Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163441 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21400 dnia: Stycznia 18, 2007, 03:58:44 pm »
Ej tam jest zdjecie kosmolodkow? Czemu mi sie nie pokazuje ;/ Niechce mi sie wgrac... jeba*y Fire Fox 2 jak tylko go zainstalowalem to mi jakos gorzej net chodzi ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21401 dnia: Stycznia 18, 2007, 04:13:11 pm »
musisz w link kliknac ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21402 dnia: Stycznia 18, 2007, 11:09:05 pm »
Pogoda u mnie oc*piała do reszty. Wieje jak cholera, z nieba sypie się grad o średnicy chyba 1cm i jeszcze błyskawice są...zajebiście się nam klimat zmienia...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21403 dnia: Stycznia 18, 2007, 11:22:19 pm »
u mnie tak samo ;] w przeciagu 5 minut temp zmniejszyła się o 10 stopni ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21404 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:03:39 am »
Właśnie przeprowadzam betatest nowej formy nauki. Opcja wygląda tak, że od razu po powrocie do domu z uczelni zjadłem obiad i poszedłem spać. Obudziłem się przed chwilą i mam zamiar siedzieć teraz całą noc, może jedną kawe wypije tylko... w ten sposób nie powinno mnie morzyć specjalnie... kolokwium mam za niecałe 12h, a jak go nie zdam, to będę musiał być debilem, bo to najprostszy przedmiot w tym semestrze (polałem oba koła na początku, ale to z lenistwa). No i będę miał jeden przedmiot w plecy już... a nie specjalnie mi się to uśmiecha.

[Z cyklu "Tantowe eksperymenty na uczelni"]

Ułał, laby dzisiaj były nerwowe i traumatyczne dla niektórych osób. Wpierw, koleś nagle wkręcił coś sobie, że każdy musi mieć zeszyt laboratoryjny ze wklejoną receptą i wpisanymi obliczeniami, bez niego nie powalał zaczynać eksperymentów. Udało nam się szybko zremodelować mój zeszyt (mam jeden zeszyt do wszystkiego tak nota bene) i wkleić recepte na korektor na szybko. Potem mieliśmy otrzymać 10ml estru, ale chociaż męczyliśmy się z tym 3 godziny, jeszcze nie skończyliśmy... do tego chyba jakiś błąd na końcu zrobiliśmy, ale już sam nie jestem pewien. W każdym razie, najpierw montowaliśmy jakiś szklany gadżet z watą, termometrem, dzynglem do miareczkowania, magnetycznym mieszadełkiem i miską lodu. Jednocześnie gotowaliśmy filtr z zeszłych laboratoriów, żeby substancje uratować. W końcu uratowaliśmy 2.6g czegoś, co wygląda jak różowe włókno szklane (2.5g to minimum na zaliczenie), ale jak dokładniej wyschło to już mamy 2.4g... mam nadzieje, że uda mu się wkręcić, że jest więcej albo coś hehe... w między czasie musieliśmy bawić się z jakimśtam płynem, który wpierw trzeba było zmieszać z innym, utrzymując niską temperature (reakcja egzotermiczna była, jak się za szybko dolewało, to temperatura skakała jak szalona, pomimo tego, że szkło stało w misce z lodem heh). A jak to skończyliśmy, to przez 45 minut siedziałem przed szkłem i dmuchałem na nie suszarką do włosów co pare minut, aby temperatura utrzymała się na poziomie 30 stopni celciusza (nie mogła ani spaść, ani wzrosnąć za dużo). W końcu wyszło nam coś, co pachniało bananami, to to zmieszaliśmy z czymśtam jeszcze (octanem etylu chyba), żeby się cośtam wytrąciło. Wnioski z laboratoriów dnia dzisiejszego:

- Bez względu na poprawność obliczeń, wydajność reakcji jest min. o połowe mniejsza niż w recepcie i nie ma chuja, żeby ci wyszła ilość produktu załatwiająca zaliczenie. (koleżance jednej dzisiaj nic nie wyszło... po wszystkim nic jej się nie wytrąciło heh). A produktów i tak dadzą ci według teoretycznej wydajności, czyli bez doktoratu z chemii nie bardzo idzie osiągnąć sensowny wynik.
- Przelewanie stężonego kwasu siarkowego bez rękawiczek to czad dla chartkorofcuf
- Ręka oblana octanem butylu śmierdzi przez cały dzień.
- Kwas octowy wylany na ręce piecze, ale bez chartkoru.
- Recepty pisane po angielsku i wykładowca tłumaczący nam 10x to samo po angielsku są nie fajni. W szczególności jak i tak coś się potem źle stanie.

