Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164785 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19380 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:02:48 pm »
heh teraz to juz nic mnie nie zabije ;P

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19381 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:17:34 pm »
Glenn zombie.... prawie jak Rob Zombie

Łał, mam wodogłowie. Nie mogłem spać dzisiaj w nocy i obudziłem się o 6:30. Od tej godziny do teraz (z przerwami, ale ze 12 godzin będzie w sumie), grałem w to cholerne Destroy All Humans 2... wciągające i jednak nie takie trudne jak mi się na początku zdawało (chociaż pare misji jest kurde nie do zrobienia....)

PS.

Chief, dobrze wiesz, że się od nas nie uwolnisz...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2006, 10:18:12 pm wysłana przez Tantalus »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19382 dnia: Grudnia 02, 2006, 10:22:17 pm »
Cytuj
A o co chodzi? Co jest do dupy? No bo mialo byc tak pieknie przeciez ;]
Eh dziś było w sumie spoko. Tylko w tamten pierwszy dzień byłem tak spięty że jakby włozyć kostkę węgla między pośladki to bym przerobił na diament. ;) Zresztą dzis miałem paru gorszych klientów niż wczoraj, ale już, że tak powiem nie spinałem się wcale. No i jeszcze ciekaw jestem co jutro ;) Chociaż może lepiej nie myśleć o tym, zaraz położę się spać i ładnie się obudzę koło 0750 to po takim śnie wszystko będę ładnie kojażył itd. bo w tej pracy trzeba pare ładnych żeczy się nauczyć w krótkim czasie i do tego umieć kojazyć o co biega klientowi, a ty tego nie widzisz, a klient tylko opisuje ci wszystko przez telefon. Heh niektórym trzeba dokładnie jeszcze tłumaczyć jak wejść w menadżera urządzeń albo dodaj/usuń programy itp.
Ja jestem na szczęście bardzo cierpliwym człowiekiem. ;) Ale pomimo tego, jak się nie przyzwyczaję to nie wiem czy długo tam zasiedzę.

Edit:
Najgorsi są klienci, którzy odrazu walą z wyrzutami. Ale na razie nie miałem takich naprawde poważnych.  
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2006, 10:24:56 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19383 dnia: Grudnia 03, 2006, 12:25:48 am »
Pomódlcie się do dowolnej, nie specjalnie zajętej i nie koniecznie bardzo bogini, boga, idola, bożka, totemu, płonącego krzaka albo innej manifestacji siły stwórczej, aby ta dał mi dzisiaj siłę do nauki. Bo do nauczenia się mam dosyć sporo, a dzisiaj jestem zbyt zmulony, żeby się za to zabrać.... ta cholerna gra wykończyła moją psychikę, jak zamknę oczy to widzę Crypto, dezintegrującego agentów KGB i rzucającego autobusami... dawno jednego dnia nie grałem tyle, co dzisiaj (wczoraj).

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19384 dnia: Grudnia 03, 2006, 08:59:37 am »
Eh....życie jest do bani. Wiem, żeby przez kobiety tak twierdzić to głupota, ale ona była wszystkim....żyłem w kłamstwie....damn it. Mam dość, dzięki za wysłuchanie. Nie czytajcie tego posta.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19385 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:18:15 am »
Cytuj
Odchodzę, żegnam was..
Przyjmuje zaklady, za ile Musiol wroci ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19386 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:35:51 am »
Cytuj
Cytuj
Odchodzę, żegnam was..
Przyjmuje zaklady, za ile Musiol wroci ;]
A jaka jest stawka? Bo ja obstawiam jeden dzień;]

Można by też zrobić zakłady za ile wróci Chief.

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19387 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:36:16 am »
Cytuj
Cytuj
Odchodzę, żegnam was..
Przyjmuje zaklady, za ile Musiol wroci ;]
Nie wiem czym forum na to zasłużyło... Zauważyłam tendencję "rozstań" z forum, jak gdyby po części było winne temu, że macie problemy w realu. Przestaję rozumieć, bo to po prostu idiotyzm jest...

