Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166475 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #360 dnia: Lipca 18, 2004, 11:08:19 am »
Cytuj
Ja nie neguje tego pomysłu, ale trochę za kolorowo tu się robi... Rozumiem, ze tutaj tzw. "przodownik" tematu, ale w takim razie, idąc tym tokiem rozumowania, to połowa ludzi na Forum będzie w jakimś tym stopniu moderatorem.

znowu bawimy sie w cytowanie ?? :D...zobacze jak bedzie, ale jesli bedzie jeszcze 2 Wardenow to max...czy to za duzo osob...nie wiem, chce sie przekonac...jesli Modzi stwierdza ze jest to niepotrzebne, bede myslal nad rozwiazaniem tego problemu...

Cytuj
To też świadczy o lenistwie moderatorów, jak na takie małe forum tylu moderatorów

heh, spodziewalem sie wszystkiego, ale nie tego ze ktos zarzuci Modom lenistwo :alien: ...nie ma sprawy, jesli ktos uwaza ze nic nie robimy na 4um, prosze powiedziec...nie wiem jak reszta zespolu, ale ja moge zrezygnowac...bo po co Mod, ktory nic nie robi...

obecnie na 4um jest 2 SModow i 3 Modow (sorki Fast, ale wiesz ze ja nie uznaje cie jako Moda...masz co innego na glowie ;) )...2-3 opiekunów tematu na pewno nie zaszkodzi, wrecz przeciwnie...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 18, 2004, 11:14:39 am »
W sumie to lepiej za dużo niż za mało :P przynajniej jest porządek - ale to głównie dlatego że dawno niewpadła żadna "grupka radosnych nubuf" :D

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 18, 2004, 01:53:54 pm »
Nie mówi że jesteście leniwi, ale że to świadczy o lenistfie (tak jak podobno muj zeszyt od polskiego świadczy o mnie, a ja nieprowadze takowego zeszytu ;/), do moduf dodajcie radosnego qiaxa który też atakuje , z tym że z ukrycia;].
 


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #363 dnia: Lipca 18, 2004, 02:17:01 pm »
jakiego radosnego? jakiego radosnego?!?!?! to jest krwiozercza bestia!!! (w sumie tak jak ja ale ja jestem krwiozerczy wampir :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 18, 2004, 02:25:37 pm »
buuu jakaś połowa obrazków na forum mi sie nie ładuje - niektóre avatary, banner allegro i pół strony głównej :(

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 18, 2004, 02:39:10 pm »
to coś u Ciebie, wszystko jest ok

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 18, 2004, 02:55:10 pm »
ok powywalałem temporary internet files i jest ok ;)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 18, 2004, 04:11:15 pm »
Dobra jeżeli to tak bardzo przeszkadza zmeniam klase tak jak to proponował Dark M i nie ma już kolorowego podpisu ani nowego wardena...  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #368 dnia: Lipca 18, 2004, 06:14:32 pm »
Cytuj
pamietasz kiedy ktos ostatnio dostal bana??...
A ja za to pamiętam doskonale. Ostatniego bana dostał S&S, za to, że spamował, ale później się poprawił i nawet awansował :P
A poza tym dlaczego wszyscy czepiają się, że jest za dużo modów? Modów jest dokładnie tyle ile powinno być. Hm..... tak w gruncie rzeczy to nie można zarzucać modom lenistwa, bo na tym forum nikt (prawie) nie spamuje. Więc modowie się nie leniwią, bo nie ma nic do roboty ;)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #369 dnia: Lipca 18, 2004, 06:38:03 pm »
eee tam niepamiętasz, bo ostatniego dostał Latarnius czy jakoś tak.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #370 dnia: Lipca 18, 2004, 06:46:29 pm »
niepamiętam gościa wogóle :P co zrobił?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #371 dnia: Lipca 18, 2004, 07:15:32 pm »
Skasował pliki z darowanego nam servera.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #372 dnia: Lipca 18, 2004, 07:28:45 pm »
Cytuj
na tym forum nikt (prawie) nie spamuje. Więc modowie się nie leniwią, bo nie ma nic do roboty
no wlasnie i dlatego sie pytam po co ich tak duzo :P zeby znaczek miec?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #373 dnia: Lipca 18, 2004, 09:51:34 pm »
A nie był czasem ostatnim zbanowanym Camel Gierajtowicz??


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #374 dnia: Lipca 19, 2004, 12:19:35 am »
Jeśli ktoś byłby zainteresowany pogadaniem na ircu to:
serwery
- ircnet.pl:6667
- bialystok.ircnet.pl:6667
- katowice.ircnet.pl:6667
- krakow.ircnet.pl:6667
- lodz.ircnet.pl:6667
- poznan.ircnet.pl:6667
- torun.ircnet.pl:6667
- wroclaw.ircnet.pl:6667
nazwa kanału
#squarezone

bezpośredni link do połączenia: irc://ircnet.pl/squarezone
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 12:26:32 am wysłana przez FastRed »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #375 dnia: Lipca 19, 2004, 10:54:13 am »
Aha...był jeszcze taki jeden Bahamut...on też został zbanowany. Też chciałem się dowiedzieć dla czego bo jeszcze wtedy mnie nie było na forum.

A co do ilości modów (nie żebym się bronił). Tak na to narzekacie, ale gdybyście sami nimi byli to byście nie narzekali.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 10:59:29 am wysłana przez Solidus »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #376 dnia: Lipca 19, 2004, 11:10:39 am »
heh ja tesh kiedys bana dostalem :P i sie wcale nie chwale heh
bla

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #377 dnia: Lipca 19, 2004, 12:02:00 pm »
solidus ja chcialem byc modem po czystce ale za duzo was sie zrobilo to nie zostalem... a teraz jeszcze nastepni... wiec mi tu nie narzekaj ze narzekam :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #378 dnia: Lipca 19, 2004, 03:50:36 pm »
Fast z tym ircem najwiekszy problem jest ze na nim nikt nie siedzi wiec chyba nie oplaca tam chodzic  ;)
 
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2004, 03:55:01 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #379 dnia: Lipca 19, 2004, 04:20:43 pm »
FaLa: jeśli chcemy, zeby było pare osób na raz to trzeba organizować spotkania w określonym czasie. Na pewnym forum jest ok. 6 tys. uzytkowników, a pomimo tego na ircu prawie nikt nie siedzi :).