Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3163072 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20340 dnia: Grudnia 25, 2006, 11:54:53 am »
Przecholowalem ;/ ladnie wtopilem, licytujac tego SingStara za 152 zlocisze. Ale czego sie nie robi, by przesylka dotarla do piatku ;/

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20341 dnia: Grudnia 25, 2006, 12:55:58 pm »
Czy to ostrzeżenie za ten wierszyk?
Nie, ost jest za to:
http://www.goha.fora.pl/viewtopic.php?p=578#578
Znaczy za denerwowanie >_>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 12:57:25 pm wysłana przez Goha »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20342 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:16:40 pm »
  mam zerówkę na którą muszę iść :/

od kiedy zerówki są obowiązkowe....? chyba ze po prostu masz chrego wykładowce tak jak ja mam z jednym problem. zrobił nam koło z chłopów, ze znajomosci tresci, tylko ze pytania były w stylu "jakie słowo jest po słowie <<nieodpowiedzialny>> w trzecim rozdziale drugiego tomu na 123 stronie w 8 wersie przed trzecią kropką"... fak, ja mam znać treść, a nie chłopów na pamięć ;/ wiem, ze są ludzie - desperaci co i całego pana Tadeusza recytują z pamięci, ale chłopów... dzyzys krajt :/
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20343 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:32:17 pm »
Cytuj
Przecholowalem ;/ ladnie wtopilem, licytujac tego SingStara za 152 zlocisze. Ale czego sie nie robi, by przesylka dotarla do piatku ;/

Serge... masz wpi**ol... madafaka mnie przelicytował w Singstarze... gdybym się dzisiaj rano obudził, to bym może podjął walke, ale jak wczoraj zobaczyłem do czego scena doszła, to rzuciłem 150 zeta i powiedziałem, że mam to w dupie teraz, mogę przegrać... no ale kuźwa z Serge'm? I ty brutusie przeciwko mnie? Teraz mam 2 dni do następnej licytacji...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 01:35:41 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20344 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:41:29 pm »
Ale przecież tam jest jeszcze mnóstwo innych SS Rocks!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20345 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:42:34 pm »
W moim przypadku, a ja mam zerówkę z ekonomii(i wstępu x_x) - wolę wcześniej pójść i potem mieć z głowy (najwyżej przystąpie w normalnym terminie jak mi nie pójdzie i trafie na keynesistowskie pytania). Zresztą ja w ogóle nie widzę tej sesji. Dżem seszyn :F

Cytuj
"jakie słowo jest po słowie <<nieodpowiedzialny>> w trzecim rozdziale drugiego tomu na 123 stronie w 8 wersie przed trzecią kropką"
Ja bym napisał "Nieodpowiedzialny wykładowca" ;)

Cytuj
SS Rocks!
Sieg Heil! (tłum. pięć piw)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 01:47:21 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20346 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:53:20 pm »

Cytuj
SS Rocks!
Sieg Heil! (tłum. pięć piw)
xD ahahhaha, ale wyszło ;] heee

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20347 dnia: Grudnia 25, 2006, 01:59:48 pm »
z tymi zerówkami to jest tak ,że :
-pytania na ogół są łatwiejsze
-więcej osób zdaje nawet jeśli napisało by za mało,żeby zdać w terminie [po prostu patrzą przychylniejszym okiem i chcą mieć ludzi z głowy-zakładają,że coś się już uczyli]
-u tego faceta podobno zerówka nie jest straszna...ale sam przedmiot-historia doktryn polityczno prawnych- to taki troche syf...ględzenie o modelach państwa, o filozofii, troche obywatelach i ich miejscu w państwie o tym co powinno być a co jest, o normie prawnej i jej budowie [normatywizm tu bije wszystko-takie mieszanie,że głowa boli. Np. że w normie prawnej nie jest ważna treść,ale jej struktura porównywalna z geometrią :/]]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20348 dnia: Grudnia 25, 2006, 03:39:00 pm »
Cytuj
Serge... masz wpi**ol... madafaka mnie przelicytował w Singstarze... gdybym się dzisiaj rano obudził, to bym może podjął walke, ale jak wczoraj zobaczyłem do czego scena doszła, to rzuciłem 150 zeta i powiedziałem, że mam to w dupie teraz, mogę przegrać... no ale kuźwa z Serge'm? I ty brutusie przeciwko mnie? Teraz mam 2 dni do następnej licytacji...
U suck dude. Myslalem, ze przelicytujesz w ostatniej minucie, a Ty naiwnie sobie wtedy spales khihihihih ;] lamo, teraz ja bede mial karaoke na sylwestra! Ja! JAAAAAA! MWHAHAHAAHAHAHA

