Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164256 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20860 dnia: Stycznia 03, 2007, 05:07:56 pm »
ale te gry wyszly prawie jednoczesnie i byly do siebie nagminnie porownywane :)

Cytuj
Zluzuj, serdz. Ty chyba nie sadzisz, ze on wrzucil tego linka dla prowokacji?
i tak mnie nim wkurwil ;p a sadze ze wruzcil go, bo nie specjalnie mial co powiedziec odnosnie dyskusji, bo bronienie PlejStejszon bez argumentow ssie ;p

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20861 dnia: Stycznia 03, 2007, 05:46:31 pm »
Cytuj
bo funboyowanie nie bawi mnie tak, jak Musiola na przyklad.
No tak...ty za to jesteś zajebiście bezstronny...Sam bronisz x360, a jakoś ani razu nie napisałeś nic o np. jego zajebistej awaryjności czy płatnym X-Box LIVE.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20862 dnia: Stycznia 03, 2007, 05:54:34 pm »
Cytuj
Smieszny jestes.
nie bardziej od Ciebie
Cytuj
Mozesz mi wytlumaczyc po co ta marna prowokacja? Zalezy Ci, zebym Cie od idiotow zywzywal, to sie na gadu zglos Uśmiech Nie masz zadnych argumentow, to moze po prostu nic nie pisz, ok?
luźny link raczej w formie ciekawostki? a to, że taki dopisek, to...żart? Zell ma racje, zluzuj, bo miotasz się jak opętany gdy komuś nie podobają się gry na X0. Ale później.
Cytuj
Wiesz, jakos zdanie uberfanboja Ssony na temat gier na Xa kompletnie mnie nie interesuje.
skoro od fanbojów sie wyzywamy, to witaj uberfanboju Petera Moora. Nie interesuje ? To kogo zdanie? Dupo liza X0?
Cytuj
Czlowieku. Ty poza Plejstejszon swiata nie widzisz, wiec moze najpierw zapoznaj sie z innymi platformami.
A Ty poza X0 świata nie widzisz. Może  zapoznaj się z innymi platformami? ;/
Spoko, mam tylko konsole Sony. Mam NDSa, miałem DCka. Grałem na GC, Xboxie, X0, PSP, i mnóstwo innych konsolach. Więc nie baw się w jasnowidza, na czym grałem, a na czym nie.
Cytuj
BTW - nie gralem ani w GoW, ani w FoM (BTW - GoW ma lepszy dizajn i to kwestia gustu ok, ale to ze ma lepszy onlajn to fakt)
Nie wiem ile ludzi w GoW może grać max online, ale chyba 16, a w Resisstance 48 o ile się nie mylę. Więc ja wolę to 2, nie tylko ja...masa recenzentów woli Online w Resistance.
Cytuj
ale wystarczy mi porownac srednie z GameRankings, by widziec co jest lepsze
ha, dziękuje, postoje. Wolę oprzeć się na opiniach znajomych..
Cytuj
Ja miałem okazje poogladac screeny z gier na PS3 i powiem, ze raczej mnie nie zachwycily. Akurat z jakiegos Gundama byly te obrazki (co dalo mi idealny obraz przyszlosci gier na PS3).
Super gre zobaczyłeś....Gundam to akurat mega lipna gra dla japońców....
Cytuj
bo funboyowanie nie bawi mnie tak, jak Musiola na przyklad
Oj tak, tylko sam sie rzucasz jak opętany, jak ktokolwiek powie złe słowo o X0. Sam jesteś fanbojem, nie dopuszczasz myśli, że ktoś mógłby skrytykować X0.
Cytuj
PS2. Musiol - popatrz na posty Sola i Gipsa i wyciagnij wnioski. Tak - nie miales zadnych argumentow i probowales tylko zalosnie prowokowac. Cudownie sie z Toba dyskutuje.
Brakiem argumentów uważasz, za wrzucenie linka z czymś zabawnym? Żałośnie prowokować? Gdzie? Linkiem? Znów? Poor boy, skoro uważasz, że dopisanie 'Serge' to prowokacja, pomimo, że dodałem emote, że żartuje, no to nie mam pytań.

