Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 3164755 razy)

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19320 dnia: Listopada 30, 2006, 11:27:48 am »
nie mam neostrady, po IP powinieneś widzieć...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19321 dnia: Listopada 30, 2006, 11:54:43 am »
Ja też nie mam neostrady, ale na prędkość nie narzekam. Jak na moje potrzeby jest wystarczająca. Jutro czeka mnie pierwszy rachunek do zpałacenia 67 za abonament (co prawda korzystałem dopiero niecałe 2 tygodnie, ale koniec miesiąca to koniec miesiąca, no mercy heh) i 56 za aktywacje.  Myślałem że za każdy miesiąc będe płacił tylko 60 ale nie wziąłem pod uwagę vatu ;/. Na pocieszenie pozostaje mi to że jutro wpadnie mi w łapy VP2 Silmeria. Grał ktoś może?
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 11:56:04 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19322 dnia: Listopada 30, 2006, 01:26:47 pm »
Cytuj
Badanie squarezone.pl [83.149.73.24] z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=48ms TTL=55
Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=47ms TTL=55
Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=45ms TTL=55
Odpowiedź z 83.149.73.24: bajtów=32 czas=47ms TTL=55

Statystyka badania ping dla 83.149.73.24:
    Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
    Minimum = 45 ms, Maksimum = 48 ms, Czas średni = 46 ms
To znaczy, że ja mam też dobry ping ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19323 dnia: Listopada 30, 2006, 01:48:09 pm »
Statystyka badania ping dla 83.149.73.24:
    Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
    Minimum = 37 ms, Maksimum = 38 ms, Czas średni = 37 ms
Jestem geniuszem... jakieś syfy po NISie mi zostały i blokowały co się dało, nie mówiąc o pokiełbaszonym DNS (miałam NIS'a na backupie i coś mu się za każdym przywracaniem pieprzyło). Wiem że NIS śmierdzi...

Yup, robimy nowy backup >_>
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 01:50:46 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19324 dnia: Listopada 30, 2006, 01:52:36 pm »
Cytuj
Ja też nie mam neostrady, ale na prędkość nie narzekam. Jak na moje potrzeby jest wystarczająca. Jutro czeka mnie pierwszy rachunek do zpałacenia 67 za abonament (co prawda korzystałem dopiero niecałe 2 tygodnie, ale koniec miesiąca to koniec miesiąca, no mercy heh) i 56 za aktywacje.  Myślałem że za każdy miesiąc będe płacił tylko 60 ale nie wziąłem pod uwagę vatu ;/. Na pocieszenie pozostaje mi to że jutro wpadnie mi w łapy VP2 Silmeria. Grał ktoś może?
Ja jak zwykle tylko troche... grafika calkiem ladna tylko jakos tak kieprawa jest animacja biegania... System walki tez troche przekombinowany moim zdaniem... no ale pewnie da sie przyzwyczaic tylko ja a krotko gralem ;]
Ale nie mam czasu na jRPGi ;]
Teraz wole poprostu czytac  nich i ogladac screeny i trailery ;]
Tyle mi wystarczy ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19325 dnia: Listopada 30, 2006, 03:34:42 pm »
ahaha..... ale lipa, jakby to powiedział Gipsi. Moja matka jest jebnięta. Po czterdziestominutowym wykładzie na temat tego jakim jestem nieukiem, idiotš, warchlakiem (cokolwiek to znaczy) i przygłupem, stwierdziła że da mi globalny szlaban i ograniczy mojš przestrzeń życiowš do mojego pokoju..... heh.... ciekawie, nie powiem.....
Chociaż motywem przewodnim dnia wczorajszego i tak był tekst:
"Mam w dupie, jakie masz oceny, ale jeœli jeszcze raz dostaniesz trójkę to cię wypierdolę z domu"
heh..... chociaż z drugiej strony fakt, że teraz mimo szlabanu siedzę przed kompem, œwiadczy tylko o tym jak wielki mams zacunek dla swojej rodzicielki......  
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Total offtopic
« Odpowiedź #19326 dnia: Listopada 30, 2006, 04:17:06 pm »
oj dX fajną masz mamę.
Ja nigdy nie dostalam szlabanu, mam zawsze te okropną gadanine. To jest przesrańsze niz szlaban, moja mama gada i gada i buzia jej sie nie zamyka ;/ ale raczejn ie za oceny tylko za burdel w pokoju, nieusprawiedliwione godziny i inne.
Zwykle nie bluzni orpocz tekstu: jak jesczze raz wrocisz do domu to zabronie spotykac Ci sie z tą pierdoloną emilka ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19327 dnia: Listopada 30, 2006, 04:29:12 pm »
Hehe a ja dziś cholera zdałem egzamin. Kurde wczoraj prawie nic się nie uczyłem wolałem zamiast tego obejrzeć np. Latajacy Cyrk Monthy Pythona w tv. I miałem totalnie wyj**ane dziś na egzaminie, czego skutkiem ubocznym było to, że prawie się nie stresowałem bo miałem nadzieję, że nie zdam i będe miał dalej spokój na bezrobociu. ;) No ale nie wyszło i zdałem przez to. ;/ Cholera nigdy mi nic w życjiu nie wychodzi. ;/ NIC, kurde NIC ! ;/
Eh a jutro już do pracy.  :mellow:
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 04:30:06 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Total offtopic
« Odpowiedź #19328 dnia: Listopada 30, 2006, 05:03:12 pm »
W_w - współczuje...ale żeby za trójki? omg ;/ ja szlabanów nie dostaje, jak już to paru godzinne gadki ;/ ale tego jeszcze nie było, o dziwo, mam mniej pał niż w gimnazjum :F a chodzę to b.dobrej szkoły (te ambicje mnie kiedyś przerosną).
G1 - też chciałbym by mi tak wszystko "nie wychodziło"