Odcinanie się od codzienności w momencie, kiedy ma się kłopoty, to durnota. Jeśli można się wyładować, powinno się to robić. Chociażby rąbnąć w coś, przekląć czy napisać głupiego posta. Nawet głęboki wdech to już forma odreagowania, na to żeby sobie ulżyć, jest mnóstwo małych sposobów, a Musiol, nie wiem, "odchodzi" z forum, dajmy na to stawia sobie szlaban na kompa i co, postanawiasz "wziąć się za życie?" czy to tylko rozpamiętywanie własnych błędów? A wiesz co? Dowiedziałam się że to najgorsza rzecz, jaką można zrobić w takim momencie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2006, 09:45:04 am wysłana przez Goha »

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19388 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:41:44 am »
Cytuj
Cytuj
Cytuj
Odchodzę, żegnam was..
Przyjmuje zaklady, za ile Musiol wroci ;]
Nie wiem czym forum na to zasłużyło... Zauważyłam tendencję "rozstań" z forum, jak gdyby po części było winne temu, że macie problemy w realu. Przestaję rozumieć, bo to po prostu idiotyzm jest...
To nie wina forum, ale nie mam sił na nic. Nie chce sie żalić na forum. Ale tam Tant spoko, solucje skończę i Ci przyśle.

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19389 dnia: Grudnia 03, 2006, 10:07:00 am »
mam jego numer gg wiec stawiam max 2 dni ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19390 dnia: Grudnia 03, 2006, 10:59:03 am »
Cytuj
Zarąbiście,teraz wróciłem z turnieju,zajeliśmy 1 miejsce w grupie i jutro gramy o finał.
ale to juz jest niby ten turniej z borussia arsenalem itd?
Jak tak to jakie wyniki z poszczegolnymi druzynami byly? No i powodzenia w finale.

Cytuj
No właśnie się przeprowadzam, żeby się uczyć, bo tutaj to ogólnie się obijam, chleję (a miałem nie chlać) i w ogóle z kumplem odprawiamy kółko filozoficzne (najlepsze w nocy po północy) a potem mam problemy z wstawaniem rano i skupieniem się na ekscytujących wykładach. Znalazłem przytulny pokoik, kompa tam raczej sprowadzał nie będę, bo to straszny złodziej czasu. Jedyne co, to radyjko, aby się odpręzyć od czasu do czasu i posłuchać co tam na świecie się dzieję.

Tak w ogóle to będę startował na japonistykę w przyszłym roku (tzn. jeszcze raz będę zdawał maturę), bo mi to prawo specjalnie nie pasi. Nic ciekawego, ale wybrałem je jako mniejsze zło, chociaż nie uznaję tego pojęcia generalnie. A jak nie, to przeprowadze się do Gdańska(tzn. jeśli odpowiednio dobrze pozaliczam te fajansiarskie przedmioty i pozwolą mi zmienić uniwersytet), bo tam mam o wiele lepszy i co najważniejsze,krótszy dojazd, niż do Szczecina, który ogólnie syfnym miastem jest. Jakbym się na japonistykę dostał, to po studiach spieprzam do Japonii, otwieram sobie mały sushi bar, który po nocach będzie hardcore-tenctacle-rape-bondage-live-action-hentai night-clubem. A tak serio mówiąc, to chyba jedyne co mnie jakoś jeszcze pociąga. Studiów z kierunku bronioznawstwa raczej nie ma, a historia wojskowości, w plamiaku wz.93 z trzema gwiazdkami na pagonie i marną pensją, chyba nie dla mnie. Sam już nie wiem, gdyby to zależało tylko ode mnie. No nic, muszę się dostać na japonistykę, bo tutaj zwariuję.
No to gratuluje samo zaparcia... ja bym w chu* nie dal rady zostawic kompa w domu i w jakims pokoiku siedziec o samym radyjku ;/ No ale to dobry plan bo na pewno teraz latwiej bedzie ci sie uczyc... ja jednak bym nie dal rady.
Co do tej japonistyki to myslisz ze bedzie lepiej? Kucie wszystkich znakow itd tez nie bedzie niczym wspanialym.... no i tak na prawde co co po ukonczeiu japonistyki? No chyba ze wyjazd do japonii traktujesz powaznie...

