Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172896 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #6180 dnia: Lipca 03, 2005, 12:47:29 am »
Kurde no, może mi ktoś powiedzieć czemu mam policzonom tylko połowę postów?? Liczyłem wszystkie moje posty i jest ich 16 a w moim profilu jest pokazane tylko 8. Może mi ktoś to wyjaśnić????

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6181 dnia: Lipca 03, 2005, 12:57:36 am »
posty z offtopicu sie nieliczą...

hey hey i saved the world todaaaay...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6182 dnia: Lipca 03, 2005, 12:59:07 am »
wydajem i się że to chodzi o to że nikt cię nie lubi bo rozdajesz hasła do Delux Passa które dawno już wygasły i za kare nalczamy ci tylko połowe postów...


no ale może też chodzić o to że w dziale Offtopic się posty nie naliczają do licznika ;]

aha i tak BTW to liczy się jakość a nie ilość... albo raczej i bardiej życiowo: j***ć to ile kto ma postów...


EDIT:::
Damn a little bit faster and i would be a super hero of the day ;/
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2005, 12:59:40 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6183 dnia: Lipca 03, 2005, 01:02:49 am »
Cytuj
j***ć to ile kto ma postów...
 
hmm dałoby rade to gdzieś wrzucić duzymi czerwonymi literami? ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #6184 dnia: Lipca 03, 2005, 01:07:32 am »
Dzięki za wyjaśnienie, niechodzi mi o to by mieć jak największą liczbę postów, tak tylko pytałem.

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6185 dnia: Lipca 03, 2005, 01:46:12 am »
Hum Hum spójszcie w lewy górny róg forum :F i róbcie zdjęcia :P bo zaraz zdejme...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6186 dnia: Lipca 03, 2005, 02:02:46 am »
zrobiłem...




EDIT::

UPS... skaszaniłem linka hihihihi... już naprawiam...

EDIT2::

I nie dodawać do moich postów emotów! Pewnie marv mi dał emota tutaj i myślał, że nie zauważę.. jush usunąłem, bo moje dobre imię by mogło ucierpieć...
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2005, 02:15:28 am wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6187 dnia: Lipca 03, 2005, 02:11:02 am »
słaby z ciebie fotograf :F
tak sie robi zdjęcia, a nie ty biegniesz za blok żeby cyknać :F

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6188 dnia: Lipca 03, 2005, 02:14:47 am »
Cytuj
słaby z ciebie fotograf :F
tak sie robi zdjęcia, a nie ty biegniesz za blok żeby cyknać :F
ooo w ch*j to powinno być pod logiem tam gdzie jest ta panna i pisze SZ na forum.. na mainie mamy motto this site isnt the best to na forum bylo by wlasnie jebac to ile kto ba postow ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #6189 dnia: Lipca 03, 2005, 07:47:52 am »


I Laharl właśnie elegancko wyraził moje nieskrępowane emocje ;F tak   wygladalem po zobaczeniu mojego pokoju wersji 1.8.7b, ahahaha światło odbija tak niebieski (znaczy sie dark blue) kolor że na suficie mimo ze jest biały wygląda jak by był błękit i wygląda to conajmniej "zajefajne :F", teraz muszę jeszcze zrobić sobie jakieś szablony japońskich, przypadkowyh fajnie wygladajacych liter i sobie je na ściane na którą świeci okno je odrysować ;], a już mialem isc spać. Ahahahahah tera bede szablony wycinał :F.

[Do mariana],kazimierzu masz być zahwycony ;/ bo jak nie to już cie nielubie i nigdy wiecej niepowysyłam ci moih filmików, ani zdjęć chlopcow z mojej klasy ;/


Szybki edit : http://www.animenewsnetwork.com/article.php?id=6917 ahahahahah :F :] :D  :shifty:  
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2005, 07:56:58 am wysłana przez Dark M »


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6190 dnia: Lipca 03, 2005, 09:39:58 am »
j***ć kto ile ma postów tak? :P Zajedwabiście, patrzcie na mój profil na Game.exe . A dokładnie na rangę XD
http://gameexe.info/forum/index.php?showuser=195
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2005, 09:40:26 am wysłana przez Goha »