Jak dla mnie Lost Planet jest o niebo lepszy od Girls of Whore...nie odmawiam kunsztu tej grze...ale sorry, mam swoje zdanie i dla mnie ta gra to grafika i częściowo Online. Sam zastanawiałem się nad kupnem X0, jednak szybko się rozmyśliłem. Wolę poczekać rok, aż PS3 pokaże na co stać tę konsolę, bo ma potencjał. Cena? Nie aż tak duża przeszkoda.
Ale jestem fanbojem, bo mówię otwarcie, że X0 mi sie nie podoba, a kupie PS3. Powiedziałem gdzieś, że PS3 jest idealne? Nie....ale nazwanie kogoś fanbojem ot tak, pokazuje, że samemu jest się fanbojem (nie lubie tego słowa). Tak samo śmieszy mnie Twoje mędrkowanie na temat konsol, na których niby nie grałem jest śmieszne, wiesz jakie mam? Na jakich grałem? Nie, więc lepiej zamilcz, niż jakbyś miał rzucać głupotami.


Cytuj
i tak mnie nim wkurwil ;p
:x zabawne...mania jakaś, że chce Cię wkurzyć? obrazić na chama X0? czytałem newsa, rozbawił mnie i wrzuciłem sobie go z dopiskiem, jak widać, nie powinienem tego robić, bo teraz się rzucasz z pianą na ustach.

Cytuj
bo bronienie PlejStejszon bez argumentow ssie ;p
Powtarzanie tego samego z pozmienianymi wyrazami, że PS3 ssie, też ssie

Sie znalazł mistrz ciętej riposty i argumentowania. (nie mówię, że ja nim jestem ;/ co byś sie nie rzucał)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20863 dnia: Stycznia 03, 2007, 06:02:09 pm »
STFU both nudne to sie robi , xkloc360 jest lepsiejszy narazie bo wyszedł przed wii i ps3 i wyszło na niego znacznie wiecej narazie tytułów jak wii nadrobi braki to bedzie miało sprzedajnosc taka samą jeśli nie lepsza niz x360 wiec nie ma co debatowac

