Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174221 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7680 dnia: Sierpnia 28, 2005, 01:56:25 am »
Tant jak tam ze "Skłerzonkami", kiedy wyniki??

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7681 dnia: Sierpnia 28, 2005, 02:00:08 am »
koniec wakacji wybije godzine ogłoszenia wyników...więc jeszcze z 4 dni ;] łach... juz koncze piątą czesc potera czytac... i szczerze...jestem pod wrazeniem... damn... jk rowling - niemozna tak bylo odrazu? tylko najpierw trzeba bylo pisac 4 nudne czesci? ;f coś czuje ze jeszcze dzis zaczne czytac ebooka "szóstki" ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7682 dnia: Sierpnia 28, 2005, 02:21:31 am »
Ja już jestem za połową szóstej części, z tym że ja jestem fajny i czytam w oryginalnej wersji. ha.. mogę ci zaspojlerować teraz mwahahahahaha..... powiem ci tylko, że dość sporo wątku miłosnego będzie, ale kogo z kim, gdzie i jak to już sam się musisz dowiedzieć....

EDIT::

Dark Butz draniu... gdzie są twoje nominacje do SquareZonek... już nawet Hetison mi przysłał...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2005, 02:23:01 am wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7683 dnia: Sierpnia 28, 2005, 02:50:03 am »
ale masz ebooka czy kupiles orginal gdzies? bo jak ebooka to dobrze by było jakbys linkiem zarzucil ;] bo juz ostatni rozdział ćwicze ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7684 dnia: Sierpnia 28, 2005, 03:09:33 am »
nie nie.... papierowego czytam....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7685 dnia: Sierpnia 28, 2005, 03:11:45 am »
Dir en grey ist ein bisśien sheisig ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7686 dnia: Sierpnia 28, 2005, 09:19:59 am »
rofl

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7687 dnia: Sierpnia 28, 2005, 12:32:21 pm »
portier "piołty" ma ostatnie 100 sttron tak wyjebane w cosmos ze to jest megałah po prostu,.

Damn...a ja jednak jestem mega-lama.....no pokonalem najtmera 3 i teraz se z mundusem nie moge poradzic.....praktycznie na kazdym bossie sioe zacinam......za 1-szym razem pokona,lem tylko:
-Phantom 4 (albo 3....tam gdzie nabija sie na taki bolec)
-Nelo Angelo 2
-Griffon 3
-Nightmare 2

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7688 dnia: Sierpnia 28, 2005, 12:40:15 pm »
Wczoraj byłem ta ntym hip hopowym koncercie co byl u mnie na placu krakowskim za darmo, byl ostry i TeDe main gwiazdami i byl jeszcze styl VIP sklad taki gliwicki i jeszcze pelno jakis mietkow mniej znanyh, OSTRego hip hop zawsze lubialem bardzo (jedna plyte mam taka na ktorej podoba mi sie kazda piosenka) no ale podczas jego wystepu akurat bylismy w parku na winaczah i piwah duza ekipa no i tak nam czas zlecial ze okazalo sie ze jego wystep juz byl, ale walilo mnie to bo przeciez z hip hopu mampolewke i sie przy nim bawic nie umiem ni huhu, no ale za to jak wrocilismy to kolcz i TeDe dopiero zaczynali wystep... i niech mnie chu* strzeli ale jak zawsze mowilem ze kolcz jest zajebistym typem tak teraz mowie ze jest moim bogiem ;D koham go i to moj nowy idol, kolcz tede i kielbasa dali taki show ze to jest lah poprostu, najlepszy koncert na jakim kiedykolwiek bylem, poprostu sprawiali ze publika bawila sie mega zajebiscie, ja przy hip hopie kompletnie nie umiem sie bawic i smieje sie z tego czegos, ale jak sie super wczoraj bawilem to byl poemat, kolcz jest mega zajebisty ;] jak kiedys bedzie u was za friko w waszym miescie z tedem to koniecznie idzcie bo show byl przezajeisty ;]
raz sie ekipa napieprzala to jakies fajne docinki walil do nih, pozniej paly napieprzaly jakiegos klienta to cos tam zartowali sobie zeby go zostawili bo on przyjehal na koncert a nie do wiezienia, co hwila cs tedzik mowil zeby kolcz im opowiedzial o Dance... nie wiedzialem oco hodzi bo kolcz caly czas nie opowiadal pozniej wkoncu zaczal udawac Walese i okazalo sie cos tam ze walesa myka Danute ;] zajebisci sa hlopaki uwielbiam ;] a pierw ih zaczalem uwielbiac po teledysku Bezele jak zobaczylem ze maja dalna jak ja, no i jak Bambi M dal mi sygnaturke fajna zkolczem i mielismy polewke ;]

