Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3162399 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20180 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:05:20 pm »
Powiem tylko jeszcze tak : skoro Ty masz w dupie co o Tobie myślimy, Agriaspincode, to czemu chyba ze 3 razy obiecywałaś nam poprawę (które na czczych obietnicach się skończyły) ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20181 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:06:13 pm »
aww teraz to bym powiedział ze to Critical Hit był...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20182 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:15:22 pm »

Śmieszny łobrazek na rozluźnienie atmosfery.

Nie wiem jak mam się wypowiedzieć w tej sprawie. Agrias chodzi po prostu o to, że nie musisz pisać wszystkiego co się dzieję, forum dyskusyjne.. w przypadku SZ powiedzmy forum, słuzy do wymiany dłuższych wypowiedzi. Niekoniecznie z sensem (zwłaszcza w tym dziale Offtopic), ale też nie musisz pisać wszystkiego co myślisz. I przede wszystkim obrażać. Często sobie tutaj gawędzimy i dopiekamy nawzajem (zwłaszcza ja swego czasu mojemu dobremu koledze, który już tutaj nie pisuje), ale mimo tego zawsze jest jakiś szacunek do siebie. Tak przynajmniej ja staram się zachowywać, mam nadzieję, że inni również mają takie podejście. Często nowi użytkownicy nie załapują tej naszej swojskiej atmosfery i potem są takie zgrzyty.
W sumie nie wiem co jeszcze napisać. Może krótko bo też mi się nie chcę. Po prostu pisz jak masz coś rzeczywiście do przekazania. Być może tak się zdaję, ale my się tutaj nawzajem specjalnie nie znamy i nie musimy pisać tak szczegółowych i często błahych rzeczy, jak wypisujesz.
Odnoś się do każdego z szacunkiem- tak aby nikogo nie urazić i pisz naprawdę jak masz coś do napisania. Możesz pisać o tym jak się czujesz, dzielić się z nami przemyśleniami i przygodami, ale wtedy jak naprawdę jest to coś, czym mogłabyś chociaż odrobinkę nas zainteresować.

Musiol i reszta, też nie musicie się tak czepiać, bo prowokujecie takie właśnie nieprzyjemności - jak było z Tidusem Zwei Hundert Tausend Mark i innymi. Wystarczy upomnienie, a nie od razu gnębienie w was swoisty sposób. Ja wiem, że czasem mogą puścić nerwy, ale tutaj chyba nie było jeszcze takiej sytuacji.

Tyle ode mnie, nie wiem jak można to inaczej napisać. Nie ma powodu by się nawzajem obrażać, żadnego Serious Business.

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20183 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:31:10 pm »
Ech... Chief, przez ten obrazek cały czas nucę tą piosenkę i nie mogę przestać, bo mi łazi po głowie.
A co do konferencji to ona będzie w ogóle? Jeśli tak to kiedy?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20184 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:39:17 pm »
Geez ludzie... przerażacie mnie. Chief napisał wam mniej-więcej to, co ja pare stron wcześniej... czyli zchillujcie do cholery, są święta, a szczerze mówiąc nie zauważyłem, żeby nam Agrias jakoś bardzo nagrzeszyła.

NDS jeszcze nie doszedł T_T.... ale czekam, może dojdzie jutro...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20185 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:40:24 pm »
łąh kłótnia małżenska... WIECEJ DYMU!!! WIECEJ DYMU!!! ;f

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20186 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:47:50 pm »
Nie zluzuje bo:
1. gra mi na nerwach od dłuższego czasu
2. mam z tego radochę
3. obiecała poprawę a nic nie zrobiła...3 razy...
4. a co mają święta do tego? to może w okres świąteczny wcale nie moderujmy i niech przylejzą hordy z północy (z IW :P)

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20187 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:52:51 pm »
Tak bedzie. Jelsi panstwo modzi/modowie (mniejsza o to) zgodza sie, bo przecierz konfa bez nich to nie konfa.

A teraz opowiem wam co takiego ciekawego wydarzylo sie dzisiaj. Otóż wstałam ok. 6 nad ranem. Poszłam sie opożadzic. Wyciągnelam biala bluzke (apelowa) i spodnie (mniewj apelowe) i ubralam to. Nieco pozniej po obmyciu twarzy poszlam zjesc sniadanie. Chwilke pogralam na NDS: lite a dokladniej a Castelvanie ( troche potrenilam) pojechalam do szkoly. W szkole zas czekałam na swoja nauczycielke od muzyki, gdyż mialam wystep chóru. Jak wiadomo spiewalam kolendy i pastorałki. Trwało to ok. 4h z przerwami oczywiscie. Pozniej dowiedzialam sie ze moge wracac do domu,ale dowiedzialam sie ze jest dzis wigilia klasowa. Uwaznie przemyslalam to czy isc czy nie ,ale pomyslalam: Nie ide na wigilie klasowa bo moja klasa to cholota (oczywiscie to byl niewinny zart, ktory wymyslilam dzieki niejakiej FieryBird- wiedz smiejmy sie). Poszlam do bankomatu wyplacic 50zł. Pojechalam do domu. Przebralam sie. Połozyłam sie spac,bo sie nie wyspalam. Wstałam o 14 albo wczesniej i usiadłam do komputera. A teraz z wami pisze.  Aha, zapomnialam dodac ze czuje sie bardzo nieswiatecznie, gdyz nie czuje tej atmoswery swiatecznej. Przepraszam, ze moj post jest bardzo krotki i ze popelnilam w nim wiele bledów ale :
-jestem nie wyspana,
- musiol tez mnie czasami wkurza,
-mam duzo roboty,
- nie moge znalesc mojej Valkiri Profile,
-ogólnie jestem zdenerwowana.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 08:55:22 pm wysłana przez Agrias5864 »

