Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174162 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7720 dnia: Sierpnia 29, 2005, 02:27:45 am »
Cytuj
Cytuj
LOL...zobaczcie co nasz nowy kolega ma wpisane w "ulubiony jRPG"
"final fantazji 10" i wcale nie jest nowym userem :F widziałem o juz wczesniej a mój bro Eli nie napisał by lepiej :P
niektrzy maja napisane finalna fantazja, inni finał fantazji... róznie bywa,
ehhhh lypa nic mi sie niechce a wakacje konca dobiegaja ;/
chyba zaraz konsole wlacze, albo w sumie pierw zupke hinska zjem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7721 dnia: Sierpnia 29, 2005, 10:50:04 am »
łah.... pierwsze zajęcia na Politechnice dzisiaj miałem...... miałem być o 8:15.... obudziłem się o 7:50 =_=.... jakimś cudem udało mi się już o 8:04 wsiadać do tramwaju i spóźniłem się tylko jakieś 5 minut. Dwugodzinna powtórka z chemii to była, z czego druga część była poświęcona na jakiś dałniasty sprawdzian (megałatwy), a wcześniej facet tłumaczył jakieś dałniaste prawa i definicje chemiczne.... fajny zgas był, jak w połowie zajęć jakaś dziewczyna co koło mnie siedziała zapytała się mnie na jakim jestem kierunku. Jak powiedziałem, to wokół zapadła krępująca cisza i ludzie patrzyli na mnie, jakbym miał trzecią rękę (a nie miałem, bo w domu zostawiłem).. po chwili jakaś inna dziewczyna mówi coś w stylu "łaaaaa... to po angielsku jest". Nie no normalnie ze mnie freak show tam zrobili.... ale póki co da sięto wytrzymać (pomijając fakt, że muszę wstawać przed 8 rano =_=...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7722 dnia: Sierpnia 29, 2005, 10:53:45 am »
buahahaha! Ranne wstwanie jest naturalnym wrogiem tanta...ciekawe kiedy nie będzie już w stanie odkręcać co rano tej trzciej rączki ^_^

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7723 dnia: Sierpnia 29, 2005, 10:59:15 am »
Cytuj
Ranne wstwanie jest naturalnym wrogiem tanta...

A żebyś wiedziała... czy lekcje nie mogą się zaczynać o jakieś normalnej godzinie, żebym mógł się wyspać? Np. o 17-ej? A nie mi w środku nocy każą wstawać.... no ale zanotowano pewien progress względem dawnych czasów, bo w liceum się zazwyczaj wstawało o 8:00, a tutaj o 8:15.... ale horror jeszcze przede mną... oni... oni każą.... <gulp>... każą przyjść na tą godzinę w sobotę!!!!

Cytuj
ciekawe kiedy nie będzie już w stanie odkręcać co rano tej trzciej rączki

Najwyżej będę w tramwaju odkręcał ku uciesze publiczności...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7724 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:03:06 am »
nawet sobotę masz do pupy?! Hahahaa! Przyjemnie..... <twarz prybiera wyraz "just orgasmic"> ...będziesz cierpiał <uśmiech się powiększa>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7725 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:08:19 am »
Cytuj
Przyjemnie..... <twarz prybiera wyraz "just orgasmic"> ...będziesz cierpiał <uśmiech się powiększa>

O tak.... czuję, jak to ranne wstawanie obdziera mnie z resztek mojej osobowości, jak rozrywa moją nadwyrężoną świadomość i do końca deprawuje wątpliwej jakości umysł. Cierpie wewnętrze katusze, co dzień zmuszając się do wstawania o godzinach, o których normalnie chodziłem spać i przytłacza mnie świadomość, że przez brak snu niewiele będę się uczył na tych lekcjach, przez co cały mój wysiłek zmienia się w syzyfową pracę lub, stwierdzenie bardziej na miejscu, męki tantala. Cierpie........ dobrze, że przynajmniej ty się cieszysz heh...

PS. Koleś dzisiaj jeszcze skręcił sobie z nas bękę, że nie będziemy omawiać chemii organicznej na naszych zajęciach, bo ona jest dopiero na trzecim semestrze, a i tak pewnie nikt z nas do niego nie dortwa... miło, że mi wszyscy z rana humor poprawiają =_=

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7726 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:17:46 am »
a z resztek-resztek osobowości to jeszcze ja cię obedrę ^^

W każdym razie dziś też mam na razie kiepski dzień...tyle do zrobie nia,a mi się nie chce ruszyć :/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7727 dnia: Sierpnia 29, 2005, 11:20:49 am »
Cytuj
a z resztek-resztek osobowości to jeszcze ja cię obedrę ^^

tak... a te kilka szartych komórek, które mi zostanie wypali się podczas grania na konsoli.... przyszłość maluje się w świetlanych barwach... a do twojego obdzierania mnie z resztek godności i poczucia własnej wartości już się zdążyłem przyzwyczaić. Niewiele osób tak konsekwentnie mieszało mnie z błotem jak ty....

