Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3170740 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5120 dnia: Maja 23, 2005, 04:56:30 pm »
no...właściwie szłam tylkojakieś pół goidziny po tym jak sobie poszedłeś

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5121 dnia: Maja 23, 2005, 05:03:42 pm »
haha... jutro mam sprawdzian z geog***fii z calej azji... yatta? :-/  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5122 dnia: Maja 23, 2005, 05:04:47 pm »
ge***fia ? Brrrr nie przypominaj mi o niej -_-'' za dużo dziś przeszedłem z nią <_<  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5123 dnia: Maja 23, 2005, 05:05:23 pm »
Cytuj
no...właściwie szłam tylkojakieś pół goidziny po tym jak sobie poszedłeś

No masz.... ja to mam szczęście....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5124 dnia: Maja 23, 2005, 05:07:38 pm »
u mnie ge***fia była o tyle syfna,że mieliśmy ją z dyrką,która przepytywała co lekcje z całego roku,bo jej zdaniem ona jest prawem szkoły i może pytać z czego jej się podoba

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5125 dnia: Maja 23, 2005, 05:12:05 pm »
A rada rodziców ma prawo zmienić dyrektora, a uczniowie maja prawo zmienic nauczyciela

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5126 dnia: Maja 23, 2005, 05:16:35 pm »
to nie w naszej szkole...nasze LO było imienia Giuseppe di Vittorio-snanego komuchai szkoła dalej komunistyczna została.Poza tym tu się ma gdzieś radę rodziców [raz wszystkie buty z szatni na WF wywalili,bo myśleli,że nam powiedzieli ,że mamy je zabrać],a tym bardziej uczniów

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #5127 dnia: Maja 23, 2005, 05:19:07 pm »
Ja bym walił taka szkołe i podał ją do sądu... o ile jest państwowa i wysłał jeszcze petycje do ministra nauki i ośwaty a jak by nie podziałało do do TV :F
nie ma śmiacia Polska ma byś wolnym krajem

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5128 dnia: Maja 23, 2005, 05:25:21 pm »
Cytuj
moja kumpela twardo obstawia cały czas że to dziewczyna i nie da się jej przetłumaczyć że to facet ;/
bez jaj... jak to jest facet to ja nie mam raczek i nozek...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5129 dnia: Maja 23, 2005, 05:38:39 pm »
Cytuj
a bym walił taka szkołe i podał ją do sądu... o ile jest państwowa i wysłał jeszcze petycje do ministra nauki i ośwaty a jak by nie podziałało do do TV szczerb 2.gif
tak tak....jaaaaasne

a ta rozmowa Grzybek vs Neccer to IMO bardziej dla szpanu zeby sie ponapinac ze "maja dziewczyny" buehhhheheheeheheheh jak mnie takie zwiazki smiesza buehehehehehehe  
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2005, 05:39:32 pm wysłana przez S&S »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5130 dnia: Maja 23, 2005, 06:02:59 pm »
A ja jutro mam 1 matme i 4 Wiedze O Kulturze :F gery od tygodnia nie mam.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5131 dnia: Maja 23, 2005, 06:05:35 pm »
a ja mam 1 matme dwa polskie religie (dzis gralismy w noge moim zeszytem do religii) i angielski :F

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5132 dnia: Maja 23, 2005, 06:10:10 pm »
A ja mam 8:45
1.------
2.Anglik
3.WF
4.Przyroda
5.Majca
I do domciu.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5133 dnia: Maja 23, 2005, 06:12:29 pm »
1. uksztaltowanie powierzchni
2. strefy klimatyczne i roslinne
3. wody powierzchniowe
4. ludnosc
  4.1 wzrost liczby ludnosci
  4.2 rozmieszczenie ludnosci
  4.3 azja - mozaika ras i religii
5. zmiany na mapie politycznej i konflikty po II wojnie swiatowej
6. zroznicowanie poziomu rozwoju gospodarczego i regionalne ugrupowania gospodarcze
  6.1 zroznicowanie poziomu rozwoju gospodarczego
  6.2 regionalne ugrupowanie gospodarcze
42 strony z podr. + wykucie kazdego mm2 mapy azji... fajnie?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5134 dnia: Maja 23, 2005, 06:14:09 pm »
też to kiedyś miałam....syf....ale lepsza była mapa świata i wszystkie wody powierzchnione [zatoki,morza,rzeki,jeziora,cieśniny i inne ]

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5135 dnia: Maja 23, 2005, 06:15:45 pm »
Ja bym to olał niechciało by mi się uczyć.Gratulacje zell jak dostaniesz dobrą ocene.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5136 dnia: Maja 23, 2005, 06:16:53 pm »
no mapy to najwiekszy syf...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #5137 dnia: Maja 23, 2005, 06:18:17 pm »
syfne są jeszcze gleby...a rozmieszczenie gleb na mapach,to już"klękajcie narody"

Offline Neccer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #5138 dnia: Maja 23, 2005, 06:18:20 pm »
Raz miałem sprawdzian z mapy i dostałem 6 dodatkowo 5 za określanie długości i szerokości ge**********

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #5139 dnia: Maja 23, 2005, 06:19:43 pm »
Cytuj
Ja bym to olał niechciało by mi się uczyć.Gratulacje zell jak dostaniesz dobrą ocene
wszystko fajnie tylko ze ja mam z gegry 1,1,1,2,2 i 3... niefajne oceny
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"