Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166277 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #560 dnia: Lipca 27, 2004, 03:50:15 pm »
A pił ktoś z was kiedyś mrożoną kawę? Pachnie jak toffi... albo coś słodkiego... w kazdym razie, smakuje jak kawa po 2 godzinnym pisaniu artykuły - jest sucha, obrzydliwa, ale za to stawia na nogi jak żadna inna.

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #561 dnia: Lipca 27, 2004, 04:31:30 pm »
Pije tylko cappuchino (tylko z mlekiem), to nie jest jak toffi ale za to jest pyszne.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #562 dnia: Lipca 27, 2004, 04:42:09 pm »
hmmm qiax zdziwilbys sie jakbys skosztowal kawy mrozonej roboty mojej sis ;) widocznie kiepsko robisz/ktos robi. aha gp ja czytalem 3 slowa tylko do 4 strony wiec nie wiem o co chodzi z ta herbata :D
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Total offtopic
« Odpowiedź #563 dnia: Lipca 27, 2004, 05:11:43 pm »
Tam był moment jak ktoś dodał cyjanek do herbaty, ja nie pamiętam >_<
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #564 dnia: Lipca 27, 2004, 05:33:49 pm »
Ja tam zjadłem właśnie kotleta, a dziwi mnie że odrazu od "zrycioli" wyzywają , a myśmy normalnie wymienili spżeczne zdania i tyle, na gg mam takich było sporo takich rozmów... i kończyło się tym że żeś mnie blokował albo obiecywał że się więcej nieodeziwesz.. heh
A wiecie że qiax adres/dane trudno zdobyć ? heh 3zł i mysyłam na maila :P


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #565 dnia: Lipca 27, 2004, 08:03:11 pm »
qiax:
Cytuj
Hej, no co, jako dziecko to oglądałem... Nawet filmy... Fajne były, a miłość do pizzy nadal we mnie pozostała... Ach, wspomnień czar, idę sobie wegetariańską zamówić.
Może jak na tamte czasy było fajne... ale sprubój sobie teraz oglądnąć film... dziaż a w polsce jeszcze imie Srinter (ew. splinter niepamiętam) przetłumaczyli na... uwaga, uwaga.... "Rembajło" (tadam :shu: ) boshe co za typy

Zell:
"Bo tutaj jest jak jest, poprostu...." <Gipsi sobie nuci> , może to dlatego że ja tu przyszedłem?

Game Play: Co to za piosenka w twojej sygnaturce?

Dark M... w moich ustach zryciol to duzy komplement :) ...mówie tak do mojej dziewczyny... co nieoznacza że teraz podbijam do Dark M :P  <==wyjaśnienie dla tych bardziej kojażących sobie różne rzeczy :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #566 dnia: Lipca 27, 2004, 09:08:00 pm »
Zryciol co .. to hyba za lekko powiedziane.. ja muwie często o sobie "Zjep" a najczęściej to dałn..


BTW: mam już najnowszy swuj Track... w pżygodowaniu Alternatywna wersja HArdMetalu abo jakiegoś gorszego czegoś, no i oczwiście JROck po mojemu.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #567 dnia: Lipca 29, 2004, 10:36:57 pm »
Dark M no to mam nadzieje ze zamieszcisz tu gdzies linka bo ostatnia mega produkcja żadziła maxymalnie :lol:
Cytuj
ja muwie często o sobie "Zjep" a najczęściej to dałn..
no to używam w stosunku co do siebie tych samych określeń prawie tyle że ja mówie o sobie "zjeb" i dałn

qiax odchodzi z forum i co ważniejsze ze stronki... szczerze mówiąc nie wiem jak to dalej będzie przeca większość tekstów na stronce to spod jego ręki wyszły... na forum pop ustce co prawda zaczął się udzielać stosunkowo niedawno ale i tak jakoś mi tak dziwnie smutnawo;/

=============================================================
EDIT

Dostaliście maila od Heyah?? Fajną gierke zapodali... rozbiera się taką ładną pielęgniarke :P  Mniamuśne ma pącząszki i bielizne... ofkoz od 18 lat... także młodzieży z daleka... a tak na serio to na nic nie liczćie nagości i tak nie uświadczycie  :shaun:  no chyba że będziecie rozbierać pana... niewiem nie próbowałem ale był tam jakiś obrazek ciecia ale ja ofkoz od razu klikałem na pannice :D


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #568 dnia: Lipca 29, 2004, 11:19:02 pm »
Cytuj
ale ja ofkoz od razu klikałem na pannice
to dziwne :P
ja nie dostalem ide looknac szybko :P
« Ostatnia zmiana: Lipca 29, 2004, 11:19:19 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #569 dnia: Lipca 30, 2004, 02:03:07 pm »
Hahahhahahahahahhahahahahhaha o boshe właśnie zobaczyłem na onecie że wisła natrafiła na Real... ahahahahahahahah czyli chłopaki już wygrali :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #570 dnia: Lipca 30, 2004, 02:39:56 pm »
Oczywiscie Wisła rulezzz.  Gipsi co to za gierka w twoim podpisie ? PS tez chcialbym PS2 ale z FF X-2 :P


