Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3166506 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 14, 2004, 03:15:00 am »
Wiecie co jest najgorsze na tym Forum? Każdy ma te same poglądy, każdy się z kimś zgadza i nie ma miejsca na jakąmś miłą, porządną dyskusję/polemikę <czasami kłótnię>. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale głównie to albo Total Offtopic, ale ktoś powie coś, inny odpisze śoc, a potem każdy zapomina o dyskusji i nie ma co później poczytać. Dlatego tak każdy śpi <nie śpię w nocy, bo w dzien nadrabiam zaległości>.

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 14, 2004, 03:43:09 am »
EUROPA! EUROPA!


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 14, 2004, 04:46:36 am »
heh kto spi to spi :D a kto sciaga hellsinga i oglada copa america to nie spi :P qiax ja moge popolemizowac tylko zarzuc cos odmiennego od moich pogladow :D  
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2004, 04:47:41 am wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #303 dnia: Lipca 14, 2004, 05:01:30 am »
No i tu zaczyna sie właśnie problem.

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #304 dnia: Lipca 14, 2004, 06:48:27 am »
heh...qiax wiesz ze z Toba to ja moge sie "pkolucic" :D...tzn popolemizowac :P...jush raz wyszlo mi to na dobre ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #305 dnia: Lipca 14, 2004, 09:03:36 am »
Cytuj
ja moge popolemizowac tylko zarzuc cos odmiennego od moich pogladow 
Ja moge.........tylko mnie reszta za to zrowna z ziemia........wiec.....napisze cos innego....t.ylko napisz czy dalej masz ochote siem poklu....polemizowacx :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #306 dnia: Lipca 14, 2004, 12:36:25 pm »
hyh qiax... nie dokonca to prawda... moze jakos sie klocimy ale juz nie raz byly odmienne zdania... ja tu powiem tylko swojih przykladow kilka:
Dzial japonski hip hop, japonska muzyka, konsole wersus pc, nieraz byly klotnie na temat spamu, heh nie raz specjalnie podpuszczalem marvela ze spamuje nawet jak tego nie robil...ale poprostu smiac mi sie chcialo... czasami sie nasze poglady roznia... nie ukrywam ze najbardziej libie jak nowi zakladaja tematy, ale ostatnio zorbilem sie mily i ich nie bluzgam... a do tego marvel zabronil przeklinac ;(
O hip hopie tez czesto sa jakies male zgrzyty... faqt malo tego ale nie trzeba sie koniecznie klocic...
Na temat moich pedalskich avatrow tez juz sie nikt nie buzy... moze poprostu przyzwyczjamy sie do siebie i ciezko jest sie klocic.... co nie zmienia faktu ze wymienianie sie smsami o final fantasy jesr dla nie nadal tak zajebiste jak bbiale buty mojego starego :lol:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #307 dnia: Lipca 14, 2004, 01:14:30 pm »
Niech ktoś mi napisze, że Front Mission 3 jest beznadziejny to zacznę kłótnie :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 14, 2004, 03:10:37 pm »
Cytuj
moze poprostu przyzwyczjamy sie do siebie i ciezko jest sie klocic

Gipsi swietnie to powiedzial...normalnie browarek dla tego pana...juz dawno to zauwazylem (przynajmniej po sobie)...przesiaduje juz tutaj ponad pol roku i wiekszosc osob nie traktuje jak "uzytkownikow" czy "odwiedzajacych" tylko jak znajomych albo nawet dobrych kumpli...a naprawde ciezko jest klocic sie z takimi ludzmi...czasami mala sprzeczka, ot to wszystko...po prostu zżylismy sie ze soba, prawie jak rodzina :P...mi takie cos odpowiada, uwazam ze udalo nam sie stworzyc wspaniala atmosfere na 4um...choc jakas "swieza krew" by sie przydala :D

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 14, 2004, 05:11:43 pm »
ależ mi się podoba głębia twojej wypowiedzi. Normalnie jakoś tak same mądre i filozoficzne myśli w tym temacie. Ale ja myślę, że to nie tylko przez jakieś zżycie się ze sobą. Czepiacie się, że nikt sie nie chce ze sobą kłucić. A o co tu się kłucić? Przecież żaden normalny człowiek nie kłuci sięm o nic takiego jak kolor mecha w Front Mission, ani rzeczy typu: dlaczego utożsamiaż się z tym bohaterem serii FF, a nie z innym. Jak tu się można kłucić o akie coś? No ale istnieje też inna przyczyna. Może po prostu wszyscy są tak pokojowo nastawieni (albo zjarani), że nie mają ochoty się kłucić.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 14, 2004, 05:30:35 pm »
haha solidus fm3 jest beznadziejny :D no moze beznadziejny nie ale mi sie znudzil w polowie pierwszego scenariusza i wogole mi to jakos do gustu nie przypadlo...
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 14, 2004, 05:37:50 pm »
ehhh ARD ty mi tutaj z tymi obietnicami browarkowymi nie przesadzaj bo to już nie pierwszy raz kiedy mi się należy... zbankrutujesz przy mnie :P  a przy okazji schlejesz mnie na śmierć :P

