Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163318 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20360 dnia: Grudnia 25, 2006, 06:12:55 pm »
Rybczyński. Fama głosi, że miał straszne problemy z rzymskim i teraz się mści ;) Cukierków nie jada, ani nie ma smętnej miny. Za to co drugie słowo powtarza 'prawda', krytykuje co krok Rozwadowskiego ('a bo to nie jest tak, prawda, jak pan profesor mówi', albo 'pan profesor patrzy na to, prawda, zbyt optymistycznie'), nosi krawaty w śmieszne wzory, albo zakłada jakieś wieśniackie golfy pod marynarkę, do tego piszę poezję (nawet tomik wierszy dał na mikołajkową licytację. Chciałem kupić [i potem bym mu pisał te jego wierszyki na wejściówkach, hehe :F] ale cena poszła wysoko - 85 złotych.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20361 dnia: Grudnia 25, 2006, 06:35:00 pm »
Pasjonujące :F


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20362 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:06:19 pm »
Pasjonujące :F



prawda?? nie martw sie, jak pójdziesz na studia, to Ciebie tez to czeka bejbe :F
Kame Hame Ha

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20363 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:08:23 pm »
Jeśli pójdzie na studia. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20364 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:14:36 pm »
Dawno mnie tu nie było... Wracam.. i znowu o studiach @__@ Już mam dosyc tych wszystkich, matur, egzaminów, dyplomów, konkursów o indeksy etc, etc... Powariować z tym wszystkim mozna...

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20365 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:22:51 pm »
Hehe a mnie to wszystko już od dawna glęboko je*ie. ;]
Btw. Eh cholera teraz mam dylemat czy zbierać na Wii czy na wieżę HiFi. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20366 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:26:55 pm »
Hehe.ja już "powarowałam" , więc chyba nic mi nie grozi

Chief-to nie ten, choć też nie znosi Rozwada...tak wogóle to ciekawy koleś podobno pijak i cofnęli mu habilitację za plagiat :P

Byłam w kościele...i zasnęłam. Nie znoszę tego,że w tak piękne święta nie można cieszyć się z narodzenia z ciepłym domu,a nie zasówać do kościoła na tym mrozie :/ Jeszcze odpięłam sobie kapturek i zapomniałam przypiąć...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20367 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:32:47 pm »
Cytuj
Hehe a mnie to wszystko już od dawna glęboko je*ie. ;]
Mnie też. A tak w ogóle to najlepiej skończyć zawodówkę i wyjechać gdzieś za granice a nie męczyć się na studiach gdzie i tak po ich ukończeniu można dostać gdzieś pensje równą temu co zarabiają ludzie sprzątający ulice poza naszą ziemią ojczystą ;]
Cytuj
Btw. Eh cholera teraz mam dylemat czy zbierać na Wii czy na wieżę HiFi. ;/
Jak ładnie zarymowałeś ;] To w końcu starczy ci na wszystko kasy? Wcześniej mówiłeś że zbierasz na 29 calowy telewizor, potem że na PS2, a teraz że na Wii i wieże HiFi :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20368 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:34:47 pm »
Ale Wii planuje kupić najwcześniej latem, ale prawdopodobnie później będzie. ;]

Edit:
Plany planami a mi doszły niespodziewane wydatki. ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 07:35:55 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20369 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:41:05 pm »
Ja to jednak jestem madra :D. Wchodze na 4um i patrze ze nie moge pisac. Pozniej odswiezam bo myslalam ze sie nie "doczytala" strona i nic. Dopiero teraz dom,yslilam sie ze nie jeste,m zalogowana xD To tak BTW

Byłam w kościele...i zasnęłam. Nie znoszę tego,że w tak piękne święta nie można cieszyć się z narodzenia z ciepłym domu,a nie zasówać do kościoła na tym mrozie :/ Jeszcze odpięłam sobie kapturek i zapomniałam przypiąć...


No coz, tez to niestety przezywam. Teraz ja sie do biezmowania przygotowuje. Kurde i po co oni tak robia. Ja chyba odbebnie te 3 lata przystapie do bierzmowania i bede olewac kosciół.

Tak wogole to myslalam ze tu beda sie toczyc inne tematy no ale cóż, takie uroki SZ.