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20864 dnia: Stycznia 03, 2007, 06:11:25 pm »
STFU both nudne to sie robi , xkloc360 jest lepsiejszy narazie bo wyszedł przed wii i ps3 i wyszło na niego znacznie wiecej narazie tytułów jak wii nadrobi braki to bedzie miało sprzedajnosc taka samą jeśli nie lepsza niz x360 wiec nie ma co debatowac
nudne to nie czytaj, nikt przecież nie każe.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20865 dnia: Stycznia 03, 2007, 06:25:14 pm »
Cytuj
No tak...ty za to jesteś zajebiście bezstronny...Sam bronisz x360, a jakoś ani razu nie napisałeś nic o np. jego zajebistej awaryjności czy płatnym X-Box LIVE.
Tak bardzo Ci zalezy, to moge wymienic nie jedna wade X'a, jak chocby gry na DVD, brak party games, rozmiar, glosna praca, w przypadku starych wersji - przegrzewanie sie. Ale nie zmienia to faktu, ze dla mnie, na dzien dzisiejszy Xbox 360 to po prostu najlepszy next-gen. Moze sie to zmienic - acz watpie.
Cytuj
luźny link raczej w formie ciekawostki? a to, że taki dopisek, to...żart? Zell ma racje, zluzuj, bo miotasz się jak opętany gdy komuś nie podobają się gry na X0. Ale później.
dokladnie. Jak zobaczylem, ze Gears of War to dla Ciebie co najwzyej gra dobra to az misia utulilem bo tak mnie zabolalo.
Cytuj
skoro od fanbojów sie wyzywamy, to witaj uberfanboju Petera Moora.
Moore o ile wiem wczesniej pracowal dla SEGI, a zdaje sie, ze chciales zasugerowac, ze jestem fanbojem Xa. Moze lepiej bylo uzyc nazwiska Billa Gatesa?
Cytuj
Nie interesuje ? To kogo zdanie? Dupo liza X0?
zdanie kogos w miare obiektywne (Gipsi), lub potrafiacego przedstawic jakies argumenty (Sol)
Cytuj
A Ty poza X0 świata nie widzisz.
i dla tego moja ulubiona konsola jest PS2 :)
Cytuj
Grałem na GC, Xboxie, X0, PSP, i mnóstwo innych konsolach. Więc nie baw się w jasnowidza, na czym grałem, a na czym nie.
fajnie. Ale ja nigdzie nie napisalem ze na czyms nie grales, tylko ze poza PS nie widzisz swiata. A to roznica. Czytaj ze zrozumieniem.
Cytuj
Nie wiem ile ludzi w GoW może grać max online, ale chyba 16, a w Resisstance 48 o ile się nie mylę. Więc ja wolę to 2, nie tylko ja...masa recenzentów woli Online w Resistance.
a kolejna masa woli onlajn w GoW, ktory jest bardzo chwalony, nie tylko przez recenzentow, ale i przez graczy. Poza tym - bardzo mnie obchodzi, ze w Resistance moze grac 48 osob, skoro i tak watpie by sie zdarzalo by gralo jednoczesnie wiecej niz 20. Jak powstanie strzelanka mogaca pomiescic na serwerze 1000 graczy jednoczesnie, to uznasz ze online w niej jes lepszy niz w takiej, w ktorej moze pomiescic 16?
Cytuj
ha, dziękuje, postoje. Wolę oprzeć się na opiniach znajomych..
ale skolei wyzej odwolywales sie do opinii recenzentow. To na czym w koncu wolisz sie oprzec?
Cytuj
Super gre zobaczyłeś....Gundam to akurat mega lipna gra dla japońców....
przeczytaj tekst, ktory skomentowalem tymi slowami i pozniej jeszcze raz przeczytaj te slowa, ktore sam zacytowales. Polecam takie sztuczi na przyszlosc.
Cytuj
Oj tak, tylko sam sie rzucasz jak opętany, jak ktokolwiek powie złe słowo o X0
dokladnie! X360 ma sporo wad, ale jest po prostu najlpeszy z calej trojki, o czym juz mowilem.
Cytuj
Jak dla mnie Lost Planet jest o niebo lepszy od Girls of Whore...
niestety, z bolem przyznajem ze chcialbym sie z tym zgodzic, ale wszystkie znaki wskazuja, ze LP zawiedzie. Ma oceny od 60 do 90%.
Cytuj
Brakiem argumentów uważasz, za wrzucenie linka z czymś zabawnym? Żałośnie prowokować? Gdzie? Linkiem? Znów? Poor boy, skoro uważasz, że dopisanie 'Serge' to prowokacja, pomimo, że dodałem emote, że żartuje, no to nie mam pytań.
tak, uwazam ze byla to prowokajca. I to nedzna :)
Cytuj
Nie....ale nazwanie kogoś fanbojem ot tak, pokazuje, że samemu jest się fanbojem
Ot tak? Przeczytaj swoje posty.
"ahahahhahah xD jeszcze powiedz, że są lepsze niż Resistance?"
"Microszyt se wykupił developerów....bo nic wiecej nie potrafi..."
Takie dwa pierwsze lepsze przklady z Twojego posta. Faktycznie, nazwalem Cie fanbojem od tak, nudzilo mi sie. Mea culpa.
Cytuj
:x zabawne...mania jakaś, że chce Cię wkurzyć? obrazić na chama X0? czytałem newsa, rozbawił mnie i wrzuciłem sobie go z dopiskiem, jak widać, nie powinienem tego robić, bo teraz się rzucasz z pianą na ustach.
tu sie zgodze
Cytuj
Powtarzanie tego samego z pozmienianymi wyrazami, że PS3 ssie, też ssie
a to zmienianie wyrazow, to czasem nie podawanie kolejnych argumentow? :)
Cytuj
nudne to nie czytaj, nikt przecież nie każe.
tu tez sie zgodze.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20866 dnia: Stycznia 03, 2007, 06:37:57 pm »
Serdż, chill...jakby ktoś dał newsa, że przyłapali pilota na waleniu gruchy w kokpicie i ktoś dał przypisek "pewnie Sol" to też była by to prowokacja, i powinienem się zbulwersować i wyzwać go od idiotów ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20867 dnia: Stycznia 03, 2007, 06:40:32 pm »
Cytuj
Moore o ile wiem wczesniej pracowal dla SEGI, a zdaje sie, ze chciales zasugerowac, ze jestem fanbojem Xa. Moze lepiej bylo uzyc nazwiska Billa Gatesa?
Nie mówię o przeszłości Moore'a, wiem, że "opiekował" się premierą DC. Ale Moore jest TERAZ odpowiedzialny za X0, a Gates chyba nie bardzo (podpowiem, wycofał się z MS)
Cytuj
fajnie. Ale ja nigdzie nie napisalem ze na czyms nie grales, tylko ze poza PS nie widzisz swiata. A to roznica. Czytaj ze zrozumieniem.
kazałeś zapoznać się z innymi konsolami.... tu cytat: "wiec moze najpierw zapoznaj sie z innymi platformami." to była odpowiedź, na zarzut jakoby grałem tylko na konsolach Sony.
Cytuj
Poza tym - bardzo mnie obchodzi, ze w Resistance moze grac 48 osob, skoro i tak watpie by sie zdarzalo by gralo jednoczesnie wiecej niz 20.
Akurat w Resistance gra te 48 ludu...i to mnie zdziwiło, bo myślałem, że będzie inaczej...zdziwiony in plus jestem.
Cytuj
przeczytaj tekst, ktory skomentowalem tymi slowami i pozniej jeszcze raz przeczytaj te slowa, ktore sam zacytowales. Polecam takie sztuczi na przyszlosc.
Skomentowałeś, że widziałeś Gundama na PS3 i daje Ci to obraz jak będą wyglądać gry na PS3 cyt. : "(co dalo mi idealny obraz przyszlosci gier na PS3)."
Cytuj
Ot tak? Przeczytaj swoje posty.
"ahahahhahah xD jeszcze powiedz, że są lepsze niż Resistance?"
"Microszyt se wykupił developerów....bo nic wiecej nie potrafi..."
a) odniosłem się do Twojej wypowiedzi o wypaśnym online GoW cyt.: "Gearsy, ktore online zamiataja konkretnie."
b)A nie było tak z Xem? Rare? A teraz? Próba wykupienia Capcom? Zdradzone info w wywiadzie, że MS chciał wykupić Ninny zanim wypuścił Xa?
Cytuj
a to zmienianie wyrazow, to czasem nie podawanie kolejnych argumentow?
pardon, nie uściśliłem, chodziło mi o przestawianie szyku wyrazów i zastępowanie ich bliskoznacznymi
Cytuj
ale skolei wyzej odwolywales sie do opinii recenzentow. To na czym w koncu wolisz sie oprzec?
kumple to nie recenzenci? To, że nie piszą dla gazet nie znaczy się, że nimi nie są. Ale fakt, czytam czasopisma, ale aż tak się nie opieram na nich.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 06:50:29 pm wysłana przez Musiol »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20868 dnia: Stycznia 03, 2007, 06:54:13 pm »
Cytuj
Nie mówię o przeszłości Moore'a, wiem, że "opiekował" się premierą DC. Ale Moore jest TERAZ odpowiedzialny za X0, a Gates chyba nie bardzo (podpowiem, wycofał się z MS)
Gates chyba nigdy nie byl odpowiedzialny za Xa. A co do Moora - nie wiem co Cie na niego napadlo. O ile wiem nie cieszy sie on jakos spejcalnie dobra slawa nawet wsrod Xboyów.
Cytuj
kazałeś zapoznać się z innymi konsolami.... tu cytat: "wiec moze najpierw zapoznaj sie z innymi platformami." to była odpowiedź, na zarzut jakoby grałem tylko na konsolach Sony.
zagranie na jakiejs konsoli niekoniecznie jest rownoznaczne z zapoznaniem sie z nia.
Cytuj
Akurat w Resistance gra te 48 ludu...i to mnie zdziwiło, bo myślałem, że będzie inaczej...zdziwiony in plus jestem.
a jakie maja lacza?
Cytuj
Skomentowałeś, że widziałeś Gundama na PS3 i daje Ci to obraz jak będą wyglądać gry na PS3 cyt. : "(co dalo mi idealny obraz przyszlosci gier na PS3)."
widze ze nie zastosowales sie do mojej rady =.=
Cytuj
a) odniosłem się do Twojej wypowiedzi o wypaśnym online GoW cyt.: "Gearsy, ktore online zamiataja konkretnie."
aha. I to sprawia, ze od tej wypowiedzi nie powialo fanboizmem? Fajnie.
Cytuj
b)A nie było tak z Xem? Rare? A teraz? Próba wykupienia Capcom? Zdradzone info w wywiadzie, że MS chciał wykupić Ninny zanim wypuścił Xa?
Po pierwsze - co z tego ze wykupuja developerow? To jest in plus dla nich. Proba wykupienia Capcomu to byla tylko plota, bo gdyby im na prawde tak zalezalo, to by to zrobili :)
A poza tym fragment "bo nic wiecej nie potrafi" tez wogole nie powiewa fanboizmem. Chociaz tutaj to chyba bardziej antyboizm ;]
Cytuj
pardon, nie uściśliłem, chodziło mi o przestawianie szyku wyrazów i zastępowanie ich bliskoznacznymi
zapamietam na przyszlosc.