Hyde juz cyba nie jest moim idolem... teraz jest nim kolcz


sory za brak polskih znakow ale jak wczoraj pilismy u mnie na hacie domowe wino kumpla to rozlalo mi sie na klawiature i alt strasznie sie zacina ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7689 dnia: Sierpnia 28, 2005, 12:59:40 pm »
bleee......tede kolcze kielbasy i inne shity to mega lol i malo łah moim zdaniem sa. A bezele, teledysk to tez IMO porazka taka ze to łah  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7690 dnia: Sierpnia 28, 2005, 01:04:29 pm »
jest zajebisty, te dalny z kostkami na glowah jak sie o siebie obijaja jakby mialy wodoglowie, kolcz tanczacy jak daln, pan mietek podtrzymujacy znak bezele i mahajacy rekoma (wczora dokladnie taki sam mietek sie kolo nas zatrzymal i nam kawaly opowiadal jak zesmy juz o koncercie sobie hodzili i podpijali to i owo ;]) mi sie od nich tylko bezee kochana podoba bo innyh nie znam, a oprocz tego to z tedzika solo podoba mi sie kombosy, dyskretny chłod, wyscig szczurow, ona jest szmata i kilka pewnie sie jeszcze znajdzie ale i tak bawilem sie zajebiscie nie znajac piosenek bo poprostu zrobili show i nie byli mietkami co sobie rapuja i mahaja lapkami tylko mieli dalna i zajebiscie sie bawili  iz publicznoscia kontakt zajebisty mieli, jak kolcz pokazywal sutki co hwila to jebalem jak daln i do tego jeszcze co hwila jakies okrzyki "grrrrrrrrrrrrrrruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubaaaaaaassssssssssssssss"walili ;]
bylo zajebiscie i podobalo mi sie ze tede to nie taki mietek co se hip hop gra i jest smutny tylko zjaebiscie wlail zarty z publicznoscia ;] kto ma 20 lat nieh daje rece w gore? kto ma 19? kto ma 18? kto ma 17? a kto ma 16? To wy juz powinniscie spac w domu, zmykac mi stad ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7691 dnia: Sierpnia 28, 2005, 02:16:17 pm »
Ech...głosy wyślę, wiem miały być wczoraj, przepraszam...ale przez ostatnie dni mam mega schizy przed komisem, muszę się prawie całe dni uczyć i wogóle nie mogę się nad niczym innym skupić tylko nad tą gównianą chemią...Jak mi dobrze pójdzie jutro i nie będę załamany to wyślę głosy jak najszybciej się da. Jak mi nie pójdzie to nawet nie wiem czy się tu już kiedykolwiek pojawię ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7692 dnia: Sierpnia 28, 2005, 02:23:32 pm »
pierdo*l głosy masz czas do końca wakacji przecież jak Tant podał...  ucz się lepiej... ja zacząłem się uczyć 2 dni przedk omisem i póxniej elegancko wszystko powtarzałęm cały czas i jakoś to było... najlepiej jakbyś dziś juz nie wchodził na Sz i pierdół nie robił tylko już powtarzałto co umiesz.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7693 dnia: Sierpnia 28, 2005, 04:33:55 pm »
Nieeeeeeeeee.... Gispi słucha Hiphoooooopuuu!!!!!.... TO zbyt okrutne, żeby było prawdziwe..... BOŻE!!!! Weź mnie, a oszczędź jego!!! Obudzić.... aaa... muszę się obudzić..... to.. nie ... prawda.... nie... prawda... nie............... <Tant traci przytomność, padając na klawiaturę i pisząc o tym nosem>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7694 dnia: Sierpnia 28, 2005, 04:44:45 pm »
ehhh......mortals...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7695 dnia: Sierpnia 28, 2005, 04:49:38 pm »
Może jednak ktoś zawładnął umysłem Gipsona, może to nie on, może........może to nie Gipsi??

