Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164780 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19360 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:34:47 pm »
over my dead body kid

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19361 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:37:36 pm »
Cytuj
over my dead body

Da się zrobić ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19362 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:39:18 pm »
Cytuj
over my dead body kid
Consider it done.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19363 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:44:49 pm »
try your best  and still u wont make it ;P

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19364 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:58:27 pm »
[głos pana w różowym wdzianku i z kataną w drewnianej ręce] Overconfidence is your greatest enemy [/głos pana w różowym wdzianku i z kataną w drewnianej ręce]

taaa... ja też umiem mówić po angielsku....  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19365 dnia: Grudnia 01, 2006, 11:36:25 pm »
Nieeee ... Dzis pierwszy dzień w pracy miałem ... jutro na 8 do pracy.
Postaram się wytrzymać miesiąc, wtedy podejmę decyzję co dalej. Po dzisiejszym dniu to raczej nie widzę przyszłosci w tym zawodzie jak to będzie tak wygladać cały czas...
Miałem załozyc jakiś temat ale niestety zaraz ide spać a juz i tak myśleć nie moge.
I tak zbyt delikatnie powiedziałem co czyuję, niechcę tu kląć na forum więc może użyję mojej autocenzury.
AAAAAAAABDZIAAAA !!!!!111, AAAAAAABDZIAAAAAAAAAAAA !!!!!1122.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2006, 11:36:43 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19366 dnia: Grudnia 01, 2006, 11:37:27 pm »
Cytuj
over my dead body kid
Pozostaje z nadzieją czekać aż Marv wpadnie i rzeknie: "Mission complete". ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19367 dnia: Grudnia 01, 2006, 11:47:28 pm »
ehh ta młodosc i jej złudne nadzieje i marzenia ;p

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19368 dnia: Grudnia 02, 2006, 01:25:50 am »
Mission complete ;f choc nie wiem osobiega ;p

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19369 dnia: Grudnia 02, 2006, 08:13:35 am »
OH MY GOD, THEY KILLED GLENN
YOU BASSTARDS
I'm in Space!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19370 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:04:52 am »
Mogłeś go jeszcze zbanować ;f Ale tak jest git ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19371 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:15:48 am »
Pozwe was do sądu za zabójstwo z premedytacją !!!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19372 dnia: Grudnia 02, 2006, 02:02:09 pm »
Cytuj
Nieeee ... Dzis pierwszy dzień w pracy miałem ... jutro na 8 do pracy.
Postaram się wytrzymać miesiąc, wtedy podejmę decyzję co dalej. Po dzisiejszym dniu to raczej nie widzę przyszłosci w tym zawodzie jak to będzie tak wygladać cały czas...
Miałem załozyc jakiś temat ale niestety zaraz ide spać a juz i tak myśleć nie moge.
I tak zbyt delikatnie powiedziałem co czyuję, niechcę tu kląć na forum więc może użyję mojej autocenzury.
AAAAAAAABDZIAAAA !!!!!111, AAAAAAABDZIAAAAAAAAAAAA !!!!!1122.
A o co chodzi? Co jest do dupy? No bo mialo byc tak pieknie przeciez ;]

Goha ile placiliscie za figurke?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19373 dnia: Grudnia 02, 2006, 02:35:36 pm »
47 zł. Mało popularna postać ;p

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19374 dnia: Grudnia 02, 2006, 06:41:04 pm »
Witam znowu. Przeprowadzam się w inne miejsce, tak by w samotni zgłębiać tajniki prawa i nie rozpraszały mnie pokusy tego świata. Zamieszkam z dala od Internetu, więc nie będę tutaj wpadał, chociaż i tak rzadko wpadam i już nikt nie pamięta kim jest Chief Roberts. Ba, sam przed chwilą zapomniałem mojej ksywki tutaj, a więc źle się dzieję. Co to teraz będzie z Internetem, gdzy opuści go jego jedyny, niepowtarzalny, najlepszy, najgenialniejszy szef?