[/Z cyklu "Tantowe eksperymenty na uczelni"]

[Z cyklu "Tantowy koniec semestru"]

Jutro - Poprawa kolokwium z ekonomii. Niezdam = Game Over.
Sobota - Sklejanie na szybko prezentacji z Ekofilozofii na poniedziałek. Nie przyniosę jej, a zdanie będzie trudne. Wieczorem idę na chlanie u Mlecznego, ale uprzedziłem ich, że tylko na chwile, bo jest wpizdu do zrobienia.
Niedziela - Pisanie konkluzji do prezentacji z Env.Policy. Nie jestem sam w grupie i właściwie swoją część zrobiłem, ale i tak teraz będę pewnie musiał najwięcej zrobić. Nie zrobie prezentacji = nie zdaje ja i jeszcze kumpel i koleżanka z teamu.
Poniedziałek - Oddawanie prezentacji z ekofilozofii i odebranie raportów do poprawy (bo napewno jakieś będą). Poprawianie ich zajmie mi popołudnie, bo wieczorem będzie trza zakuwać.
Wtorek - Egzamin z zarządzania, z którego podobno miałem być zwolniony. Ale nie jestem, jak i większość osób, bo najpierw gość obiecywał, a potem powiedział, że za dużo osób ma piątki i to nie przejdzie, bo "wywieraliście na mnie presje, abym wam zawyżał oceny"... kur*a, co za kretyn... materiału jest dużo, nie pośpię sobie w następnym tygodniu...
Środa - Termin zdawania projektów z Env.Policy, na które wypadałoby jeszcze jakiegoś pałerpojnta zmontować na szybko... oczywiście, od tego zależy zaliczenie przedmiotu.
Czwartek - Ostatnie laboratoria i szansa na zdanie ich... czarno ją widzę. Jak poleje laby, to jeszcze nic straszne, poprawię je za rok...
Piątek - Termin zdawania esejów z ekofilozofii (jak ktoś napisze mi dobry esej, to jest zwolniony z deadline'u na pół roku). Umrę przy pisaniu tego =_=... a jest jeszcze poprawa drugiego kolokwium z ekonomii... niefajnie...
Weekend - Umieranie po ciężkim tygodniu...
Poniedziałek - Początek sesji egzaminacyjnej, czyli prawdziwego hardcore'u...

[/Z cyklu "Tantowy koniec semestru"]

Chyba faktycznie powinienem bloga założyć.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 12:22:20 am wysłana przez Tantalus »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21405 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:22:16 am »
ja mam jutro przedtermin z informatyki prawniczej [kuuurddde-ale to jest syf]. Nawe nie tknęłam materiału, więc jeśli wstanę na tą 6.00 [niezwykłe zjawisko-co za kretyn robi przedtermin w nocy :/] to zamknę oczka i będę strzelać.

A u nas wieje,ale bez perwersji. Pewnie najgorsze dopiero przed trójmiastem...Choć ostatnio prawie zwaliło mnie z nóg [w niedzilę na przystanku]..i leje...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21406 dnia: Stycznia 19, 2007, 02:53:03 am »
http://isohunt.com/

OMG! They killed IsoHunt!! You BASTARDS!!!!

EDIT::

Jest 9:41. Elite Beat Agents skończone na poziomie Hard ROCK! i to na A... jestem prawdziwym mężczyzną teraz.... jeszcze trzeba pobić rekordy DB i będzie git...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 09:46:22 am wysłana przez Tantalus »

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21407 dnia: Stycznia 19, 2007, 10:16:45 am »
Cytuj
OMG! They killed IsoHunt!! You BASTARDS!!!!
Ciesz się że nie FBI XD
Cytuj
W końcu wyszło nam coś, co pachniało bananami, to to zmieszaliśmy z czymśtam jeszcze (octanem etylu chyba), żeby się cośtam wytrąciło.
Co wy żeście tam, estry robili O_o?

