Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170741 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5100 dnia: Maja 22, 2005, 09:54:12 pm »
ehh... a ja pomykam w Xenogears i jest to powiem wam fpyte giera... fabuła jest, co prawda, do poprawienia, ale sam pomysł, wykonanie i system naprawde ładny... no i muzyka od Yasunori Mitsudy... nawet nie musiałem nigdzie sprawdzać, ani napisaów ogladać.... poprostu usłyszałem jeden kawałek i wiedziałem, że zrobić to musiał Mitsuda...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5101 dnia: Maja 23, 2005, 05:10:06 am »
a ja właśnie wróciłem do domu i wybaczcie że nieczytałem waszych pozstóww ale wybaczcie bo jestem skpaiony i piłem akieś wiejskie wino iwódke i wporzo bo spotkałem mojego szefa z praktyki skapionego jak wracał do domu i ja wrcałem do swojego dou i on miał bombei  a mia lme nm bombe i jest woprzo i wybaczcie żen ieczytałem waszych postów al chcaiłem siępochwalić a wciąz tu jetsem ii żen awet słucham piosenki Despairs Ray - Yami ni furu kiseki (ak to ta od little'a ktora na mnie tak dziwne działąła) a później popołódniu sumie ważne z potkanisnie z takaą dzewzcyna;] mam nadziej że ie będę zbyt suchy sacowany ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5102 dnia: Maja 23, 2005, 01:52:25 pm »
oz ty alkocholiku jeden :F

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5103 dnia: Maja 23, 2005, 01:53:12 pm »
Alkochol zabija :P  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5104 dnia: Maja 23, 2005, 01:55:53 pm »
zabija? co ty mowisz bez alkocholu zycia by nie bylo  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5105 dnia: Maja 23, 2005, 01:57:54 pm »
No mto kiedy mnie zbijesz grzybusiu :F.Wilczurek się poskarżył. :F

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5106 dnia: Maja 23, 2005, 01:59:29 pm »
odpiepsz sie od mojego zwiazu bo Ci ryj obije :/  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5107 dnia: Maja 23, 2005, 02:01:44 pm »
To nie ja zaczołem. No i się odezwał ten co się do związków nie wtrąca. :/  

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5108 dnia: Maja 23, 2005, 02:02:57 pm »
a co fajnie qrwa myslisz ze ja bede pozwalal sobie zebys tak mowil do mojej dziewczyny i ty zaczoles a nie ja :F  

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5109 dnia: Maja 23, 2005, 02:04:59 pm »
A jak ty napisałeś na natalie to myślisz ja bym ci nie zajebał ale ja niezdążyłem było zapużno.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5110 dnia: Maja 23, 2005, 02:49:52 pm »
Hej hej, panowie...wiem, że to total offtopic ale flame'owanie drugiego użytkownika nie jest tu mile widziane. Takie sprawy załatwiajcie najlepiej na PM albo na GG.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5111 dnia: Maja 23, 2005, 03:11:01 pm »
dla mnie chłopaki się proszą o warna... natychmiast przestać, bo moderatorzy są tutaj włąśnie po to, żeby takich rozrabiaków resocjalizować.... a teraz podajcie sobie rączki i nie najeżdżajcie na swoje dziewczyny, bo to niedobrze o was świadczy (jakby się mnie ktoś czepiał... "zbol", "zwyrol" i "masochistka" nie są obrazą)...

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5112 dnia: Maja 23, 2005, 03:54:43 pm »
w psxextreme jest do wygrania gunblade... pelnowymiarowy, nie miniaturka... szkoda ze to nie do mnie powedruje :-/ ale coz trzeba sprobowac
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5113 dnia: Maja 23, 2005, 03:57:45 pm »
a co trza zrobvić?

czasami się zastanawiam po kij ja czasami jak jestem sapiony to wchodze na SZ jeszcze poczyt5ać posty i npisać coś na kapie;/ (m ówei czasami, bo czasami jestem tak skapiony żeni e mam siły wejść na SZ...)


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5114 dnia: Maja 23, 2005, 04:00:34 pm »
trzeba policzyc ile jest chocobosow ukrytych w tym numerze psxe i wyslac odpowiedz na kartce pocztowej z kuponem co to oni w tym numerze tez dali... ja nie mam tego psxe ale z kumplem dzisiaj w szkole szukalismy, jestesmy gdzies w polowie i mamy juz 2 :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5115 dnia: Maja 23, 2005, 04:20:38 pm »
właśnie przyszłamdo taty....pare kilosów zrobiłam [nie wiem sama ile],ale czuje,że mięśnie trochę się napracowały.Poza tym chyba się trochę opaliłam,bo większość czasu szłam w słońcu[a dziś jest 28 stopni w cieniu]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5116 dnia: Maja 23, 2005, 04:25:23 pm »
Nawet mi nie przypominaj.... ja nie lubię takich upałów... mam do tego za ciemne włosy i delikatną cerę.... ja nie mam zamiaru wychodzić z domu w taką pogodę obrzydliwą, chyba że mam jakiś ważny powód (a przypominam, że są wakacje, czyli czas w którym ciężko o ważne powody do robienia czegokolwiek)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5117 dnia: Maja 23, 2005, 04:29:09 pm »
ale było całkiem śmiesznie...np. jak jakiś samochód się przy Grunwaldzkiej zatrzymał jak zdejmowałam tą siateczkową koszulkę [tą w której dziś byłam],a inni na niego trąbili...albo jak koło zaśmieconej Radunii przechodziłam i zaczęły nachodzić mnie myśli,żeby się w niej wykąpać

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5118 dnia: Maja 23, 2005, 04:34:55 pm »
Cytuj
np. jak jakiś samochód się przy Grunwaldzkiej zatrzymał jak zdejmowałam tą siateczkową koszulkę [tą w której dziś byłam]
niektorzy to maja szczescie...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5119 dnia: Maja 23, 2005, 04:52:16 pm »
Cytuj
ale było całkiem śmiesznie...np. jak jakiś samochód się przy Grunwaldzkiej zatrzymał jak zdejmowałam tą siateczkową koszulkę [tą w której dziś byłam],a inni na niego trąbili...albo jak koło zaśmieconej Radunii przechodziłam i zaczęły nachodzić mnie myśli,żeby się w niej wykąpać

Noo.... faktycznie.... szkoda, że cię jednak nie odprowadziłem....