Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3171476 razy)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9180 dnia: Października 14, 2005, 01:04:59 pm »
z tego co pamiętam te 9 lat temu, to mamuśka twierdziła, że to na zbicie temperatury czy cus. taka tradycyjna aspiryna.... jak to ona mówi - zdrowsze to, niż te sztuczne syntetyki w aptekach.
Kame Hame Ha

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9181 dnia: Października 14, 2005, 01:11:29 pm »
ja znam wersje goracego mleka z miodem (wersja softcore) i gorace mleko + miod + czosnek (wersja hardcore, ale moim rodzicom to smakuje... ja bym tego kijkiem 2metrowym nie tknal, ale co kraj to obyczaj... or smth like that)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9182 dnia: Października 14, 2005, 01:14:22 pm »
z miodem raz piłam...i nigdy więcej, bo miód lubię tylko cynamonowy i sam.  

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9183 dnia: Października 14, 2005, 01:22:49 pm »
Ja tam lubię miód pod każdą postacią... a najlepsze są i tak kanapki z masłem orzechowym i miodem... kurde, zgłodniałem od tego myślenia o jedzeniu.... kurde no... a lodówka w akademiku świeci pustkami. znowu muszę żyć na papierowych zupkach amino ;(  
Kame Hame Ha

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9184 dnia: Października 14, 2005, 01:24:46 pm »
dlatego się cieszę,że jednak zostałam na studia w Gdańsku...niby rodzice zżędzą,ale przynejmniej jest co jeść XD
 

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9185 dnia: Października 14, 2005, 01:29:49 pm »
ona mado pod ręką... i lodówkę... a ja domojej domowej mam 250 kilometrów... chlip. ech, robie sie coraz bardziej głodny. chyba przejde się po akademiku, i zobaczę,czy pierwszoroczni mają jeszcze coś w lodówkach. wproszę się do kogoś i takie tam. to się nazywa taktyka Jakuba Wędrowicza, zwana u nas w akademiku taktyką pasożyta społecznego... oho, chyba słyszę, że w kuchni ktoś coś zaczął smażyć :P chyba zaraz sobie dobrze zjem :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Października 14, 2005, 01:30:46 pm wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #9186 dnia: Października 14, 2005, 01:34:35 pm »
Cytuj
ja znam wersje goracego mleka z miodem (wersja softcore) i gorace mleko + miod + czosnek (wersja hardcore, ale moim rodzicom to smakuje... ja bym tego kijkiem 2metrowym nie tknal, ale co kraj to obyczaj... or smth like that)
Piłem wersje hardcore.Ale pawde mówiąc nie weim jak to zrobiłem.I na wet nie wymiotowałem.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9187 dnia: Października 14, 2005, 03:55:01 pm »
Ha to spróbujcie rozpuszczonych drożdzy..takich co to się w kostce kupuje...łeeee...jak sobie przypomne to mi się niedobrze robi...a musiałam tego pić całą szklankę....

Cytuj
ja też byłem dziś w robocie i też pierwszy dzień i też rano wstawałem i też dało mi w kość.
ale ja tylko robie na 4 dni dorywczo, a ty jak Yuz na stałę coś znalazłaś?
Hm...no można tak powiedzieć...do kwietnia przyszłego roku będę tam pracować.Pięć dni w tygodniu,od 7 do 15 tak mniej więcej,ale i tak wstawać muszę o 5 by dojechać...W sumie praca niby w biurze(choć szczerze mówiąc takiej się nie spodziewałąm),ale od myślenia nad tymi wykresami...cyferkami i wszystkim to mnie łep boli....a najgorsze jest odbieranie telefonów....

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #9188 dnia: Października 14, 2005, 04:29:39 pm »
Nie no co wy... mleko z miodem wersja Hardkor jest fajna :D boze jak mi sie spac chce... wstalem o 10 i chce mi sie spac :D dajcie spokoj


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9189 dnia: Października 14, 2005, 08:08:45 pm »
Dzięki Tant za piosenke jak chcesz to w nagrode moge wżucć ci jakiś track Krzysia Krawczyka

Dzięki Mol za albumy ale chyba bardziej mnie zabić nie mogłeś wżucając 140 mbowy plik na M-U z któego leci mi po 3 kb/s ;] Tra będzie ssać przez noc


niechce mi się wchodzić do odpowiedniego tematu:
Dark Cloud - dawno nie widziałem tak lipnego ava -brawo.

