Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166473 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #340 dnia: Lipca 17, 2004, 09:18:20 pm »
To może zamiast na Chacie, to na kanale IRC? Zero tam jest lagów... Więc same korzyści.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #341 dnia: Lipca 17, 2004, 10:00:34 pm »
No ale IRCa na a SZ chyba nie ma a Chat jest :) Tak pozatym ogląda ktoś może telewizje?? Bo bardzo mi się podobał serial Roswell(taki serial w którego openoingu śpiewa Dido) na polsacie i akiś rok temu zakonczuyli puszczać któryśsezon... i teraz leci znowu.. niewie ktoś czy to lecą nowe odcinki czy stare?? Ja mam nadzieje że nowe...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline FastRed

  • Naczelny
  • ***
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.net
Total offtopic
« Odpowiedź #342 dnia: Lipca 17, 2004, 10:22:58 pm »
CO nie ma co nie ma???
http://squarezone.net/irc/
A to to co? :P
edit: coś z serwerem się połączyć nie chce
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2004, 10:28:35 pm wysłana przez FastRed »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #343 dnia: Lipca 17, 2004, 11:34:36 pm »
wow Gipsi został kolejnym modkiem, moje gratulacje
jeszcze troche to niebędzie na forum zwykłych userów :D

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #344 dnia: Lipca 17, 2004, 11:54:26 pm »
"Bo wszyscy Forumowicze, to jedna rodzina"...
 

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #345 dnia: Lipca 18, 2004, 12:18:30 am »
ej qiax chyba pomyliles tematy tu nie "muzyczne cytaty" :P  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #346 dnia: Lipca 18, 2004, 12:24:01 am »
Heheh gratulować chyba nie ma czeo ja odpowiadam (jak narazie) tylko za jeden dział... a itak na razie poprwiłem tam jedną rzecz dopiero :shu:
Heh "starszy czy młodszy..."


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #347 dnia: Lipca 18, 2004, 12:40:00 am »
Spojrzmy optymistycznie: im więcej moderatorów, tym mniej spamu, im mniej spamu, tym mniej postów, im mniej postów, tym mniej ludzi, bo się wkurzą na moderatorow i znajdą inne Forum. Innymi słowy: same korzyści!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #348 dnia: Lipca 18, 2004, 12:43:06 am »
Inymi słowy... ściągamy Gipsowi znaczek Moda?
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2004, 12:43:27 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #349 dnia: Lipca 18, 2004, 12:43:41 am »
im mniej ludzi tm wiecej miejsca, im wiecej miejsca tym wiecej spamu, im wiecej spamu tym wiecej modkow - tak sie kolo zamyka :P

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #350 dnia: Lipca 18, 2004, 01:20:15 am »
Zmień se klase w profilu to znaczek powinien zniknąć ;]  


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #351 dnia: Lipca 18, 2004, 02:02:40 am »
Gipsi na razie korzysta ze znaczka Moda...poprosiłem Fasta o przygotowanie nowych badz zedytowanie jednego...Gipsi i Shadow nie sa Modami...ich grupa mówi sama za siebie...opiekuja sie pewnymi tematami i tylko  w tych tematach moga "modowac"...

uwazam ze swierza krew jest potrzebna zarowno wsrod userow jak i wsrod modow/redow...

Cytuj
Spojrzmy optymistycznie: im więcej moderatorów, tym mniej spamu, im mniej spamu, tym mniej postów, im mniej postów, tym mniej ludzi, bo się wkurzą na moderatorow i znajdą inne Forum. Innymi słowy: same korzyści!

qiax, dlaczego tak pesymistycznie...pamietasz kiedy ktos ostatnio dostal bana??...ja nie pamietam kiedy komus dalem ostrzezenie :D...

jesli pomysl nie wypali to wrocimy do starej formy...

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #352 dnia: Lipca 18, 2004, 02:14:44 am »
Cytuj
Gipsi na razie korzysta ze znaczka Moda...poprosiłem Fasta o przygotowanie nowych badz zedytowanie jednego...Gipsi i Shadow nie sa Modami...ich grupa mówi sama za siebie...opiekuja sie pewnymi tematami i tylko w tych tematach moga "modowac"...

uwazam ze swierza krew jest potrzebna zarowno wsrod userow jak i wsrod modow/redow...

Jestem za nowymi uzytkownikami Forum <mamy ich dużo, ale mało się aktywnie udziela>, a już w szczególności, za przedstawicielkami płci przeciwnej <ach, z kobietami raźniej... zarówno jeśli chodzi o redakcje, nowych użytkowników no i moderatorów>.