Ja mam tylko nadzieje że nie zaczniecie się na siłe kłócić... różnice zdań powinny wychodzić sam z siebie a nie nasiłe... chociaż fak jest faqtem że Linkin Park śmierdzi... hahah żartuje, pewnie już sie połowa użytkowników zaczęła dusić... może smierdzieć nie śmierdzą ale nie pojmuje tego zespołu... chociąz i tak jak oglądałem jeden teledysk anime z ich muzyką było nawet nieżle.... ale to pewnie przez to że nie ich niewidziałem tylko jakieś fajne ciełe anime :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 14, 2004, 05:48:24 pm »
Cytuj
ależ mi się podoba głębia twojej wypowiedzi. Normalnie jakoś tak same mądre i filozoficzne myśli w tym temacie.

czyzbym wyczul ironie w twojej wypowiedzi Magu ??...chcesz sie poklocic ?? :P

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 14, 2004, 07:30:28 pm »
ktoś tu chce sie specjalnie klocic? blee - psychiczny masohizm - tego nie lubie :P
Gipsi i ARD - jedno słowo - popieram :D

pozatym linkin park sux, Sephiroth to pedał, Hellsing to bajeczka dla niedorozwiniętych trzylatków, kościół ma racje w każdej kwestii, a w FM niegrałem, ale i tak napewno jest do dupy :P :P :P
teraz wszyscy szczęśliwi? :>

edit
ktoś wspominał coś o topicach nowych userów - nie można wszystkich pakować do jednego worka z plakietką "nooby - śmiać się z nich", ale coracja to racja, niektórzy zapewniają codzienną dawke śmiechu konieczną do dobrego rozwoju :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2004, 07:33:07 pm wysłana przez Morchol »

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 14, 2004, 07:55:45 pm »
Nie chce byc wścibski itd, ale mnie chodziło o poelmikę, dyskusję <jak w temacie: Kim tak naprawdę jest Harle>, kłótnia to był drugi plan <i dlatego w tym nawiasie, jako taka "swawolna" myśl...>, a wy to jakoś tak wyolbrzymiacie... Czy ja się tak cześto kłóciłem? Nie, ja po prostu polemizowałem <subtelności w moich wypowiedziach po prostu nie można mi odmówić>.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #315 dnia: Lipca 15, 2004, 12:02:18 am »
hm.... możliwe, że na forum nie ma żadnej "perwersyjnej wymiany zdań", ale pomyślcie może dlaczego. Dlatego, że nie ma zbyt wiele tematów, w których dowolność wypowiedzi pozwala na polemizację, albo ewentualnie kłutnie. Bo przecież nie nawiążesz żadnej głębszej dyskusji w tematach pokroju trivii. Chociaż z drugiej strony może się mylę i ze wszystkiego można zrobić dyskusję, ale ktoś musiałby ją wprowadzić na właściwy tor, a jakoś się nigdy nikomu do tego nie śpieszy.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #316 dnia: Lipca 15, 2004, 12:25:01 am »
ja tam specjalnej klotni nie chce wywolywac tylko po prostu pisze ze fm3 nie jest takie zarabiste i chocby nie wiem co to mnie solidus nie przekona :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Rad!cal.87

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
    • http://
Total offtopic
« Odpowiedź #317 dnia: Lipca 15, 2004, 10:18:00 am »
Final fantasy jesty słaaabe!

Poniżej zbieram podpisy na krucjate przeciwko mnie - heretykowi! hehe tak sie kłotnie wywołuje :P

 
bla

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #318 dnia: Lipca 15, 2004, 10:29:36 am »
W porównaniu z Chrono Crossem jest słabe ale tak bez porównań samo w sobie jest niezłe, no może oprócz VII bo ta się wybija... no i X ale w tę nie grałem więc nie wiem niewypowiadam się.. VIIIbyła nawet fajna i mi przypasiła ale skonczyłem ją tylko raz tak jak VII a nie to co z CC gdzie gierke łykałem po raz 5 czy 6 i nadal była wypaśna... i to pod względem fanularnym i audiovizualnym :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #319 dnia: Lipca 15, 2004, 12:20:29 pm »
O_o ten to zgasssi każde wątpliwości  :P