy (chociaż ja ostatnio zlewam FF12 HELP, bo już nie mam siły ciągle na te same pytania odpowiadać heh, ale zawsze Reaver albo ktoś napiszę). Bądźmy poważni, nie będziemy do wszystkich newbe wysyłać PM'ek z uściskami i zaproszeniami do rozmowy.

Cytuj
aczej trudno uwierzyć w to że większośc osób którzy tu przychodzą to idioci którzy nie potrafią pisać postów

Jak odrzucisz wszystko to co prawdopodobne, to to co zostało, choćby niemożliwe, musi być prawdą heh...
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2007, 12:58:19 am wysłana przez Tantalus »