Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3172897 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6200 dnia: Lipca 04, 2005, 09:36:51 am »
Ach tak... W takim razie CP i Neuroshimę powinno się wyłączyć z RPG, bo to nie fantasy, a ja powinnam opuścić tamto forum...
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2005, 09:38:26 am wysłana przez Goha »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6201 dnia: Lipca 04, 2005, 01:30:21 pm »
RPG nie musi być fantasy... przez WFRP, Earthdawn'a i AD&D się utarł stereotyp "RPG=fantasy". Neuroshima, CyberPunk, Zew Cthulhu, Deadlands i wiele innych systemów jest osadzonych w realiach odwzorowujących czasy współczesne lub S/F. Dalej jest to jednak RPG...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6202 dnia: Lipca 04, 2005, 04:06:58 pm »
Ale dziś jestem zdechła.Najpierw na uniwerek składać papiery.No to co?!Idę na 10,bo co za kretyni by szli tak wcześnie [nawet tant się zwlekł]...przychodzimy...znajdujemy salę...kolejka na cały korytarz!! Damn...to tant został i trzymał kolejkę,a ja poszłam na drugi wydział.Też kolejka,ale wszystko szło znacznie sprawniej i szybciej.Wracam do tanta-myślę,że jest już pod  drzwiami [albo przynajmniej w okolicach drzwi],a on gdzie?! W połowie kolejki prawie. W sumię uwineliśmy się w około 2 godziny, ale za to poznałam sekret powolnej kolejki-facet z komisji rekrutacyjnej był strasznie miluki, słodki i wogle kyaaa i zagadywał [widocznie już mu się nudziło] kolejnych kandydatów.W rezultacie każdy u niego siedział kupe czasu.

Potem usiłowałam się opalać...ale nie jestem w tym dobra [nigdy nie byłam i pewnie nie będę].Wytrzymałam na słońcu góra 10 min i zabrałam tyłek do domu. Nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy potrafią leżeć na słońcu godzinami...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6203 dnia: Lipca 04, 2005, 04:17:21 pm »
Tak... spędziłem dzisiaj upojny poranek, zwklekając swój zad z łóżka po 4 godzinach snu i idąc na piechotę do ciebie, potem od ciebie idąc na uniwerek drogą na około. Potem cudowna godzina w owarzystwie jakiegoś miliona osób, którzy są takimi samymi masochistami jak ty, żeby chcieć studiować historię. Wspieranie ściany, odklejanie sobie kręgosłupa od pleców, spród, gwar, odgłosy komórek i pokrywający mą skórę zimny pot.... niezapomniane chwile. Potem jeszcze na inny wydział (khihihi... namierzyliśmy moją nauczycielkę japońskiego, która się podstępnie zamelinowała przy kompie w jakiejś sali i sobie mail'e pisała, bo u niej w bloku net się zrypał). Potem znowu do Hisoki, a potem do siebie..... jak doszedłem mokry i lepiący się od potu, z zawrotami głowy od udaru słonecznego, uświadomiłem sobie, że mi net siadł o 11:00 i 2 godziny ściągania eMule'em szlag trafił.... potem chciałem wysłać kolejny odcinek Jungle'a przez Megaupload idąc jednocześnie spać... po 30 minutach wpadło dwóch kumpli, którzy dopadli się do mojego zamelinowanego soczku i paczki cytrynowego Ptasiego Mleczka... jednemu miałem wypalić płytkę, ale w trakcie nagrywania Nero miało nawrót dałna i się skaszanił cały system... musiałem zresetować, a pół zupload'owanego odcinka Jungle'a szlag trafił... ehhhhhhh(...)hhhhh..... dzień jak codzień... pewnie jeszcze się coś w trakcie sesji przydarzy...

PS. Dobrą stroną dnia dzisiejszego, jest pojawienie się w moim domu ciotki z Bydgoszczy, która zasiliła moją skrabonkę o 100 PLN'ów w nagrodę za ładne zdanie matury...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6204 dnia: Lipca 04, 2005, 04:26:05 pm »
Jak zawsze narzekasz! spójrz na to inaczej-przynajmniej się ładnie opaliłeś-na świniaczka...buahahaha <powstrzymywanie śmiechu się nie udało>.