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20349 dnia: Grudnia 25, 2006, 03:42:52 pm »
Cytuj
historia doktryn polityczno prawnych
Heh, ja mam to teraz i z całego arsenału, chyba najbardziej lubię ten przedmiot ;) A najlepsze że pani psor co to wykłada strasznie nie lubi socjalistów za to jest piewczynią liberalizmu - czyli jak coś walne z moich poglądów tak na marginesie na egzaminie, będę miał plusy ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 03:43:25 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20350 dnia: Grudnia 25, 2006, 03:48:23 pm »
Cytuj
U suck dude. Myslalem, ze przelicytujesz w ostatniej minucie, a Ty naiwnie sobie wtedy spales khihihihih ;] lamo, teraz ja bede mial karaoke na sylwestra! Ja! JAAAAAA! MWHAHAHAAHAHAHA

STFU... This one is mine

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20351 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:34:22 pm »
eh, widzialam to na konwencie... i jakos mnie nie zachwyca. fcale.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20352 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:44:20 pm »
Swoja droga Tant, ten Marecky to spoko koles jest. Zgodzil sie, zeby wyslac mi za pobraniem tego SS, chociaz nie mam 10 pkt. :ninjadance:

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20353 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:51:52 pm »
łał, właśnie zczaiłem, że Xellard na stronie to nie żaden newbe, tylko Heciak... wkurzają mnie te zmienione nazwy wyświetlania, powinny być zablokowane dla wszystkich.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20354 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:54:30 pm »
Cytuj
łał, właśnie zczaiłem, że Xellard na stronie to nie żaden newbe, tylko Heciak... wkurzają mnie te zmienione nazwy wyświetlania, powinny być zablokowane dla wszystkich.
http://www.free.polbox.pl/d/dkubiak/youare.swf

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20355 dnia: Grudnia 25, 2006, 04:58:24 pm »
A nasz psor od doktryn ma właśnie bardziej komunistyczne poglądy...jego pierwsza żona była rosjanką, często jeźdźił do moskwy, ma tam jakiś znajomych itp.
Do tego cały czas chwali się c obie kupił np. ostatnio chwaił się ,że kupił sobie kurtkę za 3 000 PLN, a teraz Jeepa [duże czerwone, błyszczące bydle z alufelgami ]. W sumie nawet pyjemne są te jego wykłady, bo ciągle wtranca anegdoty w stylu "co to nie on" i ,że jest samotny w tym ogromym łożu z baldachimami [ a ma tak 60-70 lat]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20356 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:11:07 pm »
Ja najbardziej lubię z całej tej bandy znanego w całej Galaktyce Rozwadowskiego, który wykłada chyba na każdym uniwerku w Polsce ;) Jak on opowiada, że w Rzymie to ci juryści zarabiali krocie, w porównaniu z jego pensją. Szkoda że nie wspomniał o swoim wydawnictwie w którym drukuje te swoje podręczniki(no i kasa łącznie z czterech uniwerków [czy na ilu on łącznie wykłada])

LOL
« Ostatnia zmiana: Grudnia 25, 2006, 05:18:53 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20357 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:28:53 pm »
Mnie też uczył...uważaj na niego i idź na zerówkę. U niego im dalej , tym gorzej. U nas w tym roku oblał na warunku [!] ok 40-50 osób :/ . Na każdym terminie poza zeówką jest pogrom .
Ja przez to,ze to taki ympatyczny pan troszkę go olałam..i żałowałam. Na szczęście zdałam,ale dopiero poprawkę [warunek zdało tak z 9 osób].

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20358 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:41:52 pm »
Akurat rzymskiego się nie boję- mam takiego ćwiczeniowca, który co zajęcia robi nam 'wejściówkę' z każdego działu. Podejrzewam, że i tak ich nie czyta i wstawia oceny jak mu się podoba, ale dzięki temu jakoś umiem ten rzym - przynajmniej dotychczasowy materiał. Nawet kupiłem sobie trzy podręczniki (Rozwadowskiego, Kolańczyka i Litewskiego) i z nich sobie robię notatki. No i oczywiście że wezmę zerówkę, o tym sam ćwiczeniowiec nam powiedział na pierwszych zajęciach ;) Ale to dopiero za parę miesięcy, na razię muszę zrobić zerówkę ze wstępu oraz ekonomii, których się najbardziej boję. Łacina mi wchodzi bardzo łatwo, a prawo publiczne mam pod koniec sesji więc luzik na razie.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20359 dnia: Grudnia 25, 2006, 05:48:12 pm »
jak się nazywa? O_o Bo ja miałam identycznego. Do tego miał smętą minę, ciągle żarł cukierki i się nie uśmiechał . No i wejściówe nie czytał, bo kiedyś na którejś tam stronie napisałam mu przepis na sałatkę XD