Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162780 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20260 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:41:32 pm »
Nie robie z siebie ofiary, tylko rzuciłem luźnym żarcikiem ot co..

Święta? u mnie mega chujowo, dlatego po części tak sie spinam ;]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20261 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:44:23 pm »
Cytuj
Zmień płytę. <czeka na identyczny, pseudo sarkastyczny komentarz>
Oh i ah! Ale mnie zalatwiles. Przewidziales moj identyczny, pseudo sarkastyczny komentarz

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20262 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:46:14 pm »
A ja mam mega dałna. Przed chwilą znalazłem jakąś tajemniczą płytkę. Były na niej sterowinki do mojego czytnika kart flash. A działał bez nich i tak od września ;/ Teraz nie mam 4-ech dodatkowych dysków, tylko jeden, który pokazuje się tylko wtedy, kiedy wkładam kartę SD.
A Delta Fors 5 to śmieszny film. Szczególnie te efektowne wybuchy granatów ;] Kevin sam w Nowym Jorku już zapowiedziany, tylko nie pamiętam na kiedy...25 albo 26.

Sercz - self-headshot. Raczej chodziło mi o ripostę w stylu "nie płacz".
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20263 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:56:15 pm »
Ja tam jakoś nie czuje teraz świątecznego nastroju za cholere. Po prostu z niektórych rzeczy chyba niestety się wyrasta heh.
BTW, zauważyłem że ja i Vivi jako jedyni na forum mamy ban rate +2. To jakieś wyróżnienie czy co? :P

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20264 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:57:31 pm »
To znaczy, że obetną ci 2 kończyny za karę.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20265 dnia: Grudnia 23, 2006, 10:59:16 pm »
Eragon obejrzany film hmm no nie powiem ze lipny bo nawet nawet jedyne co było megalipne to smok z piórami ;/ , film bedzie miał kontynuacje z 1 minimum . Fabuła troche oklepana wybrany chłopak dostaje smoka i ma za zadanie pokonac głównego złego przebijajac sie poprzez miliony minionow zanim go zabije

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20266 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:01:44 pm »
Cytuj
Sercz - self-headshot. Raczej chodziło mi o ripostę w stylu "nie płacz".
łał. Noe Schitt Scherlock

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20267 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:11:29 pm »
Cytuj
BTW, zauważyłem że ja i Vivi jako jedyni na forum mamy ban rate +2. To jakieś wyróżnienie czy co?

;)

to tak dla rozluźnienia atmosfery, bo zaraz się wszyscy pozarzynają tutaj

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20268 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:24:20 pm »

Święta? u mnie mega chujowo, dlatego po części tak sie spinam ;]


U mnie tak samo, nie ma śniegu. Przez to nie czuje tej "magi swiat" :(
Hmmm, jak widac, wczorajszy incydent zostal juz rozwiazany, a ja nic nawet nie puisalam (jak fajnie). Ja wracam do Valkiri która narescie znalazlam (tzn. nie nzalazlam tylko moj brat nazlosc mi schowal, a to chamisko). Zapomnialam dodać, że wszystkim życze wesołych świat i smacznego jajka oraz mokrego dyngusa :D

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20269 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:30:31 pm »

Święta? u mnie mega chujowo, dlatego po części tak sie spinam ;]


U mnie tak samo, nie ma śniegu. Przez to nie czuje tej "magi swiat" :(
Hmmm, jak widac, wczorajszy incydent zostal juz rozwiazany, a ja nic nawet nie puisalam (jak fajnie). Ja wracam do Valkiri która narescie znalazlam (tzn. nie nzalazlam tylko moj brat nazlosc mi schowal, a to chamisko). Zapomnialam dodać, że wszystkim życze wesołych świat i smacznego jajka oraz mokrego dyngusa :D
No dzieki nawzajem, tez zycze wesolych swiat i innych chu*nie ktore i tak sa nie wazne bo wazne jest to ze jest wolne i ze mozna fajnie spedzac czas ;]
Ja tez tak mam ze zaluje ze nie ma sniegu bo nie czuc tego klimatu swiat, ale jednnak mimo wszystko jakis klimat czuje, przede wszystkim za to ze jest wolne no i kurde w srodku jakos tak... chwile przeszlosci sie odzywaja... my beloved season calls me ^___^


Cytuj
Napisał Artek18 Jeżeli moje pytanie jest nie odpowiednie lub nie w tym dziale to sorry. Czy gry które wrzucacie sa w wersi pirackiej czy orginalne bo niewiem czy scigac dopiero co kupile sobie konsole i pirat nie dziala .


