Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163518 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21420 dnia: Stycznia 19, 2007, 06:01:19 pm »
Poza tym z reguly kazdy alkohol ma specyficzny smak, a przy duzej dawce nie dalo sie go nie wyczuc... Smierdzi ta sprawa lekko, ale i tak "wyrok" rzadzi ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21421 dnia: Stycznia 19, 2007, 06:23:40 pm »
no wyrok to po prostu moc ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21422 dnia: Stycznia 19, 2007, 06:57:12 pm »
http://wiadomosci.onet.pl/1468759,18,item.html - BOOYA !

Gips, papo jedna, PM'ke Ci rano wysłałem ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 07:03:35 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21423 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:10:02 pm »
Krotko, ten koles ktory zostal zgwalcony byl cipą nad cipami... do tego cwiczyl na silowni... poprostu sie podniecil jak go ksiadz masowal i na lajcie mu sie dal wyruchac bo mu sie spodobalo.
Ale pozniej jak ten mu juz sie spuscil to mu sie glupio zrobilo i wstyd i pewnie poszedl na policje zeby nie bylo ze mu sie podobalo...
 "kurczaczek"! jak mimowolnie mozna bylo kogos czterokrotnie doprowadzic do kotaktu plciowego ;/
I on jesczze niby na silowni ciwczyl... ahahaha chcial zeby go ksiadz wyruchal i tyle... rozni ludzie maja rozne akcje i daje glowe ze ten chlopak sie podniecil podczas tego czegos bo nie ma bata zeby mlody wysoprtowany chlopak dal sie ocudzic herbatka z alkoholem i nie mogl jakos walczyc.

Microsoft ships some good news ;]

EDIT:::
Dopiero tewra jestem ;] Zara obadam
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 07:11:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21424 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:12:41 pm »
Cytuj
Microsoft ships some good news ;]
Chyba ostatnio jedyna dobrza rzecz jaką Micro$oft zrobił <patrzy na serdża>...PROWOKACJA !<ucieka> ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21425 dnia: Stycznia 19, 2007, 07:46:53 pm »
Cytuj
Chyba ostatnio jedyna dobrza rzecz jaką Micro$oft zrobił <patrzy na serdża>...PROWOKACJA !<ucieka> ;]
huh? To, ze uwazam ze X360 to najlepszy next-gen nie znaczy, ze podnieca mnie firma Billa. X360 jest tak samo awaryjny jak Windows, czyli MS zrobil wujnie raczej nie przecietna ;/ a ze na Xa sa najlepsze gry, to juz nie zasluga MS, bo oni sa tylko wydawca niektorych gier

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21426 dnia: Stycznia 20, 2007, 01:49:43 am »
Cytuj
Chyba ostatnio jedyna dobrza rzecz jaką Micro$oft zrobił <patrzy na serdża>...PROWOKACJA !<ucieka> ;]
huh? To, ze uwazam ze X360 to najlepszy next-gen nie znaczy, ze podnieca mnie firma Billa. X360 jest tak samo awaryjny jak Windows, czyli MS zrobil wujnie raczej nie przecietna ;/ a ze na Xa sa najlepsze gry, to juz nie zasluga MS, bo oni sa tylko wydawca niektorych gier
Nah...to raczej (humorystyczna) odpowiedź na Twojego (humorystycznego ?) siga ;] Poza tym naprawdę mógłbym się kłócić ze stwierdzeniem, że na X'a są najlepsze gry. Nie mówię, że nie ma dobrych, bo są (np. Steel Batallion, czy Chromehounds), ale jednak nie ma ich imo aż tyle, żeby mi "stanął". Może Tobie się podobają. Mi nie. Poza tym widziałem tego Gears of War na Hyperze. No nic specjalnego...naprawdę. Gra, żeby przyciągnąć kolegów i patrzeć jak się ślinią. Na początku nie wiedziałem co bryzga z głównego bohatera jak go trafiali, potem domyśliłem się, że to krew (wyglądała jak kisiel wiśniowy). Tak poza tym to najzwyklejszy w świecie shooter z cienkim AI. Grafika ładna, dziury po kulach mniej (chyba jedna, defeaultowa bitmapa). Poza tym z tego co słyszałem to gra ma śladowe ilości fabuły i jest strasznie krótka.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21427 dnia: Stycznia 20, 2007, 06:24:08 am »
Ja póki co nie decyduję się na zakup Next-gena, narazie ciężko powiedzieć co się najbardziej opyla. W tej chwili jestem najbardziej przechylony w stronę Wii, ale może jeszcze się rozmyślę. W każdym razie, Eks-fri-siksti mnie nie kręci, póki co nie wyszło na niego nic, w co bym naprawde chciał zagrać (GoW? NFS:Carbon? Viva Pinata? Bah....)