Cytuj
Eh dziś było w sumie spoko. Tylko w tamten pierwszy dzień byłem tak spięty że jakby włozyć kostkę węgla między pośladki to bym przerobił na diament. wink.gif Zresztą dzis miałem paru gorszych klientów niż wczoraj, ale już, że tak powiem nie spinałem się wcale. No i jeszcze ciekaw jestem co jutro wink.gif Chociaż może lepiej nie myśleć o tym, zaraz położę się spać i ładnie się obudzę koło 0750 to po takim śnie wszystko będę ładnie kojażył itd. bo w tej pracy trzeba pare ładnych żeczy się nauczyć w krótkim czasie i do tego umieć kojazyć o co biega klientowi, a ty tego nie widzisz, a klient tylko opisuje ci wszystko przez telefon. Heh niektórym trzeba dokładnie jeszcze tłumaczyć jak wejść w menadżera urządzeń albo dodaj/usuń programy itp.
Ja jestem na szczęście bardzo cierpliwym człowiekiem. wink.gif Ale pomimo tego, jak się nie przyzwyczaję to nie wiem czy długo tam zasiedzę.
A klienci dzwonia tylko telefonicznie czy przychodza tez osobiscie? Wole jak czesto masz te telefony Mnostwo ich dziennie jest? Bo z tego co zapowiadales to miales siedziec i sie obijac i grac w mmorpgi ;]

Musiol nie lam sie za bardzo... posmoc sie troche bo tak fajnie jest, ale sie nie lam. Zapusc jakas smutna wolna muzyke, jebnij sie na lozko no i sobie rozmyslaj, smuc sie, wkurwiaj sie, mysl co by bylo gdyby, mysl o tym czy ona wogole warta jest rozmyslan, o tym co teraz zrobic.... ale sie nie lam. W koncu jestes fajniejszy niz ona, i to juz jej strata jesli nie jest z toba.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19391 dnia: Grudnia 03, 2006, 11:14:37 am »
i wish the milkman would deliver my milk, in the morning
i wish the milkman would deliver my milk, in the morning
i would like some milk from the milkman's wife hands
i would like some milk from the milkman's wife tits

Nie ma to jak wrócić z nocki i nie być ani trochę skacowanym, na dodatek pięknie wyspanym ;]
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19392 dnia: Grudnia 03, 2006, 11:46:24 am »
Deactivated lasers with my dick!
Cytuj
ale to juz jest niby ten turniej z borussia arsenalem itd?
No raczej nie, bo to mialo byc w Budapeszcie, a napisal, ze wlasnie wrocil i nastepnego dnia final ;p
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19393 dnia: Grudnia 03, 2006, 01:10:59 pm »
Cytuj
Tak w ogóle to będę startował na japonistykę w przyszłym roku (tzn. jeszcze raz będę zdawał maturę), bo mi to prawo specjalnie nie pasi. Nic ciekawego, ale wybrałem je jako mniejsze zło, chociaż nie uznaję tego pojęcia generalnie. A jak nie, to przeprowadze się do Gdańska(tzn. jeśli odpowiednio dobrze pozaliczam te fajansiarskie przedmioty i pozwolą mi zmienić uniwersytet), bo tam mam o wiele lepszy i co najważniejsze,krótszy dojazd, niż do Szczecina, który ogólnie syfnym miastem jest. Jakbym się na japonistykę dostał, to po studiach spieprzam do Japonii, otwieram sobie mały sushi bar, który po nocach będzie hardcore-tenctacle-rape-bondage-live-action-hentai night-clubem. A tak serio mówiąc, to chyba jedyne co mnie jakoś jeszcze pociąga. Studiów z kierunku bronioznawstwa raczej nie ma, a historia wojskowości, w plamiaku wz.93 z trzema gwiazdkami na pagonie i marną pensją, chyba nie dla mnie. Sam już nie wiem, gdyby to zależało tylko ode mnie. No nic, muszę się dostać na japonistykę, bo tutaj zwariuję.

No, w sumie też chciałem na japonistyke iść, ale teraz nie żałuje, że jestem na PG, bo mi się tutaj całkiem podoba. A sądzę, że jak we własnym zakresie zrobię sobie "1st level" albo "2nd level", to będę wiedział tyle co japonista. No ale powodzenia, dobrze, że prawo rzucasz w cholere, bo raz, że praca w zawodzie jest niemożliwa do dostani, o ile się nie ma wtyków w kancelariach jakichś albo wyżej, a dwa, że to meganudny kierunek...

Cytuj
Odchodzę, żegnam was..

Yeah right.... oh you go, daddy-o...

Cytuj
Nie czytajcie tego posta.

