Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3174431 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7500 dnia: Sierpnia 23, 2005, 12:02:55 am »
nie chciało mi się czytać wszystkich waszych postów bo mam kape i mniej więcej na poście Solidusowym padłem łbem o klawiature ;/ masz dałna Tant i używasz Windowsa 98... no cóż bywa... dziwi mnie tylko po co grasz na PS2 skoro lasery się tak szybko psują i ogólnie niektóre gry zajmują wiele miejsca na karcie pamięci... lepiej jebnij sobie Pegasusa i fajnie będzie i nie będziesz musiał przyzwyczajać się do nowej grafiki ładnej... bo przecież skoro masz chu*owego windowsa 98 który jest zacofany jak mój stary i nie chcesz mieć fajnego XPka który jest po prostu "okrąglejszy" to tak samo możesz mieć z konsolami... po co mieć nowszą i leszą skoro można mieć starą do której jest soię przyzwyczajonym... graj se na Pegasusie i będziesz elo... stara szkoła żądzi wiwat windows 98 ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7501 dnia: Sierpnia 23, 2005, 12:15:14 am »
Tak, ale w XP'ku nie ma tego zajebistego defragmentatora dysku ;/
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7502 dnia: Sierpnia 23, 2005, 12:44:37 am »
Dark Butz ma poniekąd racje..... a Windowsy to nie ta sama różnica co konsole, mocno przesadzasz mietku... na XP nie chodzą pewne oldschoolowe programy i gry, w które chciałbym sobie pograć, a mając samego XP to nawet przez DOS se nie będę mógł w Sensible World of Soccer popykać albo w Final Fantasy VII... pozatym sam wygląd XP mnie dobija i ten przesłodzony interfejs.. może ktoś powie, że wyszukuje błędów na siłę, ale mnie on naprawde wnerwia swoim wyglądem.... kiedyś musiał coś zrobić na laptopie, na którym był WinXP HE..... no szlag mnie trafiał, jak nie dało rady po ludzku wziąść i wpisać ścieżke do pliku w jakimś folderze, tylko kurde trza było po ikonkach iść... mnie to wtedy strasznie wkurzyło, bo musiałem szukać czegoś, co wiedziałem gdzie jest.. no i wyszukiwanie plików na XP nie jest już takie fajne... i to, że się przyczepia do każdej płytki jaką wsadzisz do napędu... no ale nie mam wyjścia... chyba będę musial się na XP szarpnać, mając nadzieję, że się z nim lepiej dogadam....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7503 dnia: Sierpnia 23, 2005, 12:58:34 am »
No rozumiem że jakimś tam hakerom może się lepiej pracować na jakim wiejskim 2000 czy coś ale tobie? XP jest fajny do posiedzenia i nic nie robienia na kompie ;/ ja siedze i nic nie robie specjalnego na kompie i XP jest zajebisty, jak chcesz grac w FFVII znaczy się że masz dałna i lepiej zabierz sie za domino rozrywke będziesz miał nie wielew mniejszą... masz już PS2 więc emulatory czy inne pierdoły już są ci tak potrzene jak mi kochający ojciec ;] czyli nie bardzo ;]

Wsiadaj na XPka i żyj bez stresowo... no i wal formata co miesiąc ;]

łah grać na lekkiej kapie w Bornouta 3 jest mocno fajnie ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7504 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:02:42 am »
mimo wszystko nie przekonasz mnie Gipsi... wolę Win98.... a teraz będę miał oba... albo zrobię jak kumpel hehehe.... typ ściągnął sobie program, co się wabi VirtualPC, który robi wirtualne komputery podpięte pod Otoczenie Sieciowe, tak naprawde będące tym samym komputerem i na każdym z tych kompów wstawił sobie innego Windowsa, od 3.11 i 95 poczynając, na NT i XP kończąc... chwalił mi się, że mu się udało 3.11 z internetem skonfigurować, co podobno nie było łatwe hehehehehehe

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7505 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:11:16 am »
sory odwołuje to co mówiłem... miej jednak tego windowsa 98 bo widze jednak że ty na serio jesteś haker i nie taki mietek jak ja bo z tego co przed chwilą pisałeś to ja zrozumiałem tylko słowo "internet" a reszta już nie bardzo mi się z czymś kojażyła... ;] więc możliwe że jednak na kompach się znasz i ocś tam w pracy na różnych systemach może robić ci różnice ;]