MarvelliX

  • Gość
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20188 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:57:51 pm »
oż! to twoj najdluzszy post... i to nudny jak te od Tanta ktore zawsze przewijam ;f

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20189 dnia: Grudnia 22, 2006, 08:59:18 pm »
Zablogowałaś... prawie jak ja w swoich postach.. <czeka na pierwszego padlinożerce, co się na nią patrzy.. widzi, że Musiolik się już ślini i ładuje quote'y do magazynka hehe>

Offline Agrias

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Our lives are as fleeting as a dream.
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20190 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:04:51 pm »
Tak przepraszam ciebie panie Marv'ie. Jest itak za krótka, gdyz nie mam wenny. Jutro znowu sporzadze taka notatke. Tak wiec, moze powrocimy do tematu konfy. Czyz niebylo by wspaniale gdybysmy spotkali sie wszyscy i pogadali ? Tak wiem, beze mnie oczywiscie. No bo jakze by inaczej. Takiego smarka, głupiego, malego, debilnego, ktorego nikt nie lubi nie mozna przyjadz do tak kulturalnego i madrego stowarzyszenia, czyli do kultu squarezonowców. Yhym. Aha, zapomnielam dodac iż oddzisiaj wszyscy moga nazywac mnie OGÓRKIEM. TAK, TAK. Ogórkowa rewolucja nastanie dzisiaj

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20191 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:05:04 pm »
ja bardzo bym prosił o nie pisanie własnych histori zyciowych bo takie rzeczy tutaj nie pasuja po 2 sa one zwykle długie po 3 przypominaja długie posty tanta
a propo konfy to moze i ja sie załapie co :> kto chce usłyszec moj sexy głos i sie zakochac ;]

Edit
no nareszcie wyrzuciłas z siebie całe swoje Emo jeszcze mzoe wyjda z ciebie ludzie ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 09:05:55 pm wysłana przez GLenn »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20192 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:09:16 pm »
Cytuj
Jutro znowu sporzadze taka notatke.
super ^^  :-X

Cytuj
Czyz niebylo by wspaniale gdybysmy spotkali sie wszyscy i pogadali ?
nie

Cytuj
Takiego smarka, głupiego, malego, debilnego, ktorego nikt nie lubi nie mozna przyjadz do tak kulturalnego i madrego stowarzyszenia,
tak

Cytuj
Aha, zapomnielam dodac iż oddzisiaj wszyscy moga nazywac mnie OGÓRKIEM.
as you wish -_-


Nah, normalnie toś zarządziła i tak jutro czy pojutrze będziesz pisać normalnie-nienormalnie.

Jeśli Cię wkurzam, zaskarż mnie u Marva...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20193 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:32:06 pm »
Cytuj
Musiolik się już ślini i ładuje quote'y do magazynka hehe
Jak to zgadłeś? Znasz kod na SZ-owy godmode? ;]
A konfa moze byc w kazdej chwili jak dal mnie ;]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20194 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:39:58 pm »
Hahaha... Tak, żeby zmienić temat... Firefox jest zje**ny jednak.... zero interaktywności. Obadajcie co próbowałem zmajstrować:
Click me... i co? Ci co mają Mozille nic nie zauważą, ale odpalcie to na IE hehehe... ale szybko, bo zaraz to wywalam, zanim Ash przyjdzie i mnie skrzyczy, że mu jakieś dziwnie tagi na strone wrzucam hehe..

Cytuj
Jak to zgadłeś? Znasz kod na SZ-owy godmode? ;]

Bo ja jestem Musiolik, tylko was robie w balona, że ja i on to dwie różne osoby...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2006, 09:40:42 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20195 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:46:36 pm »
Cytuj
Click me... i co? Ci co mają Mozille nic nie zauważą, ale odpalcie to na IE hehehe... ale szybko, bo zaraz to wywalam, zanim Ash przyjdzie i mnie skrzyczy, że mu jakieś dziwnie tagi na strone wrzucam hehe..
Moj Ty hakierze ;*

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20196 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:55:33 pm »
khihi ;] kocham "nową agrias" jeszcze bardziej niż "starą" ;] Buziaczki dziubasku ;*
wenna FTW! ;]

ha! pierniczki upieczone, farsz do pierogów w połowie gotowy... jutro się zacznie ostry zapieprz od rana ;] święta bez gotowania są jak seks bez partnera jednak ;] nie wiem jak mogłem wcześniej się w to nie angażować ;]

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20197 dnia: Grudnia 22, 2006, 09:56:27 pm »
W IE7 nic nie widać... ;/

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20198 dnia: Grudnia 22, 2006, 10:01:14 pm »
W IE7 nic nie widać... ;/
nom, nic a nic :F
Kame Hame Ha

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #20199 dnia: Grudnia 22, 2006, 10:01:41 pm »
molu masz moze klienta z kartami do Magica od K20? jak tak moglbys gdzies go upnąc bo moj mi sie zagubił ;/