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7728 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:32:09 pm »
Łalalalala...nie zdałem komisa ! I ide do innej szkoły, lalalalalaaaaa ! Komis wogóle był za przeproszeniem ch***wy. Najpierw dostałem 3 zadania. W jednym z zadań kazali mi narysować rzecz, której prawie się nie da narysować. A w ostatnim obliczyć coś, czeog nawet w książce nie ma. Na ustnym miałem też karteczkę z dwoma pytaniami i miałem je opracować. Oczywiście pierwsze było łatwe...drugiego też nie było opisanego w książce a babka z komisji nawet mi nie próbowała pomóc. ;/ Lipa...ide do szkoły z lepszymi nauczycielami.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7729 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:47:22 pm »
o kur*a ;/ rok w plecy... lypa. Co starzy na to? darli się coś na ciebie? jak zrobiles jedno zadanie z dwóch na ustnym to powinni cie przepuscic dalny... no chyba że na pisemnym tragicznie ci poszlo... a dostaleśwcześniej taka karteczke z zakresem jaki będzie na komisie? Jak dostałeś i na komisie było coś z zakresu którego nie bylo na kartce to mogłęś się odwołać im.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7730 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:54:10 pm »
Opieprzu nie było i raczej nie będzie. A odwoływać nawet mi się nie chce, bo nie chcę już mieć tych pojebanych nauczycieli i wogóle ta szkoła "śmierdzi moczem i starymi ludźmi"...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2005, 12:54:37 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7731 dnia: Sierpnia 29, 2005, 12:59:23 pm »
Łah żyć nie umierać...w końcu moje siostry pojechały i spokuj w domciu^^.
Widzę,że jednak coś się działo na forum jak mnie nie było.Doszło nawet do tego,że His i Tant mieli karę??Szkoda,że mnie to omineło też bym się poścmiała ;P
Na koncercie Jarra nie byłam...w tym czasie szwędałam się gdzieś po Gdańsku,ale za to widziałam fajerwerki^^.
Co do zamykania tematy "Genialana piosenka" to też się na to nie zgadzam!Właśnie z niego dowiedziałam się o tylu świetnych utworach!!!

Fajnie jest mieć zaległości na forum...nie ma co =_=...tym bardziej w TO.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7732 dnia: Sierpnia 29, 2005, 01:34:55 pm »
Cytuj
Opieprzu nie było i raczej nie będzie. A odwoływać nawet mi się nie chce, bo nie chcę już mieć tych pojebanych nauczycieli i wogóle ta szkoła "śmierdzi moczem i starymi ludźmi"...
może i nie chcesz ich mieć,ae jakby ci się udało odwołać,zdać na następny rok itp,to nie miałbyś klasy w plecy. Po prostu by ci zaliczyli,a ty byś poszedł sobie gdzieś indziej [nawet czasami można się z nauczycielami ugadać,żeby cię puścili,a ty grzecznie zejdziesz im z oczu]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7733 dnia: Sierpnia 29, 2005, 01:36:58 pm »
oh tak...genialnie....ja najwiecej mialem chyba 14 stron do nadrobienia.....;/

Offline ANARKY

  • Soldier
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #7734 dnia: Sierpnia 29, 2005, 01:42:38 pm »
Cytuj
Fajnie jest mieć zaległości na forum...nie ma co =_=...tym bardziej w TO.

hmmm..... :D
masz koncert na miejscu i nie idziesz? pfff.... ja tam chciałem pojechać ale cóż...
Cytuj
Od Twojej ostatniej wizyty...
Było 9089 nowych posty(ów).( Zobacz )
żaden z nich to odpowiedzi na tematy rozpoczęte przez Ciebie.

fajnie, nie?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7735 dnia: Sierpnia 29, 2005, 02:22:11 pm »
Oczywiście,że chciałam!!!...ale nie mogłam =_="

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7736 dnia: Sierpnia 29, 2005, 02:35:49 pm »
A co? Jakiś koncery był?

Tak.... nie ma to jak prekimać się godzinkę po źle przespanej nocy... od razu się lepiej czuję. Założenia były, że sobie pogram w FM4, ale położyłem się na łóżku, włączyłem konsolę..... i stwierdziłem, że jestem śpiący i wyłączyłem konsolę... ale to nie koniec..... po 10 minutach słyszę, że w kuchni dzwoni telefon.... idę odebrać gnoja i oczywiście rozłączył się w momencie, w którym włączyłem słuchawkę....wracam spać i po następnych 10 minutach dzwonek do drzwi i moja matka wraca.... ludzie nie potrafią uszanować czyjegoś spokoju.

PS. Hmm.... moją siostrę przeraziła dzisiaj zebrana wokół mojego śmietnika kupa śmieci. Kosz jest pełen (z górką), a wokół leżą jeszcze 3 jego objętości śmieci... ale faktycznie coś w tym jest.. chyba, będę to musiał wyrzucić kiedyś, bo się już drzwi przez nie ciężko otwiera...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7737 dnia: Sierpnia 29, 2005, 07:42:16 pm »
łah...9lvl w Evil Forest...dociagne do 10 i ide dalej ;]

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7738 dnia: Sierpnia 29, 2005, 07:44:19 pm »
łah...przed chwilą z cmentara wróciłam...było nastrojowo i fajnei...tak sobie z tatą szliśmy i nuciliśmy Pablo "Każdy może koze czcić" :lol:

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7739 dnia: Sierpnia 29, 2005, 08:02:36 pm »
A przeczytałaś już najbardziej mroczny i najbardziej kozi komiks w tym wymiarze? Bo jak nie, to chyba wiesz, że czeka cię zylion lat cierpień, w najczarniejszych otchłaniach piekła, w najgłębszych poziomach hadesu, gdzie infernalne monstra piją ludzką krew z czaszek grzeszników i gdzie czeka cię wieczna agonia w baliach roztopione siarki i ołowiu? Nie wiedziałaś? To już wiesz.....