A dałnem się nie przejmuj-ten komp na którym siedzę nie musi mieć nawrotów,bo cały czas jest zdałniony [nawet literki wyskakują z opóźnieniem].

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6205 dnia: Lipca 04, 2005, 04:31:31 pm »
Stwierdziłem dzisiaj, że się nie opalam.... zjawisko to można w moim wypadku okręslić innym terminem, jak na przykład grillowanie, opiekanie, przypalanie, czy też przyrumienianie. Jeżeli to co ja mam na sobie to jest opalenizna, to pieczony kurczak jest murzynem....

A jak się nie dostaniesz na tą cholerną historię Hisoka, to mnie krew zaleje...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6206 dnia: Lipca 04, 2005, 04:48:14 pm »
Buahaha-pomyśl sam-czy chciałbyś,żeby moim wykładowcą był ten hidden pervert?!

Co do opalania,to ja właściwie nie mam problemu z opalenizną. Na ogół blondynki [te naturalne] opalają się na świniaczka [jak ty], a u mnie wychodzi miodowy brąz [bo jak inaczej ten odcień nazwać]...Thanks God [Father Tucker style]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6207 dnia: Lipca 04, 2005, 04:56:07 pm »
Świetnie... nabijaj się ze mnie... proszę śmiało... o patrzcie! Idzie Tant! Rzućmy go kamieniem, może mu oczko wypadnie... weźcie patyki, to go będziemy kłuć po nerach... chodźcie wszyscy, pośmiejemy się z tego nieudacznika i życiowego przegrańca...

Cytuj
Buahaha-pomyśl sam-czy chciałbyś,żeby moim wykładowcą był ten hidden pervert?!

To był pewnie jakiś praktykant albo szary człowieczek z niskich szczebli społecznej drabiny. Myślisz, że wykładowcy, którzy przez ostatnie tygodnie mieli sesje ze studentami, nie mają co robić tylko papierki przyjmować? Niestety... to, że mu w oko wpadłaś nie znaczy, że będziesz miała na uczelni chody...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6208 dnia: Lipca 04, 2005, 05:03:52 pm »
no...rzeczywiście.Na psora to on nie wyglądał-był młody i wesoły...nauczyciele tacy nie są-ta praca niszczy człowieka

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6209 dnia: Lipca 04, 2005, 10:31:12 pm »
dzis jest jednak zjebany dzien... nie dosc ze mol znikna w polowie sesji... serw dopiero jutro bedzie dzialal to jeszcze cos/ktos skasowal mi sejwy do gta:sa =_= poprostu "fajny" dzien...



Offline tendi

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #6210 dnia: Lipca 04, 2005, 10:38:18 pm »
dla mnie tez zjebany dzien bo mnie bola miesnie brzucha :( i to nie jest przyjemne a z jednego sie ciesze ze server bedzie jutro dzialal tylko nie wiadomo czy patch bedzie ten sam ale jakos to bedzie :F :D  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6211 dnia: Lipca 04, 2005, 10:41:28 pm »
Cytuj
dzis jest jednak zjebany dzien... nie dosc ze mol znikna w polowie sesji... serw dopiero jutro bedzie dzialal to jeszcze cos/ktos skasowal mi sejwy do gta:sa =_= poprostu "fajny" dzien...
a mama powiedziałą ci wreszcie że jesteś adoptowany?
Nie? No to jeszcze nie jest taki najgorszy... oczekuj najgorszego ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Xellard

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6212 dnia: Lipca 04, 2005, 10:50:29 pm »
Cytuj
a mama powiedziałą ci wreszcie że jesteś adoptowany?
Nie? No to jeszcze nie jest taki najgorszy... oczekuj najgorszego ;]
damn... wiedzialem ze zapomnialem o czyms napisac... hah ale przypomnialem sobie jeszcze, ze nie zdarzylem na wiczorynke... to dopiero tragedia



Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6213 dnia: Lipca 04, 2005, 10:58:12 pm »
Cytuj
Cytuj
a mama powiedziałą ci wreszcie że jesteś adoptowany?
Nie? No to jeszcze nie jest taki najgorszy... oczekuj najgorszego ;]
damn... wiedzialem ze zapomnialem o czyms napisac... hah ale przypomnialem sobie jeszcze, ze nie zdarzylem na wiczorynke... to dopiero tragedia
Faq dziś poniedziałek? damn Hisoka czy ktoś tam pisał kiedyś że w poniedziałki Smerfy lecą... w ch*j nie widziałem eleganckiego bishonena Gargamela dzisiaj ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6214 dnia: Lipca 05, 2005, 06:57:33 pm »
tak...musiała być niezła yaoi-gejowska-zoofilska jazda z klakierem....damn...to chyba jakaś klątwa,bo ja też zapomniałam! [może nawet leciała jakaś akcja a'la father tucker z tymi małymi smurfami]...

Dziś dzień męczący [i dla mnie i dla tanta] bo cały dzień łaziliśmy po sklepach w poszukiwaniu paska dla mnie...przynajmniej się udało...tant mówi,że dobrz się czuje...ale wygląda gprzej,więc pewnie kłamie <buahahaha>  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6215 dnia: Lipca 05, 2005, 10:13:49 pm »
przyda mu sie troche swierzego powietrza XD

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6216 dnia: Lipca 05, 2005, 11:15:22 pm »
argh...... nie miałem pojęcia, że w jednym centrum handlowym może ze sobą sąsiadować taka ilość sklepów z ciuchami... przeszliśmy caaaaały Manhattan, a wcześniej jeszcze sąsiadujące z nim dwa budynki tego samego pokroju, a wszystko to, żeby Hisoka kupiła sobie pasek do spodni... zaszliśmy potem do biura jej ojca, gdzie siedziała przez jakiś czas i napisała nawet kilka postów (mi się nie chciało), a potem w drogę powrotną trza było się udać... tak mnie wysuszyła ta podróż w pełnym słońcu, że musiałem sobie IceTea kupić w jakimś sklepie, bo bym chyba nie doszedł... no ale na szczęście za bardzo się nie opaliłem... póki co promienie słoneczne się mnie nie czepiają, a pigment w mojej skórze ma je w przysłowiowej doopye i ciągle zachowuję zdrową bladość. No i do tego jeszcze mi się nie udał upload tego piątego odcinka.. rezygnuję chyba z Megaupload, bo próbowałem już 9 (słownie dziewiendź) razy i jeszcze się nie udało tego Jungle'a wysłać. Jak wróciłem, to zamiast wyskoczyło mi kilka okienek download'u różnych dziwnych rzeczy zamiast upload'u i do tego upload'ował się nie ten plik 0_o.... nie wiem jaki, ale miał niecałe 10 MB, a nie 141 jak Jungle.. to co najmniej dziwne... no ale teraz się lepiej pójdę umyć, bo się spociłem i zmęczyłem w trakcie drogi..... jak sobie pomyśle, że czekają mnie jeszzce codzienne ćwiczenia, to mi się mina wykrzywia w grymasie niezadowolenia.... po takim dniu człowiek czuje, że żyje =_=

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6217 dnia: Lipca 06, 2005, 09:19:09 am »
Moje urodziny to najbardziej zajebisty dzień w roku. Życzenia złoży mi najwyżej Sławek (o ile przyjdzie zanim dziś wyjedzie na 2 tygodnie...), Fricket na mircu i kilku ludzi z Game.exe, którzy patrzą na kalendarz. Babcia jak zwykle wręczyła mi nową kosmetyczkę pod pretekstem że się nie myję (rozumiem że to miał być czarny humor...) i potem wyznaczy mi zajęcia domowe na dzisiaj... Zajedwabiście, nie? ALE mieli ubaw jak się rodziłam...
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2005, 09:21:53 am wysłana przez Goha »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #6218 dnia: Lipca 06, 2005, 09:44:27 am »
no to happy Byrfdaj tu ju

Offline de'Belial

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #6219 dnia: Lipca 06, 2005, 10:13:52 am »
Wesołych świąt życzy Partia i Rząd...Ehem, tzn...Wszystikego naj naj naj! ;)  
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2005, 10:14:06 am wysłana przez de'Belial »