Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170708 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5060 dnia: Maja 21, 2005, 08:58:02 pm »
Cytuj
Ta widziałem i aż musiałem sprawdzic za co XD ...  O_o taka była moja reakcja
Gipson ostatnio szaleje i wycina wszystkich w pień :F
hmmm noniewiem... IMO poprostu robi co do niego nalezy....kazdy sie czasem w spamie zapomni =p dla przykładu - 2 razy juz mialem sytuacje ze dalbym ci warna gdybym mogl ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5061 dnia: Maja 21, 2005, 09:22:15 pm »
A właściwie to za co dostałem... wiem, że coś by się znalazło, ale jestem ciekaw za co konkretnie

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5062 dnia: Maja 21, 2005, 09:29:34 pm »
Mam pytanie czy ktos mi kiedys zdejmię to ostrzeżenie przecież jestem juz spokojny i nie spamuje. :D  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5063 dnia: Maja 21, 2005, 09:32:37 pm »
hmm a kto ci je dał? jak wiesz to z nim pogadaj, kup ciasteczko albo winalka brzoskwinowego i sie jakos dogadacie ;]

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5064 dnia: Maja 21, 2005, 09:46:26 pm »
Gipsi mi dał najlepiej kupie mu to piwo ''dog the fog''ucieszy się i się dogadamy.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5065 dnia: Maja 21, 2005, 09:57:06 pm »
Cytuj
kupie mu to piwo ''dog the fog"
oj lepiej nie :-/ piwo idealnie dobralo swoja nazwe - pies we MGLE... strasznie to mialkie i nie ma smaku, zupelnie tak jakbym pil mgle czy inne powietrze... pies nie wiem skad sie wzial ale samo "fog" by za fajnie nie wygladalo wiec pewnie dlatego... co do gorzkosci to jest takie srednie, nie jakies slodkie jak freeqi czy warki strong, ale dla mojej matki to np bylo za slodkie O_o zreszta ona to jest dziwna pewnie okocima palonego tez by wypila... w kazdym razie nie polecam tego piwa bo toto sie niczym szczegolnym nie wyroznia...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5066 dnia: Maja 21, 2005, 09:59:24 pm »
to jest sik motyli, co już zreszta pisałem... i ta "zawartośc tehace"...ekstra...jeszcze powinno miec ziomboja na puszce...

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5067 dnia: Maja 21, 2005, 10:00:14 pm »
No to co mi polecasz.Może niekoniecznie trunek :F  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5068 dnia: Maja 21, 2005, 10:01:27 pm »
kup mu siatke na motyle bo sie sezon zaczął...
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2005, 10:01:41 pm wysłana przez Morchol »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5069 dnia: Maja 21, 2005, 10:02:03 pm »
jak chcesz sie dogadac z gipsim to tylko wino marki "wino"... koniecznie brzoskwiniowe!!!
btw. za 20 minut na tvnie forest gump jakby ktos nie wiedzial
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5070 dnia: Maja 21, 2005, 10:03:07 pm »
Skoro ma takie hobby to mu kupię ale gdzie można taki badzie..eee.....rzecz kupić.

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #5071 dnia: Maja 21, 2005, 10:04:04 pm »
w mięsnym

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5072 dnia: Maja 21, 2005, 10:07:41 pm »
No m to może ja się jeszcze zastanowie co kupić ale jak na razie czekam  na forest guna jeszcze 16 min. na moim zegarku

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5073 dnia: Maja 22, 2005, 01:09:02 am »
Cytuj
A właściwie to za co dostałem...
za "nadmierne offtopikowanie"

Cytuj
2 razy juz mialem sytuacje ze dalbym ci warna gdybym mogl ;]
ale ani ja ani Gipson nie możem dostać :F (błąd w systemie XD)

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5074 dnia: Maja 22, 2005, 01:21:07 am »
wuwu stwierdza że to nie błąd systemu, ale ironia losu... albo po prostu zwykłe chamstwo
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5075 dnia: Maja 22, 2005, 01:31:49 am »
yatta... za 30 zl wygralem dzis 56 zl :-/ a mialo byc jeszcze 40 :-/ jutro mam nadzieje na cos wiecej
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5076 dnia: Maja 22, 2005, 01:36:21 am »
wuwu tonem wilgotnym od sarkazmu stwierdza, że to rzeczywiście duży sukces.....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5077 dnia: Maja 22, 2005, 01:43:26 am »
no jak ja cie nie moge... takie gigantyczne wygrane to sie zdarzaja w przyblizeniu raz na 18,309 roku
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5078 dnia: Maja 22, 2005, 01:48:23 am »
wuwu dokonał wstępnych obliczeń i sformułował teorię, że prawdopodobieństwo wielkiej wygranej jest wprost proporcjonalne do iloczynu szczęścia i częstotliwości gry..... Czyli reasumując to co mówi Zell, to gówno prawda
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5079 dnia: Maja 22, 2005, 01:49:41 am »
lah!! przeciez za taka teorie to nobla dostaniesz jak nic O_o  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"