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7696 dnia: Sierpnia 28, 2005, 05:27:46 pm »
Łah, jestem po powtórzeniu. Umiem chyba wszystko. Wyczerpany jestem....choć i tak będę musiał wszystko powtórzyć wieczorem.
Damn...hip-hop...damn...

BTW. Musiolik, masz ZAJEBISTE IP...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7697 dnia: Sierpnia 28, 2005, 05:37:39 pm »
True... może szpanować, że zna na pamięć.... zresztą IP de'Beliala też jest łatwe do zapamiętania.. on ma 84.10.6.85...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7698 dnia: Sierpnia 28, 2005, 05:38:55 pm »
To nie moje IP tylko serwera dhcp (chyba), bo ja jestem w lanie ;]  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7699 dnia: Sierpnia 28, 2005, 05:55:25 pm »
heh nie wiem zbytnio o co wam chodzi... dopiero teraz zczailiscie że lubie hip hop? Przeczytajcie pierwszy mój post tutaj:

http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=635&st=0

lub mój pierwszy post tu:
http://squarezone.pl/forum/index.php?showtopic=684&st=20

boże ja kiedyś pisałem "boshe", "tesh" ;/ wodogłowie na maxa ;/

Ogólnie zawsze móiwłem że smieszy mnie "subkultura hip hopu" caly hip hop mnie smieszy, ludzie sluhajacy hip hopu mnie smiesza, ale sama muzyka czesto mi sie podoba... eraz juz niezbyt, ale kiedys lubialem posluhac,  Fenomen ma kilka fenomenalnych utworów (niezamierzony tekst... maja naprawde swietne utwory) Gramatikma jeden czy 2 mega cudowne reszta jest średnia, OSTR nagrał całą płyte poprostu genialna (te na ktorej znajduje sie "Kochana Polsko") po za tym podobam i sie kilka piosenek paktofifki (2 -jedna to rób co chcesz inna, Jestem bogiem zremixowany ze brzmi jakby nagrany w kosciele) po za tym DKA na swojej pierwszej plycie mial kilka fajnych piosenek, spoko jest japonski hip hop ktory jest poprostu pozytywny, spoko jest aliance ethnik ktory jest francuskim hip hopem i niektore piosenki ma tak wyluzowane że niechciejcie... bajla kombiko -e oke ja bajla kombiko ;] po za tym z hip hopu za wiele wiecej mi sie nie odoba, no moze soundtrack do blokersów miał kilka świetnych piosenek, Pezet też nagrał ze 2 fajne tracki. Ogolnie to raczej ze starych czasow zanim zaczalem sluchac jrock'a pamietam kawalki, teraz raczej nie za wiele trackow mnie kreci, ale znam troche polskiego hip hopu bo hip hopofka to nie jest wymyslona osoba, a poprostu moja yla dziewczyna ktora naprawde sluha Hip Hopu, choc ostatnio chyba juz czesciej slha jrocka ;]  wiec trohe o polskim hip hopie wiem... wiekszosc muzyki jest smieszna, ludzie sluhajacy jej mowiacy osobie ze sa hip hopowcami mega smieszni, ale niektore piosenki sa naprawde fajne... wgral bym na YSI cala plyte OSTR ale i tak nikt tego nie bedie chcial sluchac, a skzoda bo muzyka naprawde fajna.
aha no i ofkoz ksiega tajemnicza prolog kalibra ktora tak na dobre nigdy mna jakos mocno ie zakrecila ale "szacun" za to musi byc ;] elo

...taaaak wszystkich to ciekawiło...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2005, 05:56:08 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?