Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162685 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20240 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:51:53 pm »
o qrcze o qrcze walimy mięchem ale będzie fun brakuje tylko popcornu albo pizzy ;]

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20241 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:53:15 pm »
noz moglem poczekac z ta puszka kukurydzy ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20242 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:55:34 pm »
Ide sobie zrobić coś do jedzenia pewnie właśnie popcorn lub frytki i zaraz wracam, nie zaczynajcie pod moją nieobecnosć tylko. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20243 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:57:18 pm »
serniczka kawałeczek? ;]

ha! ciasta popieczone... wyszły elegancko, jeszcze makowiec się kończy piec, farsze do pierogów też gotowe, tylko się jutro cebuli doda dopiero coby przez noc nie skwaśniało czy cośtam ;]

hmm ściągnąłem sobie ejskombata belkan wara bo akurat ktoś na decku osiedlowym miał... zobacze czy to naprawde takie uberzajebiste jak "coponiektórzy" piszą ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20244 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:58:48 pm »
wali mnie to co inni myślą o tym co robię
mówisz zupełnie jak Agrias... ona mowiła identycznie
Jeśli ja też mam w dupie co inni o mnie mówią i myślą to też jestem taki jak Agrias ? No raczej nie, bo jeśli już kogoś wkurzam to raczej próbuję się dostosować. Nie chcę, żeby ludzie mieli mnie dość i powiedzieli "wkurwiasz nas, wypierdalaj".
Cytuj
bejbe, dont kraj.
Zmień płytę. <czeka na identyczny, pseudo sarkastyczny komentarz>
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20245 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:04:13 pm »
hmm popatrzmy czy ja sie zmienilem przez te 2 lata jak tu jestem? chyba nieee wkoncu dalej trudno mnie zrozumiec a buntow nikt juz nie ma ;] wiec dajcie jej czasu 2 lata moze dorośnie bedzie miała te 15 to te zmiany hormonalne czy cos poukładają jej w głowie i bedzie git

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20246 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:04:46 pm »
Sol, je tam, nie mieszaj się, niech ze "posmarują" po mnie i wszysscy będą happy, ogórekteż, że jąktoś poparł ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20247 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:10:11 pm »
Cytuj
Jeśli ja też mam w dupie co inni o mnie mówią i myślą to też jestem taki jak Agrias ? No raczej nie, bo jeśli już kogoś wkurzam to raczej próbuję się dostosować. Nie chcę, żeby ludzie mieli mnie dość i powiedzieli "wkurwiasz nas, wypierdalaj".
Może zakończcie już ten temat. T.O. to nie Kólko Filozoficzne i chyba nie trzeba tu pisać jakiś postów na wysokim poziomie. A jeżeli komuś przeszkadza to co pisze Agrias to przecież można to zignorować (chyba że wali gdzieś offtopy) a nie pisać "wkurwiasz nas, wypierdalaj". To tyle, ja stąd uciekam bo i mi się dostanie ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20248 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:12:25 pm »
Cytuj
Jeśli ja też mam w dupie co inni o mnie mówią i myślą to też jestem taki jak Agrias ? No raczej nie, bo jeśli już kogoś wkurzam to raczej próbuję się dostosować. Nie chcę, żeby ludzie mieli mnie dość i powiedzieli "wkurwiasz nas, wypierdalaj".
Może zakończcie już ten temat. T.O. to nie Kólko Filozoficzne i chyba nie trzeba tu pisać jakiś postów na wysokim poziomie. A jeżeli komuś przeszkadza to co pisze Agrias to przecież można to zignorować (chyba że wali gdzieś offtopy) a nie pisać "wkurwiasz nas, wypierdalaj". To tyle, ja stąd uciekam bo i mi się dostanie ;]
"Ignoruj a się odczepią" ? Bullshit. Może kiedyś tak było, ale teraz to jedynie pobudza do jeszcze gorszego zachowania.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20249 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:16:00 pm »
Sol, je tam, nie mieszaj się, niech ze "posmarują" po mnie i wszysscy będą happy, ogórekteż, że jąktoś poparł ;]
Ja jej nie poparłam... i nic na nikogo nie móię i się nie czepam, więc możecie sobie po prostu darować...
te Twoje kłótnie a Agrias były zabawne do pewnego momentu, później strały się po prostu męczące

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20250 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:17:33 pm »
Chciałem coś napisać, ale wyleciało mi z głowy...

Olewam tę sprawę, przecież musimy być "user firendly" (w jej przypadki idiot friendly), o ile Marv nie spieprzył to juz nie jestem chyba modem ;f

Cytuj
Ja jej nie poparłam...
paczcie jak schlebia sobie....nie mówiłem o Tobie, Bulwazałrze (cholera, wolałem Tamiko, krótsze ;) <- potraktuj to jako joke)

