Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174469 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7440 dnia: Sierpnia 20, 2005, 03:16:56 pm »
Tik tak tik tak tik tak... lipa w chu* chyba sobie znowu ściągne całą płyte Gwen ;/ Mol był coś na niej fanego oprócz haradżuku girls i What you waitng for? Bo ja już tej plyty nie pamiętam a te 2 mi się podobają...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7441 dnia: Sierpnia 20, 2005, 03:20:59 pm »
Właściwie to chyba sobie ściągne Harajuku Girls... bo ta druga mi się podobała hehehhee.....   łooooot en emeeeeejziong tajmm.... łooot e feeemiliiiiiiii........ hał dideeeee jeeeerss goł baaaaaaaaaaajjjjj.... naaaał it's onliimiiiii............

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7442 dnia: Sierpnia 20, 2005, 03:45:19 pm »
damn...Zell sie zakochal i od razu wszystkie newsy o swojej wybrance zarzuca na forum ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7443 dnia: Sierpnia 20, 2005, 03:56:57 pm »
dlaczego Sz jest lipne i nie pokazuje mojej jeszcze bardziej lipnej sygnaturki >,<


ołłłłłł its maaaaaj laaaajf dont ju forgeeeeet... its maaaj laaaajf it never eeeends (albo coś takiego w ostatnim słowie ;/)
Tak ja tak i Mol nadażam za pisaniem słów piosenek z tym ze zależy jak śpiewaą... za Scetmanem - bibappa pababap bym nienadązył ;/

EDIT:::ktoś chyba chciał być fajny i mi zmienił adres w sigu bo jakś na kitto nippon miałem inny w sigu ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2005, 03:59:52 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7444 dnia: Sierpnia 20, 2005, 06:33:22 pm »
tia... cameronki to czad :P szczegolnie te dzisiejsze z jessica alba na czele... to sie nazywa zoofilstwo...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7445 dnia: Sierpnia 20, 2005, 08:57:19 pm »
dzisiaj spoko dzien.,.....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7446 dnia: Sierpnia 20, 2005, 10:06:11 pm »
łach, tak sobie siedze po cwiartce i 4 tyskich i czekam na kumpli ktorzy z grudka wpadna... wakacje są fpyte ;]

jaaaa feeels just like it should<nanana>
so 1234 you and Me<nanana>

łach 2 najwieksze przeboje tych wakacji IMO ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7447 dnia: Sierpnia 20, 2005, 11:07:07 pm »
Cytuj
łach 2 najwieksze przeboje tych wakacji IMO ;]

no co ty Mol.... największy przebuj tego lata jest teraz w na 4fun'ie..... Axel F i jego Crazy Frog!! Od kilku miechów się utrzymuje na pierwszym miejscu Parszywej Trzynastki..... genialny utwór, pełen pasji i  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7448 dnia: Sierpnia 20, 2005, 11:26:59 pm »
no....axel ef na poczatku wydawal mi sie fajny...ale jak wszedzie zaczeli to puszczac to mje szlag trafil i doszedlem do wniosku ze jest tak kiczowy jak danzel ;]

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7449 dnia: Sierpnia 20, 2005, 11:40:20 pm »
dałna macie.. a serdzej tymbardziej.. tobie sie to kiedys fajne wydawalo? podlklad z "gliniarza bevery hills" plus pierdzaca zaba... faktycznie super...

łach... jednak nieczekam na nikogo, tylko na 24.00 i wtedy mnie czeka eskapada przez pol miasta samemu... ph34r...

i'm going deeper underground... theres to much panic in this town... im going im going im going deeper underground

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7450 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:05:53 pm »
Cytuj
łach, tak sobie siedze po cwiartce i 4 tyskich i czekam na kumpli ktorzy z grudka wpadna... wakacje są fpyte ;]

jaaaa feeels just like it should<nanana>
so 1234 you and Me<nanana>

łach 2 najwieksze przeboje tych wakacji IMO ;]
Ta pierwsza piosenka to co to jest?
Bo ta druga to mną już dawno zakręciła, przed wakacjami już miałem w sygnaturce "Ayumi Hamasaki - Step YOU - nie ma chu*a na tę piosenk" ;] w chu* była ona elo ale już się jednak znudziła

u mnie zdecydowanym hitem wakacje jest UVERworld, ta piosenka na audio scroberze jest u mnie na pierwszym miejscu i wyprzedziła nawet The Beatles który jest tak wysoko i ma tak dużo razy puszczanie bo trwa tylko 2 minuty a jakoś jak zasnąłem to winamp dalej grał w nocy...


