Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3160310 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28500 dnia: Maja 11, 2008, 09:11:52 pm »
Może to tylko ja, ale trochę zbyt bajronicznie się na tym forum robi ostatnio. Chyba najwyższy czas rzucić SquareZone w cholerę i poszukać sobie weselszych kumpli heh...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28501 dnia: Maja 11, 2008, 09:35:12 pm »
Cóż, takie czasy...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28502 dnia: Maja 11, 2008, 09:47:26 pm »
A wes idz z takimi tekstami ja tam sie wyobcowany nie czuje prawie połowa osób w moim wieku w tym kraju ma podobne problemy wiec gdzie tu wyobcowanie , rozdarty to ja jestem tylko nad tym czy kupic po sesji ps2 czy nie ,
a mścic to ja sie nie mam na kim i za co ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28503 dnia: Maja 11, 2008, 09:53:16 pm »
Tak mnie nagle naszło. Emiel, skoro mieszkasz na Wyspach, to byłbyś taki uprzejmy i luknął ile w WB kosztuje GTA IV na X0?

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28504 dnia: Maja 11, 2008, 10:04:54 pm »
Uwielbiam problemy typu kupić to czy tamto". Ale odkąd mam pracę nie muszę się zbyt długo zastanawiać. Kupuje obydwie rzeczy. :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28505 dnia: Maja 11, 2008, 11:02:56 pm »
Ku#$% czuję jakąś pustkę ostatnio, brakuje mi czegoś.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28506 dnia: Maja 11, 2008, 11:38:29 pm »
Idź do pracy. Od razu przestanie ci czegokolwiek brakować  a obecne uczucie pustki będziesz wspominał jako miłe spędzone chwile. :) (Do cholery sam muszę sobie znaleźć lepszą pracę bo jeszcze trochę i padnę z wyczerpania).

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28507 dnia: Maja 12, 2008, 10:53:02 am »
O jest ! Znalazłem już tą śrubkę. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28508 dnia: Maja 12, 2008, 11:58:29 am »
Ej Tant czemu mi się to skojarzyło z zachowaniem Emo?(mam na myśli znaczenie tego wyrazu) XDDDD

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28509 dnia: Maja 12, 2008, 03:26:57 pm »
Taa... A zdawałoby się, że wszyscy się otwarcie śmiejemy z emo-kidsów...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28510 dnia: Maja 12, 2008, 10:03:07 pm »
BLOG TIEM! (dawno nic nie pisałem w końcu)

Byłem dzisiaj na uczelni dowiadywać się jakie mam szanse na emigrację do Japonii w ramach programu stypendialnego. Okazało się, że jest naprawdę nieźle. 2 lata temu z PG dwie osoby zgłosiły się tak jak ja (zdaje się nawet, że nie mieli takich "kwalifikacji") i obie pojechały, co znaczy, że dostać się na wyjazd z tego systemu nie jest tak ciężko, jak się obawiałem. Babka kazała mi wpierw poszukać jakiejś uczelni - wcześniej przeglądałem je tak dosyć pobieżnie, wiedziałem gdzie mniej-więcej chcę wylądować, no ale obawiałem się, że nie będzie tam odpowiednich opcji dla gaijina od ochrony środowiska. No ale przed chwilą trochę uważniej przestudiowałem co oferuje moja wymarzona uczelnia (Hokudai) i aż mi łzy w oczach stanęły. Nawet nie kierunek - cholerni japończycy mają cały wydział związany z moją specjalizacją, który się zwie po angielsku "Faculty of Environmental Earth Science". Obawa w sprawie ewentualnej bariery językowej też jakoś zniknęła, jak zobaczyłem mały, ale ważny napis "We teach in English for foreign students". Kocham to miejsce...

Nie ma co - robię Advance'a, robię kolejny poziom JLPT, za rok dogadam się w sprawie ewentualnej obrony pracy magisterskiej w kraju, po powrocie, no i na początku 2010 roku lecę do Sapporo na 2 lata. Nie martwcie się - w natłoku nauki i napawania się Hokkaido, znajdę pewnie jakiś czas na pilnowanie porządku na SZ i trzymanie w ryzach redakcji (zresztą, jeszcze 2 lata będę w kraju, a strona w tym czasie się może już kilka razy zawalić heh). Jak jeszcze dorwę tam jakiś skaner, to będziemy mieli co tydzień skany z Famitsu pierwsi na świecie hehehe...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28511 dnia: Maja 12, 2008, 10:24:38 pm »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_Kozaków_zaporoskich_do_sułtana_Mehmeda_IV  łał. Jeżeli to nie jest wymysł wikipedysty, to klękajcie narody - na taką dyplomację nie ma bata po prostu.

Tant - powodzenia :)
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2008, 04:44:58 pm wysłana przez Musiol »

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28512 dnia: Maja 12, 2008, 10:25:43 pm »
Miło popatrzeć, że się komuś w życiu układa.

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28513 dnia: Maja 13, 2008, 12:42:28 pm »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_Kozaków_zaporoskich_do_sułtana_Mehmeda_IV  łał. Jeżeli to nie jest wymysł wikipedysty, to klękajcie narody - na taką dyplomację nie ma bata po prostu.

Tant - powodzenia :)

Dobre Siergiej. Popraw tylko link, bo przy pierwszym kliknięciu nie działa. Dyplomacja, dyplomacją, wyobraź sobie co zrobili z poselstwem skoro samego sułtana chcieli najebać xD Jedno jest pewne: nie chciałbym w żadnym wypadku być w ich skórze  :D

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28514 dnia: Maja 13, 2008, 04:37:08 pm »
Dziś pożegnałem kumpla którego znałem 17 lat...

Paweł [ * ]...
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2008, 04:44:38 pm wysłana przez Musiol »

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28515 dnia: Maja 13, 2008, 09:28:55 pm »
współczuje... kilka lat temu też pożegnałam bliskiego kumpla.

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28516 dnia: Maja 13, 2008, 10:26:28 pm »
 :(

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28517 dnia: Maja 14, 2008, 12:44:11 pm »
... powialo klimatem emo

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28518 dnia: Maja 14, 2008, 03:09:11 pm »
Klimat emo by był gdyby sam się zabił specjalnie czy coś... Paweł spadł ze skałki... Miał 20 lat i za tydzień miałby urodziny. W dodatku 12 dni dzieliło go od opuszczenia wojska. Był na przepustce  ; /

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #28519 dnia: Maja 14, 2008, 05:11:37 pm »
... powialo klimatem emo
Marv, trochę taktu... Osoba, która ma depresje to też pewno emo...