Dobra, EOT z mojej strony, jak chcesz to dalej ciagnac to zglos sie na PM :)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20869 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:11:08 pm »
Cytuj
Gowniana grafika, z dupy cena, przyszly brak 3rd part (to tylko przypuszczenie, ale gotow jestem sie zalozyc ze w mniejszym, badz wiekszym stopniu to nastapi) i smiem twierdzic, ze na Wii bedzie wychodzic mnostwo popierdolkowatych gier. Poza tym - mnie machanie pilotem jakos nie rajcuje, a tylko to oferuje Wii jak dla mnie. Ktos powie, ze czepiam sie ceny, a jest porownywalna z Xbox360 Core i mniejsza niz w przypadku X360 Premium i obydwu wersji PlayStation, ale za co my w przypadku Wii placimy? Bo na pozostalych konsolach jest to usprawniona technologia (i to mocno usprawniona), a Wii to hardwarowy current-gen z sensorem ruchu. Ułaaaaaaał!
Płacisz za to ze sprzet jest nowy. A zawsze gdy jest wiekszy popyt niz podaz cena jest wysoka. Xbox na premierze tez byl o niebo drozszy niz Wii na swojej premierze.
Najbardziej w Wii chu*owe jest to jak drogi jest do niego osprzet ;/ Pilot w M1 kosztuje 199 zeta ;/

