Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162541 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20220 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:39:11 pm »
Nie ma tak lekko. Zdjęcia qiaxa są jak windows. Tylko na jedno stanowisko :)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20221 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:40:45 pm »
sa jak windows? czyli w kazdym domu jest jedno pirackie ? albo zawiesza sie co chwile ? albo pochłania wiecej niz cokolwiek innego ?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20222 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:41:47 pm »
nie, też doprowadza do płaczu i zgrzytania zębów ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20223 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:43:08 pm »
a) qiax to kobieta, piersiasta blondyna o niebieskich oczach i cudownym tyłku xD (jak to przeczyta to "pochi" ma przejeb xD)
b) Molu, wrzucaj foty ;] Szef i nawet Vizart dali ;]
c) nie "kurczaczek", nie zluzuje z ogórkiem, ona jest nienormalna, nienawidzę ją, jak się jej nie podoba niech spierdala z forum

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20224 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:43:19 pm »
nie, też doprowadza do płaczu i zgrzytania zębów ;]
a moze sa jak IE?

c) nie "kurczaczek", nie zluzuje z ogórkiem, ona jest nienormalna, nienawidzę ją, jak się jej nie podoba niech spierdala z forum

zaczynasz mi w pewnym stopniu przypominac gipsa ale to nie jest wcale dobre...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 11:44:24 pm wysłana przez GLenn »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20225 dnia: Grudnia 22, 2006, 11:51:56 pm »
b) Molu, wrzucaj foty ;] Szef i nawet Vizart dali ;]
Jutro, jak znajdę czas między kręceniem, pieczeniem, lepieniem i innymi pierdołami ;] Przy sztucznym świetle aparat strasznie kijowo łapie ;]
Cytuj
c) nie "kurczaczek", nie zluzuje z ogórkiem, ona jest nienormalna, nienawidzę ją, jak się jej nie podoba niech spierdala z forum
popieram ;/ wcześniej mi nie przeszkadzała jakoś specjalnie, ale po dzisiejszym mam dość =p  Człowiek jej pisze jaka to jej śmieszność urocza, a ta się zaczyna rzucać ;] Oczywiście siłą nie wywalam, chce - niech sobie siedzi do końca SZ i jeden dzień dłużej...

edit

:o druga płyta Możdżera, Danielssona i Fresco wyszła!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 11:55:32 pm wysłana przez Morchol »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20226 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:24:06 am »
dam wam rade... ignore each other... i przestancie najezdzac na siebie

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20227 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:31:41 am »
dam wam rade... ignore each other... i przestancie najezdzac na siebie
A dało by się zaimplementować taki bajer jak Ignore ? Na phpBB widziałem takie coś. Wiecie...nie wyświetla postów ignorowanych osób.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20228 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:35:07 am »
Cytuj
zaczynasz mi w pewnym stopniu przypominac gipsa ale to nie jest wcale dobre...
w którym miejscu? bo już nie jestem "grzecznym Musiolem" nah, mam dość udawania ;]

Cytuj
Jutro, jak znajdę czas między kręceniem, pieczeniem, lepieniem i innymi pierdołami ;] Przy sztucznym świetle aparat strasznie kijowo łapie ;]
nie wymigasz się :P będę Cię ścigał ;] jak nie dasz to Ci po Śląsku będe opowiadał bajki na dobranoc ;p

Cytuj
dam wam rade... ignore each other... i przestancie najezdzac na siebie
ja zaczynam jak mnie wkurzy, niech się dostosuje do standardów pewnych...i niech się nauczy zasad...ja przez pierwsze 3 miechy nie pisałem tyle i czytałem by poznać lepiej zasady, a ona to co innego, ona się poprwai ewidentnie, ja odpuszczę, bo za darmo się nie przypieprzyłem...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20229 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:44:57 am »
ta fajnie nie bardzo zrozumiełem co napisałes aaaleeee to nie znaczy ze macie sie kłucic jak stare małżeństwo ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20230 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:48:29 am »
Przypomnieliście mi, że dzisiaj aparat odebrałem. Spodziewajcie się niespodziewanego w Zdjęciach Użytkowników, MWHAHAHAHA