Axel F to t "bambimbipbipbpbip czyli ta żaba co tak pierdzi jakoś? To się podobało ci sergey? Dałna masz czyli że? nie no widać jednak że gusta są dziwne ;] dla mnie mandaryna jest bardziej fajna, niż nie fajna...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7451 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:15:20 pm »
to pierwsze to jamiroquai ;] łach... a Uver też dobry, oj dobry ;] niema to jak po nieprzespanej nocy na lekkim kacu gadac ze swiadkami jechowy z samego rana ;] ci ludzie sa fpyte ;] jak sie dobrze pogada to sie nakręcają lepiej niz rydzyk w swoich przemowach ;] stanelo natym ze mam przeanalizowac i przemyslec pewien fragment pisma swietego i sie skontaktowac...albo oni kogos przysla... ;] damn... ale chleba dalej niemam... <idzie jakies sniadanie upolowac>

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7452 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:25:26 pm »
Cytuj
łach, tak sobie siedze po cwiartce i 4 tyskich i czekam na kumpli ktorzy z grudka wpadna... wakacje są fpyte ;]

jaaaa feeels just like it should<nanana>
so 1234 you and Me<nanana>

łach 2 najwieksze przeboje tych wakacji IMO ;]
o w chu* bym miał kape jak ja cien ie chciej ;/ ja wczoraj po raz pierwszy od jakiegoś czasu piłem wódke ;/ wódka zawsze mnie zabija i pije sobie kilka kap i pije i myśle że mi nic nie jest i dalej pije i nagle wstaje iokazuje się że ona jednak mnie czepla ale nie czułem upadam na ziemie, czołgam się i koniec imprezy ;]

Wczoraj jaki grill miałem lipny bo kumpel z woja na przepustce, i w sumie tylko 3 kielichy wódy chlapnąłem i jakie 2 lipne browary + później kolejne 2 ale jeszcze jakie lipne bakanie było (dam np o co ja bakam już 2 raz z żędu jak mam to przeca za lipną rozrywke i w porównianiu do alkoholu jest mało for Fun ;/) no i to że plaiłem fajki mnie jeszcze kręciło w łbie bo jak się nie pali nałogowa t tak jak na imprezie zapalisz to cię trzepie raczej...

TRAGEDIA!!!!!!!!
Wczoraj byłem z moją hip hopófką na mojej osiedlowej żabce po winiacza brzoskwiniowego... a ... a ... a na półkach pustki :( skończył sie zapas brzoskwinek ;/ lipa czyli że...


a dżamiragłaja zżuciłbyś na YSI Machol ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7453 dnia: Sierpnia 21, 2005, 01:08:38 pm »
Gipsi - włala - http://www.megaupload.com/?d=31SALOTC
z teledyskiem wsumie sporo lepsze ale niemam =p na mtv cochwile leci wiec mozesz sie zalapac ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7454 dnia: Sierpnia 21, 2005, 01:33:40 pm »
damn...na kolonii napisalem sobie w zeszyciku 2 albo 3 rozdzialy opowiadania, a teraz tak mi sie tego nie chce przepisywac ze to jest łah po prostu......idupa ze tak powiem.....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7455 dnia: Sierpnia 21, 2005, 02:06:06 pm »
Specjalnie dla Serge Crazy Frog w innej wersji ;] trza mieć quick playera żeby obejżeć ten brutalny filmik ;]

http://www.abearstail.co.uk/video/frog/quicktime.htm

Dżarmiragłuujjaaajj się ściąga, dzięki Mol, wogóle niezłego szoka załapałem bo popatrzałem na Mola audioscrobbera i zobaczyłem Placeb - Protect Moi -myślałem że to tylko taka pisownia ale wszedłem w jakiś folder składanki placebo i mam też taki tytuł... damn oni rzeczywiście śpiewają tę piosenke po francusku ;o szok... ale jednak englisz lepsze ;]

o wreszcie mi się odblokował chyba M-U to może nawet uda m się te placebo co zell zapodał zassać...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #7456 dnia: Sierpnia 21, 2005, 02:09:29 pm »
heh nawet niewiedzialem ze jest wersja po angielsku ;] jedna z niewielu piosenek po francusku ktore mi sie podobaja <łach.. z taką nauczycielka jak moja to kazdy by sie do tego jezyka zniechecil> ;]

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7457 dnia: Sierpnia 21, 2005, 02:37:18 pm »
Gipson! Lejesz miód na moje serce...Ta żaba doprowadza mnie do takeij furii, że chyba codziennie przed śniadankiem będę sobie oglądał ten filmik na poprawę nastroju :F .

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7458 dnia: Sierpnia 21, 2005, 05:44:51 pm »
Cytuj
Gipson! Lejesz miód na moje serce...Ta żaba doprowadza mnie do takeij furii, że chyba codziennie przed śniadankiem będę sobie oglądał ten filmik na poprawę nastroju :F .
no rzeczywiście jest fajne ;] może nie est jakieś bardzo śmieszne ale poprosru aż polepsza cczłowiekowi humor, że widzi jak to gów*o jest niszczone ;]

a ja wygrałem w STSie wczoraj... 13 zł ;] heh mało to bo mało no ale dzięki temu uzbierałem już na mandat, a przy okazji nadal chleje a i tak udało mi sę uzbierać kabone ;]

ju bedaa forget evryfing, rimembaa -jor diferent laaaajf, ju beda forget everything rimembaaa


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7459 dnia: Sierpnia 21, 2005, 08:08:06 pm »
a ja 17 w totomixie....a gdyby nie peiprzona benfica to byloby 317 -.-
ale przynajmniej mam DeeMCeka pierwszego za friko