Edit:
Plany planami a mi doszły niespodziewane wydatki. ;/

I powiedzcie mi dlaczego zawsze jest wiecej wydatków niz pieniędzy ?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20370 dnia: Grudnia 25, 2006, 07:46:06 pm »
U nas też do bierzmowania przygotowali się 3 lata...a mi wystarczyły 3 spotkania,bo tylko na tyle chciało mi się chodzić :P

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20371 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:00:17 pm »
Na spotkaniach z bierzmowania też mnie za czesto nie było...
Cytuj
Byłam w kościele...i zasnęłam.
Ja na pasterce omało niezasnęłam... Ale tam można było spać nawet na stojąco bo było multum ludzi wokół i nie było nawet możliwości aby się obalić  ;D

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20372 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:21:09 pm »
i jeden go
Na spotkaniach z bierzmowania też mnie za czesto nie było...
Cytuj
Byłam w kościele...i zasnęłam.
Ja na pasterce omało niezasnęłam... Ale tam można było spać nawet na stojąco bo było multum ludzi wokół i nie było nawet możliwości aby się obalić  ;D
ść co sie zesrał w tłumie. jebało. ale juz o tym pisałem. no i jedna sprawa. kościół, kościołem, ale jednak imo wszystko jak sie tam idzie to niech chociaż ubiór edzie stosowny do miejsca. ale nie, wiejskie dziwki i zdziry poszłu ybrane jeszcze gorzej niz na dyskoteke... kosciół to nie burdel, miejsce zdzir jest pod latarniami... litości
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20373 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:26:14 pm »
Erm, smogu. Klawiaturę musisz chiba nową kupić.

A tak nota bene studiów, to sobie uświadomiłem, że zmarnowałem lata od 8 do 18. Gdybym teraz znowu miał iść do podstawówki/gimnazjum/liceum - jechałbym całe na zwolnieniach lekarskich a przychodził tylko na sprawdziany. Taka moja rada dla młodszej części forum. Olewać ile wlezie, potem się nachodzicie :)

Cytuj
ść co sie zesrał w tłumie. jebało. ale juz o tym pisałem. no i jedna sprawa. kościół, kościołem, ale jednak imo wszystko jak sie tam idzie to niech chociaż ubiór edzie stosowny do miejsca. ale nie, wiejskie dziwki i zdziry poszłu ybrane jeszcze gorzej niz na dyskoteke... kosciół to nie burdel, miejsce zdzir jest pod latarniami... litości
Trzeba było:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 08:27:49 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20374 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:27:35 pm »
W mojej szkole jak nie będe chodził, to prędzej wylecę niż mrugne okiem ;]

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20375 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:34:49 pm »
i jeden go
Na spotkaniach z bierzmowania też mnie za czesto nie było...
Cytuj
Byłam w kościele...i zasnęłam.
Ja na pasterce omało niezasnęłam... Ale tam można było spać nawet na stojąco bo było multum ludzi wokół i nie było nawet możliwości aby się obalić  ;D
ść co sie zesrał w tłumie. jebało. ale juz o tym pisałem. no i jedna sprawa. kościół, kościołem, ale jednak imo wszystko jak sie tam idzie to niech chociaż ubiór edzie stosowny do miejsca. ale nie, wiejskie dziwki i zdziry poszłu ybrane jeszcze gorzej niz na dyskoteke... kosciół to nie burdel, miejsce zdzir jest pod latarniami... litości
A no niestety... A smród czyjichs pierdów mieszał sie z zapachem jakichs okropnych perfum-_-' Pewnie tylko dlatego nie zasnęłam XDD

Erm, smogu. Klawiaturę musisz chiba nową kupić.

A tak nota bene studiów, to sobie uświadomiłem, że zmarnowałem lata od 8 do 18. Gdybym teraz znowu miał iść do podstawówki/gimnazjum/liceum - jechałbym całe na zwolnieniach lekarskich a przychodził tylko na sprawdziany. Taka moja rada dla młodszej części forum. Olewać ile wlezie, potem się nachodzicie :)


U mnie w szkole to nieprzejdzie. jak mnie chodzisz na artystyczne przedmity to masz przejeb... Bo jak zrobisz studium aktu w domu?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 08:36:27 pm wysłana przez elfik_mog »

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20376 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:37:20 pm »
Cytuj
Bo jak zrobisz studium aktu w domu?
Myślę, że da się zrobić  ;D

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20377 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:40:49 pm »
Cytuj
Bo jak zrobisz studium aktu w domu?
Myślę, że da się zrobić  ;D
No to ja prosze tego pana co to napisał na modela... Bo jakoś do tej pory żadnego chętnego do pozowania nieznalazłam...

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20378 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:42:31 pm »
Cytuj
No to ja prosze tego pana co to napisał na modela... Bo jakoś do tej pory żadnego chętnego do pozowania nieznalazłam...
Ja mam teraz egzaminy, ale chyba ganz jest chętny. On zawsze miał skłonności ekshibicjonistycne i lubił biegać po domu nekkid.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20379 dnia: Grudnia 25, 2006, 08:42:51 pm »
a może być pani? :D