Cytuj
to dyskusja nie tyczy sie next-genow? Język do currentow mam podejscie diametralnie rozne pod tego do konsol nowej generacji, bo funboyowanie nie bawi mnie tak, jak Musiola na przyklad.
Mi chodzilo o to ze x360 bedzie mial mniej wiecej to samo co Xbox pod wzgledem gier i narazie sie to potwierdza w sumie, przynajmniej na jako taki zut oka. Bo grac w X360 to gralem tylko jedna grew  Media jeszcze przez 15 minut ;] no ale na filmikach troche widzialem, dlatego nie oceniam tylko mowie jak to u mnie wyglda ;]

Cytuj
Bo ma tego samego char designera, ktorego projekty postaci sa zdupy? ;]
Nie bo cala gra wyglada tak samo oprocz walki ;]

Cytuj
Gdzie widze brak supportu? Ano tu, ze najblizsze ciekawe gry ukaza sie na giwazkde tego roku i beda to Mario Galaxy i nowy Metroid (kto by pomyslal, ze jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na konsole Ninny to shooter FPP no?) i sa tytulami 1st party.
Plus do tego tak wyczekiwane hity jak Disaster: Day of Crisis, No More Heroes, Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers, Project H.A.M.M.E.R., Super Smash Bros a w miedzy czasie dopiero sie okaze jakie hity sa szykowane jeszcze. Z Wii bedzie tak jak z NDSem, na pocztaku niby nie bedzie nic specjalnego a pozniej wyjebie tytulami ze az milo popatrzec. W 6 tygodnisprzedalo sie 1.8 milionow sztuk Wii wiec producenci potencjal pewnie juz dostrzegli.

Cytuj
(kto by pomyslal, ze jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na konsole Ninny to shooter FPP no?)
Nie ma w tym ni dziwnego konsole Nintendo zawsze mialy przewspaniale shootery i juz od N64 ukazywaly sie cuda i na nie najbardziej wyczekiwano (w przypadku N64 rzadzily cudowny Golden Eye i jeszcze piekniejszy Perfect Dark) na GCN Metroidy oba, z tym ze to byly shootery konsolowe w ktore gralo sie calkiem inaczej niz w te na PC.
Perfect Dark to jedna z lepszych gier w jaka na N64 gralem i dlatego ciekaw bylem jak poradzi se na Xie... podobnbno jednak to juz nie taki wypas jakim byla czesc na n64 i slyszalem prawie same zawody wzgledem porownan obu czesci. Ogolnie to rare mnie troche dziwi po przejsciu do MS... nie wiem czy Nintendo tak mocno na rare naciskalo czy co, ale teraz ich gry prezentuja sie ta inaczej...

Cytuj
Nie wypalem nie bedzie, bo Ninny placi grosze za produkowanie Wii i zarabia od pierwszej konsoli (na razie Ssony traci ponad 100$ na kazdym sprzedanym PieStri, a M$ juz zaczal zarabiac na X0, ale wczesniej mial podobnie) i dla tego nawet jesli Wii byloby najgorzej sie sprzedajacym next-genem, to Miyamoto i spolka na lajcie wyjda na Wii na plus Uśmiech
MS traci 50 baksow chyba przy produkcji i sprzedaniu jednego x360, Nintendo zarabia 50 dolarow przy jednym egzemplarzu. Sony rzeczywiscie w plecy jest 100 baksow.

