Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174478 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7460 dnia: Sierpnia 21, 2005, 10:53:26 pm »
Ejj ludzie.... ciągle mało głosów oddano na SquareZonki..... chciałbym, żeby jeszcze zagłosowały takie osoby jak:

White_Wizard
MarvelliX
Dark Butz
Glenn
Goha
The Reaver
Heti
Grzybek

No przynajmniej ci.... czemu jeszcze nie głosowaliśta, co? Już dawno powinienem wasze typy dostać.... no dalej dalej!! głosować!! nie wykręcać się, że nie wiecie na kogo.. nie psujcie zabawy....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7461 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:02:57 pm »
Sergey - DMCka? Znaczy się Devil may cry? W chu* ja dziś sobie w końcu wsadziłem toola do mojej konsoli i zaczynam zaraz grać w Devila... cienko widze te kolejne dni w moim życiorysie.. później polecą już finale i inne pierdoły ;]

Cytuj
Grzybek
hom? Na jego głosy też czekasz? nie wiem zbytnio po co ale lajt ;] a qiax np głosował? little jeszcze powinien chyba głosować i może jakiego Devila czy cuś... ale Grzybek?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7462 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:06:20 pm »
Little'a dawno nie widziałem, tak samo jak dziabła... a qiaxowi mówiłem już, żeby głosował, ale ten mi mówi, że go nie było tu 8 miechów i nie pamięta dawnych czasów, więc nie ma na kogo głosować....  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7463 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:29:11 pm »
little i Glenn pewnie na wakacjach... bo littla na kitto nipon forum tez nie ma czyli wyjehal bo opis na gg jest dead... dziabel pewnie sciemnia ze kompa nie ma a se hentaie gry pogrywa ;]

Ja jednak chyba pogram w vievtifulla joe 2 dzisiaj...

Ma ktoś może gre Jak and Dexter Pierwsza część.?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7464 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:39:59 pm »
to jest jakiś dżołk? ..... Po jaką cholerę ci taka stara platformówka?.......    
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7465 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:48:08 pm »
ja mam...  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2005, 11:48:19 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7466 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:51:18 pm »
Po to że kolejne części zrobiły się bardziej strzelanki a ja chce normalną platformówke ;] zresztą fajnie było by sobie pograć od 1 części ;]
Widze że do Zella się zgłosze jutro na wkręta... a tymczasem musze naściągać jakiej zamkowej muzyki co by mieć co ś na zamiane ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7467 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:39:24 pm »
Ale żeście sie rozpisali, tydzień mnie nie było i lekko niewyrabiam z postami ;)
BTW Stało się coś ciekawego na forum??

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7468 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:48:18 pm »
Hmm... Zależy, co się rozumie przez pojęcie "ciekawy".
Rozwinął się temat Piękne Panie.
Przyjęcie do redakcji Necrona.
Hm... Po namyśle - nie, nic ciekawego i wartego odnotowania się jeszcze nie wydarzyło.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #7469 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:50:27 pm »
To dużo niestraciłem przez swoją nieobecność. Miło słyszeć że pojawił się nowy redaktor.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7470 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:53:35 pm »
jedyne co było ciekawe pod twoją nieobecność to to że niejaki Musiolik wyjechał na wakacje i mogliśmy z niego niezłą polewke w Totall Offtopicu stwarzać ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7471 dnia: Sierpnia 22, 2005, 03:54:02 pm »
Ta, dużo się straci dopiero wtedy, gdy się człowiek skapuje, że pisze artykuły w pocie czola i nikt ich komentować nie chce. Buu... Nieładnie. A gdy już dziewczyny cię oleawją <płacze na klawiatrue>.
Zobaczycie, zalamie się chłopak po tygodniu <sam się z tego szoku nie otrzasnąłem jeszcze>

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7472 dnia: Sierpnia 22, 2005, 04:10:24 pm »
No to powróciłam....

wakacje spędzałam tak:
 -pobódka ok 11-12
-mycie,jedzenie i inne pierdoły
-spacer z psem
-chwile nudy,czytania mang i trucie tyłka przez brata
-pojawiali się znajomi,których człowiek nie widział przez rok
-spacer z psem reaktywacja
-obiad
-spacer z psem rewolucja
-jakiś film,kanasta,albo znowu znajomi [w skrajnych przypadkach wszystko naraz]
-lulu

od danego schematu odróżnała się chyba tylko sobota [i wcześniej wspomniany piątek],bo mieliśmy sporo gości i trzeba było ich zabawiać ;) [no i tylko wtedy się troche poopalałam]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7473 dnia: Sierpnia 22, 2005, 07:13:00 pm »
damn...DMC jest takie trochu dziwne IMO....ale jedna trzeba przyznac ze ma pare wyjeb4nych motywow....a zdobycie Alastora to juz wogole jest zamkowe ;] tylko lipa ze wlasnymi granatami nie mozna sobie nic zrobic

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7474 dnia: Sierpnia 22, 2005, 08:45:34 pm »
Na litość boską!!!! Mój komputer nie ma dauna.... on ma megadauna, z wodogłowiem, syfilisem i anemią sierpowatą..... dlaczego ten internet działa nie wiem... dlaczego nie działał przed sekundą też nie wiem, bo ustawienia były dokładnie takie same..... fuck.... a myślałem, że ja mam dauna.... nie ma bata, jutro pojade z nim do znajomego informatyka i on zobaczy co i jak, a jak nic sie nie da zrobić, to się gnojowi sformatuje dysk C i będzie miał za swoje...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7475 dnia: Sierpnia 22, 2005, 08:48:35 pm »
a....nie pomyślałeś...że on może mieć wirusa....albo ktoś niechcący....zapuścił ci trojana...i teraz się tobą bawi <nie wytrzyuje> buahahahahaha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7476 dnia: Sierpnia 22, 2005, 08:58:18 pm »
Niee... kto mógłby być tak podłym skurczybykiem, żeby mi coś takiego zrobić?... jak dla mnie to Winda ma dauna i nie rozumie kilku podstawowych zagadnień natury sterownikowej....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #7477 dnia: Sierpnia 22, 2005, 09:00:28 pm »
jak o to chodzi,to nie doceniasz mnie^^ ....ale tym razem,to na prawdę nie ja...zresztą od kiedy pamiętam coś ci się z kompem dzieje..

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7478 dnia: Sierpnia 22, 2005, 09:02:04 pm »
Może okaż komputerowi trochę zrozumienia? Tu nowa myszka, tam trochę Ramu, no, może od czasu do czasu - wyczyść jego bogate wnętrze z kurzu? Ot, ja naprzykład wylałem herbatę <pół litra, do tego mocnej> na klawiaturę - potem szybko wysuszyłem i służy mi skubana do dziś. A podobno niektórzy kupują nowe - też coś...
<majaki>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7479 dnia: Sierpnia 22, 2005, 10:11:26 pm »
Cytuj
jak o to chodzi,to nie doceniasz mnie^^

Ależ doceniam cię, jak najbardziej... błędem byłoby niedocenianie ciebie...

Cytuj
Może okaż komputerowi trochę zrozumienia?

Tak... a jak powiedziałem, że chciałem wygrać z Win98SE za pomocą siły spokoju i determinacji, to się ze mnie śmiałeś...