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #571 dnia: Lipca 30, 2004, 02:42:50 pm »
Taka gra akcji TPP coś ala Devil May Cry... ale nie mam zamiar o niej pisać bo pisałem o niej w Japanese music topicu... A ja bym chciał oprócz FFX-2 jeszcze zwyklą "dyche" ;(  I cąła serie MGS, DMC i wiele wiele innych ;(  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RiKKu-reloaded

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://brak :D
Total offtopic
« Odpowiedź #572 dnia: Lipca 30, 2004, 02:47:45 pm »
Wiesz co... jest jedno wyjscie... ale dosyc drastyczne... sprzedaj kompa po prostu :P. Tak tak, wiem ze mnie pogrzalo ale to jedyne wyjscie (chyba ze masz pelno wyposazony portfelik :P ) No bo w koncu czego sie nie robi z milosci do PS'a :D :shu: MGS (Metal Gear Solid <?>) to tylko pierwsza, a zarazem chyba najlepsza czesc mialem na PS1 i byla to jedna z nielicznych gierek ktore samodzielnie przeszedlem  ;) Az sie łza w oku kreci ...
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2004, 02:50:20 pm wysłana przez RiKKu-reloaded »


Cooool ^.~

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #573 dnia: Lipca 30, 2004, 02:53:26 pm »
Boshe MGS na PSX to jedna z moich ulubonych gier piękna fabuła i filmowy klimat... a gdyby komp był ój to bym od razu sprzedawał... tylko że jest brata i nie zabardzo go opchać mogę :shu:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #574 dnia: Lipca 30, 2004, 03:52:07 pm »
Ale MGS'a 2 z leksza schrzanili...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #575 dnia: Lipca 30, 2004, 04:10:55 pm »
tak mówią ...ale ja niewiem bo nie grałem... wszysycy narzekają na Raidena... mi jako fanowi japoni nie przeszkadza zbytnio wygląd bishonena... ale niewiem jakby sie nim grało... prosze tylko nic mi tutaj nie spojlerować  tej grze.... bo tam historia jest wypasna.. i mimo ze najwieksza "ciekawostke" sie juz dowiedzialem... a dlugo o niej niewiedzialem bo w recenzji w N+ nic o tym nie napisali (BTW: Recenzja Metal Gear Solid 2 w Neo Plus to najlepsza recenzja jaką kiedykolwiek czytałem... i pokazuje jakie jest najlepsze pismo konsolwoe w polsce)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #576 dnia: Lipca 30, 2004, 04:23:26 pm »
CO w N+ napisali coś o PSXextreme ?


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #577 dnia: Lipca 30, 2004, 04:46:13 pm »
Nie niepisali.... bo w neo plusah nie pisza o kolesiah ktorzy puszczaja sobie bączki i tylko na tym polega ich dowcipkowanie...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #578 dnia: Lipca 30, 2004, 05:25:53 pm »
No bączki i robiom se karmniki(a może mi sie pojebało) i robią se jaja i dobre recenzje i opisy i wsyztsko jest, większa interakcja z czytelnikiem, a N+ niejest złe ale humor z lat 80 ciągle u nich zyje, Ja najbardziej w Prasie lubie czytać pierdoły i inne głupoty, PSXa od tyłu czytać zaczynam, najpierw musze czytnąć sobie rozbrajającego komixa, potem kilka dobitych listów, kącika bijatyk, potem pierdoły,szare strefy , mądrego artykuła, a potem ide do toalety na posiedzenie im recenzje co bardziej interesujących gierek, no i Nippon i koniec :D, prasa idzie do odstawki do następnego posiedzenia
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #579 dnia: Lipca 30, 2004, 05:42:35 pm »
No właśnie to już zależy od gustu... dla mnie z lat 80 to humor ma PSX Extereeme.. kiedyś w latach świetności PSXa kupowałem oba czasopisma... póżniej zdecydowałem się wybrać jedno... i wybrałem eN PLUSA.. ja pierw czytam sam początek... rozmyślenia naczelnego Gulash'a póżniej przechodze na sam koniec i czytam wypaśne odpowiedzi Banana na listy czytelników -koleś ma strasznie charakterystyczne poczucie humoru i niekażdemu się podoba ale w moje gusta trafia jak mało kto, to nie są żarty dla debili tylko trzeba czasami się domyśleć... owszem jest taki Marcellus co ma żarty z lat 80 ale jest i wiele innych redaktorów... lubie poczytać prace które nadesłali cztelnicy do neona.. luie rozważania grabarza na temat przyszłości rynku i nie tylko... kiedyś były przekozackie "Gawędy po Fai" Adriana Chmielarza


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?