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19329 dnia: Listopada 30, 2006, 05:10:19 pm »
Gdybym ja dostawał kiedyś szlabany za trójki to bym chyba z domu nie wychodził XD Rzeczywiście niewesoło masz w domu.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19330 dnia: Listopada 30, 2006, 05:14:08 pm »
Trója to jest bardzo sensowna ocena. Oznacza, że twoja wiedza jest adekwatna do przerabianego materiału. Ja miałem tróje przez całe gimnazjum i liceum, a na studiach trója to powód do zadowolenia. Masz niefajnie w domu W_w...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19331 dnia: Listopada 30, 2006, 05:27:56 pm »
Bez urazy, ale twoja matka jest jebnięta serio ;/ Ja tam się ciesze na półrocze, bo z tych przedmiotów z których jestem lepszy mam czwóreczki nawet a z tych z których nic nie umiem<franc, fizyka> też się jakoś wyciągnąłem ;] Nie pamiętam kiedy ostatnio miałem tak bezstresowy semestr ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19332 dnia: Listopada 30, 2006, 07:12:53 pm »
Wizard powiedz twojej mamie zeby sie lepiej na plecki wyjebała ;/
Ma dałna nie przecietnego... ty masz juz chyba z 17 lat co nie? To juz jestes liceum chyba... to wytlumacz jej ze skonczyly sie juz czasy kiedy dostaje sie za byle gowno piatke do "dzienniczka" ;/
Powiedz jj tez ze pani juz nie wpisuje do zeszytu usmiechnietych sloneczek czy tez smutnych sloneczek tylko dostaje sie juz normalne oceny ;]

A tak BTW Wizard czy i ty wiesz ze jezyk francuski to chujnia maksymalna? Bo Molu zdja sie tego nie wiedziec i ma z niego czworki ;/

BTW Molu dobrze ze wzuciles piosenke bo od czasu tonego jej nie slyszalem ;]

