Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172845 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6160 dnia: Lipca 02, 2005, 02:36:58 pm »
wracajac do dyskusji sprzd dooość dawna - http://mavierk.dl.interia.pl/flea%20bass%20solo.mp3 przesłuchajcie i powiedz mi Zell że gitara basowa niejest fpyte ;] dlamnie ciągle najlepszy instrument ;] jakby ktos niewiedzial to była solówa pcheły z redhottów ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6161 dnia: Lipca 02, 2005, 03:49:00 pm »
jakoś nazbyt mi się nie podoba ta solowka na basie... ja bardzo lubie gitare Basowa szczególnie u Deg'a ;] (Toshiya w c*uj elegancki maciej jest i jakzapodaje na basie to łah ;]) ale tutaj jakoś tak dziwnie mi aż pałka nad to nie staje.... może przez to że dowiedziałem się żęóRed Hot Chilli peppa (przynajmniej tak mi sie wydaje ze to ło nih ci hodziło) a ja ih nie lubie ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6162 dnia: Lipca 02, 2005, 04:18:10 pm »
Heh wystarczy nie być kilka dni na forum,a już ma się zaległości...XD w sumie to forum jakoś żyje nie wiem na co ludzie narzekacie ;P,a to,że nikt przez jakiś czas nic nie pisze to wcale się nie dziwie,bo przeca jakby się sypały posty to też nie było by fajnie(a czasem sobie przypominam jak tak było to nikt nie zadążał z odpowiedziami XD)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6163 dnia: Lipca 02, 2005, 04:28:21 pm »
hehehe ale problem - nikt postow niepisze... to ja mam haluny i czytam złudne posty ktore naprawde nieistnieją? damn niedobrze zemną =/
;] wiadomo ze niebedzie tak jak jakis czas temu ze sie nienadarzalo z czytaniem, wakacje sa, ludzie wypoczywają, sporo ludzi sie rozjechało po świecie i okolicach ;] ale problemu jakoś itak niewidze ;] ...ale wsumie ja nigdy nigdzie niewidze problemu... to może niezwracajcie uwagi poprostu... ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6164 dnia: Lipca 02, 2005, 04:33:00 pm »
Cytuj
Heh wystarczy nie być kilka dni na forum,a już ma się zaległości...XD w sumie to forum jakoś żyje nie wiem na co ludzie narzekacie ;P,a to,że nikt przez jakiś czas nic nie pisze to wcale się nie dziwie,bo przeca jakby się sypały posty to też nie było by fajnie(a czasem sobie przypominam jak tak było to nikt nie zadążał z odpowiedziami XD)
Kiedyś pamięam że stworzyłem temat "Może tak troche przystopujecie" bo codziennie opwstawałółąęmatów... pamiętam jak później były też jazdy że co chwila są robione tematy "Najlepszy bohater XXX..." ja tam sie ciesze jak nie ma za wiele postow bo se cos oglądne albo znajde wreszcie czas na pogadanie z Yuz ;]

a postw to ja naprawden ie widze mało... nie wiem czy to ważne ale wydaje mi się że ostatnio jakoś dzew nawet duży bo dzięki temu z e jest Chocobo ktoś jeszcze tutaj wogóle o grach rozmawia ;]

no i pokazały się młodziaki typu musiolik co czasem coś napiszą i mi Delux Passy próbują załatwić ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #6165 dnia: Lipca 02, 2005, 04:47:11 pm »
Cytuj
no i pokazały się młodziaki typu musiolik co czasem coś napiszą i mi Delux Passy próbują załatwić ;]
Gipsi a co do tych Deluxów jak coś znajdę aktualnego to ci wyślę. :shifty:  Pozatym furom nie umrze, don't worry, ludzie zaczną wracać z wakacji to forum będzie przeżywało oblężenie :grin:  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6166 dnia: Lipca 02, 2005, 04:54:51 pm »
Cytuj
Cytuj
no i pokazały się młodziaki typu musiolik co czasem coś napiszą i mi Delux Passy próbują załatwić ;]
Gipsi a co do tych Deluxów jak coś znajdę aktualnego to ci wyślę. :shifty:  Pozatym furom nie umrze, don't worry, ludzie zaczną wracać z wakacji to forum będzie przeżywało oblężenie :grin:
wypluj to co powiedziałeś;/ jak ludzie zaczną wracać z wakacji to wróci Sergey boy;/ a ten chłopak ma wodogłowie;/
chociaz może to i dobra nowina bo on lubi młodych chłopców i nowe twarze na forum... jak cie polubi to przekonasz się dlaczego mamy w zwyczaju mawiać na niego SerGEJboy... zapamiętaj użytkownika o ksywie S&S bo jak wróci to już cie on odpowiednio przetrzęsie jak na prawdziwego mężczyzne przystało ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #6167 dnia: Lipca 02, 2005, 04:58:44 pm »
Cytuj
wypluj to co powiedziałeś;/ jak ludzie zaczną wracać z wakacji to wróci Sergey boy;/ a ten chłopak ma wodogłowie;/
chociaz może to i dobra nowina bo on lubi młodych chłopców i nowe twarze na forum... jak cie polubi to przekonasz się dlaczego mamy w zwyczaju mawiać na niego SerGEJboy... zapamiętaj użytkownika o ksywie S&S bo jak wróci to już cie on odpowiednio przetrzęsie jak na prawdziwego mężczyzne przystało ;]
Nie mam zamiaru poznać się "bliżej" z "S&S manem". Wyplułem przez okno, może SerGEJ zniknął gdzieś w Kolumbii albo Iraku?? Nie żebym miał coś z tym wspólnego :rolleyes:  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6168 dnia: Lipca 02, 2005, 05:40:04 pm »
Cytuj
Delux Passy próbują załatwić ;]
ej ej ej czy ja tu o czyms nie wiem?!?!?!?! damn... ja tez chciec!!!
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6169 dnia: Lipca 02, 2005, 07:33:56 pm »
Cytuj
Cytuj
Delux Passy próbują załatwić ;]
ej ej ej czy ja tu o czyms nie wiem?!?!?!?! damn... ja tez chciec!!!
prubóją ale nie udaje się im... musiolik chciał mi pomóc ale znalazł tylko wygasłe już hasła... ogólnie już jest trudo znaleźdź hasła na DP które działają a te które działają długo to już wogóle jest porażka ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6170 dnia: Lipca 02, 2005, 09:18:15 pm »
i oto nasza jakze inteligentna sesja sie rozpoczela  