Apropo pogody... Jakoś przez ten huk nie mogłam spokojnie zasnąć, co raz wybudzałam się z debilnego snu, który o dziwo, powracał w tym samym momencie, w którym się przerywał. Of koz jak zawsze nie pamiętam, o czym był.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 10:21:39 am wysłana przez Goha »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21408 dnia: Stycznia 19, 2007, 10:20:28 am »
http://isohunt.com/
Jest 9:41. Elite Beat Agents skończone na poziomie Hard ROCK! i to na A... jestem prawdziwym mężczyzną teraz.... jeszcze trzeba pobić rekordy DB i będzie git...
Jaką rangę masz ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21409 dnia: Stycznia 19, 2007, 11:30:31 am »
Ssaczopaukowylizywacz. Tant od poczatku taka mial. I juz mu sie nie zmieni ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21410 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:17:37 pm »
Cytuj
Jaką rangę masz ?

A... pisałem przecież.

Cytuj
Ssaczopaukowylizywacz

tfuj stary

"kurczaczek"... ja jestem spokojny człowiek normalnie, nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem poważnie zdenerwowany.... ale jak mnie dzisiaj ten chuj z ekonomii wyjebał z poprawkowego testu, to myślałem, że mu przypierdole zaraz... co za zjeb... kretyn się sfilmował, że ściągam za pomocą komórki, która leżała na ławce (nic, że ją widział wcześniej, bo położyłem ją zanim zaczęliśmy test.. podszedł dopiero w połowie i mnie wyprosił).... co ja tam mogłem mieć "kurczaczek"? Odpowiedzi do testu? Wzorów przecież praktycznie nie było do jasnej cholery... co za debil... wkurwiłem się.... teraz muszę za tydzień dwa testy na raz poprawiać... jakbym nie miał co robić przez ten tydzień. Głupi cwel... zasłużył sobie na moją dozgonną nienawiść za ewidentne udupianie studentów z premedytacją, bez najmniejszego powodu...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 12:19:11 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21411 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:25:03 pm »
Cytuj
Jaką rangę masz ?

A... pisałem przecież.
Rangę, mózgu, nie ocenę ;] I nie, nie poziom trudności.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21412 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:27:36 pm »
Legendary Agent... już Survivora odblokowałem.. próbowałem go zrobić na Cruisin', ale nie wyszło heh... za wolno idzie wszystko, a te punkty za duże są...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21413 dnia: Stycznia 19, 2007, 12:29:45 pm »
No ja mam Hero's Hero, czyli o jeden wyżej niż Ty ;] BTW. jak przejdziesz wszystkie utwory na każdym poziomie trudności, to w Hard ROCK! będziesz mógł wybrać Kahn'a jako jedną z Div ;]
A...i czy tylko mnie Agent Chieftain przeraża lekko ? ;]
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2007, 12:30:45 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21414 dnia: Stycznia 19, 2007, 02:01:59 pm »
Cytuj
"kurczaczek"... ja jestem spokojny człowiek normalnie, nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem poważnie zdenerwowany.... ale jak mnie dzisiaj ten chuj z ekonomii wyjebał z poprawkowego testu, to myślałem, że mu przypierdole zaraz... co za zjeb... kretyn się sfilmował, że ściągam za pomocą komórki, która leżała na ławce (nic, że ją widział wcześniej, bo położyłem ją zanim zaczęliśmy test.. podszedł dopiero w połowie i mnie wyprosił).... co ja tam mogłem mieć "kurczaczek"? Odpowiedzi do testu? Wzorów przecież praktycznie nie było do jasnej cholery... co za debil... wkurwiłem się.... teraz muszę za tydzień dwa testy na raz poprawiać... jakbym nie miał co robić przez ten tydzień. Głupi cwel... zasłużył sobie na moją dozgonną nienawiść za ewidentne udupianie studentów z premedytacją, bez najmniejszego powodu...
<Gipsi> Wyruhaj go! </Gipsi>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21415 dnia: Stycznia 19, 2007, 05:33:35 pm »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21416 dnia: Stycznia 19, 2007, 05:41:40 pm »
.-_.-

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21417 dnia: Stycznia 19, 2007, 05:44:04 pm »
Czemu ten gosc sie nie bronil?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21418 dnia: Stycznia 19, 2007, 05:45:47 pm »
bo w życiu nie pił herbaty z naparstkiem... swoją drogą, to chyba mu ksiundz spirytu zamiast wody dolał, skoro TAK go ścięlo...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #21419 dnia: Stycznia 19, 2007, 05:57:00 pm »
No ale zaraz - bronic sie nie mial sily, ale juz jak go ksiadz zerżnął to mial sile od razu udac sie na policje?