Cytuj
qiax, dlaczego tak pesymistycznie...pamietasz kiedy ktos ostatnio dostal bana??...ja nie pamietam kiedy komus dalem ostrzezenie ...

jesli pomysl nie wypali to wrocimy do starej formy...

Ale to było optymistyczne... W końcu zero ludzi = zero problemów. A tak:
Nowi ludzie, nowe nOObowe pytania, nowy spam, więcej wysiłku w jego usuwanie, więcej ostrzeżeń, więcej banów, większy chaos... A potem wielka Czystka! Bójcie się, bo jak kiedyś pisałem: Bóg wam wybaczy... Ja nie.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #353 dnia: Lipca 18, 2004, 02:15:35 am »
ard mi dales ostrzezenie :P ale na szczescie (dla ciebie) juz naprawiles :D a co do ilosci modow - nie no to juz nie jest lekka przesada?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #354 dnia: Lipca 18, 2004, 02:17:41 am »
Ale Zell, za to jest kolorow w oknie użytkowników: czerwień, zieleń, pomarańcz, niebieski... Wszystkie kolory tęczy!

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #355 dnia: Lipca 18, 2004, 02:24:43 am »
o nowa czystke sie nie boje...podobno mielismy nie rozgrzebywac starych smieci ??...ale k...powiem tak...1 czystka nastapila poniewaz IMHO zawinili modzi...teraz taka sytuacja nie mialaby miejsca...

co do Warednów...nie jestem Alpha i Omega...nie na wszystkim sie znam, nie wszystko mnie interesuje...Gispi interesuje sie kilkoma rzeczami japonskimi (muzyka, chyba kultura (tu moge sie mylic)) i generalnie Japonia...dlatego zostal opiekunem tego tamatu...Shadow jest (chyba) liderem i przodownikiem jesli chodzi o UO, wiec zostal opiekunem tego tematu...zreszta co do Shadowa to bylem naciskany przez kilka osob :D

gdyby nadal aktywne byly tematy PT i KO to podobna funkcje otrzymali by Maver i S&S
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2004, 02:49:44 am wysłana przez ARD »

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 18, 2004, 02:43:55 am »
Ja Pamiętam ostatniego Bana ;], dostał go gośc co dał nam server i potem usunoł wszytskie pliki ;/ , a le na Forum hyba nic niezawinił .

Gipsi interesujesz sie kulturą itp. Japońską ;D a ja myślałem żę tylko podobają ci sie japońskie hłopaki i muzyka.


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 18, 2004, 03:30:25 am »
Cytuj
o nowa czystke sie nie boje...podobno mielismy nie rozgrzebywac starych smieci ...ale k...powiem tak...1 czystka nastapila poniewaz IMHO zawinili modzi...teraz taka sytuacja nie mialaby miejsca...

Ci młodzi co wtedy zawinili, to są ci sami ludzie, tyle, że starsi. Widać, że ta Wielka Czystka jednak pomogła.

Cytuj
co do Warednów...nie jestem Alpha i Omega...nie na wszystkim sie znam, nie wszystko mnie interesuje...Gispi interesuje sie kilkoma rzeczami japonskimi (muzyka, chyba kultura (tu moge sie mylic)) i generalnie Japonia...dlatego zostal opiekunem tego tamatu...Shadow jest (chyba) liderem i przodownikiem jesli chodzi o UO, wiec zostal opiekunem tego tematu...zreszta co do Shadowa to bylem naciskany przez kilka osob

gdyby nadal aktywne byly tematy PT i KO to podobna funkcje otrzymali by Maver i S&S

Ja nie neguje tego pomysłu, ale trochę za kolorowo tu się robi... Rozumiem, ze tutaj tzw. "przodownik" tematu, ale w takim razie, idąc tym tokiem rozumowania, to połowa ludzi na Forum będzie w jakimś tym stopniu moderatorem.  

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #358 dnia: Lipca 18, 2004, 03:55:39 am »
To też świadczy o lenistwie moderatorów, jak na takie małe forum tylu moderatorów. Na takie forum wystarczyło by 2-3 dobrych moderatorów, ale pżynajmniej jet kolorowo jak popatżeć na pasek obecnych użytkowników :].. szkoda że niemamy tylu Redaktorów, któży by sie garneli do pracy ;]


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #359 dnia: Lipca 18, 2004, 04:32:17 am »
Odezwał się najpracowitszy spośród nas... I szkoda, że niemamy tyle redaktorek... Ech... Moje marzenie pracować z dziewczynami z miłością do jRPG i Chrono Crossa...