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20231 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:51:17 am »
nie wymigasz się :P będę Cię ścigał ;]
łach... aż sobie jedna piosnkę musiałem włączyć ;]
nanana... boy.... take off your clothes... I wanna take pictures of you... I wanna capture you in digital... i wanna take pictures of you... i wanna go for a ride... and i wont touch you there... unless you ask me to... touch you there... ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20232 dnia: Grudnia 23, 2006, 01:52:14 am »
ta fajnie nie bardzo zrozumiełem co napisałes aaaleeee to nie znaczy ze macie sie kłucic jak stare małżeństwo ;f
w skrócie:
wkurwia mnie, dam jej spokój jak ona się zacznie NORMALNIE zachowywać

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20233 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:38:41 am »
Cytuj
spierdalaj kotku ;]
ahahahahahaahahahahaha...Mol jest moim bogiem, ale to juz chyba wszyscy wiedza bo pisalem to jakies 73 tysiaze razy.

BTW - wiece moze czemu po tysiąckroć wole czytac o Molowych piernikach, niz o zjebanym dniu  Agrias13876249465332646783358356387565?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20234 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:44:57 am »
bo to mol który wszystko na wesoło bierze i kazdy jego tekst jest zabawny i nie obraza ?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20235 dnia: Grudnia 23, 2006, 07:58:57 pm »
Gipsi sie wstydzi ;/
Nie bardzo. Chodzi o to ze mi sie niechce siadac na gadanko ;] Bo jest wiele innych rzeczy ktore mozna robic, ja jak pisze posty to przy okazji robie whuj innych rzeczy, a jak sie psikniemynap ogaduhe to tylko pogaduha w chodzi w opcje. A wam eraz fajnie wejsc na gadanine bo jest duzo wolnego czasu itd i fajnie sie zgrac ekipa, no ale u mnie nie bardzo bo nie wskocze na czata pogadac z wami i powiem dziewczyynie "Monika wez sobie posieds tutaj i poczytaj jakies mangi a ja sobie z godzinke pogadam z ekipa forumowa ;]" ;] No tez mi tak dziwnie gadac bedzie jak jutro z rana rodzina do mnie wbija i brat bedzie caly czas ze mna w pokoju. Poprostu lipnie z czasem. Ale jak kiedys bedzie zorganizowana akcja to tam moge sie wkrecic, Sola sie nie wstydzilem na zywo to i was nie bede ;]
Ale w sumie na serio mi sie srednio chce ;] Ja wole na szybkensa napisac poscika i pozniej cosik inneo zrobic, pozniej znowu cos napisac i znowu cos ;] No ale zobacze, kiedy bedzie nastepna zroganizowana akcja... narazie musze nadrobic z 10 stron TO ;/
BTW -glos mam... kaczy ;D Z dupy strasznie wziety ;]

Cytat: Musiol
Cytuj z: Agrias5864  Pią, 22 Grudzień 2006, 19:45
Jak zwykle. Mod to wsyztsko. To juz wkurzajace jest, ale dobra. To jak robimy to czy nie.
ahahaha......

wkurzające to jest 85% Twoich postów o totalnie niczym.....dwu/trzy wyrazowych, jak widać, nawet Ci przedtem 80% warna nie pomogło....
Ej ale co sie z niej smiejesz musiol. Ona ma ku*wa racje. Co to za bzdura zebys ty gadal ze "jestes modem i ty mozesz wszystko", masz tego moda dla zabawy? Zeby obrazac innych a pozniej w riposcie mowic "Jestem modem... moge wszystko"... z dupy to jest argument i nie dziwie sie ze Agrias mowi ze to jest wkurzajace.
A ten punkt regulaminu ktory podal Butz to raczej taki zartownisiowaty jest i odnosi sie do innych spraw.


Cytat: Musiol
Cytuj
To skreslone jest najwazniejsze.
to jest dodane by sprawić pozory wolnego forum Język
To jest dodane by ukazac ze w niektorych sprawach rzeczywiscie nie ma sie co z modem klocic, ale tez i po to aby ludzie wiedzieli ze nie trzeba doslownie odbierac tego punktu.

Musiol tak nadajesz na Agrias itd. i masz racje w pewnym aspekcie, ale sory twoje odpowiedzi i gadanie z nia jest tak samo chu*a warte, zrobiles sie prawie taki sam jak ona. Z tym ze ona sie doiero uczy bycia na necie a ty jestes juz "zaawansowanym userem" (sic! ;/).