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Total offtopic
« Odpowiedź #6191 dnia: Lipca 03, 2005, 10:11:48 am »
Cytuj
j***ć kto ile ma postów tak? :P Zajedwabiście, patrzcie na mój profil na Game.exe . A dokładnie na rangę XD
http://gameexe.info/forum/index.php?showuser=195
Oryginalna ranga.  :D Moim rekordem było zrobić ponad 300 postów w dwa miesiące, ale to było dawno i nigdy nie udało mi się tego powtórzyć na innych forach. :P Zresztą jakiś mod mógłby mnie posadzić o rozmyślne nabijanie, a to był przypadek :grin:    

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6192 dnia: Lipca 03, 2005, 02:38:54 pm »
Cytuj


I Laharl właśnie elegancko wyraził moje nieskrępowane emocje ;F tak   wygladalem po zobaczeniu mojego pokoju wersji 1.8.7b, ahahaha światło odbija tak niebieski (znaczy sie dark blue) kolor że na suficie mimo ze jest biały wygląda jak by był błękit i wygląda to conajmniej "zajefajne :F", teraz muszę jeszcze zrobić sobie jakieś szablony japońskich, przypadkowyh fajnie wygladajacych liter i sobie je na ściane na którą świeci okno je odrysować ;], a już mialem isc spać. Ahahahahah tera bede szablony wycinał :F.

[Do mariana],kazimierzu masz być zahwycony ;/ bo jak nie to już cie nielubie i nigdy wiecej niepowysyłam ci moih filmików, ani zdjęć chlopcow z mojej klasy ;/


Szybki edit : http://www.animenewsnetwork.com/article.php?id=6917 ahahahahah :F :] :D  :shifty:
krzysztofie jestem zadwolony jak mało kto... co z tego że kompletnie nie rozumiem oco ci chodzi z tym pokojem bo napisałeś to jak ostatni dałn albo jak Glenn no ale mniej więcej jakoś jaże oco chodzi tylko tego światła niezbyt przyczaiłem... ale napewno jest super ;] przyślij mi swap magica i kilka piratów to powiem nawet że jest "Supcio"


co do rangi Gohy t worząsiu jest ;] a dostałąś ją za to że jesteś tam na przykład modem albo jakoś jesteś kimś ważnym i sama sobie to wymyśliłaś, czy poprostu w standardzie mają tam taką range?

a co do "jeba* to ile kto ma postów" to w sumie i tak każdy u nas chyba na to leje... znaczy się chyba bo ofkoz znajdą się takie mietki jak Sergey który jak już ma tylko 20 postów przewagi nad maciejem z drugiego miejsca to pisze 50 postów dziennie że Seph ma fajną katane i żądzi.. czy tam Gipsi który wogóle nie pisze postów w dziale Offtopic bo tam mu się posty niedodają i poco tam pisać i tracić czas.. znajdzie się też jakiś muczaczos typu Dark M który pisze posty typu "właśnie pisałem 2 godziny w chu* długiego posta który się zawiesił wraz z moim kompem i posta już niechce mi się pisać..." no ale pozatym to cyba wszyscy na to lekko leją bo co z tego że Sergey jest first place skoro i tak każdy wie że woogłowie to on ma nieprzeciętne;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6193 dnia: Lipca 03, 2005, 03:00:11 pm »
True..... licznik się ni liczy. Ja zawsze wolałem pisać posty o długości kilkukilometrów, niż rozbijać to na kilka mniejszych. Dlatego w większości ściśle tematycznych topic'ów często po jednym poście, bo poprostu w tym jednym wyraziłem w pełni swoją opinię i nie miałem o czym pisać w ewentualnej następnej odpowiedzi. Jakość, a nie ilość! SZ 4um ma być ostoją wartkiej myśli, świątynią strumieni świadomości, mekką wywodów filozoficznych i kolepką głębokich idei. Nasze posty mają oddawać w pełni nasze opinię, mają być ciekawe i prowadzić do jeszcze ciekawszej polemiki. Kto by liczył posty...