BTW Gipsi, zassal bys nowego tonyego bo od czasow czworki na psone nie grales w zadnego na ps2 ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19333 dnia: Listopada 30, 2006, 07:33:52 pm »
Cytuj
A tak BTW Wizard czy i ty wiesz ze jezyk francuski to chujnia maksymalna? Bo Molu zdja sie tego nie wiedziec i ma z niego czworki ;/
"udało mi się wyciągnąć" = nie mam z nich lasek ;]

Cytuj
BTW Gipsi, zassal bys nowego tonyego bo od czasow czworki na psone nie grales w zadnego na ps2 ;/

Kocham tą serie, ale mówię szczerze - nie ściągaj ;/ Już czwórka była lipawa, potem jest coooraz gorzej. American Wasteland trochę lepszy ale i tak nawet mi się nie chciało przechodzić do końca a to sporo znaczy... W Project 8 jeszcze nie grałem,<w sumie to wyszło na ps2 tez? pewnie tak, activision żadnej kasy nie odpuści i wydaje wersje na każdy sprzęt elektroniczny z ekranem i paroma przyciskami ;/>ale w sumie jakoś nie bardzo mnie ciągnie ;/  1000x lepszy pomysł, ściągnąć sobie dwójeczkę albo trójeczkę i szpilać aż będą wióry leciały ;] <note to self>ha dobry pomysł, trzeba by w życie wprowadzić</nts>

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19334 dnia: Listopada 30, 2006, 07:34:17 pm »
Cytuj
jezyk francuski to chujnia maksymalna
C'est pas possible!

Francuski zajebiscie brzmi IMO.
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Total offtopic
« Odpowiedź #19335 dnia: Listopada 30, 2006, 07:35:27 pm »
Racja, ale uczenie się go jest masakryczne ;/

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19336 dnia: Listopada 30, 2006, 08:06:59 pm »
francuski to język mega debilny moim zdaniem, a uczenie się go jest jeszcze bardziej debilna.... Za każdym razem kiedy go słyszę, zastanawiam się jakie ćwiczenia trzeba wykonywać językiem, żeby dał się tak wyginać jak przy francuskim......
swoją drogą, to dzięki za wasze opinie na temat mojej matki (muszę je jej kiedyś pokazać heh..... ) bo już zaczynałem myśleć, że to ze mną jest coś nie tak.....

heh.... nie wiem czemu, ale robienie matki w c***ja i wymigiwanie się od absurdalnego szlabanu, sprawia mi absurdalną satysfakcję
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19337 dnia: Listopada 30, 2006, 09:58:16 pm »
W_w - współczuję ci, ale powinieneś zrobić jak Gipsi powiedział. Wygarnąć jej, że skończyły się czasy gdzie za przeczytanie wierszyka dostawało się uśmiechnięte jabłuszko do kolekcji i piątkę do dzienniczka. Ja na szczęście nie mam takich problemów. Mi mama powiedziała jakiś czas temu, że jestem za stary na jakiekolwiek kary. A teraz powiedziała, że ma w dupie moja oceny (bo teraz jestem chory i nie mam jak popoprawiać większości z nich) i że jakoś to będzie, i że najważniejsze nie są oceny, ale zdrowie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19338 dnia: Listopada 30, 2006, 10:49:20 pm »
łał Ashley sie swieci na czerwono... Profanacja?!

Cytuj
C'est pas possible!
żabit a Gliwice?


Brzmi tez tak sobie... ale jak sie juz jego uczy to wtedy dopiero jest chu*nia maksymalna ;/ A ty zell sie uczysz w liceum tego czegos?

BTW skoro Ashley zrobil sie na czerwono to ciekawe czy i on wie ze jezyk francuski smierdzi ch*jem...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Total offtopic
« Odpowiedź #19339 dnia: Listopada 30, 2006, 10:56:12 pm »
Cytuj
łał Ashley sie swieci na czerwono... Profanacja?!
To pewnie przez to że został administratorem, mam racje?
Btw, mnie dziwi że redaktorzy nie mają "swoich' kolorów ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2006, 10:57:21 pm wysłana przez RadicalDreamer »