EDIT::

Chciałem to dać do głupich pytań, ale można poza nimi to napisać. Na stronie głownej jest ukryty link do TEJ strony. Kto mi powie gdzie on jest, wygrywa batonika Prince Polo.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2007, 09:18:00 am wysłana przez Tantalus »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21428 dnia: Stycznia 20, 2007, 02:23:26 pm »
Jaka super anakieta :
http://www.gameonly.pl/ankieta

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21429 dnia: Stycznia 20, 2007, 02:38:06 pm »
Nie głupie cholera... "The Four Panzermen and a dog" (wiem, że niepoprawnie, ale pewnie by tak w translacji było hehe) - gra wojenna z psem Szarikiem w roli głównej (takie polskie Ookami?). Albo "Yanosik" jako konkurencja dla God of Wara i Prince of Persia? Przynajmniej raz nie zabijalibyśmy ludzi jakimiś krzywymi mieczami ale swojską ciupagą... zaraz obadam devkita dla PS3 i za tydzień pokaże wam pierwsze screeny, scenariusz, arty i updatuje system z wersji 0.68 do 0.69.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2007, 02:39:21 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21430 dnia: Stycznia 20, 2007, 02:47:16 pm »
Idol Nastolatek ??Heh, to bylo zabawne ;]

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21431 dnia: Stycznia 20, 2007, 07:48:53 pm »
Cytuj
ShinRa 19:45:56*
Gdzie jest dział pobieranie??
Whoa, collector się znalazł ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21432 dnia: Stycznia 20, 2007, 07:50:18 pm »
Nie głupie cholera... "The Four Panzermen and a dog" (wiem, że niepoprawnie, ale pewnie by tak w translacji było hehe) - gra wojenna z psem Szarikiem w roli głównej (takie polskie Ookami?). Albo "Yanosik" jako konkurencja dla God of Wara i Prince of Persia? Przynajmniej raz nie zabijalibyśmy ludzi jakimiś krzywymi mieczami ale swojską ciupagą... zaraz obadam devkita dla PS3 i za tydzień pokaże wam pierwsze screeny, scenariusz, arty i updatuje system z wersji 0.68 do 0.69.
ale pamiętaj o unikalnej i zajebistej wersji Glenna oraz o zajebistej i tajemniczej wersji sola ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21433 dnia: Stycznia 20, 2007, 08:13:55 pm »
Kur... przeziębiłem się chyba... szyja mnie boli, nos mam zatkany, pęka mi łeb i kaszle, jakbym miał gruźlicę... a właśnie się sesja zbliża, więc iść na uczelnie muszę, choćby mnie to zabić miało... no ale przynajmniej zabiłem Yiazmata w FFXII (zacząłem z nim walczyć o 12:00 heh... ale walczyłem z przerwami, więc na samą walke tak z 5-6 godzin zeszło heh)... umieram... a jeszcze starzy jakąś impreze wyprawiają dzisiaj, będzie mi kurde discopolo waliło przez ściane... niefajnie..

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21434 dnia: Stycznia 20, 2007, 11:07:27 pm »
Kurcze,trener ostatnio nieźle dał nam we kość.
Może coś napisze,bo dawno nic tu nnie pisałem.
[Żywot Doriana]
Poniedziałek-najlepszy dzień tygodnia,nie było treningu.
Wtorek-mialo być tak pięknie,ale nie można mieć wszystkiego,zamiast wolnego basenu było plywanie tam, i spowrotem.
Środa-chyba najgorszy dzień tamtego tygodnia,nie dość,że byłem w domu dopiero przed 17,00 to na dodatek,2 razy z rzędu biegaliśmy 10 min. wokól kortów tenisowych,na domiar zlego tempo dyktowal o rok starszy kolega,który został powołany na konsultacje do kadry polski.
Czwartek-też zrąbany dzień,na treningu biegaliśmy ciągle tam i spowrotem,przez około godzine.
Piątek-fajny dzień,na treningu postrzelaliśmy i tylko 4 lekcje.
[/Żywot Doriana]

BTW. to zarąbiście wyszedłem na pólrocze,jeszcze lepiej niż w podstawówce,ale to jest dopiero pólrocze.


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21435 dnia: Stycznia 20, 2007, 11:39:55 pm »
[pocztątek przekazu]ale się nażarłam bigosu[oniec przekazu] :F

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21436 dnia: Stycznia 21, 2007, 01:17:37 am »
taaa..... a wizard i ja właśnie wróciliśmy z tygodniowego wypadu na narty do włoszech. pewnie i tak nikogo to nie obchodzi i nikt nie zauważył że mnie nie było i oczywiście na bakn zaraz wykwitkie kilka już leciwych komentarzy w stylu "nie było cię?", ale i tak podzielę się z wami moimi wrażeniami, bo w końcu jestem wyrzutkiem społecznym i nie mam prawdzwych przyjaciół