Zresztą, może teraz to co powiem bedzie trochę nieprzyjemne i niegrzeczne, ale właściwie wchodzę na to forum, przeglądam tylko wyliczanki w niektórych tematach a do innych działow już nie mam co zaglądać. Fajne jest kółko filozoficzne.. a reszta.. Kiedyś, kiedy byłem tutaj raz na pół roku, coś się działo i było trochę więcej (tak mi się wydaję) wiary. Był mój adwersarz, a zarazem niewierny kochanek - Ganz, który czasem do mnie wydzwania o czwartej w nocy i szepcze mi przez komórkę czułę słówka w stylu 'kocham cię nienawidzić' albo 'nienawidzę cię kochać'. Jakiś czas temu, jeszcze każdy był charakterystyczny, a teraz każdy mi się zlewa. Nie chcę mi też się już samemu nic pisać, nie mam na to czasu. Może kiedys, gdy właściwie zdecydowałem się osiąsć tutaj na stałę, dzięki pośredniej zasłudze dwóch użytkowników, było fajnie. Pora wstać od baru, na mnie czas drodzy państwo. Nie żebym się żegnał, co już zdaje się raz odwaliłem i sami widzicie :) Ale po prostu, jak wpadnę, to tylko aby ujrzeć wasze nicki po raz kolejny i to chyba wszystko.
Więc trzymajcie się, towarzysze. See you, squarezone cowboys.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2006, 06:43:08 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19375 dnia: Grudnia 02, 2006, 07:14:06 pm »
Pozdro ziomek ;]
Jak juz cie wyjebią ze studiow to wroc tutaj i napisz cos madrego tak co bysmy wiedzieli na ogo glosowac w kolejnych wyborach czy cos ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19376 dnia: Grudnia 02, 2006, 07:21:30 pm »
cya in hell biczo ;]
Pochwal sie jak bedziesz wystepowal a Annie-Marii Wesołowskiej ;]

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19377 dnia: Grudnia 02, 2006, 08:33:58 pm »
Zarąbiście,teraz wróciłem z turnieju,zajeliśmy 1 miejsce w grupie i jutro gramy o finał.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19378 dnia: Grudnia 02, 2006, 08:37:39 pm »
No właśnie się przeprowadzam, żeby się uczyć, bo tutaj to ogólnie się obijam, chleję (a miałem nie chlać) i w ogóle z kumplem odprawiamy kółko filozoficzne (najlepsze w nocy po północy) a potem mam problemy z wstawaniem rano i skupieniem się na ekscytujących wykładach. Znalazłem przytulny pokoik, kompa tam raczej sprowadzał nie będę, bo to straszny złodziej czasu. Jedyne co, to radyjko, aby się odpręzyć od czasu do czasu i posłuchać co tam na świecie się dzieję.

Tak w ogóle to będę startował na japonistykę w przyszłym roku (tzn. jeszcze raz będę zdawał maturę), bo mi to prawo specjalnie nie pasi. Nic ciekawego, ale wybrałem je jako mniejsze zło, chociaż nie uznaję tego pojęcia generalnie. A jak nie, to przeprowadze się do Gdańska(tzn. jeśli odpowiednio dobrze pozaliczam te fajansiarskie przedmioty i pozwolą mi zmienić uniwersytet), bo tam mam o wiele lepszy i co najważniejsze,krótszy dojazd, niż do Szczecina, który ogólnie syfnym miastem jest. Jakbym się na japonistykę dostał, to po studiach spieprzam do Japonii, otwieram sobie mały sushi bar, który po nocach będzie hardcore-tenctacle-rape-bondage-live-action-hentai night-clubem. A tak serio mówiąc, to chyba jedyne co mnie jakoś jeszcze pociąga. Studiów z kierunku bronioznawstwa raczej nie ma, a historia wojskowości, w plamiaku wz.93 z trzema gwiazdkami na pagonie i marną pensją, chyba nie dla mnie. Sam już nie wiem, gdyby to zależało tylko ode mnie. No nic, muszę się dostać na japonistykę, bo tutaj zwariuję.

Nie że mnie nie będzie, po prostu zmieniam miejsce zamieszkania, gdzie nie będzie neta. Może wpadnę raz na miesiąc jak będę na chacie, ale sami wiecie jak obecnie jest na SZ :) Brakuje mi tego co mnie tu trzymało (:F) No i chyba tyle. Pewnie przedramatyzowałem tamten post, ale mam do tego piekielne predyspozycje :)

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19379 dnia: Grudnia 02, 2006, 09:07:36 pm »
<feniks dałn>

Edit:
ups sory glenn nie wyszło ;p
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2006, 09:09:27 pm wysłana przez MarvelliX »