Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3171299 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9200 dnia: Października 16, 2005, 01:54:13 am »
Chciałbym złożyć oficjalne życzenia dzisiejszemu solenizantowi... Wszystkiego najlepszego Tant
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2005, 01:54:58 am wysłana przez Musiolik »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9201 dnia: Października 16, 2005, 02:39:51 am »
już mi w szałtboksie złożyłeś Musiol... dzięki anyway tobie i wszystkim innym, którzy postanowią mi złożyć życzenia...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9202 dnia: Października 16, 2005, 02:42:45 am »
nieważne....też masz problemy ze snem ? łah...siedze sobie tak na forum...i się nudzę i myślę nad sobą.. :P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9203 dnia: Października 16, 2005, 02:54:12 am »
Cytuj
też masz problemy ze snem ?

Nie... tylko nie chciałem eMule'a wyłączać, póki mi się pliki nie przehaszują (bo mi się wyłączył z błędami i się połowa musiała przehaszować jeszcze raz).

Cytuj
łah...siedze sobie tak na forum...i się nudzę i myślę nad sobą..

Heh.... myślenie nad sobą... może zacznij BLOGa prowadzić, jak Yuzuriha, co?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9204 dnia: Października 16, 2005, 02:58:30 am »
nie dla mnie zabawy z blogiem...jak już to wolę tutaj na  forum...po części odmieniliście moje życie..Ty, His, Yuz...Gipsi..i reszta userów...coś się dzięki wam zmieniło...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9205 dnia: Października 16, 2005, 03:07:40 am »
Cytuj
po części odmieniliście moje życie..Ty, His, Yuz...Gipsi..i reszta userów...coś się dzięki wam zmieniło...

Kurcze..... wybacz... nie chcieliśmy. I nie myśl, że ktoś z nas będzie płacił za twojego psychoterapeutę... nikt cie tu nie kazał być, więc nas nie oskarżaj o żadne psychiczne urazy, ani nic...

SZ napewno zmieniło i mnie... jestem tu w końcu 2 lata, to to nie mogło się nie odbić na mojej psychice...

 

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9206 dnia: Października 16, 2005, 03:09:52 am »
Wbrew pozorom nie doznałem uszczerbku na zdrowiu(jak narazie), wręcz przeciwnie..zmieniło się na lepsze.. :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9207 dnia: Października 16, 2005, 10:33:23 am »
damn u mknie tak samo....na poczatku pobytu an SZ ByŁeM cHyMs Ff RoDzAyOo ElOZyOmA

teraz przynajmniej troche sie to zmienilo :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9208 dnia: Października 16, 2005, 11:21:39 am »
damn... skad wy to wiecie ze jakis user ma urodziny? jest gdzies taki trick zeby pokazywal kto ma dzis urodziny czy wy sie po prostu tak po profilach szlajacie? w kazdym razie:

tant, zycze ci, zeby chociaz przez jeden dzien hisoka byla dla ciebie dobra i nie zrownywala twojego iq z gwozdziami
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9209 dnia: Października 16, 2005, 12:49:00 pm »
Wszystkiego naj Tant^^

Wiecie...mnie też sz zmieniło...nie wiem czy na leprze,czy na gorsze...ale napewno coś się dzieki wam zmieniło^^.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9210 dnia: Października 16, 2005, 12:56:26 pm »
we mnie tez zmienilo... zaczelem ogladac jakies japonskie bajeczki i tarzac sie ze smiechu z illpalaza wywijacego solowy wyjac przy tym i falszujac jak kuba wojewodzki :-/ jak ja sie na miescie pokaze...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9211 dnia: Października 16, 2005, 02:05:07 pm »
Zell-nie wymagasz od e mnir za wiele?  :rolleyes:

Wsztskiego naj Tant-wczorajb już życzyłam,ale specjalnie dla ,ciebie życzę jeszcze po żydowsku  :lol:  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9212 dnia: Października 16, 2005, 02:12:00 pm »
Cytuj
tant, zycze ci, zeby chociaz przez jeden dzien hisoka byla dla ciebie dobra i nie zrownywala twojego iq z gwozdziami

No co ty.... dzień w którym Hisoka by mnie nie zrównała z ziemią, nie jest dniem udanym...

 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9213 dnia: Października 16, 2005, 02:16:58 pm »
zalezy dla kogo
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9214 dnia: Października 16, 2005, 07:23:33 pm »
Pograłam sobie dzisiaj w Battle Realms i chyba 4 wrogów przeciwko mnie to za mało, bo jakoś za szybko z nimi poszło.

Poza tym eMul z wyjątkowym zapałem ściąga mi japońszczyznę, do której zapał obudziła we mnie na nowo przypadkowo znaleziona płyta XJapan...trzeba będzie uzupełnić braki,al mam neta tylko do końca października, do tego z transferu to już prawie ni nie zostało ;(
 

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9215 dnia: Października 16, 2005, 07:34:59 pm »
co nie zmienia faktu, ze siergiej ma wodoglowie :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9216 dnia: Października 16, 2005, 07:40:49 pm »
co ma Sergiej do wiatraka XD

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #9217 dnia: Października 16, 2005, 07:43:58 pm »
to i to się kręci [tyle,że jak Siergej się kręci w kieszeni,to bywa milutki :F]

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #9218 dnia: Października 16, 2005, 07:44:12 pm »
siergiej tez ma drewniane konczyny :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #9219 dnia: Października 16, 2005, 07:49:43 pm »
no to tak powstała teoria powstania wszechświata XD