Neccer - zajebisty

Yuz - fajny fajny

His - wygląda jak jakiś gif robiony przez amerykańskich maciejów na strony hentajowe -nie podoba mi się raczej


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9190 dnia: Października 15, 2005, 12:51:38 am »
Weeee... przyszedł FastRed i od razu forum działa... to jest prawdziwy admin, a nie jakiśtam Marv hihihihihii...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9191 dnia: Października 15, 2005, 01:00:01 am »
hail Fast Red...glory!!....
Mravy wstydź się khikhikhi.........

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #9192 dnia: Października 15, 2005, 02:25:22 am »
wsttdzic? czego? że nie mam dostepu do htmla? czy ze nie mam kontaktu z adminem serwa? nie poczebuje w kazdym badz razie zadnego znich ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9193 dnia: Października 15, 2005, 02:38:17 am »
tak mi sie napisało...albo to nawet nie pisałem ja... ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9194 dnia: Października 15, 2005, 12:00:04 pm »
czuję się dziś fatalnie...na nic nie mam ochoty i na wszystkich się wkurzam :/  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9195 dnia: Października 15, 2005, 03:29:46 pm »
Cytuj
na nic nie mam ochoty i na wszystkich się wkurzam

Damn... no trudno.. każdy tak czasem ma. Wiesz co ci pomoże? Publicznie obrażanie mnie na forum, zniszczenie resztek mojej męskiej dumy i ogólne znęcanie się psychiczne... póki co zawsze działało...

A ja sobie przed chwilą próbowałem zainstalować na dysku Theme do Windowsa, który by mi dźwięki, ikony i takie tam pozmieniał na odpowiedniki z FFVII... ale się okazało, że on działa tylko pod Win95 i nic mi nie zmienił oprócz loga Windowsa (tego takiego na niebie, jak się winda ładuje). To gnoja biorę i uninstaluje, ale się okazało, że główna aplikacja się odinstalować nei chce... pewnie dlatego, że jest dla Win98 heeeeh.. w końcu udało mi się pozbyć większości plików, ale jedna rzecz została, mianowicie to, że przy włączaniu Windowsa nie widzę normalnego loga, tylko logo FF7 heh.... dziiiiiiiwneee.....  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #9196 dnia: Października 15, 2005, 03:57:28 pm »
Cytuj
tran to tragedia??? ja tam miałem go w kapsułkach i było spox. ale mleko z czosnkiem... o jezu.... jeden łyk i ujrzałem przed oczyma śniadanie i kolację dnia poprzedniego.
Heh. Wspaniałe lekarstwo na przeziębienia, grypę i katar zawierające naturalny antybiotyk. Bardzo często go pijam w sezonie zimowym.  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9197 dnia: Października 15, 2005, 07:47:05 pm »
E tam, mleko z miodem i czosnkiem...nie wiecie co to prawdziwe cierpienie. Jak miałem grypę żołądkową piłem taki smaczny proszek przeciw rzyganiu. Był na tyle gorzki, że po jego wypiciu miałem sparaliżowany język. Jak chciałem połknąć z powietrzem, żeby nie czuć smaku poszło mi to na gardło i cały czas mnie piekło.
Dobry jest syrop z cebuli...przez jakieś 3 dni...potem (nawet swieży) smakuje obrzydliwie...ale pomaga...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9198 dnia: Października 15, 2005, 08:37:57 pm »
moje małe demoniczne padawanki się dziś pół dnia tłukły tak,że kudły lecały...są słodkie i już uczą się sztuki wojny [a poza tym chyba im się mój humor udzielił]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9199 dnia: Października 15, 2005, 09:50:44 pm »
syrop z cebuli... sounds yummy
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"