Tant jak grasz w Finala X to masz jakieś takie uczucie że troche to to jest podobne do CC? Bo zaniedługo zaczynam grać w FFX a jak miałem wcześniej kontakt z nim na kilka godzin to jakoś mi się tak okjażył troche... główny bohater (a raczej strój jego..) i świat jakoś mi się tak skojażyły.. ciekaw jestem czy to tylko moje poczatkowe skojażenie czy może rzeczywiście gra jakoś tak ciutx się kojaży z pięknością jrpgów ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7506 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:24:48 am »
Powiem ci, że jedyne co jest podobne do CC w FFX'ie, to kolorowość przedstawionego świata i poniekąd fabuła... mimo wszystko CC jest dużo lepszy, chociaż uważam, że FFX jest świetną grą.... naprawde genialną... chyba w żadnym FF nie można się było aż tak wczuć w postaci, bo tutaj każda oprócz własnego charakteru ma własny głos i wygląd w wysokiej grafice.... naprawde gra jest niezwykła.... tylko Blitzball mnie wpienia niesamowicie....

Cytuj
sory odwołuje to co mówiłem... miej jednak tego windowsa 98 bo widze jednak że ty na serio jesteś haker i nie taki mietek jak ja bo z tego co przed chwilą pisałeś to ja zrozumiałem tylko słowo "internet" a reszta już nie bardzo mi się z czymś kojażyła... ;] więc możliwe że jednak na kompach się znasz i ocś tam w pracy na różnych systemach może robić ci różnice ;]

Długo pracowałem na 98SE, no i przez cały rok, jeśli nie więcej, na informatyce miałem XP. Poznałem i jednego i drugiego Windowsa i nabrałem do tego nowszego awersji. Poprostu coś mnie od niego odrzuca... myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, a ja nie należę do ludzi, którzy lubią się przyzwyczajać do czegoś na nowo.... jak coś jest sprawdzone i dobre, to po kiego zmieniać...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7507 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:28:16 am »
łeeee Tant ma dałna ;/


Cytuj
Tak, ale w XP'ku nie ma tego zajebistego defragmentatora dysku ;/
defregmentator niszczy system (jeśli go przeskanujesz) bo przestawia pliki tak jak mu sie podoba... nie dziwcie sie jak nagle siekieeś programy przestaną działać :F

Cytuj
na XP nie chodzą pewne oldschoolowe programy i gry, w które chciałbym sobie pograć, a mając samego XP to nawet przez DOS se nie będę mógł w Sensible World of Soccer popykać
tja ale tylko jesli sie nie uzywa Trybu Zgodności który potrafi umożliwić odpalić programy przystosowane tylko do innych windowsów

Cytuj
przez DOS
windows commander, dyskietka startowa z 98 lub ME i grasz porzez dosa w co kcesz :P

Cytuj
albo w Final Fantasy VII..
tego nie rozumiem wcale...

Cytuj
sam wygląd XP mnie dobija i ten przesłodzony interfejs..
jest taki bajer w opcji Wygląd jak Styl Klasyczny Windows ;) (ewentualnie moześz tak jak ja niedawno przesiadywac ciągle w trybie awaryjnyn ale takim ze sterownikami)


Cytuj
nie dało rady po ludzku wziąść i wpisać ścieżke do pliku w jakimś folderze, tylko kurde trza było po ikonkach iść...
konfiguracja

Cytuj
wyszukiwanie plików na XP nie jest już takie fajne...
troche wolniejsze ale o wiele dokładniejsze

Cytuj
przyczepia do każdej płytki jaką wsadzisz do napędu...
konfiguracja

Cytuj
a teraz będę miał oba...
2 windowsy rulez XD mam tak od kilku lat i jak jeden siada to go z drugiego usuwam i wgrywam ponownie :P jak cokolwiek nie działa na jednym to na drugim sprawdzam

Cytuj
Długo pracowałem na 98SE, no i przez cały rok, jeśli nie więcej, na informatyce miałem XP. Poznałem i jednego i drugiego Windowsa i nabrałem do tego nowszego awersji.
ja przy obydwu po 3 lata :F i XP jednak jest w 800% lepszejszyy
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2005, 01:29:37 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7508 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:31:06 am »
Cytuj
Cytuj
albo w Final Fantasy VII..


tego nie rozumiem wcale...

Final Fantasy VII PC version... innej nie mam, bo mi się ściągać nie chciało, skoro mam taką, a to nie chodzi pod XP...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7509 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:33:40 am »
to ustaw zgodność z 98 :F

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7510 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:35:44 am »
Cytuj
pozatym sam wygląd XP mnie dobija i ten przesłodzony interfejs
Emmm...No da się ustawić interfejs a'la Win 98 dla wymagających.