Nie ma chyba lepszego zdania na zakończenie posta. Będę musiał napisać tak kiedyś na końcu jakiegoś megadługiego posta w Kółku Filozoficznym.

Cytuj
Eh....życie jest do bani. Wiem, żeby przez kobiety tak twierdzić to głupota, ale ona była wszystkim....żyłem w kłamstwie....damn it. Mam dość, dzięki za wysłuchanie. Nie czytajcie tego posta.

[Tantowe rady, pewnie niezrozumiałe dla nikogo poza nim]

Potraktuj to w kategoriach życiowego doświadczenia, wyciągnij wnioski z własnych obserwacji i błędów. Możesz je przelać na papier. Obiecaj sobie coś w sobie zmienić lub nie dopóścić więcej do jakiejś sytuacji. Nie uciekaj od bólu, naucz się nim cieszyć, czerpać z niego siłę i motywacje, aż w końcu przestaniesz się go bać. Nie użalaj się nad sobą, ani nad światem, poprostu zaakceptuj rzeczywistość taką, jaka jest, przełknij gorycz i rób to, co w danej chwili robić musisz. Za pół roku, za rok, będziesz to wspominał z uśmiechem na twarzy (chociaż nie wiem jakim, są różne rodzaje uśmiechów hehe).

Cytuj
Co do tej japonistyki to myslisz ze bedzie lepiej? Kucie wszystkich znakow itd tez nie bedzie niczym wspanialym.... no i tak na prawde co co po ukonczeiu japonistyki? No chyba ze wyjazd do japonii traktujesz powaznie...

Wkuwanie kanji jest miliard razy przyjemniejsze od nauki jakiś porąbanych regułek i frez z łaciny.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19394 dnia: Grudnia 03, 2006, 01:34:26 pm »
Musiol - a co my mamy wogóle wspólnego z tym co się stało, żebyś odchodził ze strony ? Chcesz porzucić wszystkich kumpli i znajomych z SZ z tego powodu ? To ja też powiem "Fak, bolą mnie plecy, znowu mam problemy ze zdrowiem, odchodzę."
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Total offtopic
« Odpowiedź #19395 dnia: Grudnia 03, 2006, 02:11:20 pm »
ehhh widze ze GLennowi zaczyna sie to podobac więc spsuje mu zabawe <Holy Water>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19396 dnia: Grudnia 03, 2006, 02:18:08 pm »
Cytuj
Nie uciekaj od bólu, naucz się nim cieszyć
Chyba za długo przebywałeś z His ;]

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19397 dnia: Grudnia 03, 2006, 02:54:33 pm »
WAAA NO WAI znowu mortal ;/

Offline Vivi The Black Mage

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 268
  • Vivi93
    • Zobacz profil
    • http://vivi-the-black-mage.blog.onet.pl/
Total offtopic
« Odpowiedź #19398 dnia: Grudnia 03, 2006, 04:29:29 pm »
Cytuj
Cytuj
Zarąbiście,teraz wróciłem z turnieju,zajeliśmy 1 miejsce w grupie i jutro gramy o finał.
ale to juz jest niby ten turniej z borussia arsenalem itd?
Jak tak to jakie wyniki z poszczegolnymi druzynami byly? No i powodzenia w finale.

 
To nie jest ten turniej z Borussią.Zajeliśmy 2 miejsce.Sędzia nas okantował,był wolny dla Kielc(graliśmy z Kolporterem) i sędzia podniosł ręke do góry to powinien być pośredni,a oni nam strzelili bramke i sędzia uznał,a była 1 minuta do końca,ale za to nasz kapitan dostał najlepszego gracza.

Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Total offtopic
« Odpowiedź #19399 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:19:17 pm »
;/ wescie ludzie dobijacie mnie juz -_- wpierw zaczał smog który przez dziołche odchodził pozniej mamy musiola który tez przez dziołche odchodzi a teraz jeszcze tamiko nieee no wescie ludzie zachowujecie sie juz imo jak debile -_- " z powodu spraw za cholere imo nie zwiazanych z SZ idzeicie se stąd... Moze to odbieram w złym sensie , mozecie mnie zbesztac za to co pisze ale takie gadanie nie ma kszytyny sensu i jest godne pozałowania . Zamiast sie poddawac odchodzic itp wescie walczcie jak wam zalezy jak nei to to olejcie cokolwiek was tam dręczy i zyjcie dalej a nie -_-