PS. Mwahahaha... jeszcze 49 i łyknę ARDa na głównym liczniku i będę na pierwszej liście... Marv.. you are next khihihihi

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6194 dnia: Lipca 03, 2005, 05:09:38 pm »
Cytuj
wracajac do dyskusji sprzd dooość dawna - http://mavierk.dl.interia.pl/flea%20bass%20solo.mp3 przesłuchajcie i powiedz mi Zell że gitara basowa niejest fpyte ;] dlamnie ciągle najlepszy instrument ;] jakby ktos niewiedzial to była solówa pcheły z redhottów ;]
gitara basowa niejest fpyte... i to bardzo :-/ jako podklad jest ok bo dodaje troche "dola" ale w tej solowce widac jakie ma bas zjebane brzmienie jak gra sam
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6195 dnia: Lipca 03, 2005, 11:35:00 pm »
@ Gipsi - modem jestem (działu "fan-works" i "final fantasy sage"), ale sobie rangi nadać nie mogę. Na forum, na którym dotychczas panowały dość ostre zasady i było wszystkim z tym dobrze, niektórym zaczynało brakować spamu, ale to takiego totalnego suchego, bezmózgiego spamu. Dodatkowo, ponieważ jest to forum rpg, utworzono klany, a dla nich poszczególne rangi i do dyskusji weszła kwestia tego, czy rangi mają być naliczane wg zasług czy ilości postów. Ponieważ nie chcieliśmy, żeby zaraz nie zaczęło się spamowisko (a się zaczęło), admin usunął liczniki (były niewidoczne). Podniosły się awantury, powstało mnóstwo niepotrzebnych tematów, o swoją rangę poprosiłam jednego z adminów, skoro ją wstawił, to znaczy że uznał to za słuszne. Liczniki przywrócono.
Ostatecznie ranga na razie zależy od nacji i klanu do którego przynależnośc się wybrało, ale ponieważ ja nie czuję się w klimatach średniowiecza, ani też nie chcę robić burdelu zakładając klan, do którego nikt nie dołączy, prawdopodobnie skończę z rangą typu "żebrak/pomywaczka/sprzątaczka". Dla większości ludzi S/F to nie fantasy (bo na myśl od razu im przychodzi gotyk, ylfy, rycerze, a to wszystko przez panów typu Tolkiena) więc zamiast outsiderem pozostanę zapewne podnogiem. Tak więc kwestia w toku, nabijanie liczników trwa, co raz to widzę posty typu "a ja chcę taką a taką klasę, bo demonolog to nie to samo co łowca demonów, a tu takiego nie ma" itp itd... Dyskusja bez końca...
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2005, 09:35:09 am wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6196 dnia: Lipca 04, 2005, 12:19:37 am »
Cytuj
Dla większości ludzi S/F to nie fantasy

Bo S/F to nie fantasy. Fantasy to odrębny gatunek, chociaż podobny. Oba zwykło się określać terminem "fantastyka"... wybaczcie mi... taki dzisiaj czepialski jestem...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6197 dnia: Lipca 04, 2005, 01:59:05 am »
yup... tantus dobrze gada
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6198 dnia: Lipca 04, 2005, 02:12:33 am »
po/w -lać mu (nie poczebne skreślić) :F

Cytuj
I nie dodawać do moich postów emotów! Pewnie marv mi dał emota tutaj i myślał, że nie zauważę.. jush usunąłem, bo moje dobre imię by mogło ucierpieć...
szto? ja? chodzi ci o tego zielonego co był? sam sie zdziwiłem że go mialeś :F




nad dopisaniem tego textu sie zastanowie i czeba by go nad napisem wstawić a nie pod jak jest na Main.
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2005, 02:28:14 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6199 dnia: Lipca 04, 2005, 03:48:40 am »
przy okazji... twój podpis Marv jest zlinkowany do regulaminu na livenet'cie, który nie istnieje.... naprawiłbym ci to przez panel moda, ale mi się nie chce, więc sam se naprawiaj....