Cytuj
No rozumiem że jakimś tam hakerom może się lepiej pracować na jakim wiejskim 2000 czy coś
Hoah? 2000 jest na tym samym jądrze co XP więc generalnie różnicy za dużej między nimi nie ma :F

Cytuj
jak coś jest sprawdzone i dobre
Sprawdzone: TAK.
Dobre: NIE.
:F

 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7511 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:39:34 am »
Cytuj
Hoah? 2000 jest na tym samym jądrze co XP więc generalnie różnicy za dużej między nimi nie ma

HMM.... to może sobie na 2000 zmienię..... tylko mi ludzie mówili, że jest drań niestabilny prawie tak jak ME.... powiedzcie mi tylko, czy jest stabilniejszy od 98SE.... bo z tego co wiem, to niestety nie..

Cytuj
Emmm...No da się ustawić interfejs a'la Win 98 dla wymagających

Dalej koniowo wygląda, chociaż faktycznie troche lepiej....

Cytuj
Sprawdzone: TAK.
Dobre: NIE.

Jak nie dobre, jak nie dobre... Win98SE rulz i rox 4ever... tylko jest bestia lekko niestabilna i hmm... jakby to powiedzieć... lubi niebieski hehehehe..... ale można mu to wybaczyć...

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7512 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:41:22 am »
2000 jest o wiele stabilniejszy od 98.
Cytuj
tylko jest bestia lekko niestabilna
No shit... :F
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2005, 01:42:03 am wysłana przez de'Belial »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7513 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:43:35 am »
Cytuj
2000 jest o wiele stabilniejszy od 98

No to po sprawie... <wypala ISO z Win2000>.... znaczy się, że mam nowego Windowsa, który nie jest XP.... today is the happy day

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7514 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:45:12 am »
Przyznać muszę, że tak dogłębnie go nie testowałem. Choć podejżewam że XP na SP2 będzie o niebo lepszy.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2005, 01:45:26 am wysłana przez de'Belial »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7515 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:50:17 am »
Cytuj
Przyznać muszę, że tak dogłębnie go nie testowałem.

ja też nie... w życiu nie pracowałem na tym windowsie, ale podobno niewiele się różni od 98SE.... poza tym będę oryginalny hehehe... jak teraz chłopaki się będą wozić, że mają  XPki, to ja będę mógł parsknąć śmiechem i powiedzeć "phi! lamerzy... ja mam Windowsa 2000... to jest system operacyjny dla prawdziwych mężczyzn!!"...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7516 dnia: Sierpnia 23, 2005, 01:51:54 am »
Cytuj
poza tym będę oryginalny hehehe... jak teraz chłopaki się będą wozić, że mają XPki, to ja będę mógł parsknąć śmiechem i powiedzeć "phi! lamerzy... ja mam Windowsa 2000... to jest system operacyjny dla prawdziwych mężczyzn!!"
heh sie zobaczy <wredny usmiech>

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7517 dnia: Sierpnia 23, 2005, 02:13:04 am »
kuzynka z francji wyznała mi przed chwilą, że ona nie używa PC'ta do niczego poza wysyłaniem mail'i.... u siebie korzysta tylko z (uwaga uwaga) Macintosha!!..... fuck... teraz ja na lamera wyszedłem... czemu wcześniej o tym nie pomyśłem... może zamiast systemu operacyjnego zmienię całą platformę hahahahha...

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #7518 dnia: Sierpnia 23, 2005, 02:33:07 am »
MWAHAHAHA kolejny plan podbicia ziemi sie powiódł :devil: ciekawe czy ktoś znajdzie co zrobiłem :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #7519 dnia: Sierpnia 23, 2005, 02:35:44 am »
u mnie na osiedlu ze 3 osoby miały zawsze windowsa 2000 i sobie chwalili... sapali że lepszy od XP a ja oczywiście im prółem majty że mają dałna ;]

Cytuj
Powiem ci, że jedyne co jest podobne do CC w FFX'ie, to kolorowość przedstawionego świata
no chyba właśnie z tym mi się to kojażyło... cóż to pewnie będzie mój ulubiony Final.

Bornout 3 jest zajebisty w chu* i nawet kapa mi całkiem na nim zeszła i gdyby nie to że rano musze wstać to bym se posiedział... ofkoz trzeba wyłączyć muzyke i puścić na wierzy piosenke Gackta - Kalmia, ale wedy już jest zajeiście... no i gdyby nie przesadzili z tą jedną misja że trzeba zrobić jedno kółko w 1:03 na tej planszy gdzie jest tak pełno takich kolumn (w sencsie takich z betonu ;]) na środku drogi ';/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?