Cytat: Chieff
Ruch*łbym... - ale ja zawsze miałem złabośc do niej ^^'

Cytat: Agrias
Tak wiec. Mowiliscie, a wszczególnosci per pan Musiol, że piusez za krotkie posty. A tutaj pare tylko przykladów.
Dziewczyno nie chodzi o to ze piszesz krotkie posty... chodzi o to oi czym piszesz! O tresc. Wchodzisz i piszesz:
"ale jestem dzis zmeczona"
I koniec posta... jakbys chociaz napisala dlaczego to moze byloby to ciekawe, a tak nas to je*bie...

[quoteMusiol]Cytuj
Tak wiec. Mowiliscie, a wszczególnosci per pan Musiol, że piusez za krotkie posty. A tutaj pare tylko przykladów.
bo MY możemy, bo jesteśmy DŁUŻEJ na 4um i adekwatnie możemy sobie pozwolić na więcej[/quote]
Gowno prawda. Ona tez moze pisac jednolinijkowe posty i nie widze tutaj zadnej roznicy czy ktos pisze 10 lat czy 10 dni... to chodzi o to o czym piszesz.

Cytat: Glenn
jakby qiax był dziewczyna to bym mógł dac kase ale tak to ...
Jak ty dalbys 50 zeta za zdjecie dziewczyny to smuty z ciebie chlopiec ;] Propozycja ode mnie... zaloz sobie INTERNET ;] 50 zeta miesiecznie placisz a zdjec kobiet mozesz ogladac ile chcesz ;]

BTW:
Kooooocham swieta ;] Co za cudowny okres! ;]

BTW2:
Gosia pytalas czy cos gotuje na swieta, nie nic nie gotuje ;]Nie umiem nic gotowac ani nic piec kompletnie... zaliczylem elegancko egzam na technika mam dyplom itd ale u nas byl teorytyczny egzam ipraktczny to nie tak jak kiedys ze trza bylo gotowac... zamiast tego mielismy zaprojektowac jakas impreze ;] to byl pisemny praktyczny bo taka jest nowa forma egzamow na tehnika ;] Zreszta ja zawsze wolalem bardziej kelnerstwo i na gotowaniu mowilem "bozena (;/) ty cos ugotuj a ja pozmywam" ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2006, 08:02:37 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20236 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:38:54 pm »
Cytuj
Co to za bzdura zebys ty gadal ze "jestes modem i ty mozesz wszystko", masz tego moda dla zabawy? Zeby obrazac innych a pozniej w riposcie mowic "Jestem modem... moge wszystko"... z dupy to jest argument i nie dziwie sie ze Agrias mowi ze to jest wkurzajace.
jakbyś nie zczaił, to żartowałem, myślisz, że moda mam do zabawy? zresztą i tak gówno moderuje to mogę sobie to darować

Cytuj
A ten punkt regulaminu ktory podal Butz to raczej taki zartownisiowaty jest i odnosi sie do innych spraw.
no popatrz...jakbym się nie domyślił

Cytuj
Z tym ze ona sie doiero uczy bycia na necie a ty jestes juz "zaawansowanym userem" (sic! ;/).
nie bardzo, neta używam od ponad roku i wcale nie uważam się za zaawansowanego

Cytuj
Musiol tak nadajesz na Agrias itd. i masz racje w pewnym aspekcie, ale sory twoje odpowiedzi i gadanie z nia jest tak samo chu*a warte, zrobiles sie prawie taki sam jak ona.
super, to zaraz zmieniam nicka na Musiolpincode


Ta, mam z niej ubaw i wali mnie to co inni myślą o tym co robię, nie podoba się, cholera od czego są warny? albo zdjęcie moda skoro się nie nadaje, ale bez powodu nie zacząłem, wkurwiła mnie i jest jak jest.


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20237 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:39:43 pm »
bejbe, dont kraj.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20238 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:41:11 pm »
wali mnie to co inni myślą o tym co robię
mówisz zupełnie jak Agrias... ona mowiła identycznie

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20239 dnia: Grudnia 23, 2006, 09:42:50 pm »
wali mnie to co inni myślą o tym co robię
mówisz zupełnie jak Agrias... ona mowiła identycznie
so what about it?? wiem, wypomniałem jej to chyba, trudno, wpadki się zdarzają...mój błąd ;]