 - narty to piękny sport
 - mimo że narty to piękny sport, bolę mnie mięśnie o których nawet nie wiedziałem że je mam.... jeżdżenie przez 6h dzienne przez cały tydzień nie jest fajne
 - wyjazdy na narty z rodzicami też nie są fajne
 - za to pokonywanie 2 kilometrowego stoku w mniej więcej półtorej minuty jest fajne, chociaż znajomi rodziców stwierdzili że  "jeżdżę jak szatan".....
 - widok paniki w oczach matki, kiedy spogląda w na stok - bezcenne
 - włochy to debilny kraj, zważywszy na fakt że włosi chodzą w damskich płaszczach, a połowa wagi ich ciała to żel na głowie.
 - włosi są głośni, a włoszki urodą nie grzeszą. w gruncie rzeczy z której stroy by na to nie spojrzeć, polskie dziewczyny są jednak najlepsze

inteligentne konwersacja, czyli polacy na stoku:

losowy_narciarz1: <leży na ziemi, po zajechaniu mi drogi i melodramatycznym wypieprzeniu się na pysk> Patrz jak "kurczaczek" jeździsz, debilu!
W_w: Sam jeździsz, jakbyś miał "kurczaczek" protezy zamiast nóg!
losowy_narciarz1: A, polak.... sorry, że zajechałem ci drogę

losowy_snowboardzista1: <siedzi na wyciągu i spogląda na mnie uśmiechając się sztucznie> Fajna sprawa, że nikt nie rozumie co mówię, co nie idioto?
W_w: Też tak myślę
losowy_snowboardzista1: <trudny do opisania wyraz twarzy>
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21437 dnia: Stycznia 21, 2007, 09:12:59 am »
fajne ale... to już było...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21438 dnia: Stycznia 21, 2007, 12:15:07 pm »
Niezly motyw... Siedze sobie wczoraj z rodzina przed telewizorem i zaczynam jechac na klasyku "W grocie krola gor" E. Griega. 30 sekund pozniej na telewizorze reklama... z tym samym kawalkiem w tle. Ale nic to, pozniej zaczelo sie chajzerowskie "Grasz czy nie grasz", wiec z rodzina standardowo wybralismy po 1 teczce. A tymczasem gosc zaczal od poczatku wybierac dokladnie te same walizki, ktore wymienilismy (w dodatku siostra wygrala miliona hehe). Godzine pozniej skaczemy po kanalach, na jednym lecial film, w ktorym akurat jedli pizze. Miala jakies takie dziwne zielone "cosie" na sobie, wiec siostra pyta sie reszty "z czym jest ta pizza?". Nie zdziwilem sie, kiedy za kilka sekund babka w filmie zapytala sie dokladnie to samo i zaczela wymieniac skladniki. Normalnie interaktywna telewizja, nie ma co. Szkoda, ze w totku to nie dziala ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21439 dnia: Stycznia 21, 2007, 12:39:44 pm »
Wizard to ciebie nie bylo? ;/ Serio nie zauwazylem ;]

Cytuj
losowy_narciarz1: <leży na ziemi, po zajechaniu mi drogi i melodramatycznym wypieprzeniu się na pysk> Patrz jak "kurczaczek" jeździsz, debilu!
W_w: Sam jeździsz, jakbyś miał "kurczaczek" protezy zamiast nóg!
losowy_narciarz1: A, polak.... sorry, że zajechałem ci drogę

losowy_snowboardzista1: <siedzi na wyciągu i spogląda na mnie uśmiechając się sztucznie> Fajna sprawa, że nikt nie rozumie co mówię, co nie idioto?
W_w: Też tak myślę
losowy_snowboardzista1: <trudny do opisania wyraz twarzy>
ahahahahhaha

Cytuj
fajne ale... to już było...
Kolejna wypowiedz Gohy ktorej ofkoz ni hu hu nie rozumiem... no ale to juz bylo...

Cytuj
Niezly motyw... Siedze sobie wczoraj z rodzina przed telewizorem i zaczynam jechac na klasyku "W grocie krola gor" E. Griega. 30 sekund pozniej na telewizorze reklama... z tym samym kawalkiem w tle. Ale nic to, pozniej zaczelo sie chajzerowskie "Grasz czy nie grasz", wiec z rodzina standardowo wybralismy po 1 teczce. A tymczasem gosc zaczal od poczatku wybierac dokladnie te same walizki, ktore wymienilismy (w dodatku siostra wygrala miliona hehe). Godzine pozniej skaczemy po kanalach, na jednym lecial film, w ktorym akurat jedli pizze. Miala jakies takie dziwne zielone "cosie" na sobie, wiec siostra pyta sie reszty "z czym jest ta pizza?". Nie zdziwilem sie, kiedy za kilka sekund babka w filmie zapytala sie dokladnie to samo i zaczela wymieniac skladniki. Normalnie interaktywna telewizja, nie ma co. Szkoda, ze w totku to nie dziala ;]
Ej to wy sobie z rodzina spedzacie wspolnie czas na ogladaniu telewizji? Wszyscy razem w jednym pokoju przez pare godzin ogladacie? Ale fajnie ;] W chuj kochajaca sie rodzina ;]
Tak czesto w tygodniu sobie robicie? I ile to godzin trwa? ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?