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #6171 dnia: Lipca 02, 2005, 09:50:53 pm »
Jak znajdę jakieś działające hasła to dam wam znać :)  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6172 dnia: Lipca 02, 2005, 10:57:20 pm »
Cytuj
fuck... to się dopiero naywa lack of power... moge dodawac kategorie, ale niemoge usuwac =/ przepraszam wszystkich zainteresowanych za dział "test" =p mam nadzieje ze szybko ktos to wywali =p a cała wina leci na Gipsona nobo podobno "nic nie zepsujesz" ;]
ahahahahahahahha masz dałna synu;] ale nie martw się bardziej spierdo*ić strony głównej niż zrobił to Tant kiedyś swoimi tagami już się chyba nie da ;]
ale ciekawe wogóle czemu Dział TEST zrobił się jako ierwszy a nie według alfabetu...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6173 dnia: Lipca 02, 2005, 11:05:55 pm »
bo skrypty na stronce sa sprytne - myśla sobie - "no skoro MOL go stworzył, to musi byc w c***j ważny, noto go na góre damy" ;] ha rozgryzłem skrypty... mamo mamo jestem hakierem ;]

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #6174 dnia: Lipca 02, 2005, 11:30:49 pm »
Cytuj
przypatrzałęóąćóće żęęśńęńą€alnie
To ty czy tylko ja to widze O_o
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2005, 11:31:22 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #6175 dnia: Lipca 02, 2005, 11:32:38 pm »
ee a gdzie on niby cos takiego napisal? U_u

EDIT
tiaa teraz to juz dopisałes "@fanart" spryciarzu =p noi fakt cos mu sie ciutke zadużo przycisków wcisneło nóżką chyba...
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2005, 11:34:36 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6176 dnia: Lipca 02, 2005, 11:34:23 pm »
juz zreszta w paru postach gipsiego takie pierdoly byly  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6177 dnia: Lipca 02, 2005, 11:37:49 pm »
Łahahahahaha... Gipsi-kun miał atak padaczki podczas pisania posta... każdemu się może zdażyć

Cytuj
ahahahahahahahha masz dałna synu;] ale nie martw się bardziej spierdo*ić strony głównej niż zrobił to Tant kiedyś swoimi tagami już się chyba nie da ;]
ale ciekawe wogóle czemu Dział TEST zrobił się jako ierwszy a nie według alfabetu...

Tak... to były dobre czasy.... nie wiem czemu głowna zadziałaa tak, jak połączyłem Tag koloru i Tag URL'u.... będę musiał kiedyś jeszcze raz spróbować...

A te działy zawsze się od góry ustawiają.... dopiero potem je można przestawiać....
« Ostatnia zmiana: Lipca 02, 2005, 11:39:54 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #6178 dnia: Lipca 03, 2005, 12:21:38 am »
i pojawiły sie pierwsze loadery MSD do PSP, ehhh a ja niemam ostatnio nawet kasy na fajki;/


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6179 dnia: Lipca 03, 2005, 12:25:14 am »
Cytuj
Cytuj
przypatrzałęóąćóće żęęśńęńą€alnie
To ty czy tylko ja to widze O_o
rano mi się coś  z altem spieprzyło i się zacinał.... nawet nie widizałem jak się takie dupsy robiły...  nocy mi się wylało na klawierke troche napoju i może przez to nie wiem... anyway dzięki wam skapłem się że już plawie się odblokował ;]

you saved the world today....

a padaczki nie mam już bo teraz mnie wzięło na alergie a dwóch zeczy naraz nie mam... no chyba że mowa tutaj o dwóch miłych rzeczach moich obu tatusiów...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?