Cytuj
ile gier te firmy zapowiedzialy na razie na Wii
SE -2
Konami - kilka
Namco -kilka/kilkanascie
Capcom - nie mam pojecia (na pewno jedna przynajmniej, nowy Resident -nie piatka tylko ten drugi;])
Teraz ty podaj ile zapowiedzialo tych firm na 360 ;]

« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 08:18:47 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20870 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:23:48 pm »
nudne? nie czytać? Od pewnego czasu tylko scrolluje TO, bo piszecie ciągle o tym samym. Na dodatek to samo.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20871 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:24:41 pm »
kilka/kilkanascie ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20872 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:36:22 pm »
nudne? nie czytać? Od pewnego czasu tylko scrolluje TO, bo piszecie ciągle o tym samym. Na dodatek to samo.
No i co z tego? Ty i tak zawsze wchodzisz w TO i piszesz twoje zyciowe wydarzenia jak spedzilas dzien albo co robisz i nie zwracasz nigdy zbytio uwagi na to o czym byla ostatnia dysusja.

Cytuj
kilka/kilkanascie ;]
Od samego SE? ;] Wiem ze Capcom ma wydac 6 w 2007 roku na 360, z tym ze w sumie mnie to jebie bo to ten ich otwarty oddzial z ameryki ktory robi gry dla iXa ;]

A juz mi sie przypomanilo ile gier zapowiedzialo Namco na Wii, tuz przed premiera Wii oswiadczyli iz maja w planach wydanie 30 tytulow i podalo kilka tytulow po japonsku i jakies super nazwy projektow typu "Namco jrpg game", Namco Action game ;]

Jeeeb*e studia ;/ Jutro pierwszy dzien szkoly ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20873 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:48:04 pm »
Cytuj
A juz mi sie przypomanilo ile gier zapowiedzialo Namco na Wii, tuz przed premiera Wii oswiadczyli iz maja w planach wydanie 30 tytulow i podalo kilka tytulow po japonsku i jakies super nazwy projektow typu "Namco jrpg game", Namco Action game ;]
no to beda trzy gry od Namco, z czego jedna sie bedzie sciagalo z Virtual Console ;]
Cytuj
Od samego SE? ;]
Od SE jest Sypheed zapowiedziany. Ale i tak MistWalker bedzie lepszy od SE, w ktorym z dawnych slaw zostal tylko Kitase. I (yuk!)...Nomura ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20874 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:48:41 pm »
Cytuj
cały ten flame i kłotowanie a la qiax... nie chcę mi sie wszystkiego zaznaczać

Food Fight!!

Cytuj
witaj uberfanboju Petera Moora

To ten co grał Jamesa Bonda?

Swoją drogą, jak poszły riposty wczoraj na post sergieja, to wiedziałem, że jak chłopak wróci zacznie się flame... to samo mi urządził w temacie Fabula Nova Crystalis.

A co do tematu, to wypierniczać mi z tym do tematu o Next-Genach... może Gipsi przeklei, jak mu sie będzie chciało, bo ja nie jestem w to dobry, jeszcze bym Total Offtopic rozwalił heh..

EDIT::

Cytuj
Od SE jest Sypheed zapowiedziany.

Zapowiedziany? Wydawało mi się, że już jakiś czas temu wylądował na X0...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 03, 2007, 08:49:37 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20875 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:53:04 pm »
Pie*dol przenoszenie do tematu o next genach,... i tak tutaj jakies randomowe pierdoly siep isze nie ma co przenosic do tematu o next genach... jak ktos chce to niech pprostu teraz juz odpowiada w tamtym temacie ale i tak sie wszystkim juz znudizlo przeca ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20876 dnia: Stycznia 03, 2007, 08:54:36 pm »
Cytuj
To ten co grał Jamesa Bonda?
nie :F tamten to był Roger Moore, ale wiem, że żartowałeś? ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20877 dnia: Stycznia 03, 2007, 09:01:44 pm »
Cytuj
Zapowiedziany? Wydawało mi się, że już jakiś czas temu wylądował na X0...
no to w takim razie nie-na-czasie ze mnie chlopczyk :)

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20878 dnia: Stycznia 03, 2007, 09:02:41 pm »
Widzę że niektórzy są tu poddenerwowani.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20879 dnia: Stycznia 03, 2007, 09:04:23 pm »
w którym miejscu? ja jestem ostoją spokoju ;]