Cytuj
były zabawne do pewnego momentu, później strały się po prostu męczące
hoooray ! ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2006, 10:18:08 pm wysłana przez Musiol »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20251 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:19:19 pm »
Dobra popcorn gotowy, Musiol dajesz ! Wrzuć jej ! Wrzuć jej ! Sol widze też sobie radzi i idzie łeb w łeb z Musiolikiem, trochę w tyle Siergiej z Glennem.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20252 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:22:07 pm »
keskjusemła ale ja tu tylko przejazdem jestem ;f i ide zara znowu Killera ogladac ;]
heh głupio to brzmi ale coraz bardziej mi sie moj własny sig podoba ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20253 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:23:33 pm »
Dobra popcorn gotowy, Musiol dajesz ! Wrzuć jej ! Wrzuć jej ! Sol widze też sobie radzi i idzie łeb w łeb z Musiolikiem, trochę w tyle Siergiej z Glennem.
Ja bym chciał zobaczyć tu qiaxa, podczas jakiejś konfrontacji, on umiał by się bronić i rzucać mięsem ;]. A co to za przyjemność oglądać taką nierówną walkę jak teraz :F

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20254 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:25:48 pm »
Hmm to potraktuj to jako wyścig kto lepiej wrzuci agrias bo od kilku stron tak to właśnie wyglada.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20255 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:27:51 pm »
Hmm to potraktuj to jako wyścig kto lepiej wrzuci agrias bo od kilku stron tak to właśnie wyglada.
Proponuje zrobić sonde

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20256 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:33:12 pm »

From now on, this thread is about funny anime captions.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20257 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:33:40 pm »
Cytuj
te Twoje kłótnie a Agrias były zabawne do pewnego momentu, później strały się po prostu męczące

Raz w życiu zgodzę się z Bulbasaurem (może mi się to więcej nie przytrafi). Widać Musiolik, że masz zły humor i robisz akcje w stylu "Kill da n00b", a część userów idzie za tobą, bo ich to bawi/też nie przepadają za Agrias/nie mają co robić. Ja kumam, można kogoś nie lubić, może jakbym się zastanowił to znalazłbym tu kogoś, kogo nie specjalnie lubię, ale ten cały flame jest zupełnie nie potrzebny. Agrias nie pisze nic konkretnego, no ale ku*wa mać, my też momentami nic konkretnego nie piszemy i, tak jak pisał Gipsi, powoływanie się na "doświadczenie" to żaden argument.

Prosiłem raz, zchillujcie, Agrias nie grzeszy aż tak, żeby ją bluzgać co post. Pisze małokonkretnie poprostu, jest młoda i się wyrobi z czasem (jak Glenn, czy Siegiej np.). Ja czytam każdą stronę TO od dłuższego czasu, chyba nie wszyscy są z forum tak na bierząco jak ja, ale kurde nie zauważyłem niczego, co miałby mnie do flame'a sprowokować, co byłoby jakimś głębokim naruszeniem zasad. Ale, nie tylko dlatego, że mamy święta, wszystko to przestaje mi się podobać. Dlatego:

występując w obronie dobrego nastroju na forum, który niektórzy forumowicze próbują naprawiać i ukracając ten flame, który zaczyna się po raz n-ty i za każdym razem przebiega tak samo, daje wam to ostatnie ostrzeżenie. Jak ktoś zacznie bluzgać innego użytkownika, dostaje warna (odsyłam do REGULAMINU, do podpunktu "Szczególnie należy unikać"). You have been warned, po przyjacielsku cię proszę Musiolik - zchilluj.

That was a public service announcement, brought to you by Lieutenant Schat de Fackaap

A teraz wracam do FFXII i jak wrócę wszyscy mają być mili. No...

EDIT::

Cytuj
Olewam tę sprawę, przecież musimy być "user firendly" (w jej przypadki idiot friendly), o ile Marv nie spieprzył to juz nie jestem chyba modem ;f

Mogłeś z tym chciaż na tego posta poczekać... pisałem go z 10 minut...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20258 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:38:33 pm »
serniczka kawałeczek? ;]

ha! ciasta popieczone... wyszły elegancko, jeszcze makowiec się kończy piec, farsze do pierogów też gotowe, tylko się jutro cebuli doda dopiero coby przez noc nie skwaśniało czy cośtam ;]

hmm ściągnąłem sobie ejskombata belkan wara bo akurat ktoś na decku osiedlowym miał... zobacze czy to naprawde takie uberzajebiste jak "coponiektórzy" piszą ;]
Tobie rodzice placa ze tyle robisz na swieta? Jakbym byl czyims ojcem/matka i bym zczail zem oj syn pichci pare ciast to chyba bym ze szczena opadnieta przez pare minut na niego czail ;]

Cytuj
Sol, je tam, nie mieszaj się, niech ze "posmarują" po mnie i wszysscy będą happy, ogórekteż, że jąktoś poparł ;]
Jak juz zauwazyla moja pokemonowa kolezanka Tamiko to tez jest zachowywanie sie jak Agrias... nie rob z siebie ofiary bo przeciez nikt cie nie obsmarowywuje ;] A juz na pewno nie ja.

Tant przylecial do ciebie juz NDS?

Wogole jak tam ekipa czujecie magie swiat? Bo ja w chu* ;] Jest cudownie! ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20259 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:40:34 pm »
Cytuj
Tant przylecial do ciebie juz NDS?

No właśnie nie. Miał kurier mi go przynieść. No trudno, mam nadzieję, że po świętach będzie... w sumie narazie mi nie potrzebny, bo i tak zestaw małego haker mi potrzebny. No ale pani z Robson'a mnie okłamała, bo kurier miał być wczoraj.. bitch..