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20270 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:38:04 pm »
Cytuj
Napisał Artek18 Jeżeli moje pytanie jest nie odpowiednie lub nie w tym dziale to sorry. Czy gry które wrzucacie sa w wersi pirackiej czy orginalne bo niewiem czy scigac dopiero co kupile sobie konsole i pirat nie dziala .
Znam lepsze, z życia wzięte. Mojej mamie na kompie wyświetlił się wybór trybów w Windzie 98 (tryb normalny, awaryjny itp.) i pisze tam, żeby wcisnąć Shift+F5...Ona trzyma Shift i wpisuje +F5 ;/
Aha...a potem mi wmawia, że to działa ;/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2006, 11:38:41 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20271 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:42:54 pm »
Cytuj
Ja tez tak mam ze zaluje ze nie ma sniegu bo nie czuc tego klimatu swiat, ale jednnak mimo wszystko jakis klimat czuje, przede wszystkim za to ze jest wolne no i kurde w srodku jakos tak... chwile przeszlosci sie odzywaja... my beloved season calls me ^___^

Nie wiem czy chodzi ci o to,ale zdaje mi sie że o wygladanie pierwszej gwiazdki, ubieranie choinki i szukanie prezentów ? To byly czasy jak cala rodzina sie spotykala i zasiadala do jednego stolu.

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20272 dnia: Grudnia 23, 2006, 11:53:23 pm »
łiiihiii..... u mnie atmosfera świąteczna na całego. Dwie godziny temu zaliczyliśmy rodzinną rozmowę, co w co w skrócie przedstawiało się jechaniem całej rodziny po matce. A rozmowy z moją matką to taka fajna pętla czasowa, zwłaszcza kiedy ciągle powtarza ten sam argument i ni chu chu nie da się jej przekonać że nie ma racji..... no ale przynajmniej szlabanu na kompa nie mam heh......

taaa..... nie ma to jak miła rodzinna atmosfera przed świętami. nawet kutfa choinkę mammy sztuczną w tym roku ;/
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20273 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:01:48 am »
taaa..... nie ma to jak miła rodzinna atmosfera przed świętami. nawet kutfa choinkę mammy sztuczną w tym roku ;/
Dla mnie nie jest wazne czy choinka sztuczna czy zywa, w ogole to nie wiem co za roznica. JA tez mam sztuczna

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20274 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:05:30 am »
no różnica prawie jak między penisem a dildosem, czyli powiedziałbym znaczna raczej ;] Niema to  jak ten boski zapach, ciągle opadające igły... ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20275 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:09:21 am »
Dla mnie też różnica, bo jestem uczulony na zapach sosny itp. Mam sztuczną choinkę. Zresztą dla mnie ważniejsze jest to, żeby barszcz był robiony, a nie kupny i żeby było dużo uszek z grzybami ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20276 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:15:38 am »
Ymmmmm, uwielbiam uszka z czerwonym barszczem :D Jami jami. Jestem ciekawa dlacezgo juz duzo osob śpi, przecie teraz jest najfajniejsza pora.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 24, 2006, 12:19:48 am wysłana przez Agrias5864 »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20277 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:44:29 am »
White_wizard - ty się chyba na światecznego fanfika zadeklarowałeś, co nie? (a zamiast tego pewnie tą babke z cyckami na wierzchu narysowałeś). I Yuz mi miała świątecznego arta namalować... oj, redakcja mi się obija (no ale nic, w sumie ja też miałem coś zrobić, ale nie zrobiłem).

Ja zawsze w domu miałem taką trzymetrową choinkę żywą, która od góry do dołu była pokryta ozdobami (niektórymi starszymi od moich rodziców) tak, że prawie drzewa samego z pod nich widać nie było... moja matka uwielbia robić śmietnik z choinki heh. W tym roku mamy żywą, ale taką miniaturową (metrowa), stoi w salonie. Ale oprócz tego są jeszcze 3 choinki plastikowe i dużo ozdób, więc nie jest źle. A święta w tym roku syfiaste, przede wszystkim dlatego, że brak śniegu na dworze (no i dlatego, że mi NDS nie doszedł i że mam strasznie dużo roboty przez te niecałe 2 wolne tygodnie).

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20278 dnia: Grudnia 24, 2006, 12:50:11 am »
Cytuj
White_wizard - ty się chyba na światecznego fanfika zadeklarowałeś, co nie?
te, ale to było chyba przed tym jak dostałem szlaban no kompa. a przecież nie napisałbym fika na kartce papieru, bo nie wypada hehe
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20279 dnia: Grudnia 24, 2006, 01:44:51 am »
Cytuj
heh głupio to brzmi ale coraz bardziej mi sie moj własny sig podoba ;]
pewnie głównie te kokosy co pod bluzka czyma ;f

Cytuj
Niema to  jak ten boski zapach, ciągle opadające igły... ;]
i codzienne ich zamiatanie ;H ja mialem tylko raz prawdziwa ale ojciec po tym jak sie zsypala zrezygnowal pozatym sztuczna kupujesz raz na kilka/nascie lat a prawdziwa czeba co roku <.<

Cytuj
bo jestem uczulony na zapach sosny itp.
damn a na co ty nie jestes uczulony...

Cytuj
uwielbiam uszka z czerwonym barszczem
taaa nie ma to jak świeżo ucięte ludzkie uszy w zupie własnej mmmhmmm